Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

My juz z Vikunia jestesmy po kolejnych badaniach i dalej prawe uszko nie odpowiada.29 lipca idziemy do kliniki na jeden dzien tam porobia jakies inne jeszcze badania tzw.Badanie Bera.Ale wczesniej pojde do laryngologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi-ja też czuję się marnie a miałam cc.Bliznę mam krzywą i jakąś dużą.Zrobiło mi się jakieś zgrubienie i cały czas chodzę zgięta,bo mnie to uwiera.Także jakbyś miała cc to też niewiadomo...Mojej siostrze wygoiło się pięknie a mi coś nie bardzo.Też jesscze plamię i obawiam się,że nabawiłam się również hemoroidów.Witaj więc w klubie!Przez to,że źle czuję się fizycznie to i z psychiką nie najlepiej.Do tego wszystkiego nadal boli mnie jeden sutek,już sama nie wiem czemu.Wogóle jak patrzę na swoje ciało to mi się wyć chce.Wielkie cyce,plamy na nogach,wystający brzuch i odrosty na głowie. Mały zasypia na krótko i śpi b.niespokojnie.Wierci się,marudzi otwiera oczy.Rzadko śpi twardym,spokojnym snem.Teraz też płacze przez sen.I domaga się piersi co godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki tu rozpakowana majówka- zgodnie z obietnicą rudamaxi przyszłam po swoje gratulacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś yuuuuupi wszystkiego dobrego dla Ciebie i Zuzi:)ucaluj ja od kwietniowej ciotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki;) mała jest słodka i kochana a ja lecę spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunioa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka wlasnie pisalam o tych plamach na nogach ja tez je mam!!! zejdzie to wogole? wygladam jak bym byla brudnaa a tu lato i wstyd sie pokazywacc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te plamy miałam już w ciąży i byłam pewna,że zejd ą po porodzie a tu dupa blada.Chyba przyjdzie pożegnać sie z kostiumem kąpielowym albo zakupić pareo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witam mamuski ! Przede wszystkim dziekuje za kawaly ... usmialysmy sie z moja mama z rana jak nie wiem co ... szczeglnie z mlodych sprzedawcow na szkoleniu heh ! Dzien zaczal sie z wielkim placzem ... zreszta wszystko u nas zaczyna sie z placzem Tygrys jak tylko otworzy oczka po przebudzeniu , to nie rozejrzy sie - tylko placze , jak jest glodny - placze jakby umieral z glodu ( a przeciez pilnujemy czasu karminia ,powinno wiec byc ok jak zasypia - placze czy umie zasnac czy nie umie i sie meczy - zawsze placze ! Placze i placze !!! Ja wiem ze niemowlaki placza duzo i czesto , ale czy Tygrys czasem moglby nie plakac ??? To taka mala prosba do niebios ! Mimo to jest juz lepiej kolki minely , mimo to nadal podaje wode koperkowa zeby czasem nie smialy juz wrocic i zaklocic naszego zycia i samopoczucia Tygrysa Wczoraj nawet moj Synek po raz pierwszy swiadomie sie do mnie usmiechal Mowie swiadomie ... bo do tej pory usmiechal sie polgebkiem ale zawsze wtedy kiedy on chcial , i ne wazne jakie minki sie do niego robilo ... smial sie kiedy mial ochote A wczoraj karmiac go usmiechalam sie do niego a on odpowiedzial usmiechem a jak ja zaczelam z radosci smiac sie do rozpuku on zaczal sie smiac jeszcze bardziej i nawet wydawal dzwieki takie radosne ... czyz to nie piekne Czy wasze Maluchy juz odpowiadaja wam usmiechem na usmiech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
21 - slodkie te twoje maluchy i jakie przystojne ... dziewczyny trzymajcie sie dobrze bo nadchodzi rocznik przystojnych chlopakow !!!! wiec ja tez sie pochwale jak slicznie urosl moj Tygrys i zalacze link ... http://www.photoblog.pl/buterflyinmystomach zapraszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
21 Ktory to Kacper a ktory Mateusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszek w tej czerwonej bluzce Kacperekk noo juz wiadomoo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
A moja pannica na szczescie... odpukac.. daje mamie odsapnac ostatnio. Budzi sie tylko na karmienia w ciagu dnia a wczoraj nawet musialam ja budzic dwuktotnie do karmienia bo tak mialam zaplanowany dzien. Ginekolog widzac ja spiaca nie mogl wyjsc z podziwu ze taka grzeczna. I uwielbia sie kapac. Jeszcze sie nie zdarzylo, zeby plakala za to wycieranie i ubieranie to co innego. Kapie ja co 2 dzien. caly czas spi ze mna w lozku i nawet jej nie podnosze w nocy na odbicie. Pije w nocy malo z tego co zauwazylam, jak zrobi kupke to ja w nocy przebieram a jak nie, to dopiero nad ranem. Nie mam zegarka w sypialni i weicie co nawet dobrze, nie wiem jak czesto sie budzi i o ktorej godzinie. A to sa jej nowe zdjecia http://kar79.fotosik.pl/albumy/195861.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
to Mateuszek pulchniejszy. czy moze mi sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
mam pytanko jak dodaje sie fotki na fotosiku ? zalozylam konto i nie wiem jak dodac zdjecia albo jestem przemeczona albo slepa ale nie moge znalezc opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Narzedzia a nastepnie dodaj zdjecia, wszystko u gory, na szarym tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Mateusz pulchniejszyy ale wazy mniej:D heehe kacper jest drobniutkii ale wazy wiecej 5020 a mateusz 4800 leceee kacper domagaa sie piersiatkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
dziekuje juz za chwilke moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a534c828d335acb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6466db06ff196e86.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/52e4d89ad48f5990.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d025c5b1fa044bc8.html koniec juz was nie mecze uciekam sie wyszykowac poki Tygrys spi bo jak wstanie i poje to idziemy na spacerek ... pogoda calkiem calkiem wiec szkoda marnowac czasu na kiszenie sie w domciu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Ale miny robi ten twoj Tygrys! A ja siedze ciagle przed kompem. Maz mowi, ze juz jestem uzalezniona. Maja spi, obiad juz zjadlam to co mam innego robic. Za 2godz ide po synka do przedszkola to sobie jeszcze poklikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj odebralam becikowe zalapalam sie na to wieksze wiec kupilam odkurzacz i kupilam dziecia prezenty na dzien dziecka :)Konradek dostanie rower -czerwony tak jak sobie marzyl, a Vikuni kupilam chustawke z Fisher-Price.I chociaz czuje sie przemeczona bo ucze sie przewaznie w nocy to jestem dzisiaj szczesliwa juz sie nie moge doczekac minki Konradka i jak zareaguje moja krolewna jak ja wsadze do chustawki. Moja Viki usmiecha sie od 2 tygodnia,ja podobno usmiechalam sie od 3 tygodnia.Od trzech dni Vikunia potrafi po swojemu rozmawiac jak sie do niej mowi i strasznie sie z tego cieszy usmiechajac sie od uszka do uszka. Wiecie co jak patrze sie na swoja ksiezniczke zwlaszcza jak spi tak slodko i bezbronnie to jest taka sliczna ze nie wiem jak mozna nie chciec zobaczyc chociaz dziecka i ukrywac sie .Hmmm nie potrafie jakos tego sobie wytlumaczyc. Sliczne te wasze dzieciaczki,Ruda ciocia je slodko przytula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek jest boskiiiiiiiiiiii minyy robi niesamowitee poprostuu cudowny:) boze jak mnie glowa bolii pekaa burza nas wygonilaa z dworuu bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! 21 i kohannah super fotki! Melduje tylko,ze zyje choc upaly mnie wykanczaja i na nic nie mam sily. Chodze tydzien do tylu:-( Bartek cztery dni nie robil kupy i byl non stop marudny, dzis wreszcie dalam mu czopka i pomoglo. Nie wiem tylko dlaczego tak sie porobilo z tymi jego kupkami:-( Jarek jedzie pojutrze. nie moge sie juz doczekac, bo jego obecnosc mnie wykancza. Caly czas klocimy sie o jego rodzicow. On nie rozmuie,ze ja nie mam ochoty ich odwiedzac. Dziewczyny a jak to jest u Was, chodzicie do swoich tesciowych na dzien matki? Ja do swojej w tej sytuacji nie chce isc, a Jarek ma focha:-( Napiszcie jak jest u Was, bo u mnie to dopiero pierwszy dzien matki od kiedy jestesmy malzenstwem i nie mam doswiadczenia:-) Rudamaxi, mam nadzieje,e dostalas mojego smsa z nazwa masci o ktora pytalas, bo teraz znow zapomnialam nazwy:-( Flowerska, przerazilas mnie tym opisem swojej samotnosci, bo jak ja pojade to ze mna tez tak bedzie, choc szczerze Ci powiem, ze nawet bedac w Polsce nie mam wielu okazji do spotkan towarzyskich. Moj maluch ostatnio tez nie chce lezec w wozku, wiec nie ruszam z nim na dalsze wypady, bo tylko wstyd mi robi jak zaczyna wrzeszczec w publicznym miejscu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. wygrałam sprawe z ZUSem, jestem w szoku, ale te dziady powiedzieli, ze beda sie odwoływac. ale i tak jestem szczesliwa, ze wygrałam pierwsza sprawe. u nas pogoda +35 st. upał jak cholera. idze było goraco, biedna, az sie meczyła, wiec w końcu rozebrałam ja do golasa, zdjełam jej pampersa i dziecku zrobiło sie lepiej. teraz bidulke wykapałam i lezy u mnie na kolanach, je cyca i powoli odpływa w błogi sen :-) powiem Wam, ze przez ten tydzien odpoczełam. mama cały czas zajmowała sie igulka. a malutka taka spokojna przy mamie, ze jak potem ja brałam do siebie to płakała, a jak wziela ja mama to sie uspokajała. kohanah ale fajny ten twój Antos. robi boskie miny. ty tez wygladasz bardzo ładnie. od tego słońca boli mnie dzis głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×