Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ja sie ubieram i lece odebrac mojego starszaka ostatni dzien w przedszkolu . A jak bylo oficjalne zakonczenie zerowki to jedna pani podeszla do mnie popatrzyla na Vikunie i powiedziala ze taka podobna do brata:Phehe a mala to caly tatus tylko wlosow ma o wiele wiecej:PVikunia ma tylko nosek taki jak moj brat i jak Konradek stopki ma okragle jak moj tato mam nadzieje ze po mnie tez cos bedzie miala:) Przygotowalam juz ciasto na stole i baloniki i ksiazke dla Konradka w domu tez trzeba zakonczyc uroczyscie pierwszy etap edukacji:) Pa ciocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiulek
witam wszystkich, jestem pierwszy raz na forum i chyba pierwszy raz w ciąży :) Dziś zrobiłam test i są dwie kreseczki. Mam nadzieję, że już mogę się już cieszyc, że to nie będzie jakiś tam błąd. Test robiłam 14 dni po owulacji. Jak myślicie dzidzia, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka, Bartek tez dzis jest spiacy, widocznie taka pogoda. kapikapi jesli chodzi o tabelke to mialam namysli,ze ktos( nie wiem kto bo nie dociekałam) skopiował nieaktualna i zarowno ja jak i Zuzanka, ktora pisała o tym na poprzedniej stronie musiałysmy jeszcze raz uzupełniac tabelke, bo dane były nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba skusze sie na ta chuste do noszenia dziecka........któras z was ma taka ale nie pamietam ktora, przepraszam ale zapomnialam a nie mam czasu klikac i szukac.......czy ona faktycznie jest przydatna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi pofatygowałam sie i sprawdziłam, kto nie skopiował ostatniej uaktualnianej przeze mnie tabelki. To nie Ty;-) I nie bede pisac kto, bo to mało wazne i bez sesu,zeby robic z tego afere:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......5480........ .. ...? ....................Marysia.....14.02........5640....... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/5100.............60 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/5850(14.0 6). ..60cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/5550(19.0 6)..... . ......55/68cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/4500 (03.06).. 51/57cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4250...... .......55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/5750 (21.06).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4965..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/6070... ..........65cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/5350... .... ....57cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5130.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/4320... ... .....59cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/4400.(31 05)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia.....19.04........3740/4170...... .......57 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/4980 (31.05)....58/59 lightblue.........Karolinka.....20.04........4100/5300.. ..... ......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/5350.(08/06) . 50/57 cm madziunka27....Marcel........26.04........2950/4200..... ........53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/4900... ..........56/62 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/5700.. ...........54/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 25 - hmmm badania moczu morfologia rozmaz krwi USG j brzusznej ,układ moczowy jak mozna spojrzeć na tabelkę - nawet nie przybyło mu 1 kg masy od urodzenia. jestem dobita- wcvzesniej lekarka mówiła ze to adaptacja dziecka do świata i ma prawo mało przyrastać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka-dzięki za zdjęcia, Twoja Kruszyna ma taką samą pieluszkę w słoniki jak Gabrysia :-) kar-no tak...dobrze Ci się kojarzy,bo mój mąż pochodzi z Janowca Wlkp, ja pochodzę z okolic Gniezna. A od przyszłego roku prawdopodobnie będziemy mieszkać w Jsanowcu. A skąd Ty znasz tą miejscowość? Już się boję zapytać skąd kojarzysz mojego męża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh izawik jeszcze się okaże, że kar to jakaś była miłość Twojego męża i będzie ;-) ;-) Wiecie co, dzisiaj się załamałam troszkę, bo miałam taki plan, żeby od września (po macierzyńskim i urlopie) wrócić do pracy tak na pół etatu i Igę na ten czas dawać do żłobka. A tu się okazało, że żeby Igę przyjeli do żłobka, to musiałabym ją zapisać rok temu. Jak w ciąże zachodziłam, bo u nas w 80 tys. miescie jest jeden żłobek. I co ja teraz zrobię????????? Niani nie opłaci mi się wynająć, bo to co bym zarobiła na pół etatu to musiałabym połowe wydać na nianie, więc co to za sens???????? A zresztą ja nie chcę niani, bo boję się obcych kobitek. Kurcze coraz bardziej realne staje się to, że chyba gdzieś wyemigrujemy. Ale zastanawiamy się albo nad Norwegią, albo nad Wyspami. Bo ta pierd...a Polska już mnie dobija :-( Moja Niuśka najpierw pół dnia przespała, a potem pół dnia płakała. Wzięłam ją troszkę jednak na dwór i poszłam taki spory kawałek od domu a ona dała mi taki koncert, że szok. Musiałam się zatrzymać na przystanku i dać jej cycka. A najlepsze jest to, że szłyśmy takimi polnymi drogami i obeszły nas jakieś czarne robaki. Były ich roje. A szczególnie leciały do Igi, bo ona była w białym sweterku. Kurna leciałam biegiem z wózkiem. Nie wiem, czy to nie były pchły. Bo takie małe i skaczące ;-) JAkie ja mam przeżycia :-D :-D A teraz szkrabek poszedł już spać ;-) To ja teraz na allegro zmykam. Muszę wystawić aukcję z moimi ciuchami ciążowymi. Może ktoś się skusi. Mam przecież ich tyle. A kaska teraz by się przydała, bo ostatnio krucho. Mój M nadal nie pracuje, tylko od czasu do czasu jedzie do Niemiec po samochód i tutaj handluje. A ostatnio włożył wszystkie nasze pieniądze w taką Toyote i jakoś nie ma narazie na nią chętnego i my biedujemy bo nie ma kasy. Czekamy do 1.07 na mój macierzyński, a 30.06 mamy jeszcze wesele :-( I skąd brać tą kasiurkę. Czekam na to becikowe, mam nadzieję, że wpłynie jakoś szybko na konto. Na dodatek kupiłabym sobie jakieś ciuchy, bo wszystkie portki na mnie wiszą, a te sprzed ciąży już mi się nie podobają, więc marzą mi się jakieś fajne rybaczki jeansowe, fajny top, ale narazie niestety nie stać mnie :-( DObra znów narzekam. Z moim M jest teraz różnie. Raz jest jakiś normalny, a innym razem dostaje takiej korby, że szok. Od ostatniej awantury jego i mojej mamy on powiedział, że do niej nie pojedzie, więc muszę jeździć do niej sama. Mama też powiedziała, że do nas nie przyjedzie, bo ma dość kaprysów mojego M. Jestem znów między młotem a kowadłem. Wcześniej jeździłam sobie do mamy na całą sobotę i nd, a teraz jak będę jeździć sama, to pewnie M będzie dzwonił, żebym już przyjechała bo chce z nami gdzieś iść. A jeżeli nie będę siedziała u mamy tak jak kiedyś, to ona będzie mi mówiła, że się poddałam M i że on może mnie traktować jak chce. Mam dość całej tej atmosfery. Może naprawdę byłoby lepiej jakbyśmy stąd wyjechali. COraz bardziej mnie to kusi. mx3 a mam jeszcze do Ciebie pytanko. Może troche nie wypada o to pytać, ale jak wiesz, mój M był już w Norwegii i zastanawiam się, jakby znów tam pojechał, a ja bym tu została, to ile on by dostawał na dziecko od państwa norweskiego??? i przez jaki czas??? Bo z tego co kojarzę, to Wy dostajecie taką kaskę prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabączka-nie kracz kobieto, nie kracz ;-) wiecie co, moja Gabi wyczynia takie harce że szok. Wczoraj położyłam ją na macie a ona po chwili leżała już w poprzek. Potem kilka razy przekręciła się z pozycji na plecach na brzuszek. Szok! Jest niesamowicie ruchliwa. A do tego strasznie się ślini. Slina kapie jej z buźki jak bernardynowi. Bluzeczki ma mokre, a ona jeszcze ciągnie za górne brzegi body i wkłada do buzi. Chyba zacznę zakładać jej śliniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobnie :) izawik :) nie wiem co to - na ząbki za wczesnie - pediatra zasugerwała że się małemu ulewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik znam go bo stamtad pochodze chociaz juz od wielu wielu lat tam nie mieszkam, mysle ze on tez zna mnie chociazby z widzenia, ale jak sama wiesz w takich miejscowosciach wszyscy wszystkich znaja. Bede tam od 30 czerwca do 8 lipca, moze ty tez akurat tam bedziesz?? Zmykam spac. Dobrej nocki Kwietnioweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar-ale jestem zszokowana!! Choćbym miała stanąć na głowie to postaram się tam zawitać w tych dniach. Chciałabym się spotkać z Tobą i Twoją rodzinką. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar-ja pochodzę ze Zdziechowy, pewnie wiesz gdzie to jest? A na dyskoteki jeździłam do Mieleszyna (też na pewno znasz) i tam poznałam mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar-acha, mąż pyta z jakiego jesteś rocznika. bo może z Tobą do klasy chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja na momancik, bo pranie się stosem kłania by uprasować.... podwójne prasowanie... hehe 21, daję dzieciom do jedzenia: - kaszki ryżowe z owocami - soki wszystkie rodzaje od 4go miesiąca - marchew - młodą marchew z ziemniaczkami - zupkę jarzynową - wszelkie deserki od 4 miesiąca - serię Danie na Dobranoc część z 4go, część od 5go miesiąca (wszystko Hipp.. słoiki) - mleko Bebilon 2 W sprawie wit. D3 dostają Vigantol. Mała miała lekką krzywicę więc 2 tygodnie dawka po 5 kropli, teraz 2 krople do kontroli, a kontrola nie wiem kiedy. Jaś 1 kropelkę. Dalej podaję Cebion, ale 3 krople raz dziennie. Jak były przeziębione to dawałam 5 kropli 3x dziennie. Mamo bączka. Jeśli mąż załatwi wszelkie formalności to od urodzenia (od złożenia wniosku) do 18 go chyba roku życia przypada 970 NOK miesięcznie na dziecko, a dodatkowo jeśli nie pracujesz i opiekujesz się dzieckiem to od 1go do 3go roku życia dodatkowe 3000 NOK na dziecko. My na razie nic nie dostajemy, bo nie załatwiliśmy papierów, ja musiałabym przemeldować męża do siebie, byśmy posiadali ten sam adres co dzieci, ale nie ma jego dokumentów bo go okradli, więc jak wyrobi w lipcu to wtedy złożymy papiery. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze weszlam do czerwcowek bo jest tam jedna dziewczyna ktora udzielala mi rad jak jest w stanach jesli chodzi o opieke nad samotnymi matkami a tam taka smutna wiadomosc u nich czytalam i ryczalam i dalej rycze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Boze dlaczego ?Wiem ze nie zadaje sie takich pytan bo Ty wiesz co robisz ale w takich sytuacjach ja jestem za glupia zeby to zrozumiec skoro ja nie moge spac i nie moge przestac ryczec to co musza teraz przezywac rodzice tego dziecka ktore zabrales do siebie.Spraw Panie Boze by bol tych rodzicow nie trwal dlugo,pomoz im przez to przejsc. Przepraszam za moj post ale musialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ja tylko na chwilke bo zaraz wroci m oj D. z mama powiem , wam tylko na uszko , ze wczoraj tesciowa oswiadczyla ze chce wracac do domu ( ze lzami w oczach ) mowi z enie podoba jej sie tu , ze czuje si ejak w wiezieniu bo u siebei to ona caly dzien na miescie u kolezanek i ciotek a tu tylk oraz na spacer wychodzimy a jak pada to i wcale i mowi jeszcze ze widzi ze nei potrzebuje pomocy bo sobie swietnie radze z malym i domem ( heh jak trzeba to trzeba wielka mi rzecz ) i ze teskni za mezem ... byla tylko tydzien ... nie wiem co o tym myslec bo je sie ze pojedzie do domu i wszyscy sie dowiedza jaka to jestem zla i tesciowa wygonilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chociaz nie spalam cala noc to gdzies mam strasznie duzo energii w nocy porobilam porzadki w szafach w swojej sypialni ,udalo mi sie nawet oberwac czeresnie i juz sa w sloikach i juz sie gotuja,teraz do was moje drogie zagladnelam:) Dzisiaj w nocy rozmawialam tez dlugo z Joe ma jakis przyplyw ojcostwa i powiedzial ze wie ze to jego wina ze tak pozno przyleci ale nie moze wszystkiego pogodzic i ze juz nie moze sie doczekac kiedy bedzie trzymac Wiktorie na rece nawet ja dostalam wirtualnego buziaka. Po smierci maluszka u czerwcówek stwierdzilam ze chocby ne wiem co sie dzialo i jakby sie niezachowywal Joe to nikt nie bedzie w stanie przycmic mi radosci macierzynstwa. Kohannah🌼nie przejmuj sie tesciowa ona sie zachowuje moim zdaniem tak jak baletnica ktorej w tancu przeszkadzal rabek od spodnicy.Tak naprawde to chyba przyleciala tylko po to by zobaczyc jak zyjecie i jak to wszystko wyglada.Jakbyprzyleciala do wnuka i Tobie pomoc ,to podczas szukania prezentow dla obcych dzieci w pierwszej kolejnosci pamietalaby o wnuku.I chociaz nie wiem jakby ktos sobie dobrze radzil a ja bym pojechala do kobiety ktora ma malutkie dziecko to ja bym sie starala jak najwiecej pomoc by mogla miec troche czasu dla siebie.Takze sie nie przejmuj jak chce wracac to niech wraca ,bo jak narazie zamiast pomoc to podnosi ci cisnienie.Ona poprostu przyjechala na wczasy i tyle a ze nie ma atrakcji wiec z wczasow rezygnuje. Trzymaj sie cieplutko,buziaczki. Dzisiaj ide odebrac zdjecia Mojej Vikuni to jak znajde czas to wam cos wysle a potem reszte wkleje na fotosik. Wasza rudzia z Konradkiem i Vikunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Bartkowi sie cos w nocy poprzestawialo i budzil sie co godzine masakra. Rudamaxi tez przeczytalam ta wiadomosc i sie pobeczalam, gdzie wtedy jest Bog? Boze co czuje ta matka... A co sie stalo ze Tosia zmarla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia urodzila sie jako wczesniak z powazna wada serduszka i nie produkowala krwi malutka miala operacje zobacz jak kamikami opisuje po porodzie strona u czerwcowek 645 . Ja chociaz wiem ze malenstwo juz teraz nie cierpi to ciagle rycze bo wiem jako osoba ktora stala zboku jak to jest jak matka traci dziecko,widzialam jak po smierci mojego brata moja mama walczyla sama z soba jaki to jest potworny bol dla matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże..jaka tragedia...a my się martwimy że dziecko nam nie śpi.... stałam nad łóżeczkiem Gabrysi, patrzyłam na nią i nie wyobrażam już sobie tego jakby miało jej zabraknąć...Nie wyobrażam sobie życia bez moich córeczek...trzeba faktycznie patrzeć na wszystko z trochę innej perspektywy... Mamy niesamowite szczęście....jak cholera....i nie ma co się łamać....tylko czuwać nad naszymi dzieciaczkami... Życzę naszym forumowym dzieciom ZDROWIA. I niech tak zostanie aż do późnej starości. Nam też życzę tego zdrowia żebyśmy mogły dbać o nasze skarby (bo kto lepiej to zrobi jak nie my?) iżebyśmy mogły patrzeć jak się rozwijają i rosną ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... trzymam na raczkach moja Kamilke i placze! nie potrafie sobie wyobrazic co musi czuc i przezywac Kamikami.. podczytałam czerwcowki. TRagedia! z calego serca wspoczuje jej i jej rodzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczucie dla takich Rodziców. Nie wiem czemu panuje taka niesprawiedliwość, że niektóre suki wyrzucają dzieci, albo głodzą, a inni któzi chcą poświęcić się dzieciom, to los ich tak krzywdzi :-( Wysłałam Wam fotki z Chrzcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×