Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

moja Weronisia wlasnie ze smakiem wypila 25 ml soczku jablkowego.....mam nadzieje ze nie za wczesnie jej go podalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem co jest Konradkowi. Babci sie przyznal ze mu jest smutno bo tatus Joe mial przyjechac 30 a juz jest 1 :O Wlasnie wyslalm wiadomosc do Joe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka tylko jak smarowalam dziaselka Konradkowi to galaretke trzymalam w lodowce by byla chlodniejsza,wtedy mialam dwie i teraz tez tak zrobie jedna w lodowce tylko na dziaselka druga na stluczenia i ukaszenia w apteczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka-popieram grubego misia.Mój Marcelek tez był malutki jak sie urodził i byłam wdzięczna siostrze jak przyniosła mi do szpitala malutkie ubranka na 50cm.Możesz poza tym dowiedzieć się czego potrzebują.Ja np mialam wszystko po zęby i chciałam,żeby mi kupić pampersy albo chusteczki.I najbliższa rodzina mi kupiła właśnie to.Miałam zapas i nie wydawałam kasy a wiadomo ile tego idzie.Chyba,że chces żeby dziecko miało coś na dłużej i pamietało że to od ciotki.Pałąk do wózka albo łóżeczka to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej,, ja dzisiaj znowu niewyspana Wiktorka spała ładnie całą noc, za to Gabrysia zrobiła mi pobudkę o 5:45 najadła się, leżała w łóżeczku, gadała, parskała,kasłała i wydawała jeszcze inne swoje dźwieki a ja nie mogłam spać.Po godzinie zrobiła się marudna. Zaczęła głośniej pokasływać i przywoływać kogokolwiek. Gdy do niej podchodziłam i próbowałam ją uspać dając smoczek to smiała się do mnie i zaczepiała. I tak do 8 kiedy to wstała Wiktorka. Czy wasze dzieci też czasami budzą się z takim płaczem który ciężko uspokoić? jesli chodzi o dziąsełka to ja miałam przy Wiktorce Calgel. ale niestety moja królewna tak zaciskała usta i wyrywała się że nie dało się posmarować jej dziąseł. Na razie Gabrysia pastwi się nad wodno-gumowymi gryzakami z chropowatą powierzchnią. Muszę powiedzieć że bardzo lubi się nimi bawić (czyt.gryźć i memłać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik-Marcelek czasmi strasznie płacze,często nie otwierając nawet oczu.Ciężko go uspokoić,nie chce wtedy smoka ani co dziwniejsze cyca.Pomaga tylko przytulenie i noszenie aż sie uspokoi.I wtedy podaję mu cycusia.Potem zachowuje sie jakby nigdy nic.Guga i śmieje się do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik moja Iga ma tak bardzo często że budzi się z okropnym płaczem, że aż nieraz się wystraszę, bo śpiąc nagle zaczyna płakać. doroteczka ja też wolałam jak ktoś mi przyniósł chusteczki, czy kosmetyki (oliwki, szampony, płyny do kąpieli). Ubranek mam pełno a prawie każdy przynosił i tak ubranka. zresztą dokąd ja nie miałam Igi to też zawsze dawałam ubrnako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widac tyle ile osób tyle opini, ja akurat zgadzam sie z Magda, jak zwykle;-) Jak wiecie mi groził przedwczesny poród i tez dostałam ubranka na 48 cm, a Bartek urodził sie 55 i leza sobie w kartnie razem z reszta za małych juz ubranek, z ktorych czesci ani raz nie miał na sobie! Ale mysla,ze najlepiej było by chyba jednak zapytac. Ja dostałam dla małego butelki i mimo ze karmie piersia to sie ciesze, bo przydaja sie na herbatki czy soczki, chusteczki tez mi podrzucali, no ale ubranek to zdecydowane zatrzesienie było, bo to chyba karzdemu najszybciej przychodzi do głowy. Ruda biedny Konradek, dziecku ciezko zniesc takie rozczarowanie i zrozumiec, ale tak szczerze to ja tez Joe nie rozumie, nie gniewaj sie,ze to pisze ale ja nie mogłabym sie doczekac spotkania z dzieckiem ktorego nie widziałam no i z Toba i Konradkiem. Ae kto wie czym sie faceci kieruja? Izawik, Bartek tez co jakis czas budzi sie ze strasznym krzykiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie przejmuj sie ja juz od wczoraj jestem zla na J a dzisiaj to najchetniej bym go opiorkala na czym swiat stoi ale przeciez wszyscy z USA zawsze maja jedna odpowiedz No problem,a mnie krew zalewa grrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja wczoraj zasnęłam późno bo ok 2 ( najpierw wklejałam zdjęcia do fotosika, a później mój M tak chrapał że nie dał mi spać:( ), a mała jak na złość obudziła się po 7-mej ( a normalnie budzi się ok 9-tej. doroteczka a kiedy urodził sie ten maluszek waszym znajomym? bo moja kuzynka dzisiaj po 11-tej też urodziła maluszka 53cm i 3060g ( więc niewiele większy ). ja już jakiś czas temu zaopatrzyłam się w prezencik. niedrogi ale bardzo fajny dresik: http://www.allegro.pl/item214948186_nowy_dres_dla_chlopca_z_misiem_nowe_cherokee_74.html taki sam ale tańszy:) i na dziecko w wieku 0-3 m-ca. moja kasia jak zasnęła dzisiaj w dzień to po 0,5h obudziła się z płaczem. najpierw pochlipiwała przez sen a póżniej zaczę∑ła płakać. nie tak mocno ale ten płacz był taki jakiś smutny. głaskanie nie pomagało i musiałam ją rozbudzić źeby uspokoić. przed chwilką znowu zasnęła - ciekawe na jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda nie martw sie! Idz sobie z dzieciakami na spacerek i wyluzuj sie. Facet ponad czterdzieche ma na karku a jak małe dziecko. Ja tezjestem na Jarka wsciekła, bo wychodza jego jedynackie zapedy. Od poniedziałku syn mojego brata jest w szpitalu z goraczka 40 st rozwolnieniem i bolacym brzuszkiem. Wszyscy bardzo sie martwimy, bo morfologia i ob wyszły zle. Mowie wczoraj Jarkowi a on totalna olewka, wiec sie z nim pokłociłam, a on mi dzis pisze smsa ze mu przykro ze jest na drugim miejscu! Normalnie w głowie sie nie miesci:-( Wiec mu odpisałam,ze nie na drugim tylko na trzecim no i obraził sie na dobre:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi powiedzial?Ze idzie do hotelu bo ma\"jet leg\"wiec mu mowie niech wsiada w samolot i za godzinke bedzie we Wrocku to sie wyspi i organizm siewkoncu unormuje ale .a zreszta co tu pisac😠😡naprawde mam ochote czmychnac i niech nas potem szuka jak juz sie wyspi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda przepraszam,ze pytam ale Joe jest kawalerem? Bo moze wiesz to takie starokawalerskie nawyki-to by wiele tłumaczyło;-), bo jedynakiem z tego co pamietam nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga kawalerem z odzysku ale widac ze strasznie kiepski ten odzysk szybciej bym znalazla wartosciowa gródke zlota w Złotoryji niz on jest kawalerem:P Ale teraz jeszcze bede grzeczna by zalatwic to co trzeba malutkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram, wg mnie zaslugujesz rudamaxi na dobre traktowanie. Czy moglabys mi powiedziec jaki to jest ten zel, a najlepiej jak po ang on sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, znalazlam juz na stronie ta galaretke. Chyba ja sobie zamowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek dziś tak głeboko wpycha raczki,ze juz dwa razy rzygnął:-( Wogóle to strasznie miesza palcem w buzi i marudny jest okropnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslałam ze bede miała co poczytac a tu od mojego ostatniego wpisu nic sie nie zmieniło:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki rudamaxi na namiary.poczytam sobie o tym zelu chociaz troszke boje sie malej smarowac czymkolwiek pyziala bo ostanio jak smarowalam takm normalnym zelem z apteki too chyba dostala jakiegos uczuleni-kichala i strasznie tarla oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohanah, mam to samo, strach pomyslec o rozstawaniu sie na lotnisku. Bo dziadek poza wnusiem swiata nie widzi. Aga - dzieki za mile slowa ale uwierz mi, ze strasznie mi ciaza dodatkowe kilosy i bardzo jestem zdolowana swoim wygladem. I tak juz jest lepiej, bo nareszcie bylam u fryzjera i kosmetyczki. A tomus fakytcznie niezly towarek w garniturze haha :) Rudamaxi czekam na relacje z waszego spotkania z J. Doroteczka, ja bym nie zmieniala jeszcze smoczka na 3, niech Weronisia opanuje jedzenie z 2 bo moze sie krztusic. Jutro zostawiam tomusia babci i jedziemy z moim M na romantyczna kolacyjke. On w poniedzialek wraca juz do pracy a my z maluszkiem zostajemy jeszcze 2 tygodnie w Polsce. Fajnie nam czas leci, tylko ostatnie 2 noce tomus cos nie chce spac, budzi mi sie czesto, a juz bylo tak ze nawet budzil sie tylko raz o 2. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka aloes nie uczula moze uczulac lanolina ktora jest zaraz pod skora liscia aloesu taka zolta substancja ale podczas obrobki aloesu oni ta lanoline usuwaja dlatego aloes nie uczula,sprawdzone na mnie:) Oj Paula i kapikapi a jak doniose?:P Flowerska nie wiem czy bedzie relacja ze spotkania ,bo sie wscieklam i tak na godzine 18 bylam juz spakowana wiec nie wiem czy jutro gdzies nie wybede z domu bo czekanie na jasnie wielmoznego pana juz mi sie znudzilo ,teraz niech on mnie szuka a ma czas do konca wakacji ,potem zaczne grac inna muzyke do tanca i napewno nie bedzie to ballada:P Doroteczka dziekuje za sms-ka,wielka buzka dla ciebie,co kupilas tak wogole?Bo ja nowy dywanik do lazienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-no to nieźle zwodzi Cię ten J . Ja też byłabym wściekła wiecie, siedzę dzisiaj jak na szpilkach bo moja Wiki jest u mojej siostry. Pierwszy raz nocuje gdzieś beze mnie. Dziwnie się czuję. Tak pusto. Ciekawe czy nie obudzi się w nocy i nie będzie mnie szukać... mam nadzieję że nie... bardziej się denerwuję niż ona ;-) no ale kiedyś trzeba dziecku odłączyć pępowinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×