Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

co do rocznic ślubu to my też mamy w sierpniu- 25, a jesteśmy 6 lat po ślubie (12 lat razem :-)) co do tych różnych fajnych słów to ja też się spotkałam z z nimi z Waszej strony ale już nie pamiętam co to było i w czyjej wypowiedzi :-) ciekawe-jeden język a można się nie zrozumieć Gabrysia już śpi...teraz biorę się za Wiktorkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, po kaszce Milenka nie miała zatwardzenia ale to może dlatego, że ugotowałam jej też w tym dniu zupkę do której dodałam małą łyżeczkę oliwy z oliwek. Na drugi dzień zrobiła piękną kupkę. A owszem wybieram się do kohanny na ślub, no chyba że będzie żabami z nieba waliło, to niestety zrezygnuję. Też myślę co kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kochane, widze, że nie próżnowałyście..Znowu jest co czytac! Dentysta? He.. najpierw zamroził mi dziasło, wyciagnal pol zeba...dał mega duzy zastrzyk ze znieczuleniem, ktore trzyma do tej pory, a pozniej godzine pastwił sie nad zebem... nie jestem szczerbolek. Jutro moge sie smialo pokazac w Szczecinie. Mamy zamiar pozwiedzac wszystkie statki, ktore zawitały w porcie! Mam nadzieje, ze Kami bedzie dzielnie nam towarzyszyc...dobrze, ze bar mleczny mam zawsze ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieici juz wstaly mnie sie bardzo podoba jak piszecie, ze wasze dzieci uspalyscie bo ja to bym napisala ze uspilyscie justaa zapytaj wprost ile kosztuje msza a jak powie co laska to daj ile uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj podalam 1 raz sok z brzoskwini i Maja plula jak nigdy. Ale jutro znow podam kilka lyzeczek. Kupilam takie ladne, dojrzale i ztarlam na szklanej tarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam bo chce jeszcze poprasowac i zrobic galaretke. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chrzest Kamy 19 sierpnia i jak spytalam sie ksiedza ile bedzie mnie to kosztowalo. Powiedzial, ze co łaska. Dam mu w kopercie 50 zł, dzien przed uroczystoscia na naukach i wydaje mi sie, że bedzie to dobre rozwiazanie. Ide zjesc kolacyjke... musze wypróbować nowego-juz zdrowego zęba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga zrozumialam cie tak jak chcialas ja nie zamierzam ani odpuscic ani tym bardziej kogokolwiek olac bo moje dobre wychowanie mi na to nie pozwala i zreszta nie tylko dobre wychowanie:) A ja nadal czekam na gosci wracali z Zakopanego i w Katowicach zabladzili:) viki dziekuje Bartusiowi i cioci Zuzi za pamiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Kar ze zwróciłaś uwagę na to samo co ja. Też bym napisała, że uśpiłam. no cóż człowiek całe życie się uczy. Ale jak bym Wam zaczęła pisać po śląsku to może nawet zuzanka by nie zrozumiała. Choć tak dobrze nie władam tą gwarą, nie godom po naszymu durś a ciong.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej już dawno miałam napisać i znów zapomniałam. Dobrze ruda, że przypomniałaś: SŁODKIE BUZIACZKI DLA VIKUNI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 4 MIESIĄCA ŻYCIA i tak jak już miesiąc temu Ci życzyłam - obyś była taka silna, dzielna, mądra, zgrabna i ładna jak mamusia. 🌻 🌻 🌻 od cioci Ali, wujka Adama, Kamilka i Milenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikuniu i oczywiście ja również posyłam buziaki z okazji 4 miesiącznicy 🌼 . Mój pan znów wyszedł sobie na piwko z kumplami. wrrrr oczywiście jestem wqurzona (łagodnie mówiąc). Ciekawe o której wróci i w jakim stanie. Ile on mi się już naobiecywał że już nigdzie nie będzie łaził z tymi kumplami. Ostatnio chyba z 2 miesiace temu przysięgał jak to wrócił z lipem pod okiem. Ale widocznie już zpomniał, przydałoby mu się następne. Tym razem ja mu chyba nabiję :-) Igusiek już mi usnąl więc ja zabieram się za pracę. Muszę rozliczyć jeszcze jeden sklep i pewnie zejdzie mi do jakiejś 2 w nocy :-( Wkurzyłam się trochę bo zadzwonił do mnie szef i powiedział, że mam jutro przyjść na 15 do pracy,a nie normalnie. I ciekawa jestem ile mi tam zejdzie, bo na 18 jesteśmy umówieni na grilla do znajomych. Mama obiecała zostać się z Igą. Ale zobaczę czy jeszcze w ogóle pójdę, bo jak mnie mój stary dziś wkurzy to nigdzie z nim nie lezę. ja też bym powiedziała uśpiłam. Ale to są przywary regionalne :-) ruda lala zarzuć jeszcze coś po śląsku :-D :-D :-D Pewnie i tak będę Was podglądać. Ale biorę się za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dovry wieczór. Przyznaję sie bez bicia,że przeczytałam po tzw \"łebkach\". Mam dzisiaj kiepski dzień. Dowiedziałam się,że moja tescioa gada po ludziach,ze ja w domu nic nie robie, i że ona biedna cały dzien sama wszystko robi. Szlag mnie trafia. Jak nic nie robię.?????????????????????????? Czasem az zasypiam na stojąco ze zmęczenia. Jestem na obrotach 24 godziny, i nie mam chwili wytchnienia( karola spi wlaśnie u mnie na lewej rece) Zrobiło mi się bardzo przkro, a najbardziej smutne jest to,że ona w domu jest taka miła,ze ąz słodkopierdząca ;) Nie wiem o co jej chodzi.Wczesniej miała ze mną zaje*iscie. To ja gotowałam obiady etc. teraz sie to skończyło i bidulka nie może sobie do południa ogladac powtorek seriali i pic kawki, albo czytac po 10 razy tych samych szmatławców. dziewczyny uwierzcie mi, czasem naprawde mam dosyc :( Jedynie usmich mojego dziecka wynagradza mi wszystko. I wasze miłe słowa, za ktore naprawde dziękuję. A ,że nie pojawiam sie czesto, no cóż. Chce unikać grobowej ciszy w domu, bo dla mojej T, internet to strata czasu. Evanika i Doroteczka dziekuje za zdjęcia. doroteczka twoja niunia ma takie błyszczące włoski na jednej fotce. Evanikaa no a ten filmik superancki. Dobrze, robaczki ja uciekam, malowac pazurki albo sie kąpac, albo sama nie wiem co. Bo jak Karolcia zasypia, to nie wiem za co mam się zabrac. Jutro znowu wesele. nasza mała panienka idzie z nami :) Buziaki ahaaaaaaa rudamaxii kibicuje ci z całego serca, co kolwiek postanowisz i co bedzie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, odzywam się, odzywam Ostatnio nie dotykałam lapsa, bo mój mężuś ściągał jakieś filmy na wieczorki. Dzisiaj pojechał a ja zaryczana od góry do dołu... Dzieci ochrzczone, super grzeczne były podczas ceremonii, patrzyły i uśmiechały się do księdza i chwilami do niego coś \"mówiły\". Zdjęcia za 2 tygodnie odbiorę (niecałe 2). W tej chwili małe przeziębienie na tapecie, kaszelek, Jaś od 3 dni, Marysia od dzisiaj. Całuski dla maluszków w stópki, dla mamuś 🌻ki Co za porąbane życie, zawsze coś wyskoczy, co niszczy skrzętnie opracowany plan. Nie wiem kiedy i czy wyjadę, serce mi pęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naprodukowalyscie:) az milo was poczytac Viki duzo buzakow od Wiki i ciotki Kamili dzieci rosna jak na drożdzach :) - zdjecia rewelacja RUDZIELCU podejmiesz napewno dobra decyzje ( pamietaj twoje musi byc na wierzchu), kibicuje ci ostro moje maluchy spia juz 1.5 h , Wikunia od kilku dni spi od 20:30 - 5 lub 6, wiec nocki spoko AGA widze ze mamy rocznice w tym samym dniu tylko ja juz 7 ( A jestesmy ze soba prawie 12 lat) co do tesciowych to mojej ostatnio ciagle cos nie pasuje , i strasznie sie wcina we wszystko ja nie jestem wyrywna ale czuje ze dlugo tak nie wytrzymam i bedzie awantura ( a ona jest typem choleryka) Wiktoria tak jak Gabrysia ma rozpulchnione dziaselka i slini sie i pcha co pobadnie do buzki, na szczescie nie jest marudna i tak wogole to czuje sie fatalnie pewnie w poniedzialek bede musiala odwiedzic gina bo strzasznie boli mnie brzuch ( jajniki) i jeszcze nie mialam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i 1 bylismy z Wiki u nefrolooga nastepna wizyte mamy 11 pazdziernika i do tego czasu mala dostaje furagin i 1x w m- cu ma miec robiony posiew moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila trzymam kciuki za Twoją Vikunię aby te wstrętne bakterie nie wróciły do niej. Wiem mniej więcej co przeżyłaś i współczuję, ale mam nadzieję że wszystko już będzie dobrze. LightBlue Misiu nie denerwuj się. Pogadaj z mężem niech da starej do wiwatu!!! Ty pewnie nie chcesz jej nic mówić, żeby uniknąć niepotrzebnych kłótni. Najlepiej byłoby jakbyście mieszkali sami i nie musiałabyś patrzeć na tą wredną babę- bo przecież teściowa to nie rodzina. Powiem Ci jeszcze coś dla poprawy humoru- Teściowa to skarb, zakop ją najgłębiej ;-) A jak będzie pyskować dalej to powiedz jej że wystawisz ja na giełdę staroci i oddasz za darmo pierwszemu lepszemu żulowi a i jeszcze taki kawał mi się przypomniał Czym się różni teściowa od starego poloneza? - niczym bo jedno i drugie trzeba trzaasnąć żeby się zamknęło! Kohanah to zaszalej na wieczorze panieńskim. Popij na maxa, żebyś potem do końca życia pamiętała. A najlepiej wynajmijcie jakiegoś striptizera ;-) To i ja może się dołączę hihih :-D zuzanka no i co z tą sofijką. Ciebie też jeszcze molestuje ta teściowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullka
to powiem wam jescze kawał o tesciowych jaka jest tesciowa na 102.....? 100 metrow daleko i 2 głeboko:D albo Tygrys pogryzł tesiową co robic.......? sam pogrysł to niech sie teraz martwi....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki bardzo dziekuje wszystkim ciocia za zyczonka i moim wspanialym kuzynom i kuzyneczkom i wszystkim wam przesylam ogromne slodkie buziaki😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Dzisiaj skladam zyczenia duzo zdrowka dla Bartusia zeby zabki wyszly szybko i bez bolu.Sto lat!!!!! Co do chrztu ja tez zaplacilam 150zeta przed masza i nie pytalam sie ile sie nalezy ,a dalam az tyle bo koniecznie chcialam zeby bylo z msza,pewnie jakbym tyle nie dala to i tak by byla msza bo jestem w AK,wiec pewnie by mi proboszcz tego nie zrobil:)Zreszta u mnie w parafi sa bardzo wporzadku ksieza bo w parafi sasiedniej juz nie jest tak fajnie. Dziekuje wszystkim dziewczynom za cieple slowa pod moim adresem,a szczegolnie musze to zrobic dziekuje za wsparcie Pauli i adze. Mam straszna ochote jeszcze cos komus napisac ale obiecalam sobie ze juz nie bede sie rozpisywac do niej ,a ze moje slowa nie sa rzucane na wiatr i maja miec jakas wartosc wiec sie wstrzymam:) Moi goscie dojechali przed 10 do 2 oczywiscie bylo gadu gdu z kuzynka teraz jeszcze spia a my z moja kruszynka kokosimy sie w moim lozku:) Monika fajnie ze sie odezwalas.I napisz koniecznie czy masz juz zebate dzieci :) Co do zabkow to moja niunia tez ma juz szerokie dolne dziaselka ale jeszcze sie tam nic nie bieli:) ale przygryzanie dolnej wargi i silny slinotok jest od wczoraj i to na maxa.:) U mnie nawet swieci sloneczko mam nadzieje ze wreszcie bedzie ladna pogoda:)Marzy mi sie polezec na sloneczku:) Tak mi wczoraj moja kuzynka naopowiadala gdzie byli i co zwiedzili ze zaczyna mi sie wlaczac szwedacz by gdzies wybyc z domku ,a nawet jestem spakowana:)hmmmm pomysle moze chociaz do dziewczyn sie przejade na kawke ,tylko musze zrobic losowanie miedzy Legnica a Olawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec mam info od sofijki : \"Bardzo przepraszam Zuzanko, ze dopiero teraz sie odzywam i dziekuje Wam za troske! miałam tu kupe kłopotow po urodzeniu Zosi, dlatego sie nie odzywalam (np. brak czucia w nodze po podanym zle znieczuleniu) dopiero teraz wychodze na prosta, przeprowadzilismy sie i nie mam netu do wrzesnia.. jade do polski za 2 tyg, wiec bede pisac od mamy, moja Zosia zdrowa i cala mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze! Pozdrawiam Was goraco i do usłyszenia na forum\" a co do tesciowej to tez slyszalam ze mowi ze niby nic nie robie, mam ja w dupie i oczywiscie jej to powiedzialm. Dzisiaj jedziemy do Ostrawy Radek ma tam otwarcie kolejnego solarium, Bartek niema jeszcze dowodu wiec mowie tesciowej ze jest to otwarcie i czy by Bartkiem sie nie zajela a ona na to \"a Twoim rodzice gdzies jada\"? nie moga Bartka wziac? ja pierdole ona sie chce nim zajac jak ja pojde do pracy zebym bron boze do zlobka go nie dawala a nawet sie nie kwapi do tego zeby wziac malego na chwile, wkurwia mnie strasznie!!!!!!!!!!!! light blue i Ty dasz rade tesciowej, widzi teraz ze stracila sluzaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo i nowa stronka :) oj dawno mi sie to nie przydarzylo ,bo wczorajszej nie licze ,kto inny stronke zaczynal a po paru godzinach nagle na poczatku strony bylam ja,hmmmmm.Dalej nie wiem o co chodzi ale cos zostalo skasowane dobrych pare stonek do tylu bo mam nasztopik w ulubionych i jak wlaczam to zawsze wyswietla mi sie 267 strona i zawsze ja zaczynal wpis od flowerskiej a teraz wpis sarity. Dobra chyba juz przynudzam:P ide do lazieneczki jak zaczne sie tluc to moze reszta wstanie ,Tylko moja biedna mama juz od 8 w pracy i tak minimum do 2 w nocy. Ide wyslac meilikiem zdjecia ,ktore obiecalam Pauli bo mnie kobieta ukatrupi w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartusiu wszystkiego naj, naj, naj od Twojej narzeczonej Igi i cioci Magdy 🌼 Rudamaxi ja również cieszę się, że jesteś taka twarda. Jesteś niesamowitą Kobietą. Mojej Idze to na bank idą zębiory. Tak ją swędzą i ma takie czerwone, że szok. Cały czas wcina gryzaka, a najlepiej mojego palca w pieluszce. Moja mama uważa że to za wcześniej, ale ja widzę dwa zębiory w dziąsłach, ale jeszcze troszke. Dzisiaj w nocy tak ją swędziały, że płakała mi dwa razy tak bardzo, że nie mogłam jej uspokoić. Tatuś przyszedł o 2 w nocy, widać że był taka po 3-4 piwkach, także bez tragedii. Położył się spać i dzisiaj jest ok. Pojadę na tego grilla. No ale wcześniej do roboty. Ale mi się nie chce. Dobra zmykam na kawusię. A i jeszcze całuski dla Was Kochane dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co, ten kolega do którego jedziemy na grilla on ma sporo kasy i jest takim zazdrośnikiem (ale i tak go lubimy) i nie widzieliśmy się z nim ze 4 miesiące bo on pracuje w warszawie. No i mój walniety mąż nabajerował go, że dostał pracę gdzie zarabia 8 tys. że ja wróciłam do pracy i wynajmujemy nianię i że w niedzielę wyjeżdżamy do Turcji na 3 tygodnie na wczasy. No i że lecimy samolotem. Wiecie, że ten kumpel dostał takiej zgryzoty, że szok. dopiero dzis mu powie, ze zartowal. tamten pewnie w nocy nie spał ze złosci, ze ktos ma lepiej od niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duze buziaki dla kolejnych solenizantów.. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 My powoli szykujemy sie na the tall ship\'s races... mam nadzieje, ze Kami bedzie grzeczna i nie bedzie marudna w wozku!!! mialam paskudny wczesny poranek. Wczoraj wieczorem Kami slicznie zasnela....spala do 4.... a pozniej do 6 rozbawiona, nie chciala zmrozyc oka. nosilam ja, pokazywalam w pokoju wszystkie rzeczy, nawet kontakty...zasnela dopiero po 6... ech czuje sie fatalnie. Mamo baczka - aaa nie mowcie jeszcze koledze o tym, ze byl to zarcik... ciekawe jak bedzie kozaczyl na grillu...hehehe! Kurcze moj G jak pojedzie do miasta to sie gubi...mial byc za chwile a ta chwila juz minela! my gotowe a on na zakupkach!! ide szykowac Kiami do wyjscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mam córeczke w wieku waszych dzieci i mam do was pytanie,może ktoś bedzie w stanie mi odpowiedziec:co stosowac na luszczaca sie skore?Czy ktores z waszych dzieci tak mialo? czy to moze byc objaw azs?z gory sliczne dzieki za odp🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colliee - niestety nie pomoge ci... ja kapie moja mała w oliatumie i póki co nic sie ze skóra jej nie dzieje. eee tylko na głowce zrobiła jej sie mała ciemieniucha ten mój pan jak pojechał tak zginal..chyba na jachciki pojade o 18.... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colliee na luszczaca skore ja stosowalam najpierw ciekla parafine kosztuje grosze i masc z wit.A potem sie przezucilam na oliatum ale moja corcia miala sucha skorke zaraz po porodzie teraz jest juz wszystko dobrze. Moi goscie juz pojechali :(Jutro tez ida ogladac stateczki.I znowu mnie molestowali kiedy do nich przyjade,kuzynka mi strasznie biadolila bo widziala ze jestem chetna:)Musze to jeszcze przemyslec. Poszlam tez z konradkiem do miasta i kupilam mu mala czesc wyprawki do szkoly i 100 zeta poszlo a kupilismy tylko piornik ,notesik,pojemnik na jedzenie ,bidon i linijke wszystko ze spider-manem:) i naciagnal mnie na dwa hot-wheelsy:) Niuni kupilam teletubisia Konradek wybral Dipsi:) ok ide kosic trawke. Mama-baczka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,może kupię to oilatum,bo podobno bardzo dobre jest. A myślicie,że to może byc objaw alergii na coś do jedzenia? Bo Michalina ma to dopiero od kilkunastu dni,przedtem miala gładka skore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka bardzo fajne rzeczy wyszperalas. Ja tez lubie pochodzic po lumpeksach. Chate mam wysprzatana, jedzenie przygotowane, ale sie narobilam. Ciekawe tylko kiedy goscie przyjada. Maz dzwoni co chwile pytac sie co slychac. Jak jest w pracy caly dzien to zadzwoni gora raz, a teraz ma wyrzuty sumienia, ze ja znow z dziecmi sama. Smiac mi sie chce. Bo ja naprawde nic nie mam, ze pojechal. A jak on tak wydzwania to ja albo karmie, sprzatam albo jestem zajeta przygotowaniem jedzenia i nie moge z nim pogadac. Mam nadzieje, ze nie mysli, ze kogos sobie na chate sprowadzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×