Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

paula ubranka super. Ja piore posciel po gosciach w domku posprzatane i szukam na internecie plecaka dla mojego pierwszoklasisty. Kar ale sie sprawnie ze wszystkim uporalas:) Colliee moj syn jak zje za duzo nabialu to takze ma szorstka skore ale tylko na rekach,wiec moze to byc alergia ale najlepiej jak skonsultujesz sie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka mojej Mai luszczyla sie skora przy brwiach, myslalam, ze to ciemieniucha, tym bardziej, ze pare zotych plam miala na glowce. Ale przeszlo. Czy to byla alergia??? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubek jest super:) kar przy alergi pokarmowej najczestrzy objaw to wlasnie szorstka skora w brwiach i miedzy brwiami nad noskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh swojego nie moge to chociaz Filipa caluje przez internet😘 Ała Paula tylko mocno nie bij:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zamowilam Konradkowi plecak:) http://mariolafruwa.pl/product-pol-728-Plecak-na-kolkach-z-raczka-SpiderMan-3.html a kupilismy dzisiaj piornik taki sam jak ten cena tez ta sama:) http://mariolafruwa.pl/product-pol-726-Piornik-trzykomorowy-z-wyposazeniem-SpiderMan-3.html Boszzzz pamietam jakbym go wczoraj rodzila a moj mezczyzna we wrzesniu juz idzie do pierwszej klasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wolno sie otwieraja te strony. rudamaxii moj Kuba tez maniak spidermana. Czy widzialas moze gdzies posciel 90x130 ewentualnie 100x130, bo wszystkie sa wielkie ??Z??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki To sa wlasnie wieksze rozmiary, juz myslalam, ze kupie i dam przerobic, bo w takiej wielkiej to mi utonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Zuzanka dzieki za info o Sofijce i Sofijka czekamy na Ciebie:-) Dziewczyny jak mozna zmniejszyc zdjecie,zeby wkleic na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja korzystam z fotosika i tam jak ladujesz zdjecie to mozesz wybrac rozdzielczosc i ja wybieram tą 600 (640x480 pikseli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem zapisuje to zdjecie z fotosika na komputerze i stamtad laduje na allegro. Moze jest prostsza droga, ale ja poki co znam tylko ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam, ze uzywane rzeczy w UK sa tansze niz u nas w lumpeksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilismy z Ostawy otwarcie solarium udane, Bartus z dziadkami grzeczny, ale juz od poniedzialku bedzie mogl jezdzic z nami bo bedzie mial juz dowod. Ale sie na jadlam a ze jestem na diecie to jadlam wszystko gotowane, kurcze wiecie jaki jest zajebisty wybor kaszek, zupek, deserow w czechach no szok, zreszta czesto bylo tak jezeli chodzi o sporzywke ze u nich byly rzeczy ktore u nas weszly za jakies pol roku, za to czesi to wsioki straszne, u nich to sam kicz masakra, Dziekujemy z Bartusiem za zyczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna ze mnie gapa i jak zwykle ostatnia składam życzonka Bartusiowi z okazji ukonczenia czwartego miesiaca. Dzieki dzewczyny za podpowiedzi jakos juz sobie poradziłam, nawet nie potrafie opisac jak to zrobiłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka:) nie aga ostatnia to bede znowu ja duzo duzo zdrowka i caluskow dla Bartusia od Wikrtorki i ciotki Kamili:* Wiktoria wczorajszej nocy pobila rekord w spaniu zasnela o 20:30 i obudzila sie o 7:30, zeska i usmiechnieta jak aniolek:) wiecie co u nas dzis bylo piekne sloneczko:) no i dzisiejsz ydzionek byl super spokojny:) jadla i spala przez caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Przyłączam się do nowego chyba zwyczaju życzeń na kolejny miesiąc życia :D Bartusiu, wszystkiego naj, naj, słońca, uśmiechów, dużo zdrówka 🌻 Dziewczyny dziękuję za nadsyłane zdjęcia. Aż trudno uwierzyć jak maluchy się pozmieniały. Mamuśki co i raz piękniejsze, rozpromienione :) Dzisiaj posłałam kilka fotek, miałam problem z wysłaniem tej wiadomości więc z nadzieją, że do was doszło, po raz kolejny nie wysyłam, by nie zawalać wam pocztowych skrzynek. Jedno tak, że doszły proszę, od którejkolwiek :D Nie wiem, czy pisałam, ale pozbyłam się wózka polskiego Wychametu (czyt. wyhamuj zanim zechcesz go mieć...), koszmar 22kg i ogromny po złożeniu poszedł w zapomnienie, a przyszedł zamówiony wózek graco duo sport. Super furka, która waży niespełna 12 kg, mieści się pięknie do samochodu i jeszcze wchodzą obok niej torby z zakupami czy akcesoriami dziecięmymi. 21, czym jeździcie, jaki macie wózek??? Zmieniłam też foteliki. Co prawda tamte były do 13 kg, ale już mi dzieci nóżki wystawały poza fotelik, pasy za nisko za barkami zamiast nad ramionami... Teściowe - stare rowery, moja nie lepsza... jak z kasą u niej gorzej, to teraz pyta czy ja z dziećmi bym się do niej nie przeniosła... HA, HA, HA.... Z mężem nic nie wiadomo, teraz ma pewnien zdrowotny problem i nie wiadomo, czy nie będzie musiał zmienić pracy na lżejszą..... W związku z tym dalej nie ma terminu połączenia rodziny tam, bo tu.... hmmmmm nie zanosi się. Maxi, jak tam Joe, kiedy to on miał przyjechać????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ja zostałam z życzeniami dla Bartusia. Pójdę na łatwiznę i napiszę że dołączam się do tych wszystkich życzeń które napisały dziewczyny ;-) kar-masz dzisiaj gości? mój T mówi że Geri ma fajnie i że on we wrześniu wyjeżdża na weekend nad morze, niby na dorsze ;-) tak to się teraz nazywa :-) włąsnie się wykąpał, ogolił, wypachniał i mówi że idzie na balety ;-) wziął pieniądze i ....poszedł po piwo :-) każdego wieczoru piwkujemy sobie , ja oczywiście bez żadnych promili. rudamaxii-i jak tam goście? Konradek pewnie szczęśliwy że idzie do szkoły? pamiętam jak byłam mała to uwielbiałam jak zaczynał się nowy rok szkolny,bo dostawało się wszystko nowe:zeszyty,długopisy, piórniki itp I tylko to było najfajniejsze ;-) Z Twojego Konradka to będzie pewnie prymus :-) jejkuś tyle napisałyście, chciałabym coś do każdej napisać,ale już nie pamiętam co do której :-) wybaczcie ooo, wraca mój mąż z pełną reklamówką ;-) idę na browarek pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tu trwają wyścigi która ostatnia złoży Bartusiowi życzenia. Ha, ha to teraz ja jestem ostatnia. Bartuś - byś chłopem był na schwał i wszystkie laski rwał !!! ;) 👄 My dziś mieliśmy drugą wyprawę rowerową. NIestety po 5 km, złapałam gumę i jak już ją mój mężuś naprawił to po 30 m. znów poszła dętka. Więc się poddaliśmy, mój A. pojechał na rowerze do domu po samochód i przyjechał po mnie i mój gruchot. Paulka123, śliczne rzeczy. MX - dziękuję za zdjęcia. Dzieciaczki śliczne i Ty też pięknie wyglądasz. Coś te Twoje bliźniaki niezbyt do siebie podobne się zrobiły? Przynajmniej nikt ich nie będzie mylił. A jak pięknie wystrojone na swoją pierwszą imprezkę. Może masz dla nas jakąś nowinkę dotyczącą pierwszego ząbka??? Rudamaxi - ja też jestem w temacie pierwszoklasowym. Na razie kupiliśmy plecak z Hot Wheelsami. Teraz polujemy na inne dodatki, oczywiście w tym temacie. A jak tam u Was z mundurkami ??? Są zatwierdzone czy nie trzeba mieć? Kamil musi mieć taką granatową jeansową kamizelkę na zamek z kieszeniami i kapturem. Nawet niezła jak na mundurki. Evanika jak tam żaglowce ??? Ale Ci zazdroszczę... Uwielbiam żaglowce (jestem niestety tylko żeglarzem \"pojeziornym\"). Coś jeszcze miałam napisać....zapomniałam :( Jak sobie przypomnę to dopiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, na razie ząbka pierwszego brak, jednak dziąsła rozpulchnione, dzieci wszystko pchają do buziaczków i ślinią się niemiłosiernie. Codziennie obstukuję, czy to już :) Te stroje mają po 10-13 lat, są od Cioci z USA, a o wiele ładniejsze niż wszelkie dostępne u nas w sklepach. Suknię Mani tylko trochę przerobiłam, bo mnie wielki kołnierz wkurzał jakąś plamą a bez niego skromniejsze ubranko i dla dziecka wygodniejsze. U fotografa byliśmy kilka dni po chrzcinach, bo chrzest sobotni okazał się niestety zajętym dniem ślubów u fotografów. Jak tylko odbiorę zdjęcia, powysyłam. Jaś ma blond włosy i cudne niebieskie oczy, te zdjęcia które dziś słałam nie oddają ich uroku, Mania czarne włoski i ciemno-brązowe oczy (nie pamiętam już ze szkoły jak się pisało z myślnikiem czy bez takie łączenie barw :P). Są kompletnie różne, a my z mężem \"ciemni\"... śmiał się, że z Jasiem na testy genetyczne na spacer się wybierze, bo on jakiś nie nasz :D, a serio serio, to po mojej babci nasz Jaś taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar79 moja Milenka ma identyczną sukienusię jak Maja na zdjęciach, które są na blogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 - fotki sliczne...co ja pisze - dzieciaczki są śliczne!! Jestem strasznie padnieta po spacerku... Masakra ile było ludzi w Szczecinie. Nie można było spokojnie spacerować. Jutro puszczę wam pare fotek... Kami nawet nie załapała sie na kąpiel, bo wrócilismy po 21... obmyłam ją na szybkiego, dałam duuużego cyca i mi dziecko padło. Też sie zmęczyła bidulka, ale jak podrosnie bedzie opowiadac, że widziała największe statki świata..hehe Ruda lala..ja też jestem pojeziorny... a pływam na omegach! A jak wyjeżdżamy na mazury z reguły czarterujemy Venuski lub Tango.... Ojjj Paula jak ja bym chciała odwiedzic lumpik, który zawsze oferuje tyyyyle rewelacyjnych ciuszków...ech.. może wybiore sie w przyszłym tygodniu. Dzisiaj zauważyłam, że moja Kami wyrosła ze wszystkich pajacyków w rozmiarze 62... jutro bedzie u mnie cioctka ze swoja córcia - a córcia jest ciocia Kamilki i dam jej wszystko co tylko mam oddania.. Oczy mi sie kleją, wiec chyba powiem wam BUZIAKI.... No i Bartolini - 100 lat... chociaz chyba rano dawałam ci buziaka ty Nasz dzisiejszy solenizancie! Dobrej, spokojnej i przespanej nocki wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 Joe przylecial do Polski 30 lipca ,reszta bez komentarza ruda_lala ja mialam do wyboru albo komplet z Hot wheelsami albo komplet ze spider-manem a ze nigdzie nie moglam znalezdz tornistra lub plecaka z hot wheelsami wiec zostal spiderman:) ja jak dzisiaj przegladalam na alegro to natknelam sie na jednego sprzedawce ktory mial jeszcze sporo rzeczy z hot wheelsami (piornik,zeszyty i takie tam)Alina ale mnie zastrzelilas z tym mundurkiem calkiem mi to wylecialo z glowy ,musze isc do szkoly i sie dowiedziec:) Co do gosci Konradek byl zachwycony bo to wkoncu chrzestny przyjechal i strasznie kocha swoja kuzyneczke Martusie ktora jest z kolei moja chrzesnica:) I jak odjechali to znowu byl straszny placz wiec szybko sie ubralam i poszlismy na zakupy :)Kupilam mu jeszcze dwa hot wheelsy i teraz spi z nimi a rzeczy do szkoly poustawial w kuchni jak babcia przyjdzie z pracy to zeby mogla zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×