Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Bziabziułka gratulacje! A Izawik jest tylko pewnie dziewczyny jej do komputera nie pozwalaja zasiasc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisze co miałam na mysli tylko co mam:P ale oki jesli to wyglada na obgadywanie to juz koncze wyrazanie swoich mysli bo jak widac nie wolno u was na topiku wyrazac swojego zdania(a myslałam ze to jest ogolno dostepne forum i nie stosując obelg mozna napisac cos do was)ale widze ze nie mozna:O trudno.... Aga i tez uwazam ze nie warto sie kłocic:)ale jesli jak mowisz guzik was to obchodzi to szkoda...ja tez jestem matką i czytam was od początku wiec mam pojecie jaka tu panuje atmosfera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie nie znam ale nie mozna jakos przejsc na jakies PRYWATNE FORUM......wtedy byloby chyba lepiej...bo moznaby bylo pisac wszystko co sie chce o sobie bez zachamowan.........i nie bedziemy sie martwic ze jakas pomaranczka nas zaatakuje....ze jestesmy takie czy siakie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuble to tym bardziej sie dziwie,ze jao matka trafiajac na forum gdzie kobiety notorycznie opowiadaja o swoich dzieciach Ty oceniasz inna dzieczyne, a Twoje macierzynstwo wychodzi tak zupełnie przypadkiem. To juz taki drugi przypadek tutaj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli mozecie pomoc mojej imienniczce Karince, ktora urodzila sie w 30 tygodniu ciazy to prosze was o pomoc. Potrzebna jest kazda zlotowka na jej rehabilitacje. Dziewczynka ma 9 miesiecy ale rozwojem na etapie naszych pociech czyli 4,5 miesiecznego dziecka. Przypadkiem trafilam na jej bloga i od razu postanowilam jej pomoc: http://smyki.pl/domeny/corcia.pl/karinkatorz/index.php?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna dziewczynka. Czesto sie zastanawiam dlaczego takie maluchy musza tyle cierpiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuble male sprostowanie kohannah pisala do nas to raz ,zadnaz nas jej nie skrytykowala jej bo nie bylo takij potrzeby wiec na nie wyreczaj skoro nikt cie o to nie prosil to dwa a trzy to jak masz kobieto czelnosc pisac po tym wszystkim co napisalas o kohannah \"kolezanka\".Litosci kobieto zastanow sie najpierw nad tym co chcesz napisac a tak wogole to nie wiem czy ktos tu jest chetny z toba pisac ja to zrobilam ostatni raz od tej pory jestes dla mnie powietrzem i to stechlym!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga masz racje ta burza poszla w twoja strone u mnie tylko grzmialo i na kapusniaczku sie skonczylo,ale i tak od razu inne powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec wrocilismy z Barusiek, okazalo sie ze nie potrzebny byl zabieg gdyz bartusiowi ten kanalik sie odetkal i hurrrrraaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietnie Zuzanka!!! nie ma to jak miły psikus hehe ;) Ty spokojna i Bartolini radosny! Masakra - nad moim domem za cgwilkę bedzie nega burza. Zrobiło sie czarno.... az strach siedziec przed kompem. Moja Kama ostatnio ma problem z lezeniem w wozku! on ja dosłownie parzy! juz nie moge sie doczekac spacerowki! Aaaaa i na dziąsełku zobaczyłam mała biała kropeczke, nie wiem czy to jakas krosteczka czy moze zabek?? probowałam włozyc jej łyzeczke i sprawdzic czy stuka ale ta \"krosteczka\" jest troszke za mała! Sciagnełam tez kołysanki Grzegorza Turnała z Magda Umer... jak ktos bedzie chciał na pewno przesle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka - masz skypa?? bedzie szybciej... chyba ze chcesz na maila!! Zuznak - cisza...hehe przed burza! U mnie burza na całego ...no i Kami sie obudziła. Kolejne usypianie.. na pewno bedzie chciała potrzymac sobie cycka. Ona dzisiaj spała tylko 30 minut. Może rzeczywiście to ząbek a nie krosteczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka bardzo się cieszę, że nie musieliście przechodzić tego okropnego zabiegu. evenika mam nadzieję, że burza nie była taka ostra. Aga a Ty smutasku znów masz dola??? :-( :-( :-( rudamaxi ja muszę po raz pierwszy zgodzić sie z pomarańczką- zawsze mówisz, że nie będziesz na nie zwracać uwagi, a jednak zawsze to robisz. Zobacz ja obiecałam nie komentować ich już miesiąc temu i konsekwentnie to robię.Także Ty też olej system i daj sobie spokój z pomarańczkami. Może i ja się również wypowiem krótko na temat tej całej sytuacji, która się tutaj dzieje. Ja tam do kohannah\'ej (nie wiem jak mam ten nick odmienić) nic nie miałam, ale troszkę racji pomarańczki miały (oczywiście były chamskie i takiego zachowania nie popieram), ponieważ kohannah nigdy nie odpowiadała na nasze posty. I Ty aga mówisz, że nie ma takiej konieczności. Zgadzam się z Tobą, ale miło jest nieraz coś komuś napisać i coś fajnego od kogoś usłyszeć. Zaraz pewnie stwierdzicie, że to byłam ja, ale tylko powiem jedno-to nie ja. Moja Iga właśnie usnęła a ja biorę się za pracę. Jutro do roboty na 7 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty doroteczka po co Ci te kołysanki, jak Ty je masz, bo ja je mam od Ciebie??? :-) :-) :-) No chyba, że skasowałaś. evenika te kołysanki potrafią zdziałać cuda, bez nich moja Iga wieczorem nie idzie spać. zuzanka pisz coś, pisz to ja popodglądam o czym plotkujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Magda popieram to co napisałac, bo to racja ze Sylwia nigdy nie mowilam nam jakie nasze dzieciaczki sa sliczne a jednak kazda z nas cos mowila cos chwalila, wymieniamy sie pogladami, smtkami i zawsze sie znajda kochane cioteczki ktore pociesza tak jak np dzisiaj byl z Bartkiem strasznie mnie to cieszy ze myslalyscie o nas.... Ach nalalam sobie winka czerwonego a co se bede zalowac. Co do roznej mowy z roznych czesci kraju to mi sie podoba jak Izawik pisze ze idzie lulu czyli u niej spac a u nas siusi :) agusia nie smuc sie, juz niedlugo bedziesz u Jarka, bedziesz miala tam net? evanika ja Bartka czasem posadze tzn poloze go calego na oparciu wozka i wtedy mam spokoj Doroteczka Ty juz za niedlugo to Weronisi bedziesz robila kitki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka Ty winko, a ja karmi już wypiłam. Było pyszne. Teraz wzięłam się za pracę, ale co ja poradzę, że lubię Was czytać i co zliczę stronę to odświrzam kafe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam co mysle i generalnie zamykam ten temat, a jak mnie nie chcecie to tez zwine zabawki i sobie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka sorki przecież kohannah powiedziała, że będzie czytać to co piszemy, więc nie obgadujemy jej za plecami. Wczoraj akurat przyszłam za późno i nie wiem zbytnio o co chodziło bo trafiłam na końcówkę. Paulka to ja też spadam z tego forum, żebyś nie musiała zawodzić się na mnie, bo najpierw piszesz, żeby pisać szczerze, ale jednak jak ktoś pisze coś co myśli to jednak jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spox...luzzz Zuzanka ja sie jeszcze boje sadzac moja Kame, wiec podnosze jej lekko - buhaha-tą cześć wózka, która sie unosi (nie wiem jak to fachowo nazwać), ale i to nie pomaga... Panna chce byc noszona i tyle. Tak wyje, ze az robi mostek! Nowa umiejętność mojej corci! A tak poza tym, to wydaje mi sie, ze temat wczorajszego tematu przewodniego na naszym forum powinnyśmy uznać za zamkniety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry i nara, ale jak ktoś pisze, że rzygać mu się chce po tym co napisałam, to już nic nie piszę, bo jeszcze wszystkim się niedobrze zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze nie pisze na forum szczerze bo i po co czasem mi sie cos nie podoba ale nie pisze niechce nkogo urazac i wiem tez ze ja pewnie tez kogos denerwuje i ja bym chciala slyszec slowa krytyki bo mnie prawda nie boli evanika juz bym chciala zeby Bartek siedzial... Magda olej robote a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheehe
dobre jesteście, widzicie jednak te Wasze przyjaźnie są gucio warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheehe
pomarańczki doprowadziły Was do tego, że między sobą zaczniecie się kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×