Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ja tylko przelotem Vikunia dziekuje cioci Zuzance za pamiec A teraz lecimy do kosciolka poswiecic akcesoria pierwszoklasisty:) a potem na rozpoczecie.Moj Konradek dzis zaczyna nowy ale powazny rozdzial w swoim zyciu,a mnie czeka tez nowosc-wywiadowki(obym nigdy nie musiala sie ich obawiac:P ) U nas wszystko wporzadku tylko ja mam ostatnio jakies cisnienie beznadziejne jak mam 88 na 54 to gora za to puls mam chyba za duzy bo albo 96 a wczoraj mialal 99 chyba czeka mnie kolejna wizyta u lekarza tylko nie wiem kiedy i jak skoro jeszcze gina niezrealizowalam:O Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziękuję za życzania i również wysyłam solenizantom po 🌻 :D zapomiałam uaktualnić tabelkę po szczepieniu więc od tego zacznę: mx3...................Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? .........................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz.............01.03......2700/2350.../5020/4700 mama bączka........Iga..........20.03.......2900/6700.........52/ 68 cm izawik .......Gabrysia....20.03.......3260/6800(24.0 8). ..64cm aga*25**..............Bartek.......20.03.......3500/6100(7.08 .).....55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/5900 (17.08.07).. 51/65cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/692 0(20.08 ) ..55/65 zuzanka14(23.10)......Bartus........04.04.......3000/7130 (20.08).....53/67 nikolla (22.05............MaX ..........05.04. .....4050/6300..............59/68 moli......................Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79(21.04)............Maja..........05.04.......3860/ 7300... ..........71cm mika82(02.05)..........Tomuś.........06.04........4300/7550(21.0 8)..57/66cm Paulka123................Marysia.......09.04........3040/6100.... .. .....51/62cm justaaaaaa................Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a...................Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)......57/67cm Ania75....................Agatka.......13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66 margolcia1.............Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska.................Tomuś........19.04........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia......19.04.........3740/6820 (13.08)....55/65 cm sarita..............Kasia........19.04..........4150/6780 (31.08).....58/62 koala-79..........Julita..........19.04........4900 /7900 (30.07).....62/70 lightblue................Karolinka.......20.04........4100/6200 (17/07).....54/? cm kohannah ................Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) ..... 50/68 cm Kapikapi..................Piotruś........25.04........3400/7200.( 02.08).....54/65 madziunka27.............Marcel........26.04........2950/6550 (14.08)......53/62 cm Weronika m ......Iza...........29.04.........3750/5600(17.08)......52/63 evanikaa..................Kamilka......30.04........3700/6300 (2.08)......56/68 Aprilka....................Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zimno! za nami fatalna noc, justa Bartek zaczyna zachowywac sie jak Twoj Szymuś! Ciesze sie,ze uroczystosci sie udały:-) Zuzanka mam nadzieje ze sms Cie nie obudził! Wysłałam go po 19tej;-) Izawik ja juz kiedys pisałam, ze moja T karmiła Jarusia kapusniaczkiem, bo nie chciał innych zupek, wiec jak dasz Gabi nawet sledzika to nic jej nie bedzie:-) Trzymamkciuki za wszystkie dzieci które rozpoczynaja dzis nowy etap w zyciu- pierwszy dzien przedszkola i szkoły. Izawik, Rudamaxi, Ruda_lalo zdajcie relacje jak było! Narazie uciekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka i sarita Iza dziękuje i równiez przesyła życzenia. izawik usmiałam się z tego co napisałaś :) ariella dziękuję za komentarz. takie jest twoje zdanie. z mężem znamy sie praktycznie od dziecka a przed ślubem chodziliśmy kilka lat. cały czas właśnie taką metodę stosowalismy ale wtedy kiedy nie chciałam mieć dziecka to nie miałam. dwoje rok po roku baaaardzo chcialam. to były planowane ciąże. teraz co prawda nie było w planie ale się cieszę. dziewczyny kiedy miałyscie pierwsze objawy ciąży. ja w poprzednich to juz 2-3 tyg. po zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weroniko, ja niepamiętam dokładnie kiedy były pierwsze objawy , może dlatego że nie były aż tak uciążliwe (niwielkie mdłości np. w czasie jazdy samochodem - ale bez wymiotów;), wyostrzony zmysł węchu i to chyba wszystko ). weroniko ja też poprosze o te przepisy dla niemowląt :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymus przynajmniej zasypia a moj Tomek ma z tym problem wierci sie niemilosiernie. Juz sie zastanawiam co robic z tymi nocami bo dlugo tak nie pociagne. Juz tak ladnie spal a teraz wszystko mu sie powywracalo do gory nogami. Weronika gratulacje i szczerze podziwiam za odwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja wlasnie walcze z tym i uparlam sie, ze juz nie bedzie spal z nami. Ale codziennie nad ranem wymiekam i o 6 go biore do siebie zeby hcociaz pol godziny sie przespac. Taka ze mnie konsekwencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka..... justaaaai flowerska moja weronisia tez drze buzie w nocy..........i to czesto...tez obiecalam sobie ze za kazdym razem bede odkladala corcie do lozeczka ale wymiekam..... weronika mi tez przeslij przepisy dla niemowlat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam wysyłać wam książki. tylko pomyliłam się bo ta ksiażka nie nazywa się dla niemowląt tylko dla najmłodszych. w każdym bądź razie do 12 m-ca. beatce już wysłałam. reszcie tez powinno pójsć szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa rozumiem ze odmowe naprawy wozka dostalas na pismie,jesli tak to powinna byc ona dokladnie uzasadniona teraz mozesz z ta odmowa skontaktowac sie z (nie wiem dokladnie jak to sie nazywa)ale cos ochrona konsumenta poszukaj w ksiazce telefonicznej jest w kazdym wojewodztwie. w Klasie Konradka jest 22 dzieci w tym 7 chlopców,pani kompletnie nie radzila sobie dzisiaj z dziecmi :O ksiazki i ubezpieczenie i 200 zetz nie ma a jeszcze maja byc ksiazki do angielskiego . Na pytanie pani czy dzieci wiedza czego beda sie uczyly ,Konrad sie spytal czy pani im opowie jak powstaja wulkany i ich erupcja bo on juz literki i cyfry zna i czytac umie wiec sie bedzie nudzil jak bedzie znowu to samo robil:P Ja bylam czerwona jak burak dobrze ze stalam z Vikunia stylu w klasie:)MOj wunkanolog juz sie zaprezentowal;) Nie ma u nas mundurkow tylko dalej pstrokacizna bo dzieci maja miec czarne lub granatowe spodnie i bluzki :biale,granatowe,czarne lub szare :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam problem z wymianą węża od prysznica. mąż poszedł wymienic. ja zostałam z dziećmi w samochodzie. wraca i mówi że nie wymienią ponieważ wąż nie podlega reklamacji i juz nie jedna osoba chciała by jej zamienić ale producent się nie zgodził. to ja poszłam do tego sklepu i mówię: po pierwsze, to skoro tyle ludzi zwraca te węże to po co je kupujecie od tego producenta skoro są złe? po drugie, w gwarancji nigdzie nie jest tak napisane że wąż nie podlega reklamacji, więc mam prawo wymienić. a po trzecie mam znajomości w lubelskim kurierze i juz nie jedną brudną sprawę na światło dzienne wywlekłam więc chętnie i o tej firmie napiszą. wieczorem pani ekspedientka dzwoni i mówi że jednak producent zgodził się wymienić. odebrałam inny ale duuuuużo ladniejszy i lepszy wąż. trzeba justaaa twardo stać przy swoim i nie dać się zbajerować tym łosiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda niezły Twój Konradek, uśmiałam się do łez :-) Buziak dla \"wulkanologa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam -zanim was przeczytam streszczę wekend. Wybraliśmy sie poza Kraków na wesel - z dzidzią - było okki :P w kosciele czatowałam z butelką w ręku - i jak zobaczyłam \"podkuwkę\" Maksika- pac - buteleczka w buzi i pełne szczęcie także ceremonia uratowana- bo mały zanierzał rozpocząć koncert w trakcie przysięgi . sala do tańczenia bula osobno - a osobno jadalnia na szczęscie. jak mały chciał pójsć już sopać - to szybciutko umiescilismy go w apartamencie dla nowożenców :) --- ot taka niespodzianka :))))))) pilnowała go cała rodzina na zmianę -takze mogliśmy się wyszalec było na prawdę miło u mnie w pracy wysiadł prąd - wiec jestem w domu wczesniej szkoda mi naszego PREZ .... LK biedny pochorował sie ąż 38 st ----- wyyyyysoka grączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka- tak podgrzewam do tem ciałka- nie więcej Brawo dla Konradka 🌼 - bystrzak z niego !!!1 da jeszcze Pani popalić muszę się zmobilizować i pójsc do gina - odkąd przestałam całkowicie karmić- już miesią - mam cały czas mdłosci i bóle brzucha przyznam się ze byłam tylko raz zaraz po porodzie ---jakoś mi się nie spieszy Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak wpadam to cisza :) zamieram sie aopatrzyć w spiwi\\orek dla malenstwa- cos cieplejszego ale cos nie amm szczęscia do lumpików -moze to i to - ale jak przychodzą to nić ciekawego nia mam :( chcoiałabym kupić kombinezonik - icś ala butki zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka-dziękuję dziekuję za życzenia, właśnie czekam na gości :-) rudamaxi-wszystkiego naj,naj dla Vikuni , wkracza w 6 m-c życia :-) dzisiaj Gabi zrobił a kupkę (od czwartku nie zrobiła) , ale taaaaką wielką że zaczęłam się smiać i wołać ratunku. A Gabi zaczęła śmiać się w głos tak jakby wiedziała że mama może sobie nie poradzić ;-) Byliśmy dzisiaj całą rodzinką na uroczystym ropoczęciu przedszkola.Wystroiłam Wiktorkę w białą bluzkę i błękitną spódniczkę i pomyslałam sobie że ona jest już taka duża :-) Bardzo jej się podobało,ale generalnie w przedszkolu jej się podoba. Tylko może robić problem z powodu nieobecności mamusi. Jutro ją zawożę i zobaczymy...Trochę się boję,ale nie mogę dać jej tego odczuć. rudamaxi- coś mi się wydaje że Konradek jeszcze nie raz zaskoczy swoją panią ;-) będzie musiała się wykazać kobiecina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika- nie dostałam tych przepisów, a bardzo chciałabym je mieć. Może któraś z dziewczyn mi je przesle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzzz jaka ja gapa wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantow ,mam male zaleglosci pod tym wzgledem,ale wiem ze mi wybaczycie;) Izawik ja mam nadzieje ze tylko nie bede wzywana i nie bede musiala sluchac ze Konradek przeszkadza w prowadzeniu zajec,ale na wszelki wypadek kupilam dwa dzienniczki ucznia,by uwagi sie zmiescily:P ok a teraz ja wracam do nauki ,bo jak wiecie ja taka niedouczona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxii wszystkiego dobrego dla Wiktorkii! Gratuluje Kamilowi i Konradowi pójścia do 1.klasy a Wiktorce do przedszkola. u nas są już teściowie. Zrobili nam wczoraj niespodziankę i już wczoraj przyjechali. Fajna niespodzianka-myślałam, że się nie wyrobię i połamię sobie nogi na schodach :-) Może jakoś przeżyję. Chociaż myślałam, że będzie gorzej. Kuba z tej okazji nie poszedł dziś do przedszkola. Maja jest jakaś niespokojna. Mało śpi w ciągu dnia. Na spacerach niosę ją na rękach i myślę, żeby jednak już wozić ją w spacerówce bo ją tak wszystko interesuje, że nie chce leżeć z gondoli. Justaa walcz o swoje i niech ci naprawią ten wózek. Ładnie wyglądałaś na chrzcie! Sarita a Twoja Kasia miała ładną kreację- jak panna młoda. No to na razie lecę do teściów :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar- no to zyczę Ci wytrwałości i siły na nadchodzące 2 tygodnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik juz ci wysłałam. wszystkiego naj..... dla wszystkich ktorzy obchodzą swoje święto. ach , kiedy to będzie gdy ja wyślę swoje dzieci do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik to teraz ja poprosze,zebyś mi przesłała tą książkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×