Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość podglądaczka kwietniówek
izawik powiem Ci że z nieba mi spadłaś, bo ja mam leżaczek fisherprice ale do 9kg, a moja córka uwielbia w nim spać, siedzieć, jeść, ale właśnie osiąga 9 kg i zastanawiam się co zrobć, bo nie wiedziałam, że są takie do 18. Na pewno go kupię. A co do zabawek z fisher price to nie wiadomo co robić. Niby te szkodliwe to były ubranka dla lalek itp. A leżaczki cyba nie. Ja na 100%kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja kiedys tez chcialam kupic ten lezaczek.....ale tescie kupili inny...no coz.......takiego nie bylo w sklepie....... justaaaa ja juz od pewnego czasu nakladam pod jeansy rajstopki ale takie cienkie..... wczoraj w 5 10 15 kupilam weronisi kurtke taka przejsciowa.......ale za duza i ide dzisiaj ja wymienic na mniejsza.....potem wam ja pokaze..... ide dac corci deserek...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądaczko-widzisz ? na coś się przydałam ;-) cieszę się że Ci pomogłam. Ja też właśnie zamówiłam ten leżaczek. justaaa-ja zakładam już Gabrysi rajstopki od kiedy zrobiło się tak zimno. Przeważnie ubieram ją w takie komplety polarowe lub z miki. Oprócz rajstopek na stopkach ma jeszcze takie paputki,ale nie wiem dlaczego Gabi ma często chłodne nóżki. Doroteczka-ja też często kupuję w 5-10-15. Na razie nie kupuję kombinezonów bo kolezanka ma coś po swojej córci i chcę to najpierw zobaczyć. Ona ma synka więc ja daję jej taką niebieską kurteczkę (Wiki ją nosiła) na polarku. No i tak się wymieniamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etammm
rudimaxi straszna chwalipieta z ciebie jest dopiero co rok szkolny sie zaczal a ty sie tak chwalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie poza tym
w 1 klasie prawie kazde dziecko ma 6:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czym tu sie tak
chwalic:O Zapewne wszystkie dzieci z jego klasy dostaly:O A poza tym ten twoj syn ma strasznie wysokie mniemanie o sobie:o ciekawe,czy tak samo bedzie sie chwalil za kilka lat,kiedy bedzie trzeba sie naprawde uczyc,a nie pisac literki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ubierania Agatki na spacerek, to ja zakładam jej body z długim rękawem, na to bawełnianą bluzeczkę, a na to kurteczkę, taką dwustronną, nie bardzo grubą ale z watolinką w środku. Na nożkach ma rajstopki, dżinsy i adidasy. jak zasnie to przykrywam ją kocykiem, nawet jak nie wieje za mocno. I też mam wyjętą gondolke z wózka, aczkolwiek wózek rozkałda się prawie na płasko, a Agatka od jakiegoś czasu polubiła jazdę wozkiem...o dziwo na leżąco właśnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga chwale sie:P mam bardzo ladny ogrod a na koncu tego ogrodu stoi klatka a w niej moze sie zmiescic nie jedna glupia pomaranczka ,chociaz nie bo od tej glupoty jeszcze by wszystko pousychalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu z tego co przeczytałam za chłodno ubieram maksika- lecę kupić rajstopki --- hehehh mój M nie przezyje -- jego synek w pończoszkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa opisz mi prosze te kurteczke z reala bo ja mani tez taka kupiłam :) i sie zastanawiam czy mamy taki same :) to taka jakby zimowa ze sliskiego materialu z kapturkiem a w srodku polarek? jesli tak to ja mani pod nia tylko bluzie zakładambo ten polarek bardzo grzeje. no i rajstopki albo spioszki pod spodenki. od kilku dni jest nawet dosć ladnie wiec zakladam jej na spacerek polarkowa kurteczke. Gosia gratuluje Konradkowych ocen 🌼 Pozdrawiam wszystkie Kwietniówki i dzieciaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rudimaxi
ale zes odpisala a niech cie to zastanow sie najpierw i przemysl TO CO PISZESZ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamaxii ty naprawdę jestes
taka glupia czy tylko udajesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamaxii ty naprawdę jestes
wiec jednak jestes taka glupia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamaxii ty naprawdę jestes
a widze ze najbardziej boli cie fakt ze ktos pisze na pomaranczowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani dziekuje w imieniu Konradka a zgadnij co on narysowal ze wspomnien z wakacji:) i ucaluj od nas corcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz uwazaj obrazasz mnie na forum publicznym i w zwiazku ztym odpowiesz za to i to bardzo szybko.Zycze ci powodzenia bo ci bedzie teraz potrzebne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja cie obrazam? Dziwie sie tylko nad tym co wypisujesz... Ale wiesz...smieszna jestes:D Tak sie przejmowac tym,co obcy ludzie pisza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonka kafeteryjne, Długo nie pisałam, i nie bardzo mam kiedy poczytać co Wy tu napisałyście... może w nocy :) Marynia śpi już spokojniej, więc chyba dałabym radę jak pokonam dzisiejsze prasowanko. Ostatnio popękał jej gips i byłyśmy na dogipsowaniu... już przyzwyczajona do spodenek nic sobie nie robiła z takiej wizyty. Dzisiaj byłam z Jasiem na płukaniou kanalika łzowego, lewe oczko nawrotowo ropiało jeśli nie stosowałam kropli przepisywanych przez lekarza (już było ładnie, a za tydzień znów ropa i łzawienie). Płakał strasznie, ale jak tylko mogłam go przytulić zrobiło mu się lepiej, a że miałam go głodnego, to butla z kaszką i przecierem owocowym zdziałała cuda :) Szybko zapomniał, zasnął i jest dobrze. Ja małemu ubieram rajstopery pod spodnie, mąż by mnie dopiero pogonił... ale co zrobić, nie ma dla takich maluszków kalesonków, prawda? Na górę przeważnie body z krótkim rękawkiem, bluzeczka z długim i katana jeansowa lub sztruksowa, jeśli słonko akurat przygrzewa, to odpinam tylko katanę i jest ok. Jak na dzień dzisiejszy, to żadne z dzieci nie kicha, nie kaszle i nie smarcze. 21, widziałam zdjęcia chłopaków..... jestem pod wrażeniem. Czy mogę zarezerwować któregoś dla Mani? Który, to niech sami między sobą ustalą :D Postaraj się o córcię tak za 4-5 lat, to będzie pannica dla mojego Jasia :D, chyba, że on sobie wybierze jedną z pięknych koleżanek z forum. Biedna jesteś z tym żywieniem... może już czas przejść tylko na sztuczne z chłopakami. Ja wiem, że to mało teraz modne, pewnie mnie zjedzą za chwilę, bo pokarm matki najlepszy... ale matka musi mieć siły do opieki i by cieszyc się swoimi skarbami, a nie mdleć :( Bądź dzielna i pomyśl też o sobie. Maxi, syn ambitny po mamusi, tylko pogratulować :) Pewnie księżniczka jak urośnie to będzie miała najlepszy przykład i jeszcze jego prześcignie. Kompletów ciepłych jeszcze nie kupiłam, ciągle się zastanawiam co wybrać. Widziałam w H&M fajne kurteczki, takie przejściowe... ale wkładane przez głowę, moje dzieci tego nie cierpią. Na zimę, nie wiem... to zależy jak dalej z Marynią. Jasiowi chciałam kupić ogrodniczki ocieplane z kurtałkę, nie planuję śpiworkowych ocieplaczy do wózka, a jedynie kapę p/wiatro-śniegową, więc ubrania wierzchnie muszą być ciepłe. Dla Marysi.. nie wiem, może znajdę taki ciepły śpiworek na szelkach z kurteczką... bo zwykych ogrodniczej nie włoży na gips.... Jejku, cały wózek prawie zajmie, a Jaś, to chyba nogi na jej gipsie..... echhhhhh, niech szybko się ten zły sen skończy. W sprawie postępów... Jaś sam siedzi, pełza a ostatnio raczkuje, ale do tyłu, jak chce do przodu, to takie śmieszne skoki mu wychodzą... a nawścieka się przy tym... oj.. bo jak chce zabawkę przed nim leżącą, a wyjdzie mu do tyłu... to nerw. Nie mówiąc o tym, że jak zlezie z maty to na panelach mu się nóżki rozjeżdżają... hehe. No i staje mi przy pałąkach maty, one się chyboczą, a ten jak mały surfer próbuje łapać równowagę, po czym pada na kolana dalej nie puszczając pałąków. Marysia, jak to Marysia, zdana na pomoc... jej rozwój jest obecnie ostro przychamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane... justaaa masz racje.. po takich bezsensownych wpisać nie chce sie pisac.. ech no coz.. mx3 - podziwiam cie, naprawde. Czytała Ciebie z moim G i on nie mógl az się nadziwić, zę taka malutka Mancia musi przez takie katusze przechodzic.. ale musze pogratulowac ci sprytnego synka..no no no... moze jak ty umawiasz sie z 21 na jej synka to ja umówię sie z toba i zrobimy parke z moja Kama... haha Ubieranie dziecka w taka pogode to nie lada wyzwanie... Moja Kama.... no coz rajstopki to ostatecznosc...sa spodnie, skarpetki, buziki...body z krotkim rekawem, koszulka bawelniana, bluza, kamizelka lub kurteczka - buhaha kupiona w realu, ale nie ta, która ma Justaa! aaa i po dzisiejszym szczepieni czujemy sie swietnie... Kama zwazona - 7700 - moja kochana klucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez juz niechce pisac, bede Was czytac. Mama baczka tez juz widze zrezygnowala, nawet link blogu Igusi wykasowala z naszego blogu kwietniowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! a ja jeszcze nie dostałam żadnej paczuszki :( brzydale - a tyle papierków powypełnialam ;P jeśli chodzi o ubieranie to ja zakładam małej body z długim rękawkiem, bluzczkę, rajstopki, oraz kombinezonik tygryska (taki welurowy), albo jak jest chłodniej to kombinezonik różowego króliczka ( z takiego misiowego materiału na podszewce bawełnianej) next, który wyszperałam w lumpiku za 11 zeta. naprawdę fajniutki, jak zrobię fotkę to wam pokażę:) rudamaxi - gratulacje dla twojego małego geniusza - oby tak dalej :) dzisiaj 13-ty a ja miałam naprawde fajny dzień. pogoda super:) ogrodniczki które kupiłam małej na allegro przywiozla mi babeczka do domku i nawet koszty przesłki które wpłaciłam na jej konto oddała mi:) no i dostałam zdjęcie pięcioraczków z podziękowaniami za paczkę którą im wysłałam dawno, dawno temu. aż mi się cieplutko na sercu zrobiło:), i łezka w oku zakręciła... ok. muszę zasiąść i pisać tą moją pracę.... buziaczki kwietnióweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Agatka jak zostaje z tatusiem przechodzi strajk głodowy. Zjada po kilka łyżeczek kaszki i zupki i ok 180ml mleka. I to wszystko. Jak mąż próbuje jej coś wcisnąć, to odwraca głowę albo pluje. Za to jak ja wrócę, to tak dopada do piersi że szok. Ssie bez końca. Nie wiem czy jej tak mini głodówka nie zaszkodzi. A moż z czasem jej sie wszystko unormuje. Ona bidulka przechodzi pewnie większy stres ode mnie. Strasznie za nią tęsknię jak jestem w pracy. Mój Skarb skończył dziś 5 m-cy :-) 🌼 dla Ciebie od mamy Słoneczko moje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze sie powoli wykruszamy....wiec topik pewnie upadnie......a szkoda. ;(....ja bede skrobac z najwytrwalszymi mamami.....hihi moja Weronisia dzisiaj po kapieli dostala kaszke mleczno-ryzowa z malinkami i lyzeczka nawet sporo zjadla....moze dluzej pospi.... nie wiem czy jakies zeby jeszcze jej nie wychodza bo jeszcze nie czuje innych zabkow ale dziaselka ma takie dziwne......jest marudna i standardowo wszystko wpycha do buzi..... ide spac dobrej nocki kwietnioweczki....🌻 gosiu dla twojego geniusza tez 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie nie bylo mnie tutaj taaaaak dlugo ze pewnie nie nadrobie w najblizszym czasie zaleglosci , mam tyle pracy no i jeszcze aklimatyzuje sie w szkole ( czytaj probuje sie odnalesc ) Ruda daj zanac na maila co tam u ciebie jak sprawy z J dziekuje wam dziewczyny za wszystkie zdjecia dzieciatka sa przesliczne i nie moge sie nadziwic ze tak niedawno byly jeszcze takie nieporadne a teraz siedza i same sie podnosza :) ucalujcie wszystkie swoje pociechy od ciotki Kamili i Wiktorki :)))):* a teraz napisze co u nas Wiktoria ostatnio usiadla w wozku :), bakteria narazie nie wrocila i mam nadzieje ze tak zostaje , musze wam jeszcze powiedziec ze w poniedzialek bylam z Wiktoria na echu serca bo pediatra slyszala jakies szmery ale na szczescie wszystko jest ok, no i jest jeszcze w 100% bezzebna:) no i pozatym po stawremu , Saritka daj znac kiedy mozemy sie spotkac :) przyslij mi wiadomosc na maila tam zdarza mi sie czesciej zagladac jescze raz calusy i pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×