Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

witam ranna porą. tzn u nas to juz prawie poludnie bo Maniula jak zawsze wstakla o 5 :P Chciałam wam cos polecic. Jak dla mnei wszystkie obiadki w sloiczkach sa takie same ale zauwazylam ze moje dziecko sloiczki gerberka je duzo chetnioej niz inne. Bardzo smakuje jej króliczek w jarzynkach a dzis odkrylam cos co mnie zaskoczylo. Wzielam na skosztowanie- danie po 4 miesiacu a ja juz zazwyczaj kupuje po 5 ale stwierdzilam a co tam nigdy nie jadła niech skosztuje... dałam tak jak zawsze pol sloiczka i jk mala sie przyssala a jak skonczyła jesc to co bylo? ryk i histeria i szybciutko musialam robic dokładke! zjadla póltorej sloiczka. Tym wspanialym daniem sa najzwyklejsze- brokuły :) :D Daje Maniusi tez ten przysmak na dobranoc i widze ze strasznie jej smakuje. Myśle ze przyszedł ten czas kiedy moja corka dowiedziała sie ze sa inne smaki niż nutramigen z sinlakiem i teraz nadeszła odpowiednia pora żeby zacząc karmić lyżeczka. tzn podawac łyzeczka zupy i deserki bo świeze owoce caly czas dostawala łyżeczką. No i znów robimy próbe zmiany mleczka. Tym razem na bebilon. Mam nadzieje ze się uda. aa prawie bym zapomniala polecam wam jeszcze herbatke granulowana z hippa o smaku pomaranczowym. My juz przetestowalismy milion hebatek i ta jest najlepsza. Ja wiem ze kazde dziecko jest inne i kazdemu smakuje co innego ale zawsze warto sprawdzić :) U nas nadal zebów brak i troche zazdriszcze mamusia uzebionych pociech bo my najwiekszy ból mamy jeszcze przed soba :( Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamxi-gratuluję zdanego egzaminu :-) ale mam nadzieję że nie skończy się tyylko na tej wiadomości. Napisz coś więcej... flowerska-no to musicie mieć niezłego speeda z tą przeprowadzką :-) a to mieszkanie większe niż mieliście poprzednio? Mamani-mojej Gabrysi też smakuje ten królik w warzywach. Ale moje obiadki też wcina. Te w słoiczkach daję jej gdy zabraknie mi moich obiadków a nie mam sprawdzonych warzyw ( tzn. od moje mamy ) Gabrysia nadal zawalona. Kaszle też ma okropny, zwłaszcza rano. Mam nadzieję że te lekarstawa które bierze szybko jej pomogą bo na pewno się męczy :-( u nas dzisiaj piekna pogoda. Byłam już dzisiaj rano na dworze-zaprowadzić Wiktorkę do przedszkola (niestety na razie chodzę pieszo). Gabrysię zostawiłam u sąsiadki...jakoś muszę sobie radzić gdy męża nie ma za to nockę dzisiaj miałam cudowną...Wiktorka obudziła się tylko raz (ostatnio często się budzi mi mnie woła) a Gabrysia jak zasnęła po 20 to obudziła się przed 4 a potem po 7. Tak więc -bomba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczka!!!!! ja pomimo dobrego humoru jakos myslami jestem z rodzicami i bratem...za oceanem......juz mam kurza twarz dosc!!!! tesknota sie wzmaga......boli mnie ze widzieli wnusie na zdjeciach i troche na skype.......eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee normalnie rozpacz............. Mojemu mezowi dzisiaj sie snilo ze Weronisi wyszedl zabek na gorze....i dzwonil i sie pytal czy to prawda......hihihi ale niestety nie.....a wczoraj wieczorem to przypomnialy mi sie czasy wzdec kolkowych u corci bo ryczala tak ze szok............. jak mam dbac o corci zabki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka-ja przy Wiktorce używałam na początku takiej szczoteczki zakładanej na palec i tym czyściłam jej ząbki i masowałam dziąsełka. dziewczyny, czy korzystając z tej fridy do nosa używałyście też odkurzacza? Bo ja momentami nie mam siły by cokolwiek wyciągnąć Gabrysi z noska. Mam wrażenie że ona ma to gdzieś dalej a mnie już płuca wysiadają. Boję się trochę tego odkurzacza użyć więc może któraś mnie pouczy jak to się robi. No i Gabi jeszcze reaguje płaczem jak słyszy odkurzacz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Izawik, dzieki ze napisałas o tym odkurzaczu, bo ja juz myslałam,ze tylko moj Bartek taki dziki;-) Wczoraj sie popłakał jak suszyłam przy nim włosy:-( Flowerska fajowo,ze sie zdecydowaliście na mieszkano. A co wyknajeliscie? Ja bede na bank juz wiedziała w srode co i jak. Jesli wszytko pojdzie po naszej mysli to Jarek najchetniej wiedziałby nas juz w ta sobote, a ja chce leciec dopiero w nastepna. Zobaczymy... A co do tego ubierania, to w zeszłym tygodniu było u nas naprawde bardzo zimno, ale od wczoraj znow jest rewelacyjna pogoda i mozna porzucic juz grube ubrania:-) Justaaa gratulacje dla Szymka! U nas tez jest juz lewa jedynka:-):-) Rudamaxi jeszcze raz gratuluje, kuruj sie i wracaj do nas! Zuzanka fajnie,ze znow jestes z nami! Kapikapi ale masz dzielnego synusia!!! Ładny z niego klocek!!! Doroteczka łacze sie z Toba w tesknocie, bo cos wiem na temat Twoich odczuc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik, nie słyszałam o tym odkurzaczu i szczerze mówiąc bałabym się go użyć w celu wyczyszczenia noska maleństwu. Moja Aguśka też ma katar i też używam Fridy. Nie zawsze udaje mi się wyczyścić nosek dokładnie, bo chociaż Agatka \"lubi\" wszystkie zabiegi czyszczące nosek, to nieraz ciężko jest go dokładnie wyczyścić. Zapuszczam jej też kropelki i to naprawdę ułatwia jej oddychanie i oczyszcza nosek, chociaż aplikacja nie jest może najprzyjemniejsza. Dziewczyny muszę Wam powiedzieć, że mi też włosy strasznie wyłaziły, już myślałam że wyłysieję na zimę kompletnie, ale kupiłam sobie Skrzypovitę. Biorę już od miesiąca i od ok tygodnia włosy wypadają mi już w dużo mniejszej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa gratki dla Szymona z okazji pierwszego zebola kapikapi to jestes dumna z synka:D Flowerska choc jestem chora to przesylam ci dodatkowe sily bo te sie zawsze przydaja przy przeprowadzce Doroteczka ,weronika jest super powinnas sie z nia zglosic na jakis casting do szamponu dla dzieci,gwarantuje ze wygra:) A co do rodzicow wiem ze jest ci ciezko im tez pewnie nie jest lekko,ale ty nie mozesz sie smucic bo corcia zaraz wyczuje i bedzie niespokojna. Bylam odprowadzic Konradka i ledwo wrocilam do domu tak sie upocilam boje sie ze chyba mam grype(czyli przy niuni musze chodzic w masce:( ) Dziekuje za wszystkie gratulacje.A to dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprowadzamy sie do podobnego mieszkania jak teraz, moze ciut mniejsze ale nadal 3 pokoje i ogrodek. Niestety w lazience nie ma i prysznica i wanny jak teraz ale przebolejemy. Trzeba bedzie sie plawic tylko w wannie. Jak tylko dostaniemy decyzje, ze przeszlismy cala papierkowa procedure sprawdzania naszych referencji to odetchne z ulga. Dla mnienjedyna wada tego mieszkania jest lokalizacja bo jest troche dalje od sklepow, przychodni ale za to jest tansze, swiezo odremontowane, z nowa kuchnia, lodowka i pralka. Pewnie przez jakis miesiac bedziemy zyli na dziko z pudlami zanim wszystko doprowadzimy w nowym miejscu do ladu ale i tak sie ciesze bo przeprowadzka sprzyja oczyszczeniu sie z gratow i niepotrzebnych ciuchow i innych smieci. Czyli aga, wszystko nam sie dobrze skonczylo, chociaz nadal czekamy na decyzje agencji ale raczej nie bedzie problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia zapomnialam Ci pogratulowac zdanego egzaminu.....wracaj do zdrowia.... flowerska Twoj synus to juz mezczyzna hihih taki przystojniak ze hoho...🌻 justaaaaa kurcze fajnie ze kupilas Szymonkowi kombinezonik.....ja nie mam czasu i kasy na podboj sklepow..... kapikapi no to prawdziwy twardziel ten Twoj Synus......i taki dobrze zbydowany hihi a co Ci pediarta powiedzial jak sie zapytalas co robic aby dluzej spal? dzieki za komplementy dotyczace Weronisi... Nikolla i Weronika m gdzie sie podzialyscie? izawik dzieki za odpowiedz musze kupic taka szczoteczke na palec....a kiedy czyscilas jej te zabki? dwa razy dziennie? i czy smarowalas czyms ta szcoteczke? czy tak na sucho? co do przegrzewania dzieciaczkow.....to ostatnio bylo bardzo zimno......ale nie twierdze ze czasami za cieplo jej nie ubiore....hihihih aga 25 oooo juz i twoje dzidzi na zabka .... gratulacje... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w planach mialam dzis sobie posprzatac w domku bo juz sie za tym strasznie stesknilam ale cos nie mam sily przez to gardlo,moze sie zmusze i posprzatam choc jedno pietro. AAA i koncze jesc tabliczke czekolady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi, widze że też jesteś fanką czekolady. Mnie ostatnio naszło i zrobiłam czekoladę domowej roboty :-) Taką jak w dzieciństwie robiła moja mama. Zarzeram się nią od soboty, chociaż miałam stosować dietę. Ale nie umiem sie powstrzymać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 75 ja tak wogole nie przepadam za slodkim ja miesiacami moge nie jesc a dzisiaj prosze w innej sytuacji to pewnie bym juz leciala do apteki po tescik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka- nie pamiętam dokładnie jak to było przy Wiktorce ale chyba powinno się czyścić po każdym posiłku. Ja używałam samej przegotowanej wody. Ania75-ja też się boje uzyć tego odkurzacza.ale kiedyś któraś pisała że to robiła i dlatego pytam. mamabączka-co się dzieje z Tobą? nie znajdziesz chwilki czasu dla starych znajomych? dlaczego już nie piszesz z nami? Paulka też już chyba całkowicie zrezygnowała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka-dlaczego wykasowałaś zdjęcia Igi z naszego albumu na blogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... chwila wolnego w pracy... A mojej Kamie tez cos sie poprzestawialo.. jak zawsze całe noce ładnie spała, tak od piątku budzi sie o 3 nad ranem..usmiechnieta i skora do zabawy..G przewija ja i kłądzie kolo mnie na cycuszka..no i zasypia... dzisiaj rano o 6:30 mylam jej na spiocha oczka i buzke.. matko jak ja musze meczyc moja Iskierke... zamiast sobiepospac musi wstawac tak wczesnie!! Ojjj Rudamaxi - daj sobie spokoj ze sprzataniem... ja wzielam sie na sposob i zasuwalam piatek wiczor...i mialam za to caly weekend wolny! od teraz tak wlasnie bede robic.. wracam do pracy.. aaaa jutro kolejna wizyta u gina..mam juz dosc, co dwa tygodnie jezdze i ciagle cos..moj biedny G chyba niedlugo wykui sobie karnet w jakiejs agencji haha do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam odkurzacza i tego coś do odsysania i jestem zadowolona. Przy katarze jest niezastąpione. Wcześniej zakraplam nosek i po 5 min wyciągam wszystko. Maja jest dziś nieznośna. Nie daje mi nic zrobić. Zaliczyliśmy spacerek w parku i ciekawska musiała być na rękach. Na szczęście drogę powrotną spędziła już w wózku. justaa gratuluję ząbka rudamaxii super, że zdałaś ruda_lala i mamo bączka czemu się nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika-śliczny ten Twój Tomuś :-) jak każdy zresztą (mój mąż to też Tomek ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pochwalami dzieci wyslalam maile... hehe i tak to powiem: co miesiac nasze dzieciaczki sa coraz sliczniejsze... Hmm dzisiaj sie zmartwilam...tuz przed kapielą czysciłam nosek Kami... tylko psikam wda morska, czekam chwilke, ona kicha i wyciagam patyczkiem co trzeba..no i wyciagnelam...gilka z takim lekko krwawym kolorem..nie wiem od czego moglo by to byc... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje rozwiazaczadanie z fizyki dla kolezanki kuzyna Kometa Halleya obiega słońce po wydłużonej elipsie której mimośród wynosi 0,9673. Okres obiegu komety wokół słońca wynosi 75,98lat. Oblicz odległość komety od słońca, gdy znajduje się ona w peryhelium i abhelium. Podaj kiedy nastąpi kolejne przejście przez peryhelium wiedząc, że ostatnie zbliżenie komety do słońca nastąpiło 9 lutego 1986 roku Moze ktos pomoze? zaraz wam sie pochwale co dzis przyszlo do mnie a co kupilam na allegro a to drugie to na to czekam:) http://www.allegro.pl/item241489445_sliczny_nowy_kozuszek_ladybird_z_metka_gratisy_.html http://www.allegro.pl/item241432219_niepowtarzalna_unikatowa_kurteczka_rozm_12_18_mc_.html http://www.allegro.pl/item241945669_angielski_plaszczyk_dla_damy_6_9_m_cy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre, dobre ruda_maxi to zadanie, he he. Ciekawe czy Ci ktoś pomoże. Bo mnie samo czytanie tego zadania sprwaiło trudność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda-lala no chyba nie pomoge kolezance.Najbardziej to liczylam na pomaranczki bo one taaaaaaaaaakie madre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Izawik ja jestem tylko hmm lekko przeobrazona :P Gosia gratulacje zdanego egzaminu, choc szczerze powiedziawszy nawet przez chwile nie brałam takiej opcji pod uwage że nie zdasz :) Niestety fizyka nie jest moja ulubionym przedmiotem :P Wszystkie chwalicie sie zakupami to ja tez sie pochwale. Bylam wczoraj w moim szmateksie i byla dostawa rzeczy... Nigdy czegos takiego nie widzialam. Dwie godziny siedziałam i nei wiedziałam co kupic. Same kurteczki, kombinezony sweterki wszystko rózowiutkie i h&m i nex ale nie jakies sprzed potopu tylko z zeszlorocznej kolekcji!!! a ile sukni i sukieneczek, bluzeczek spioszków... Oj Justa jak ogladalam jeansiki kurteczki i bezrrekawniki z disneyowym tygryskiem to myslalam o twoim szymku... Ja wydałam 100 zl a nabylam 2 kombinezony- jeden rózowy welurkowy ocieplany z haftowanymi owieczkami taki na jesien, a 2 zamszowy fioletowy z korzyszkiem i misiem przy kapturku- baaardzo cieply- z nexta taki na zime :) Kupiłam też 3 sukienki w tym jedna z h&mdisney- taka ciemnofioletową suknie z myszka micki, jedna ocieplana niebieską i jedna z prenatalu ocieplaną biala z misiami taka kudlata różową bluze nexta kamizelka z h&m wyszywaną czapeczke na jesien taka w fioletowe paseczki - cudną z mochini ( cubus) rożowe spodenki z kokardkami z mini mode kremowe spodnie ocieplane różowy sweterek next z misiem przy kapturku i dużooo bluzeczek z next h&m i george. Niechce mi sie robic fotek ale ubranka wyglądaja jak z wieszka w sklepie! nie maja ani pól plamki, żadnych zmechaceń... Tylko nie jestem pewna czy zdaze to wszystko ubrac na malą :P Szczególnie ze w domu mam juz dla niej kupione 2 kurtki na zime a prababcia kupila jej jeszcze jeden kombinezon :P No nic uciekam wykorzystac czas w którym mała spi i nastawić pranko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudamaxi to ma gust normalnie, najpierw zakladasz prawy rekaw na prawa reke,pozniej lewy rekaw na lewa reke i juz jeszcze masz jakies pytania? chetnie odpowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda żebys wiedziała ze piękne! Nad takim kozuszkiem zastanawialam sie dla Mani ale stwierdzilam ze przesadzam nie zdazy w tym wszystkim obchodzić. Strasznie podobaja mi sie takie rzeczy jak dla małej królewny!! Ja tez wam pokaze co kupiłam. jednak pstryknęlam foty. Zeby nie bylo za dużo to pouklądalam to w takie nimi zestawiki- nawet calkiem ładnie wyszlo :) Nie wszystkie bluzie sfotografowalam bo za duzo tego i mi sie nie chce http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aaa56376808cd85e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17674acb760acc1b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72313dd720ed3c64.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7278aa02c220713a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e81ca4485227de1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b8e075ffba5c1e4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c1a616013c876fc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd0add40d4920efe.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f4672a13c0bd639.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/134a473e5ca0a384.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61c4afea9fbf0cda.html A na koniec wczorajsza foteczka mojej gwiazdy jako sport\'s miss :P Rodzinka sie śmieje ze bedzie z niej kiedyś modelka bo pozuje do każdej fotki tak ze boki idzie zrywać :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d65ffbcaf3ee1c07.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, faktycznie niezła modelka z Twojej Marysi. Śliczna dziewczyneczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×