Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Wlasnie..ja tez poszukuje fotelika..wiem, wiem byl juz kiedys ten temat, ale moze macie jakies sugestie, jaki wybrac najlepszy..i niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuu niunia mi zasnela a tu trzeba isc po Konradka. Kapipapi ja zapisalam w wordzie weszlam od poczatku w necik i dopiero ruszylo:)I kochana zycze szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ostatnie sa fajne ale ich cena:O ktoras z dziewczyn ma taki jak jest przedostatni link bo cos kojarze ze zdjec. Ja mam problem z glowy bo mam fotelik po Konradku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi moja siostra ma fajnz fotelik z chicco i nie drogi zapytam sie dokladnie jaka nazwa on jest do 28 kg ale mozna go jeszcze rozkladac do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff kolezanka podprowadzi mi Konradka:DWiec nie musze budzic swojej kruszynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi ....mi tez te dwa ostatnie sie podobaja. I chyba lepiej dolozyc kasy i kupic cos na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi jak szukasz czegos posredniego to ten pierwszy chyba jest ok,i z tego co widac mozna tez ustawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zuza za A ale mu nic nie powiem co piszecie o nim by w piorka nie obrosl:P A wczoraj zadzwonila jego mama i mnie tak zamurowalo ze nie wiedzialam co mam mowic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka ale mnie dzisiaj rozbawiasz... \"toc pisz wiecej\" nie slyszy sie u mnie takich powiedzen..cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co kurna Ł= to iech wam alina zaspiewa gwara, hehe Ja to z nad morza pochodze ale cos sie ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza obiecuje poprawe ostatnio was zaniedbuje ale szukalam materialow do pisania pracy.I nawet udalo mi sie zdobyc ksiazke ktora szukalam od pazdziernika tamtego roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele z nia evanika nie pogadalam bo ledwo siedzialam tak mnie zamurowalo ,ale teraz ona mnie zaprosila z dziecmi do nich.I dziekowala za plytke z filmem z Chrztu Viki.Oni strasznie tesknia za swoja wnuczke bo syn z synowa i wnuczka sie wyprowadzili do innego miasta jakies 30 km od nich tylko ale przestali sie z nimi kontaktowac nie odbieraja od nich telefonow kiedy by oni do nich nie pojechali to ich dziwnym trafem nigdy nie ma w domu,a to ich jedyna wnuczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo milo.... wiec nie ma co, skorzystaj z zaproszenia. Przyjecie zaproszenia nie zobowowiazuje od razu do slubu z Alexem, wiec czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika pojedziemy ale dopiero w czasie ferii zimowych ja juz bede po ostatniej sesji ,I Konradek bedzie mial wolne ,teraz pozostaje mi tylko wyrobic mojej damie paszport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar...na pewno bede odwiedzac blogi twoich szkrabow! Dodam je nawet do naszych ulubionych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh weszlam na bloga Viki i co tam widze ze wczoraj trzy razy weszla jedna notatka jedna wykasowalam a przy dwoch sa komcie i nie wiem co zrobic.Mozna jakos przeniesc komentarze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina- bardzo fajne są blogi Twoich dzieci :-) Czekam na więcej ;-) Ruda_lala- podzielam zdanie innych dziewczyn Niezła z Ciebie laska, dziobara,chikita...;-) u nas nie ma śniegu ale jest bardzo zimno. Albo 0st albo poniżej . Stwierdziłam ostatnio że nie chcę takiego zimna :-( evanikaa-a mozna wiedzieć coś więcej na temat Twojej firmy? Mój T dał mi bojowe zadanie żebym poszukała mu jakiejś firmy transportowo-spedycyjnej z którą mógłby nawiązać współpracę :-) Wiktorka chodzi dzisiaj w pailotach bo zażyczyła sobie loki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowicie o jakis zdjeciach wiec szybko sprawdzam poczte a tam ... pusto, a ja specjalnie stworzylam liste adresow mailowych ehh ... Co do fotelika to ja mam CONECO ZENITH Z LINII PIERRE CARDIN http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5900e366b28ea9bf Tomcio jest zadowolony Tez zastanawialam sie nad kupnem uni baby ale sprzedawca w sklepie powiedzial mi ze pierwszy raz slyszy taka firme i nie jest w stanie mi nic o niej powiedziec takze wybralam coneco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko...kobiety, nie zawstydzajcie mnie...dzięki za komplementy (oczywiście, przesadzacie ;) ) A Milka w wannie tak brykała, że chyba tak już już zostanie z tą dużą wanną (która wcale nie jest taka duża - wiadomo, łazienki w blokach nie pozwalają na duże wanny hehe ;) ). Rudamaxi, no Ty to masz przeżycia...Adrenalinka to Ci chyba nie opada. Bardzo fajnie się zachowała mama A. kar - fajnie, że zrobiłaś te blogi - w końcu mam CI się gdzie odwdzięczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa mlody wazy ok 8,5 ale wyrosl juz z tamtego fotelika martwilam sie ze bedzie \"za bardzo siedzial\" w tym foteliku ale ma 5 pozycji takze Tomek lezy w nim tak samo jak w tym malym z ta roznica ze ma wiecej miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze sie wtrące... Mamani super to zdjecie:D jakim programem robisz takie cuda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×