Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

kapikapi z nieba mi spadlas dobrze ze napisalas o podpisie w UP bo mi calkiem to wylecialo z glowy a dzisiaj tez mam zlozyc autograf zaraz dzwonie do sasiadki czy zabawi sie w pielegniarke w moim szpitalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi moze i twoj sposob \'mleczny\' na goraczke pewnie dziala ale nie zawsze mam w domku zsiadle mleczko ihihihhi kapikapi teraz ma 37,4....dzwonilam do pediatry powiedziala ze goraczkuje pewnie od zabkow.....ze syropek wystarczy...a jak bedzie wyzsza temp to mam ja wykapac w 37 stopniach.....ale to wcale by nie bylo dla corci przyjemne.......wiec nie wiem ...mam nadzieje ze nie bedzie potrzeby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie kapikapi myslalam.....ale jak sie odejmie te kreski to i tak ma temp.......ale i glowke ma goraca.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka temp odejmuje się jak się mierzy w uchu a w pupce to nie wiem. Nie można dziecka przegrzewać i przykrywać kocem. Ja podaję syrop przeciw gorączce a jak wypluje to dopiero czopek. Możesz zrobić kąpiel, wsadzić małą do wanienki i dolewać stopniowo chłodnej wody do nóżek i powoli mieszać. Starsze dzieci można okrywać letnią (nie zimną) mokrą pieluchą tetrową. Spadek temperatury gwarantowany. Ale to oznacza lekki szok dla dziecka. Kubie zawsze po tym spada temp. Maja dzisiaj zaczęła pełzać. Chciała szybko chwycić żołnierzyka Kuby i jakoś jej się udało podnieść dupkę i odepchnąć się nóżkami. I tak kilka razy. Najlepsze są do tego nie jej zabawki. Wszystko czym nie pozwalamy się bawić. Od razu się na nie rzuca. Justaa krzesełko już dotarło. Jest świetne ale jeśli masz małe mieszkanie to nie polecam bo nogi zajmują sporo miejsca. Drewniane jest pod tym względem lepsze a to zajmuje 2x tyle miejsca na podłodze. Dziewczyny widziałyście może tą kulę śnieżną z Avonu? Fajna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pociechy spia ja podpisalam liste a ze spanie mi przeszlo po dwoch kawach i po spacerze wiec usiade do nauki poki baki moje spia:D Kar co za kula sniezna?Oswiec mnie bo nie wiem o co chodzi a ja katalog znowu pewnie dostane po fakcie ,ale ja i tak tylko ostatnio ogladam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa mi przysłano na Węgry z Austrii za 310 zł. rudamaxii myślałam o tej kuli z nowego katalogu 74 strona: Magiczna kula śnieżna Ballerina za 19,90 zł. Jak potrząśniesz to jest taki efekt jakby snieg padał (tak mi się wydaje bo nie widziałam jej). Ciekawe czy Mai by się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. dzisiaj sie wyspalam..a to dzieki wieczornej kaszce, ktora zafundowalam Kami. Obudzila sie jak zwykle o 23, jak sie kladłam spac... polozyla sie ze mna i zasnelysmy. Obudzila sie znowu po 5. Moge powiedziec, ze jestem wyspana. Rudamaxi - ty nie pij tak duzo kawy... Kar - widzialam ta kule...i zaitrygowalas mnie... moze i ja sprawie taki maly upominek mojej gwiazdeczce. Chociaz z drugiej strony, takich kul juz za pare dni bedzie kupe w sklepach...za chwil kilka zacznie sie swiateczny szal! Goska - artykul wstrzasajacy... nie rozumiem i nie potrafie wytlumaczyc sobie, czym kieruja sie ludzie, dla ktorych dziecko nie jest dzieckiem, tylko obiektem pozadania... straszne!! Justaaa fajowy chlopak ci rosnie! I jak łądnie stoi...Moja Kamcia nie chce nawet brac sie za raczkowanie a wasze szkraby juz zaczynaja wstawac..no ladnie... kar - daj duzego buziaka Majce za pierwszy suw do przodu! uu Kapikapi - 10 kg? aaaa to dopiero do dzwigania..wiem cos o tym, bo moja Kamcia wazy troche ponad 9 kg... Dzisiaj myslalam, ze jej nie doniose do mojej mamy, ktora mieszka na 3 pietrze...aaa szlam z Kamcia i tobolkami! Zuzanka - co tak zamilklas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze teraz uda mi sie was do konca przeczytam...Kluseczka spi...glowke ma goraca i jak wstanie to znowu zmierze jej temperaturke...i zobaczymy.....kurcze musze kupic termometr taki do czola...... evanika pytalas sie jak nasz felerny samochod....nie chce mi sie o tym pisac szczerze mowiac......ale jeszcze nie udalo sie nam go sprzedac....... wczoraj juz obnizylam materacyk w kojcu weronisi ale troche jest mi teraz nie wygodnie bo moja corcia zasypiala do tej pory trzymajac moja reke......a teraz musze wisiec nad lozeczkiem nim zasnie...jakbym jej kupila normalne lozeczko to bym przez szczebelki wsadzila reke a tak.....no ale w glowke sie nie walnie bo ma siatke......wiec zaczynam oduczac ja od zasypiania z mamy reka....ma pieluszke i misia.....zobaczymy......dzisiaj tak zasnela......ale chyba zuzanka ty tez masz kojec? ja sie zastanawiam jak bedzie z tym podnoszeniem sie bo tak to dzieci lapia sie szczebelek i wstaja a ona nie ma takiej mozliwosci.... oooooo......budzi sie moja krolewna........ide......reszte napisze za jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika ma 38,8 minus 5 kresek to i tak niezla temp.dam syropek jak nie spadnie temp to jka wykapie w 37 st. wodzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika ma 38,8 minus 5 kresek to i tak niezla temp.dam syropek jak nie spadnie temp to jka wykapie w 37 st. wodzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika ma 38,8 minus 5 kresek to i tak niezla temp.dam syropek jak nie spadnie temp to jka wykapie w 37 st. wodzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka... a moze ta goraczka to na zabka....moze czopek jej zbije temperature....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika pewnie na zabek ale ja mam tylko czopki efferalgan 60 a to za mala dawka chyba.........jakie wy podajecie dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam dzisiaj tą Balerinę i jest tak mała ma z 6 cm a ja bym chciała taką wielką kulę. Byłam dzisiaj sama na zakupach-samochodem. Ostatnio nie często prowadzę i miałam cykora no ale dojechałam i żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ja tez si4e balam jezdzic jak cholera... Nawet nie chcialam, ale zostalam zmuszona bo filip w pracy wtedy byl a ja musialam czyms dojechac do Mani do szpitala zeby byc wczesnie rano a wrocic poźno w nocy... No a teraz juz sie nie boje i sobie jezdze... w zyciu bym nie powiedziala ze bede kiedys jezdzilą autem- mama mnie zmusila do zrobienia prawojazdy a ja sie bronilam przed tym jak moglam a teraz nie wyobrazam sobie jechac gdzies z Mania autobusem :D:D a co do takiej kuli to ja mam taka wielka z kozicami gorskimi- kupilam sobie kiedys na wakacjach w szczawnicy - fajna jest ale jak narazie musialam ja schowac gleboko bo Mani zaczela sie podobac a ona bardzo lubi sprawdzac czy rzeczy umieja \"lata\" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chyba już o mnie zapomniałyście???!!!! A ja poprostu przeżywam i nie mam czasu na internet, bo moja siostra na dniach bedzie rodziła, chociaz ma termin na 5 grudnia. Rozwarcie ma już na 4 cm i jest jeszcze w domu. Mówi,ze plecy i du*a chcą jej odpaść :D Jej synek bedzie miał na imie Dominik. A u nas wszystko ok, buziaki, dziękuję za wszystkie wpisy na blogu mojej Karolinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue nikt o tobie nie zapomnial tylko wiekszosc z nas zmaga sie z chorobskami. Jak siostra urodzi to obowiazkowo zdaj relacje jak dzidzia:DTrzymam kciuki za latwy porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z weronisia nic nie lepiej.............w dzien dawalam jej syrop-paracetamol........ale teraz miala 38,9 na termometrze.....no to ma 38,4 bo w pupce jej mierzylam........kurcze to sporo...wiec dalam jej efferalgan 80 mg w czopku mam nadzieje ze przejdzie jej goraczka..................teraz spi................moj aniolek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym moim jeżdżeniem to jest tak, że jak poznałam się z moim mężem to ja go woziłam wszędzie bo on dupa nie miał prawka. A teraz on jest mistrzem kierownicy a ja dupa. Nie mam swojego autka i muszę się go prosić. Ubolewam nad tym strasznie bo dla mnie to niezależność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w końcu udało mi się tu wejść. Od rana mam z tym problemy znowu jestem niewyspana. Czy Wasze dzieci też wyprawiają cuda w nocy? Gabrysia ostatnio budzi się i płacze. Uspokaja się dopiero gdy stoję przy łóżeczku lub wezmę ją na ręce. Wczoraj obudziła się przed 23 i zasnęła dopiero ok. 1:30. Prawie cały czas miała zamknięte oczy. Gdy ją uspokajałam to zasypiała na 2-3 min po czym zaczynała znowu płakać. Brałam ją na ręce i w momencie zasypiała. Po odłożeniu spała znowu 2-3 min i tak w kółko przez prawie 3h. Nie wiem o co chodzi. Wiktorka też mnie co chwilę wołała. Byłam sama więc znowu krążyłam między jednym pokojem a drugim. Koszmar jakiś....Na pewno nie jest głodna bo nawet nie szuka cyca. Może to zęby? Lekarka jak ją oglądała to mówiła że idą górne jedynki i dwójki...w ciągu dnia zachowuje się normalnie, tylko nie chce jeść. Tylko cyc. nie wiem... doroteczka-jak czuje się Weronisia? jeszcze ma gorączkę? jak długo to się już ciągnie? może to 3-dniówka? koala-dzięki za informację....a czy ta firma ma też spedycję? T chciałby wstawić samochód dla jakiejś firmy (chyba o to mu chodzi ;-)) sarita-Kasia ma jeszcze ten kaszel? Gabrysia już rzadko kaszle a wczoraj kaszlała tylko wieczorem trochę a potem w nocy już nie. Katar też jej chyba przechodzi. moje dzieciątko skończyło dzisiaj 8 m-cy :-) ależ ten czas zapierdziela ;-) całuski dla Bartka (aga), Iguni, Karolinki (lightblue) i Antosia. A propos Antosia- kohannah odezwij się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik...weronisia goraczke ma dzisiaj od 5 rano caly czas......ale jest dzielna..............sama nie wiem co to jest? albo zeby albo trzydniowka........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja dzisiaj po dyżurze... a jak mi sie wstać rano nie chciało...bo ja durna zrobiłam wczoraj prasowanie i tak mi zaszło do 1 w nocy a o 5.30 trzeba było wstać...echh Izawik - kasia ma kaszel krótko po zaśnięciu bo w dzień nie kaszle i ten katarek - dosłownie jej z noska cieknie i też jak Szymuś znienawidziła fridę... jutro ma dotrzeć wózio dla kasi: http://www.allegro.pl/item261867035_graco_spree_wozek.html mam nadzieję że będzie ok bo cena muszę przyznać przystępna :) doroteczko - mam nadzieję że to na ząbki ta temperatura tak urosła i że Warcia się za bardzo nie męczy... dla niej duży 👄 co do raczkowania i wstawania samemu to kasia ma chyba za ciężki tyłeczek hihihih ale jak leży na większej podusi to tak się siłuje na łokciach aż usiądzie . ja mam prawko już dwa lata ale wcale nie jeźdiłam i teraz mam cykora... śmigam się wyplumkać :D papatkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiścia najważniejsze 🌻 dla Gabrysi 🌻 dla Iguni 🌻 dla Bartusia 🌻 dla Karolinki oraz 🌻 dla Antosia i dużo dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dzisiejszych solenizantow duzo zdrowka i samych osiagniec w zyciu Jak uda mi sie uspic kruszynke to ide spac,boli mnie gardlo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... dziewczyny sorrki... duze buziaki dla wczorajszych solenizantów 👄 Sarita..podziwiam cie. Praca zmianowa musi byc meczaca! ojj musi. Doroteczka - jak Wercia zniosla nockę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita- chyba przechwaliłam ,bo Gabrysia w nocy okropnie kaszlała :-( wczoraj byłam na spacerze i mam nadzieję że to jej nie szkodzi. A Ty zabierasz Kasię na spacery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×