Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

heh lysol nie dojechal podejrzewam ze dojechal ale pewnie nie pod ten adres gdzie ja mieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi, mamy jedną parę chrzestnych, bo w rodzinie męża mój luby nie znalazł porządnego, wierzącego faceta poza tym jednym. Z praktycznych też względów, lepiej jedna para, po co mają dzieci rozmyślać kto utrzymuje kontakt, a kto nie, kto co podarował i czy przyjechał na ważne okazje. Mój znajomy jest ojcem chrzestnym trojaków, to dopiero wyzwanie...hihihi Wykąpana mykam do łóżka niańczyć moje skarby przeziębione. Mają trochę kaszlu i katarku, czerwone gardziołka, na szczęście tepmeratura nie przekracza 37.2. Mamy na to Bactrim i Tantum Verde, zwiększoną C i Lacidofil. Jaś złapał infekcję 4 dni temu, Mania dopiero dzisiaj, ale przy bliźniakach to normalne, że nie ustrzeże się jak jedno chore, by drugiego nie złapało. Lookam sobie czasem na kwietniowego bloga, całkiem fajna stronka i wasze małe blogi też fajowe... samej mi się nie chce bloga tworzyć, więc czasem w pamiętniku coś smaruję i albumy zakładam staroświecko wyklejane zdjęciami. Całuski nocne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi, szkoda słów.... pewnie się już nastawiłaś pozytywnie i taki numerrrrrrrrrrrrrr.....tylko prać i patrzeć czy równo puchnie\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 ja go nawet bic nie bede musiala bo jak nie przyjedzie do konca sierpnia to tak sam sobie nagrabi na wlasne zyczenie ze z wscieklosci na siebie sam spuchnie,ale widocznie tak lubi,on chyba z tych co lubia adrenaline a ze dawno nie byl na wojnie ani nie bral udzialu od dawna w konflikcie zbrojnym wiec chyba szuka sytuacji by mu ta adrenalina wzrosla,no to ja jako ruda mu ja zafunduje na jego prosbe:)Bo nikt nie bedzie tak traktowal mojej kochanej corci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda to sie kolejna wojna zapowiada!:-) Mx śliczne Twoje bliżniaki, cudne po prostu i teraz to juz łatwo je odróżnć, nie mogłam sie napatrzec na zdjecia:-) A tak wogóle to czesc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc Moj maly kiepsko spi, mam oczy na zapalki. Zapowiada sie piekna pogoda wiec zaraz go zabieram na dlugi niedzielny spacer. Mx dzieci cudowne, dawno ich nie widzialam i zamienili sie w prawdziwych kawalerow. Rudamaxi Ty to masz przeboje z tym co zabladzil. Moze w koncu dotrze w tym miesiacu. Smutno mi bo moj ukochany juz jutro wraca do londynu i nie bedziemy sie widziec dwa tygodnie. My jestesmy za soba jak dwa wariaty i ciezko nam bedzie wytrzymac z tym, ze ja mam latwiej bo mam tomka i rodzinke a on tam sam jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuski. Bartus jeszcze raz dziekuje za zyczonka. Dzisiaj skladamy zyczonka Maksiowi Nie uwiezycie odezwala sie mamonka :) obiecala ze napisze dzisiaj cos na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
witam pewnie wiele osób bedzie zdziwonych i niektóre mnie nawet nie bedą pamiętać bo kupe lat sie nie odzywałam. Przyznaje sie bez bicia że troche miałam lenia i nie bardzo wiedziałam co napisać, ale regularnie was czytałam a raczej mój mąz mi czytał i opowiadał. Kurde od czego tu zacząć. No dobra zaczne jak leci. Moja karolinka rośnie jak na drożdżach tzn tylko w zdłuż bo tak chudzinka wogóle nie chce jeść. Jest wesoła i grzeczną dziewczynką, wogule nie płacze. zasypia sama w swoim łużeczku a na noc śpi już o 19.30 niestety ostatnio stwierdzono u niej alergie na mleko krowie i musi pic bebilon pepti. 22 lipca miała chrzciny i była bardzo grzeczniutka nawet sie uśmialiśmy bo chrzczone były 3 dziewczynki i ksiądz muwi że jedna to musi iśc do zakonu a Karolinka zaczeła płakać. zdjecia wam wyśle jeszcze dziś ale troszeczke później. i obiecuje że bede sie odzywać regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, ale gafa. Oczywiscie z rozpedu bo doskonale wiem, ze mx3 ma corcie i synka. Sorki mx3. A ja wszystko w biegu i zdjecia ogladalam i pisze posty. To narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny karmiace piersia Czy wy macie tak uregulowana laktacje, ze nie musicie sciagac mleka? Bo ja znow rano musialam a i tak mam podwyzszona temperature. Czuje sie fatalnie!!! Dzisiaj widzialam 4-5 letnia dziewczynke, ktora miala mega owlosienie na nogach. Doznalam szoku. Mam nadzieje, ze Maja nie odziedziczy zarostu po tacie. Chociaz ja tez nie mam malego. A moje dzieci spia. Kuba nie mogl sie doczekac powrotu taty i usnal przed tv, a Maja dostala cycusia i spi na podlodze przed komputerem. Dzisiaj konczy 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa ale ty jestes podobna do mojej kuzynki, szok! izawik no chyba nie ma ze mna zle ten moj maz, ja z nim tez nie. Odpuscilam troche i jest dobrze. Kapikapi patrzylam juz w JYSK-u, tam nie ma akurat Spidermana w takim malym rozmiarze. ruda_lala mozliwe, ze Milenka ma taka sama sukienke. Ja wyszperalam swoja w lumpie. Moi goscie nadal sa w drodze, a moj maz jeszcze nie wrocil. Dzwonil, ze jest blisko, ale holuje jakis Polakow do hotelu, bo samochod im stanal. A ja czekam, zeby mnie troche zmienil, no ale coz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na dowód, kar 79 http://picasaweb.google.pl/mamamilki/Milka/photo#5095272077993097826 A my się właśnie pakujemy. Jedziemy jutro zaraz z samego rana. Matko, ile gratów !!! Przy dwójce dzieci troszkę się tego nazbierało... A to tylko cztery dni... Jak Ty, zuzanka się pozbierałaś wyjeżdżajac na tak długo ??? Że nie wspomnę o Flowersce i Kohannah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, doskonale wiem co czujesz, bo ja mam to samo na widok tescia i tesciowej a Jarek tez mi wmawia,ze sie uprzedziłam..bardzo ciekawe. O relacjech z moim mezem lepiej nie bede pisac, bo akurat jestem na niego wsciekła:-( Bartus juz spi, a ja ide przed telewizor. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ciotka forumowiczka śle życzonka kolejnym pociechom!! My dzisiaj z Kama spedziłysmy caly dzien na powietrzu...a to nad jeziorkiem a to na spacerku, był i relaks na lezaczku! Były i odwiedziny rodzinki - przyjechała młodsza ciocia Kamili.. Igunia jest taka mikro przy mojej Kami... i te jej czarne włoski mnie powalaja... Ja dzisiaj jestem rześka jak skowronek... Kama spała do 5:30...a zasneła szybciutko a ja też padlam dosc szybko. Mam tyle energii, ze nie wiem na co ja spożytkować... witaj z powrotem maamonka!!! kar - ja nie ma uregulowanej laktacji... czasem nad ranem mam taaak nabrzmiałe piersi, ze nie moge sie dotknac..ale chyba Kami to wtedy wyczuwa i sie budzi na jedzonko... zawsze daje jej wtedy cycuszki na zmiane zeby mi ulzyla! za chwilke puszcze wam pare fotek z wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala dokladnie taka sama! A ja udaje lekko obrazona na meza. A co! Niech nie mysli, ze mi bylo tak lekko przez 3 dni z dziecmi! Swoja droga troche sie zloszcze, bo goscie jeszcze nie dojechali a ja chce isc spac o normalnej godzinie. I co najgorsze oddalam sypialnie gosciom i pozostaje mi spac w dziennym, a tam moze byc tloczno do poznych godzin. Geri tez juz przysypia na kanapie. Tylko Kuba wyspany i czeka na gosci. Bo Maja juz w swoim lozeczku. justaa niestety nie mam zadnych jej zdjec tej kuzynki, bo ona to daleka kuzynka i mieszka tez daleko. Kontakty mam z nia sporadyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa-Ty pewnie jesteś na Wałach i imprezujesz? Doroteczka,mx3 i evanikaa-nie dostałam żadnych zdjęć :-( Paulka-ten ząbek u Mani już się przebił? acha-najlepsze życzonka dla naszych dzisiejszych maluszków: Mai i Maxa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej hej wreszcie moge cos naklikac....juz troszka nie pisalam ale widze ze Wy nie tracilyscie czasu i nadrabialyscie za mnie..... powtarzam pytanie jednej z nas Czym myjecie/szorujecie ;-) piekarnik zeby sie blyszczal...hihi moja ksiezniczka jakos mniej jadla pare dni i lekarz powiedziala zebym jej odstawila d3, bo to moze przez to...moge podawac jej juz soczek marchwiowy....potem za jakis czas gotowana marchewke potem z ziemniaczkiem a potem z pietrucha... Weronisi ostatnio robia sie koltunki z wloskow z tylu na glowce, kurcze nie wiem co mam z tym robic chyba musze to obiac.... izawik ja nie wysylalam tera zadnych z zdjec...to pewnie chodzilo o jakies wczesniejsze zdjecia... wczoraj bylam na weselu....wrocilismy pare minutek przed 4 rano.......fajnie bylo ale tesknlam do coreczki....zostala z tesciowa.... zaraz wysle Wam pare fotek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIALO BYC \"TERAZ\" A NIE TERA :-) FOTKI WYSLANE... JAK KTOREJS Z WAS NIE WYSLALAM TO DAJCIE ZNAC TO SZYBCIUTKO SIE POPRAWIE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dopiero odbudowałam komputerek - niestety stary uległ kompletnej destrukcji . 🌼na nowo muszę wpisać kontakty ---- moje GG 5054474 MAM ogromną prosbę - mozecie mi przesłac dzienny plan karmienia - co w jakich ilościach podajecie - w jakich godzinach ? Mały skończył karmienie piersię od niedawna na samej butelce . właśnie skoczył dzis 4 mc POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Plan maluchow (5mies i 2 tyg.) 3 lub 6 rano - 130 ml mleka Bebilon 2 9-10 - 110 kaszki ryzowej z owocami 14 - 110 zupki (jarzynowa z jakims mieskiem) 17-18 - 130 ml mleka B2 lub deserek.... co wolą (czasem nie chcą deserku a wcinają chętnie mleko) 21 - 110 kaszki z bananem (posiłek na dobranoc Hipp) Generalnie bazuję na produktach Hipp-a, soczki rozne, też Gerber. Między posiłkami soczki różniste w różnych ilościach, czasem nawet po 100 ml za jednym ciągnięciem. Poza soczkami, herbatki zamiennie, ostatnio herbatka na gardełko z apteki. Od 3 mies 2 tyg. dzieci dostawały już soczki te od 4 miesiąca, wszelkie zupki bez mięsa i owoce - deserki też te od 4-miesiąca. Wprowadziłam wszystko prawie na raz, nie patrzyłam na tydzień testu przed alergią. Na szczęście nie są na nic chyba uczulone, może na coś nowego co znów podam. Jak się wczytam, to powysyłam zaległe zdjęcia dla chętnych :) teraz krótka przerwa w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadłam w wir pracy pomyłam wszedzie podłogi... poscierałam kurze... umyłam na dole drzwi! została mi jeszcze łazienka i drzwi na gorze...ale to zrobie jutro. Ugotowałam zupkę jarzynową, zrobiłam G zapiekankę z piersia z kurczaka...zjedlismy i chyba padne ze zmeczenia. Wykapana, zmeczona ide spac... Dzisiaj Kami pobiła rekord zasypiania i padła mi za pierwszym razem naszego usypiania... Był cyc i zapadła po 30 minutach w głeboki sen. Jak na nią to troszke za szybko i jestem przekonana, ze obudzi mi sie w nocy.. Wiec musze pozbierac troche sił i przysnąć na chwil kilka! kapikapi - gratulacje pierwszego wpisu na Piotrusia blogu.. Ja niestety ci nie pomoge bo jestem lewik w takich sprawach..ale mama bączka czy Paula są chyba bardziej obcykane... aaaa no i oczywiscie nasza matka-założycielka ruda lala.. uciekam spac..bo mi oczy juz opadaja.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! mam pytanie czy wasze dzieciaczki zjadaja deserek za jednym zamachem caly sloiczek bo moja mała zjada ze trzy łyzeczki jabluszka i juz ma doscyc i ja tego nie traktuje jako posilek tylko miedzy posilkami taką przekąske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. beatk mo bartek zjada tak pol sloiczka deserku jak i zupki. piekny dzien sie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wpadam tu z informacjami o partii kobiet, poniewaz media jakos ja dyskryminuja poki co. Zastanowcie sie wiec, czy reprezentuje ona wasze intersy- w koncu kobiety stanowia 53 procent naszego spoleczenstwa :) oto postulaty - PK domaga sie: -opieki medycznej nad kobietami (zwłaszcza w okresie ciąży, porodu, badań okresowych) -przywrócenie funduszu alimentacyjnego -przyznanie nie jałmużny, ale godnych zasiłków wystarczających na wychowanie dziecka w ubogich rodzinach -zlikwidowanie domów dziecka na rzecz domów rodzinnych wyrównanie płac z mężczyznami -zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji -realna polityka prorodzinna -opieka nad samotnymi matkami -edukacja seksualna -refundacja środków antykoncepcyjnych i leczenia niepłodności możliwość samostanowienia w kwestiach planowania rodziny Politycy zmieniają się, odchodzą z rządu, a kwestia polepszenia warunków życia kobiet i ich praw zostaje niezmieniona. Dlatego uważam, że kobiety powinny założyć własną partię, bez względu na to czy mają lewicowe czy prawicowe poglądy. Kobiety, które są aktualnie w parlamencie nie reprezentują wystarczająco naszych interesów. Tkwiąc w sporach ideologicznych nie załatwimy nawet tego minimum spraw dotyczących nas wszystkich i najbardziej bezbronnych - dzieci. http://partiakobiet.org.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, nasza noc w miare. U nas tez ładna pogoda wiec moze umówie sie z kolezanka na soacerek. Ona ma synka dwa miesiace młodszego od Bartka. Kapikapi, fajny blo i zdjecia. Ja sie nie skusze zeby załozyc bo mam słomiany zapał:-( Evanikaa ale Twoja Kami jest duza!!!:-) Doroteczka i w jednej i w drugiej sukience wygladałaś bardzo ładnie! Zmykam, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc słoneczka.. dzisiaj bedzie znowu piekna pogoda, a my na pewno spedzimy cały dzien na powietrzu..Uwielbiam taka pogode! Tak szczerze zapomniałam co to jest nieprzespana nocka... Kama wczoraj zasneła o 20:30 i spała do 5 Rano... ostatnio tak spi do 5, 6, czasem do 4:30... rewelacja! Kar - wczoraj pisałaś o bolących piersiach.. ostatnio moja Kama przed zasypianiem zawsze ciagneła z 2 cycuszków...bo nie chciała zasnąć..a wczoraj pobiła rekord i po jednym usnęła twardo jak głaz..co za tym szło moje cycuszki o 4:30 były tak nabrzmiałe, że nie mogłam się ruszyć.. ból niesamowity...dobrze, że miałam odciągaczkę koło siebie i w 5 minut ściagnełam całą butelkę mleczka z jednej piersi! Przesada... Aga - wiem, wiem... też mi sie wydaje, że moja Kama jest duża.... my mówimy, że bedzie wypisywać recepty a jej hobby bedzie siatkówka.... ide ja oporządzić bo mam zamiar podjechać na zakupy..a pozniej na mega długi spacerek i relaks z ksiażką na dworze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki, nie było mnie cały weekend. W sobotę byłam w pracy a potem pojechaliśmy na grila. Było nawet fajnie, ale jak już wracaliśmy to mojemu mężowi po alkoholu zaczęło walić w dekiel i zaczął sobie wymyślać niestworzone historie dotyczące mojej pracy (tzn. stwierdził że w sobotę po południu to w pracy chyba można tylko szefowi dupy dawać) no i od słowa do słowa tak się pokłóciliśmy, że prawie mieliśmy wypadek, bo wiechałam z nerw na skrzyżowaniu na taki wielgaśny krawężnik i z płaczem wróciłam do domu. Iga chyba wyczuła moje nerwy bo całą noc nie spała. Teraz nie odzywam się do mojego pana. Mam go dosyć. doroteczka bardzo ładnie wyglądałaś na weselu.Evenika widzę że powróciłaś do kitki na włosach ;-) Ty też ślicznie wyglądasz, taka chudziutka jesteś. Prawdziwe ciacho ;-) ;-) ;-) U nas też łądna pogoda ale zostaje mi tylko balkon bo zostawiłam wczoraj wózek u mamy,bo ta landara nie zmieściła się do mojej ciotki auta, a ona ma niezniszczalnego poloneza i w taką furę nie włazi mó wózek. Całe szczęście że my mamy odpowiedni samochód do wożenia tej Igi fury. No nic posiedzimy dziś na balkonie. Idę wstawić pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×