Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam 🌼 U nas wszystko dobrze. Mania strasznie zdenerwowana bo bardzo bola ja dziąselka. Smaruje jej calgelem i na chwile pomaga. Mam nadzieje ze to znów nie fałszywy alarm i tym razem coś sie wykluje. My niestety nie mamy możliwości wyjść ani na chwilke bo pada non stop od kilku dni. A dziś wyjatkowo leje jak z kranu! Pewnie i ta pogoda dokłada się do złego samopoczucia malej. Buziaki dla wszystkich dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa ja mam ten kolor 8 czyli czarny z czerwonymi wykonczeniami http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitxa&tipo=3&id_producte=291&categoria= cena wysoka 300 zl Maja juz jezdzi w spacerówce i tym śpiworku. Poszłam z teściową i jak zobaczyła to kazała mi go od razu wziąć i się nie zastanawiać. Jest milutki i i ciepły. Jak by nagle zrobiło się ciepło to tą przednią część wypinasz nie wysadzając dziecka z wózka. Jak chcesz zrobię kilka zdjęć to Ci pokażę. mnie też chodzilo o to, żebym nie musiała jej tak ciepło ubierac bo potem idąc po Kubę do przedszkola może mi się w kombinezonie zagotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na płasko ale to nie jest 180 stopni, raczej 150 justaa ja miałam szczęście bo akurat mieli mój kolor. Żadnego innego. Podzwoń i popytaj. Tu są nr tel http://www.jane.pl/gdzie.html a oto kilka fotek: http://images21.fotosik.pl/406/ff75654547a958camed.jpg http://images29.fotosik.pl/76/e5655e98f1764cabmed.jpg http://images21.fotosik.pl/406/220fefb18277a466med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. nie mogę otworzyć ostatniej strony. może pisząc uda mi się wejść. ale dzisiaj jest super świeżo na dworku. niedawno wróciliśmy ze spacerku.dzieciaczki nakarmione, Paweł już widzę śpi a Iza powolutku zasypia. mężuś wrócił z pracy a ja będę mogła spokojnie coś ugotować. mam wielką ochotę na rybkę. mniam mniam. beatka dzięki. mam nadzieję że Ty też wyślesz mi kilka zdjęć :) zmykam by czasu nie tracić. bo jak dzieci się obudzą to już wtedy nic nie zrobię w kuchni. narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas takie ulewy od 3 dni ze juz zaczeli ewakuowac ludzi z domow, miasto zalane, olza wylala, czesi tez panikuja oj zle sie dzieje zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis cieplutko:) Ja dostalam propozycje na sylwka i chyba sie skusze ale musze malej wyrobic paszport,ale narazie poczekam do 28 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też cieplutko i długo byłyśmy na spacerku z Aguśką. Ja na spacerku jak na razie przykrywam ją tylko kocykiem. Ale tez będę musiała wyciągnąć niedługo śpiworek :-( Dzisiaj dzwoniła moja szefowa, żeby życzyć mi miłego powrotu do pracy w poniedziałek, ponieważ ona idzie na 2 tyg na urlop i sie nie spotkamy. Miło mi się zrobiło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla80 ja mam bardzo dobrą szefową. Bardzo przeżywała moją ciążę, a jak już lerzałam w szpitalu - 4 dni na patologii - codziennie dostawałam od niej smsy, czy już urodziłam, jak się czuję i wogóle. Moja szefowa ma dwoje dzieci, ale już dorosłych. Ale jako matka chyba wie jak to jest z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz znikniemy z tego forum, juz mi tu pisac :) lightblue co sie dzieje? juz mi sie tu usmiechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika juz sie przyzwyczailas do tego ze nie widzisz sie z Kama 8 godz? Ciezko bylo nie :( nikolla a Twoj maly z kim jest jak idziesz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alina jak tam dietka? ja sie ostatnio opuscialam i zas zgrublam 1 kg a bylo juz tak pieknie doszlam do 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alina ta sobie mysle ze niewiem czy bede na ten basen chodzila bo kurna jak tam wejde to caly basen wyleje a Ty sie mnie wystraszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podczytuje was już od kilku miesięcy więc ja was znam a wy mnie nie :) też jestem kwietniówką ostatnio coś ten topik ucichł piszcie bo nie mam kogo podczytywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topolka to sie dolacz do nas :) jezu prowadze pomalu monolog alina kurna nie siedz na gg tylko pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, ja się odchudzam 6 tydz. Jestem na 1000-1200 kcal. Schudłam 3 kg i ani deko więcej. Wczoraj się wkurzyłam i stwierdziłam, że pierdzielę taką dietę. Ja se od ust odejmuje a waga się ze mnie śmieje. Jestem tuż przed @, więc może wytrzymam jeszcze z tydzień i jak nie będzie efektów to dam spokój. Nie przesadzaj z tym basenem, a jak się wyleje woda to przynajmniej nam się dzieci nie potopią ;) Witaj topolka - to może napisz coś o sobie - też będziemy mogły poczytać :) Margolcia - a CIebie to chyba myślami ściągnęłam. Ostatnio przeglądałam zdjęcia i stwierdziłam, że bardzo dawno nie pisałaś i przy najbliższej okazji muszę się o Ciebie upomnieć - nie zdążyłam!!! Sama się przypomnialaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam... mówie wam, jak sie ciesze, ze jestem juz w domku! Zuzanka nie bede ukrywac ale pierwszy tydzien bez Kami byl straszny. Dałam rade. Bylo ciezko... ale juz jest lepiej. Jak mam duzo pracy dzwonie tylko raz do mamy, podpytac sie jak moja Kama sobie radzi! A radzi sobie calkiem dobrze, ładnie spi, je mleczko, deserki.. przez dwa tygodnie jadla tylko jabluszko... a jutro dostanie pierwszy raz marcheweczke z jabluszkiem..ciekawe czy jej zasmakuje. mialam dzisiaj ubaw, bo jak moja mala zobaczyla moj czerwony kubek, zaczela robic dziubka..tak jakby chciala sie napic..ojjj kochana jest... mamo baczka - siedzac w pracy jutro pomachaj do nas... ide na dol..bo od 20... robie leczo na kabaczku z wolowina..ale cos ta wolowina nie chce zmieknac... musze zamieszac jedzonko..szkoda, ze ja nie bede sie tym raczyc, tylko moj mezulek... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika słonko chociaż Ty o mnie pamiętasz. Mówisz i masz. co będę do jutra czekać, już dziś Ci pomacham Przed sekundką odzyskałam net. Ale jeszcze nic nie przeczytałam. Mam zaległości na jakieś 15 stron. nie wiem czy to nadrobię, ale pewnie tak bo mnie ciekawość zeżre. A dochodziły mnie słuchy, że nieźle sie działo, a teraz już cicho sza i nudno się robi. Kurna dzisiaj muszę popracować, żeby zdać jutro raporty, a tak bym sobie poczytała. A i jeszcze mam do Was sprawkę. Ta która ma mój nr gg, to niech mi go napisze na forum, bo nie pamiętam, a teraz nie mam totalnie nic w kompie. Oj kurdela bela chyba jednak dzisiaj do 24 nie będę spała tylko czytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×