Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

MaManiu ale fajnie sie czyta jaka masz kochana i sprytna corcie. Ja tez ostatnio nie moge wyjsc z zachwytu nad moim malym - codziennie widze cos nowego, uczy sie w niesamowitym tempie. Na pewno nie mowi tyle co Mania bo chlopcy w tej kwestii sa leniwi ale nadrabia temperamentem i sprytem. W takich chwilach widac wlasnie, ze jestesmy dobrymi mamami i efekty daja kopa do dalszego dzialania. Przynajmniej tak jest u mnie. Wczesniej mialam czesto dola i czekalam tylko kiedy Tomek usnie bo czasami mialam wszystkiego dosc. A teraz jak juz wiecej rozumie i razem sie bawimy - jest coraz lepiej. Doroteczka ucaluj Werosnisie i trzymajcie sie jakos. Mam nadzieje, ze w koncu jej dzisiaj przejdzie. Zaraz wysle wam fotki, te z polski i z ostatnich spacerkow. Pomieszane i wszystkie zalegle z moim krolewiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska też zauwazylam ze chlopcy zazwyczaj ( bo to też nie 100% wszyscy) później zaczynają mówic za to dużo lepiej rozwijają się pod względem sprawnosciowym niż dziewczynki- szybciej stawiają pierwsze kroczki itd :) Ja teraz czekam na takie wielkie przełomy jak smaodzielne chodzenie i koniec pampersów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie.... tyle się napisałam i wszystko wcięło, wrrrrrr.... POstaram się odtworzyć... Przede wszystkim moc buziaków dla Xavierka 🌻 👄 🌻 i spóźnione ale szczere życzonka dla Evaniki - jak napisałam wczoraj posta na forum to póź niej miałam cały czas wrażenie, że o czymś zapomniałam. Teraz już wiem... 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 Light Blue - napisy na zdjęciach dodaję w programie Ulead Photo Express lub PSP. Doroteczka ja się też dziś wściekłam w przychodni. Dostałam pisemne wezwanie na szczepienie z Milenką w dniu dzisiejszym między 8.00 a 11.00 - byłam przed 8.00, specjalnie zwolniłam się z pracy na 3 godziny a pani w rejestracji mi mówi, że za późno, bo szczepionki się skończyły!!! Myślałam, że mnie szlag trafi!!! Ale poszła sprawdzić i okazało się, że jeszcze jedna została. jeszcze coś pisałam, ale już nie pamiętam. Może wieczorem napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja NIunia spi ale niedlugo musze ja obudzic...... wiecie ze ja i moj P juz 3 lata po slubie hihihihihhihihihihihi ciekawe czy moj P o tym pamieta...... nie da sie chyba zapomniec tej daty bo trzy lata temu zmarl Jan Pawel II.........:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przede wszystkim dziekuję za zdjęcia aga-fajnie że macie wannę bo przynajmniej Bartuś wie,że pływa ;-) Gabi kąpie się w brodziku (głębokość 45cm) ale na razie jej to wystarcza. Za to ja marzę o kapieli w pianie ;-) no i chyba Bartek woli przemieszczać się sam ,a nie przy pomocy rowerku :-) nadal Ci ucieka na spacerach? Teraz już wiem skąd masz taką figurę ;-) flowerska- śliczne zdjęcia, widać na nich prawdziwą wiosnę. A ta wiosna to u nas czy u Was? Fajnie robisz tło w wiadomościach mailowych. Można wiedzieć jak to robisz? Tomuś przypomina mi trochę synka mojej koleżanki :-) i zazdroszczę tych hustawek bo na naszym placu zabaw hustawki są w tragicznym stanie i muszę bardzo uważać żeby Gabi z nich nie zleciała. A tak bardzo lubi się bujać. Ty wyglądasz na zadowoloną i wypoczętą. To chyba dlatego że dogadujesz się z Tomkiem ;-) ruda_lala- moje adresy to iza.lewandowska@poczta.onet.pl lub iza.lewan@wp.pl Doroteczka- napisz co powiedział pediatra evanikaa-pochwal się co przygotował wczoraj mąż dla Ciebie? miałaś gości? maMani-nasze dzieciaczki robią się coraz fajniejsze i coraz bardziej psocą. Twoja Mania naprawdę dużo rozumie i mówi. Będzie gadułą ;-) Gabrysia mówi mniej,bardziej po swojemu,a najbardziej wychodzi jej słowo \"nie\" i mówi to z taką stanowczością że mamy ubaw. Jak usłyszy domofon, to już siedzi i czeka pod drzwiami,ciekawa kto idzie. Wystarczy że powiem jej żeby przyszła robić mniam i już \"leci\" do kuchni mlaskając po drodze i mówiąc \"nia,nia\" Najbardziej ostatnio lubi siedzieć pod biurkiem w kablach. Gdy mówię że nie wolno i robię z groźną miną \"oj,oj\" to śmieje mi się w twarz, robi szybki zwrot i już znowu siedzi w kablach. No ale jak czegoś jej zakazuję to potrafi się złościć. Oj, potrafi ;-) dzisiaj jedziemy do mojej mamy na urodzinki. Ale pogoda się skiepściła. A tak fajnie było. Słyszałyście może kiedy ma być znowu ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Lightblue dziekuje ci dobra kobieto za pamiec.Ja niestety dalej chora tak mnie rozlozyla grypa ze szoooook.Boli mnie przy tym tak glowa ze az mi sie chce wymiotowac:O Xawery duza buzka dla ciebie chodz tylko od moich dzieci bo ja nikogo nie caluje.Rosnij zdrowo i badz pociecha dla swoich najblizszych. Natka ODEZWIJ SIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Serdeczne zyczenia urodzinowe dla Xawiera!!!! Zdrowka, szczescia i spelnienia marzen!!!! Natka a co oznaczl Twoj opis na gg, bo tak dla przypomnienia mamy juz kwiecien;-)???!!! Rudamaxi powrtotu do zdrowia zycze!!! Izawik o dziwo Bartek jezdzil na rowerku bardzo chetnie i wrecz niechetnie z niego schodzil;-) Nie mialam za to zadnego problemu zeby wsadzic go na niego spowrotem, jak to zawsze bywa w przypadku powrotu do wozka;-) Doroteczka mi to wyglada na zabki, ale zawsze lepiej miec pewnosc, bedziesz spokojniejsza. MaMani ale sie usmialam z tego Zdzisia;-) Ale Mania jest pocieszna:-) To ja sie pochwale co robi Bartek: -robi nu nu -potrafi powiedziec cacy-swietnie to brzmi, zrobic tez potrafi, ale to jest malo przyjemne -robi a ty -pa pa -jak widzi odkurzacz robi buuu -jak tylko wchodzimy do parku to mowi husiu -jak sie go pytam jak robi piesek to mowi, jak widzi psa, kota, czy jakiekolwiek zwierze to tez robi hau -jak go przytulam i mowie, ze jest moj misiu to sie wyrywa i idzie po miska;-) -robi baran buc -nastawia czolko do calowania -pokazuje gdzie ma ucho -schodzi sam z lozka, ale wejsc nie potrafi bo jest za wysoko -bija sobie brawo jak Mania -pokazuje palcem jak go pytam gdzie cos jes -jak mu mowie,ze idziemy ciapu ciap to macha raczka jakby chlapal wode i idzie do lazienki -jak chce pic to przynosi swoj kubeczek, a jak nie ma go w zasiegu wzroku to rusza buzia:-) Hihi to tyle co pamietam, ale tak jak napisala Ewelina kazdego dnia sa nowe rzeczy i tez nie moge wyjsc z podziwu, ze moje dziecko w ciagu roku przeszlo taka droge:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dla Xavierka moc całusków i wszystkiego co najlepsze, rośnij zdrowo i zawsze bądź uśmiechnięty .....Liwia z mamusią Tobie życzą:) U nas pada deszczyk , szkoda bo paskudnie jest. moja pobila wszelkie rekordy spała do 12 ...szok ale poszła spać około 24 godz. lightblue ja daję półtłusty .....:D MaMania ale Mania zdolniacha dziewczynka :D, super że szybko wszystko ładpie będzie miała ...jak to mówią lekką mowę. Doroteczka ucałuj Weronisie , my też miałyśmy takie kupki jak szly górne jedynki, ja zasypywałam pupę Liwii maka ziemniaczana dość gruba warstwa wszelkie kremy odstawiłam bo sie jeszcze bardziej ślimaczyło, bo miała Liwia aż rany, do kąpieli dodawałam krochmal po paru dniach jej się ładnie zagoiło. Daj znać co powiedział lekarz.... Doroteczka wszystkiego naj w rocznicę :) ruda moc fluidków dla Ciebie nie daj się tej paskudnej grypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska badzo dziekuje sa fotki! Ale Twoj Tomus to juz duzy chlopak!Jak zwykle minki robi slodkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziewczyny tak poczytalam o waszych szkrabach i kurcze moja też ostatnio upodobala sobie slowo NIE :) smiejemy sie ze buntownica z niej :D:D a baran budz tez robi... tylko ja jestem zaskoczona bo jej nikt tego nie pokazal sama na to wpadla.... no i mizianska taka jest... kiedys muslalam ze ona raczej taka swoj swiat i nie tylaj ale to sie takie przytulanskie zrobilo. na rekach jak ja trzymam to sie przyplepia, obślinia mnie - to sa pocalunki :D:D:D i az mi wtedy cieplo sie robi taki misiak :D:D:D a co do rowerku to u nas juz nie wzbudza wiekszych zachwytów... dziewczyny powiedzcie same kiedy to wszystko zlecialo? dopiero co sie zastanawialysmy kiedy urodzimy a teraz nasze dzieci takie madralinske slodziaki :) a pamietacie jakie byly po urodzeniu? takie maluttkie iskierki o jeju .... i musze wam powiedziec ze jak sobie pomysle ze niedlugo przejde przez to jeszcze raz to mi sie humor poprawia :D:D:D:D znó bede miałą takiego malego kotka w domu :) bezbronnego slodkiego ukochanego :D:D no i moją cudną królewne :) i znó mi rok minie niewiadomo kiedy :)... powiem wam ze za rok jak jeszcze bedziemy dalej tu pisaly to sie bedziemy zastanawiać "tak nie dawno pierwsza świeczka a dzis juz wszystkie biegają, gadaja, pyskują" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! Spóźnione ale szczere życzonka ślę w kirunku małej milenki i naszej dużej Evaniki;) no i oczywiście życzonka również dla Xawiera! Życzę Wam wszystkim długiego, szczęśliwego życia! Dziękuję serdecznie za wszystki zdjęcia. Od razu widać żeimprezki roczkowe się udały:) dziękuję również za dzisiejsze fotki Tomusia Flowerskiego - naprawdę super chłopaczek! MaMani - może nasze córcie znają tego samego Zdzisia? to jedyne imię które wypowiada moja Kasiula ;)moja mała nie bardzo chce powtarzać po nas gdy ją o to prosimy, ale sama od siebie więcej gada. jak np chce wyjść z krzesełka do karmienia woła iś iś ( co chyba znaczy po prostu iść?) i próbuje odpiąć pasy :) za to bardzo lubi powtarzać po teletubisiach:) poza tym robi: - kosi łapki - kosi nóżki ;) - papa, - przybija piątkę, - dmucha noskiem, - kiwa głową tak lub nie, - woła am am, - kłóci się z nami gdy zaczyna rozrabiać i jej czegoś zakazujemy ;) - pokazuje jakie ma kłopoty, - uwielbia łaskotać swoję stopy i się chichra przy tym, i bardzo lubi łaskotać tatusia :) - pokazuje gdzioe jyst nosek, uczko oko i rozpoznaje po nazwie niektóre zabawki. Najlepsze było gdy wczoraj pomagałq mi chować pościel do łóżka. Ja poprosiłam aby przyklepała poduszkę rączką, a ona włożyła główę do środka, przyłożyła ją do podusi i zaczęła wołać aaa aaa - rozbroiła mnie tym ;) przepraszam ,że wcześniej nie pisałam ale dopiero teraz odzyskuję siły. od ok tygodnia bardzo bolą mnie ręce począwszy od stawu barkowego prawie do łokci :( narazie lekarze nie więdzą co mi jest. w sobotę byłam w szpitalu na izbie przyjęć i taki młody lekarz zaraz po studiach zlecił mi od razu 8 zdjęć rtg. z tych ośmiu zrobiłam tylko 2 bo jak bym zrobiła 8 to bym chyba w nocy świeciła:( oczywiście nie omieszkał zaznaczyć w ppierach że odmówiłam wykonania tych 8 zdjęć. w pon byłam u ortopedy i zjecił mi dodatkowo badanie krwi i w najbliższy poniedziałem mam się zgłosć z wynikami. zobaczymy co to będzie :( ok nie smęcę już tylko śmignę przyszykować obiadek zanim mała się obudzi... buziole papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue co do pasztetu bo zapomnialam to drobiowy aga, sarita MaMani macie bardzo mądre dzieciaczki buziole dla Nich jak już wszystkie się chwalą to ja też...:P Liwia robi - papa - kosi łapki - wie gdzie ma oczko , ucho, nosek , buzię - daje buziaki -woła baba , mama,tata - ciiii na kotka woła - syyy na siusiu -bije brawo - pokazuje jakie ma kłopoty -jaka duża jest - jak mówię jej Liwia chowaj pępek to zakrywa dwoma raczkami brzuszek - naśladuje krówkę muuuczy - mówi mniam -a jak jest głodna to rusza buzia - naśladuje rybkę z mini mini - jak wącha kwiatki to marszczy nosek...tak śmiesznie to chyba wszystko ale co dziennie uczy się czegoś nowego czym mnie rozwala całkowicie:). Moja to jest wolnym słuchaczem czasami jak nie mam do kogo to mówię Liwii a ona rozwala swoimi minami:) bardzo kocham mojego szkrabika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala dzięki,że ale niestety na onet blogu nie ma mozliwości korzystania z kodu HTML :( ale już sobie poradziłam. madziorek coś na pewno dam nowego do jedzenia :) rudamaxi 🌻 flowerska ślicznie wygladacie, Tomaszek to już taki duży chłopiec a te jego oczka :) Doroteczka i jak po wizycie u lekarza, co dolega Werci??? No to ja się też pochwalę moją zdolniachą: - robi papapap ale wybranym osobom :D - bije brawo, najczęściej gdy się kąpie i mocno rozleje wode - baran buc też się u nas przewija :D - chowa się pod pieluszkę a jak ściągnie ją z głowy woła łaaaaa - umie się obrażać jak się jej czegoś zabroni - krzyczy na psy i koty ciii lub eeeeee, - często gada sama do siebie: kutikutikuti, i własnie zdziś :D:D:D -woła da jak cos chce lub neee jak cos nie chce i jeszcze kiwa głową - gdy ogląda bajkę to śmieje się w głos - podskakuje przy muzyce - ładnie pluje na odległość a dzisiaj sama stała bez trzymania:):):):) justaaa zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ponownie:) flowerska dzieki za zdjecia Tomus boski, i do tego jakie fajne kolorowe ma zabawki widzę że urzęduje w kuchni:P, no i to zdjęcie w kwiatach....boskie, a na koncu biedny znudzony .......Ty także super wyglądasz... pobyt w Polsce widać się udał:) Lightblue 🌼 dla Karoli justaaaa fluidki dla Ciebie ...zdrowiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czytam wląsnie o waszych dzieciakach i zrywam boki z niektorych :D:D:D a tak dla wyjaśnienia :D:D nie obraźcie sie czasem tylko to nie jest BARAN BUC tylko baran budz- od tego ze bodzie a nie od tego ze jest Bucem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja włąsnie wrocilam z zakupów. kupilam mani fajnie ciuszki na lato za calą reklamówe dałam 50 zl mówie wam sliczne ubranka. jedna tuniczke jej kupilam taka z next co widzialam ze z joginsami nowa na allegro 150 zl kosztuje!!! ale zaluje ze wczesniej nie pojechalam bo jeden po drugim chodzil a babka przedemną tez kupowala na dziewczynke 12-18 i mi najladniejsze powybierala zolza :(:( ale cos tam fajnego i tak mam co ta baba przeoczyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mamani tooja malutka to czort. ruda lala milka piekna ale coz podobna do Adasia. Madziorek i paula dziek za rozmowe a rudejmaxi dziekuje za przypomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie pochwale Vikunia robi: kosi kosi,badz bije brawo robi papa przybija piatki pokazuje gdzie sroczka kaszke ważyła(cała ta zabawe pokazuje) pokazuje gdzie jest oko i gdzie nos przesyla caluski zaslania oczka swoimi raczkami(czasami tak ze ja widac;) ) i bawimy sie niem ma Viki nie ma:D umie pokazać gdzie jest Konrad na portrecie i gdzie jest na obrazku Jan Pawel II od wczoraj jak mnie ktos postawi to sobie stoję:) Dzisiaj zrobilam siusiu do nocnika:) Widzac jak mama czyta ksiazki ja tez biore ksiazki i udaje ze czytam ,adadada dada (widok cudny dla oczu i uszu) umie pokazac kotka i kogucika w swojej kochanej ksiażeczce umie znaleźdz swojego a wlasciwie swoich najlepszych przyjaciół czyli cycusie;) :D umie upomniec sie o mniam mniam jak nam sie cos jeszcze przypomni to napiszemy rok temu oklejalam szuflady z łozeczka tapeta i ukladalam ubranka w szafach i szukalam w Trzebnicy malych wieszaków a po 20 polecialy mi wody plodowe i czulam lekkie skurcze ale nic nikomu nie mowilam:D Flowerska Masz slicznego synka justa malo bo malo ale zawsze cos wiec wysylam ci fluidki zdrowotne aga co z Bartusiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się też pochwalę. Milenka robi: - papa -nadstawia główkę na hasło \"daj buziaka\" - przybija piątkę - jak robi kura - mówi koko, pies - auaua, kot - jaaaaaa - pokazuje gdzie jest lampa, zegar, tata, mama, Milenka i Kamil - jak ją ubieram to już wie, że jedziemy gdzieś i mówi brummmm - tańczy przy muzyce - wchodzi na łóżko (mamy dość nisko - jakieś 30 cm podest i potem materac) - pięknie mówi \"Kail\" - Kamil - jak się mówi Milenka postrasz, to tak śmiesznie gardłowo warczy - jak robi zegar - tikum tikum - pokazuje gdzie jest nosek, oczko, uszko - pokazuje ile ma kłopotów - pokazuje jaka jest duża - jak coś się uda bije brawo - jak idziemy do kuchni albo jak jest głodna mówi mniam mniam Justaaaaa - wracaj do zdrowia zuzanka - Adaś jest zachwycony tym co napisałaś Flowerska - fantasytyczne zdjęcia. Tomuś jak zwykle cudnie wygląda. Udał Ci się synuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ruda lala przypomniala Moja niunia pokazuje oczywiscie jaka duza urosnie i ile ma klopocikow i probuje zakladac czapke na glowke i skarpetki na nozki ale i tak najlepiej idzie jej sciaganie skarpetek:D Heh rok temu zastanawialam sie isc spac czy czekac az skurcze sie \"rozwina\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... kurcze ja do tej pory nie wiem co jest mojej coreczce.... pediatra powiedziala ze to raczej nie zeby.....moze rotawirus....dala nufroksazyd czy cos tam takiego...nie chce mi sie isc i sprawdzac nazwy.... MaMani ale jak to jest z podawaniem mleka podczas biegunki...bo nie zapytalam sie pediarty ale kolezanka powiedziala ze nie powinno sie dawac....a z tego co czytam to tobie lekarka pozwolila Mani podawac mleczko.. flowerska fotki zajefajne.... izawik moja corcia tez czeka pod drzwiami jak slyszy domofon....hihih a jak powiem jej ze nie wolno to zaczyna plakac..robi smutna minke... oj bedzie wymuszanie wszystkiego placzem.....a w przychodni to wszystkich zaczepiala i w aptece tez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, zapomniałam o : - puszczaniu buziaczków, - nadstawiani czółka do całowania, - robieniu budz, - tańczeniu, - marszczy nosek, gdy zrobi kupcię a ja mówię że śmierdzi, - tak jak Viki próbuje zakładać skarpetki, ale czapkę tylko ściąga, nawet jak jest zawiązana to ja odwiąże i ściągnie - pokazuje jaka jest duża to narazie chyba tyle. odkąd oswobodziłam córcię ze śpiworka, ta szaleje nocą po całym łóżeczku. czasmi siada na chwilkę, a potem jak kłoda pada w poprzek łóżeczka i tak śpi. muszę jej teraz sprawić taki porządny długi na całe łóżeczko i wysoki ochraniacz na szczebelki a takich niestety jest mało... dobrej nocy aha doroteczko - jak moja mała miała \"wielkie sr***ko\" w szpitalu to dali mi tam szpitalną maść na pośladki - zdziałala cuda. teraz cały czas smaruję jej tą maścią pupę ( bardzo dobrze się rozsmarowuje). niestety nie wiem jaki jest jej dokładny skład ( w każdym razie jakieś witaminy i takie tam ) i nie wiem czy robią ją w zwykłych aptekach. jakbyś chciała to mogę przesłać ci pudełeczko priorytetem bo kilka dni temu dostałam nowiutką porcją od zastępcy mojej oddziałowej ( specjalnie zamówiła mniejsze opakowanie, bo u nas na oddziale też ją mamy dla pacjentów ale w takich litrowych chyba opakowaniach). jakbyś chciała ta napisz mi maila - bardzo polecam. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ucałuj Weronisię niech to paskudztwo zaraz znika :) Gosiu jak możesz to wejdź na pocztę:P dzięki:) Dobranoc kobitki i bobaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Vikuni z okazji jej święta życzę aby zawsze była uśmiechnietą dziewczynką i kochała braciszka tak jak on ją kocha. A mamie życzę spełnienia marzeń.... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikuniu Skarbie dzisiaj Twoje swieto wiec zycze Ci abys szla przez swiat z wesola minka....hihihi wszystkiego najlepsiejszego....caluski..🌻 🌻 saritko dziekuje za chec pomocy......ale wlasnie wczoraj kolezanka dala mi jakas robiona masc.....tez nie wiem jaki to dokladny sklad to masc tez robiona...ale jest taka tlusta a pachnie mi jak masc witaminowa...a Weronisia tylko ta mascia daje smarowac swoja pupunke....hihihi ale syropek chyba zaczal dzialac....bo juz w nocy nie bylo kupek.....rano zrobila duuuza kupke ale juz nie taka zadka hurrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Wiktorii moc buziaków, worek prezentów, szczęścia, radości i uśmiechu na codzień 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 Doroteczka, o rany!!! Ucałuj Weronisię od nas. Niech szybciutko wraca do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×