Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Evanika - ja dzisiaj stałam z łapami za Milenką jak sobie wędrowała na czworaka po brzegu łóźka i też nie zdążyłam. Spadła bidulka na ryjek...Ale była afera!!!! Dzieciaczki są nie do upilnowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezle te nasze szkraby... Kama słabo opanowala wspinaczke.. hehe ale czas dziala na jej korzysc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dalej filmu nie moge otworzyc:-( Ruda_lala, biedna Milenka-fakt ciezko nieraz nadazyc:-( Izawik sam wszedl;-) On teraz tylko patrzy, zeby sie wspiac jak najwyzej. Na sofe wchodzi ale to za malo i probuje sie na oparcie wdrapac, na szczescie jeszcze jest za wysokie. No ale na chwile nie mozna go w salonie zostawic samego przez ta sofe, bo jak juz sie na nia wgramoli to staje i skacze:-/ A ubaw ma po pachy, ja zdecydowanie mniejszy, bo pol biedy jakby spadl, ona jest dosc niska, ale jakby zaryl o lawe to nie chce myslec co by bylo. No i my mamy w pokojach wykladziny co w tej sytuacji jest bardzi pomocne. Dzis Bartek kopal sobie pilke i tak za nia biegal, ze az sie na niej posliznal i upadl do tylu, glowa uderzyl o podlogo, ale nawet nie kwekna-dzieki Bogu za angielska mode na wykladziny;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozesz ty wscielo mi posta wiec jeszcze raz Light blue a prosze bardzo izawik oj kobieto ta dzisiejsza kapiel bedziesz dlugo pamietac justa nie wiem co ci powiedziec:O ja jestem po wypiciu cieplego piwa z jakas mamy mikstura,oby mi tylko przeszlo ,bo inaczej cienko sie widze dwa dni na uczelni MaMani ale mala was ustawia po katach;) Oj F. a gdzie zawzietosc?;) Oj ucaluj Alina corcie za upadek,bidula pewnie sie niezle wystraszyla Moja to ma ciezka pupe nigdzie sie jeszcze nie wspina,z chodzeniem tez jeszcze troche poczekamy narazie stoi chwile jak ja postawie.Wlasnie jestesmy po karmieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi dasz rade jak zawsze ma sie rozumiec!!! Justaa a ja slyszalam ostatnio od kolezanki, ze centralwings bankrutuje i jakas inna firma ma go przejac. Nie wiem ile w tym prawdy, ale loty z tego co wiem przynajmniej z Wroclawia ni kupy ni dupy sie nie trzymaja. Co chwile podobno zmieniaja godziny wylotow, niekoniecznie informujac o tym pasazerow. Szkoda, bo ja akurat te linie lubilam. Lot mijal szybko i obsluga bardzo mila, bo w ryanair to jesli o zaloge pokladowa chodzi masakra jakas!!! Kazdy co innego gada:-/ Ja za tydzien lece do Wroclawia Ryanem i juz mnie nosi na sama mysl. Pomijajac to, ze zawsze maja opoznienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue Karolcia suuuuuper...moja corcia jakos inaczej sobie gdera.....hihihihi ktory rowerek Wam sie najbardziej podoba? a moze macie inne typy ...pomozcie.....bo tesciowie chca Weronisi kupic na roczek...... http://www.allegro.pl/item335058394_rowerek_miekkie_kola_4_kolory_od_ziandrzej.html#photo http://www.allegro.pl/item335772704_rowerek_trojkolowy_z_daszkiem_super_2_kolory.html http://www.allegro.pl/item333498895_ufo_rowerki_3kolory_kolyska_baldachim.html#photo do jutra... spadam spac..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga zobaczymy czy dam rade bo wybieram sie autobusem wiec zawsze moge wogole nie wsiasc;) Doroteczka nie pomoge ci dla mnie wszystkie ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co masz nie dac!!! Kiedy praktyke zaczynasz??? Doroteczka mi sie tez wszystkie 3 podobaja a najbadziej chyba srodkowy. Jedyne co to mnie baldachimy nie przekonuja ale to juz indywidualna sprawa. Moze dla dziewczynki bardziej pasuja bo jakos nie moge sobie mojego Bartola wyobrazic pod tym baldachimem;-) Acha, nasz tez ma funkcje kolyski, ale Bartek takowej funkcji nie uznaje;-) A jak kupki? Nie idzcie spac!!! Ja sie w dzien przespalam i teraz mi sie nie chce! Zostancie i gadajcie ze mna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka mi sie podoba ten środkowy:):P aga ale akrobata z Bartusia ....niezły giguś no to musisz mieć oczy dookoła głowy , twardziel ....:P mi reklamy nie wyskakują:) justaaaa trzymaj się kobitko .......ja nie latam samolotami więc nie wiem jak to jest ........ ruda mój szanowny też wypił cieplutkie piwko i idzie nyny......poczekaj niedługo mała będzie chodzić :)trzymam kciuki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwika nie śpi i uczy się dmuchać a ona zamiast dmuchać to wciąga nosem powietrze jakby kwiatki wąchała ....komedia, Liwia poszła spać około 20 spać....po czym wstała koło 23 i teraz buszuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co do kupek to sama nie wiem...nie robi czesto wczoraj zrobila 2 mega kupki ale nie takie plynne...wiec wraca do normy....ale jest taka jakby bardziej goraca....sama nie wiem.... dzisiaj moj P ma wolne bo na 11 idziemy na pogrzeb sasiada z klatki...byl super czlowiekiem.....no ale coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Nie czytam Was, bo ja w przelocie!!! Robie własnie sałatkę z brokuła i chwilowo stygna mi składniki.... Obiecuje,że nadrobię zaleglość, bo się rozszalałayście wczoraj :D Majeczce córeczce Karinki wraz z Karolcią zyczę: Z okazji 1 urodzin życzę Ci, aby jedynymi łzami , które pojawią się w Twoich oczach , były kryształowe łzy szczęścia , Aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku , Aby płatki róż wyściełały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście , zdrowie , radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni. 🌻🌻🌻 Buziaki dziwczyny i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majeczce z okazji Roczku razem z Liwią życzymy:) W tym dniu bledną inne dni Przecież święto masz dziś TY więc w Twe PIERWSZE URODZINY rób radosne tylko miny :D Doroteczka super że Weronisi jest już lepiej :) buziole dla niej sarita rowerek super też zperając po allegro wynalazłam go ale z myślą dla mojego chrześniaka :) LightBlue szalejesz ......a jak się czujesz?????? miłego dzionka wpadnę później:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Dziękuję za wszystkie miłe słowa pod adresem Karolci :D evanikaaa ja nie z tych co pomijają koleżanki w rozsyłaniu mailófffff :P;) madziorek będę zyła, ale miałam iść dzisiaj na festym zorganizowany dla Agatki i nie mam siły :( a jutro jestem chrzestną u synka mojej siostry , wiec jak dzisiaj posiedze w domu, to może do jutra bedzie lepiej? Doroteczka i sarita rowerki świetne. I jak tu wybrać :D któryś :P aga masz w domu małego akrobate :D rudamaxi co słychać u promotora :P ??? izawik podziwiam cię kobieto za kapielowy wyczyn, ja przy 1 Karolci wysiadam :D:D MaMani zerkam na bloga....i nawet się wpisałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Maja - 100 lat słoneczko! Duzych usmiechów, wielkich całusów i wszystkiego NAJ! Light - wiem, wiem że ty nie z tych!! ;) Rudamaxi na pewno dasz rade! Doroteczka... ja tez mysle o rowerku dla Kamci na roczek. Dzisiaj rano chodziłam po sklepach w poszukiwaniu czapeczki wiosennej dla słonka i widziałam rowerki. Jeden byl rewelacyjny! Propozycja Sarity jest calkiem, calkiem. Do mnie tez nie przemawiaja kaczki, pieski, kotki... ;) Madziorek - Gdyby mi Kama obudziła sie o 23 i nie chciala spac chyba bym oszalala! Ja i tak chodze jak zombi. Nie pojechalam dzisiaj na basen. Kama ciagle ma ten meczący katar! Mam nadzieje, ze przejdzie do przyszłego tygodnia. Chciałam wyjsc z nia na spacerek, ale cos pogoda sie psuje! Zapowiada sie na deszcz! Spagetti zrobione, Kama spi (jest straszna do usypiania, zasypiala mi 1,5 godziny... czasem brakuje mi cierpliwosci, bo widze, ze jest mega zmeczona, ale jej chyba zal klasc sie spac) Dzisiaj zwala mi sie goscie, a mi sie nie chce sprzatac. To jest straszne. łudze się, ze kiedys ten len mi przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dzis Majeczka nasza mala roczek sobie zaplanowala Wiec my korzystajac z tej sposobnosci zyczymy ci zdrowia i mnostwa radosci.Bys zawsze usmiechnieta dziewczynka byla ,i w zgodzie z braciszkiem zawsze zyla.By twoji rodzice cie rozpieszczali i dziadkowie zawsze mocno kochali.A forumowa rodzinka cala by nigdy o Tobie nie zapomniala.----Ciocia Gosia,Vikunia,Konradek. Moja dama w nocy zafundowala mi cztery pobudki wiec sie nie wyspalam,dlatego podroz autobusem przebiegla bardzo szybko i bezbolesnie bo w jedna i druga strone spalam:P Na seminariach bylo super ,ale w przyszlym tygodniu bede z wami tylko wieczorami jak naciesze sie dziecmi po powrocie.Dzis byla mala imprezka bo moj promotor od 1 kwietnia ma tytul profesora.Komu jak komu ale jemu sie nalezalo:D LightBlue zdrowiej szybko,ale jesli masz ta grype co ja to cholerstwo jest uparte i zawziete:O ok ide czytac,bo kupilam sobie dzis kolejna ksiazke,masakra tylko 170 zl :O oj co ja bym mogla za to kupic dzieciom.Ale zeby poprawic sobie humor Konradkowi kupilam gre i komiks o Spidermanie i czyta juz nie wiem ktory raz:D a malutka dostala bluzeczke i spodnie haftowane w modnym zielonym pastelowym kolorze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika fajnyten rowerek,chyba ten podoba mi sie najbardziej.Ja nie kupuje bo jest na strychu po Konradku wiec byłoby to nierozsadne gdybym kupila nastepny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Maxa i Aleksandra wszystkiego czego tylko mozna zyczyc najlepszego z okazji roczku.I by wasze mamusie wreszcie napisaly co tam u was slychac.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Napisalam posta i mi wcielo:-( Jeszcze raz wiec 100 lat, zdrowia, szczescia i radosci oraz wszystkiego czego zapragniesz w przyszlosci zyczymy Ci Majeczko w dniu Twoich pierwszych urodzinek!!! Rudamaxi fajnie, ze milo spedzilas czas na uczelni i ze znow rozpieszczasz dzieci;-) Light trzymam kciuki abys jutro juz byla w formie!!! Widze, ze temat rowerkow nadal na tapecie;-) Ciesze sie, ze mam to juz z glowy. na naszym rowerku na kierownicy siadziala zabka, ale Bartkowi sie nie spodobala i ja stracal co chwila, wiec nie ma nic:-) Ale faktycznie cos wybrac jest ciezko, bo wszystkoego za duzo! Bartuch spi a mi sie oczy zamykaja, dzien pochmurny i jakas niemoc dzis czuje:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupio mi spytac ale czyj jest Alexander, bo nie moge znalesc tabelki i mi pamiec chyba szwankuje? Max oczywiscie Nikoli! Kochany od zapominalskiej ciotki ogromne buziaki i serdeczne zyczenia z okazji twoich pierwszych urodzin!!! Moc prezentow i usmiechow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×