Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Rudamaxi mdli Cię?? .... może Ty jesteś w ciąży? :-) A tak na poważnie to z tym ciśnieniem to do kitu, jak za wysokie to źle, jak za niskie też niedobrze. Połóż się i trochę odpocznij. Na szczęście ja przynajmniej z tym jednym nie mam problemów w ciąży. U mnie ciśnienie standardowo utrzymuje się na poziomie 110/75 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano juz bylam u gina kazala mi dzis lezec bo mam niskie cisnienie 98/49 i jakby co to mam do niej dzwonic bo ja jak zwykle sama w domu Sofijka-witaj w naszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75 - to samo powiedzialam wczoraj do meza:) ze chyba jestem w ciazy, tak mi niedobrze... 21 - tez radze szybciej wybrac sie do lekarza. tylko bez paniki (powiedziala doswiadczona ciezarna, ktora wcale sie nie boi i wszystko ma pod kontrola:))..hehe) tak pozno Nikolla, bo ja gatunku tych niesmialych i jakos nie moglam sie zdobyc. a i komputerowiec ze mnie marny. az wstyd. wiec tak sobie tylko czytalam. dzisiaj jakos nie moglam wysiedziec i sie dolaczylam... bo tak fajnie mi \"wygladacie\" - jak wieloletnie znajome. i cieplo tu i milo. a jak przeczytalam, co pisalyscie o styczniowkach, co to sie spotkaly wielka paka, to az sie poplakalam... tragedia... w ogole becze co rusz. to chyba jedyna czynnosc, do ktore nie brakuje mi energii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej parafii... nie wiem, czy tez tak macie, ale ja odczuwam coraz silniej, ze moje miesnie brzucha przestaly istniec! a to chyba dzieki nim mozna wyprzec dziecko na swiat, prawda? (albo wciagac brzuch po porodzie...) chociaz w sumie gdyby ich nie bylo, to brzuch konczylby mi sie obecnie na wysokosci kolan..., wiec jest szansa. oj cos bredze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja beczę nawet na reklamie proszku do prania, taka zrobiłam sie płaczliwa... więc nie ma co sie martwic sofija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, Kochana! bardzo chetnie, tylko musialabym wiedziec jak... najlatwiej byloby na maila, bo w inne sposoby nie jestem wtajemniczona... tylko musialabym te Wasze maile gdzies za poprzednich stronach wyszukac. hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pewnie dużo musiałabyś się cofać do tyłu żeby znaleźć nasze maile, dlatego żeby Ci oszczędzić czasu podaję swój :-) annalewandowska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no już trzeci raz dziś zaczęłam nową stronę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania masz dzisiaj szczescie!!!! wieczorem jak wroci Lukasz zpracy pojedziemy na izbe przyjec bede spokojniejsza dzisiaj poraz setny poprawialam łózeczko , pozytywke i otwieralam szafeczke z ubraniami dzieciakoww jestes dziwnie jakas niepokojnaa... zaraz zabiore sie chyba za robienie faworkoww musze sie czyms zajac i ja oszczedze czasu: mikisiki4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i Evanika - zrobione. wygladam, jak poltora nieszczescia, ale inne zdjecia prezentuja mniejsze gabaryty i byloby tu male oszustwo... a jeszcze inne, najnowsze tkwia w aparacie i nie ma kto zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 spokojnie :-) Myślę, że to wiadomość od MX wpłynęła na Ciebie tak, ze jesteś już gotowa pójść i urodzić swoje maluszki. Ale może dla Ciebie to jeszcze nie czas? Chociaż te galaretowate upławy o których pisałaś wcześniej mogą oznaczać ze zaczął odchodzić Ci czop śluzowy, a to się dzieje przed porodem. Ale często po odejściu tego czopa poród następuje dopiero po 2 tygodniach. Także czekaj spokojnie na Łukasza, pojedź na izbę przyjęć i dowiedz się czy masz powody do niepokoju. Wszystkie tu wieczorem będziemy czekały na wiadomości od Ciebie, albo na sms\'y :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofijka śliczny masz ten brzusio :-) Dzięki za zdjęcie. Nie wiem czy widziałaś moje - kilka stron wcześniej wklejałam linki. Jak nie to Ci podeślę na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio jak to brzusio... licze, ze zawartosc bedzie bardziej atrakcyjna:))) ale dziekuje:) a o zdjecie bardzo prosze, jesli to nie klopot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooo śliczny brzucjol... wysłałam tobie maila zwrotnego..... ;) Wiecie co, ja znowu cały dzien przed kompem... aaaa na dwójce znowu leci program o maluszkach - Włączcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJEJ ALE WIADOMOSC!!!!!!! kurcze poryczalam sie jak male dziecko!!!! juz napisalam smska mezowi ze jedna z nas urodzila!!!!!!!! MX3 gratuluje bobaskow na swiecie!! najwazniejsze ze same oddychaja!! normalnie w walentynki urodzic hehehe fajnie!!! Sofijka a witamy witamy!!! ja tez poprosze o zdjatka dtka82@interia.pl Piszecie o tym cisnieniu ale ja nie wiem nawet jakie cisnienie jest dobre, wytlumaczycie mi? gin 2 razy mi mierzyl ale nic nie mowil... raz mialam 131/84 a drugi 128/92 to źle czy dobrze? jaki rozmiar kolderki kupilyscie lub kupujecie? 120/60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofijka-ja też poproszę o zdjecia.Ja niestety swoich w ciąży nie mam (tzn.mam ale nie u siebie na kompie) Mój mail lewandowska.m@interia.pl Teraz jak mx3 urodziła,to każdy ból u którejkolwiek będzie wzbudzał panikę.Boże jak sie szybko męczę i boli mnie krzyż...A ja jestem kompletnie nieprzygotowana jakby coś...Muszę kupić chociaż rzeczy dla siebie,bo nawet nie mam majtek poporodowych ani podkładów.A mx mówiła,że nie ma jeszcze staników.Ciekawe biudulka czego używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka-trochę za wysokie masz to ciśnienie(ten drugi odczyt)Ja znów mam chyba za wysokie to pierwsze bo 146 albo 142.(nigdy nie wiem,które to dolne a które górne)Chociaż ostatnio miałam 142/82 więc oba takie nie za bardzo.Ale gin nic nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej to ciśnienie mnie martwi dltego,że przy podwyższonym nie można kożystać z wanny w czasie porodu.A to podobno bardzo łagodzi ból.A znów na cesarkę to nie jest aż tak wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie wyslalo, ale sprawdzcie Evanika - co za lasencja, co za brzuszek - zgrabniutki!, co za widoki!! dzieki! wspolczuje dziewczynom z wysokim cisnieniem. osobiscie mialam zawsze raczej slabiutkie, wiec kawa w ciazy nadal jest zbawienna.. i wzglednie nieszkodliwa.. a z wysokim widze nie przelewki. nawet nie zdawalam sobie sprawy, ze to moze miec taki duzy wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Boze, ale informacje tez sie oczywiscie wzruszyłam:-) MX3 wielkie gratulacje i buziaki dla Marysi i Jasia:-) Własnie napisałam smsa j Jarkowi:-) sofijka witaj w naszym gronie:-) Nikolla to prawda,ze mamy ten sam termin i te same problemy z twardnieniem brzuchów, wiec nigdy nic nie wiadomo. 21 jedz na izbe, tylko wyslij wrazie czego smsa jakby Cie mieli na obserwacji zatrzymac. Dzieki za smsa. Jeszcze jestem w jednej czesci, ale Ania mnie troche tymi upławami przestraszyła, bo tez mam galaretowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21! jakas Ty drobniutka! matko, nie przewracasz sie z tym brzuszolkiem? w sensie nie przewaza Cie?:) slicznosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja powyzsza wypowiedz swidczy o tym,ze nie wyszłam jeszcze z szoku i pisze jak potłuczona:-) Jak narazie zjadłam jednego poczka, ale cos mi nie podszedł, lepiej mi wchodzi ogórkowa. Z wrazenia, chyba zadna z nas nie odpowiedziała kolezance, ktora pytała o wynik testu:-) Moniula84 na pierwszym tescie, ktory robiłam rowniez miałam druga kreseczke ledwo widoczna. A objawy takie jak ty, piersi bolały mnie potwornie. Mysle,ze mozemy Ci chyba juz pogratulowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge wejsc na gg cholera. 21 jeszcze raz wielkie dzieki za troske, myslałam,ze pogadamy na gg, ale lez sobie i odpoczywaj,ja i tak nie moge go uruchomic. Nie denerwuj sie wszystko bedzie ok. Przkład mx pokazła, ze wszystko musi byc dobrze i ze mamy juz z gorki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche pospalam ale dalej mi sie kreci w glowie:( Sofijka -ja tez poprosze maxii2mm@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×