Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hmm przyszła chyba pora na kolejny dzień z pomidoróweczka.. zasuwam do kuchni. Bo moja mała Kama daje o sobie znać, chyba tak jak ja zgłodniała haha... hmm nie wiem co to znaczy mieć problemy z ciśnieniem. Nigdy nie miałam żadnych problemów a od początku ciązy mam ciągle takie same (no prawie) 122/83 lub 123/73 i w sumie mi sie nie zmienia. Chyba, że moja gin ma jakąś uszkodzona aparaturę do pomiaru.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jem pączków - obrzarłam się w weekend ale chodzę jakas nieswoja - boli mmnie głowa - przez to cisnienie- idę sie położyc jak cisnienie przekracza 140 górne lub dolne 90 - to nadciśnienie w naszym przypadku ważniejsze jest to dolne ma je róznie podają ok 5-10 kobiet na 100 i wcale nie musi rozwinąc się stan przedrzucawkowy nalwyzsz jakie miałam 160/100 - leczenie DOPEGYT - pojawiło się pod koniec grudnia najgorsze jest to ze sam lek powoduje obrzęki - i jak widze swoje nogi to nnie wiem czy mam leciec gdzieś i robić dalsze badania -czy tak może być mocz w porządku - więc na razie wszystko okik to tyle - najlepiej mierzyć sobie cisnienia i zapisywać - jak ma się podwyższone - jak przekracza 135/85 - PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika tak mi smaka narobilas z ta pomidoroweczka ze dzisiaj ja tez gotuje taka zupke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofijka, czekam na fotki:-) Pisałysci,ze łatwo zbiera Wam sie na płacz. Ja sie przed chwila popłakałam,bo maz napisał mi,ze teskni i nie moze doczekac sie kwietnia, a ja sobie wkreciłam w czoraj,ze on juz nigdy do mnie nie przyjedzie:-( Ide zjesc jednak jeszcze jednego paczka, bo leza i kusza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga boshe jakie Ty sobie rzeczy wkrecasz :) no jak Jarek moze nie przyjechac do Was. 21 dawaj znac jakby co, wszystkie tu czekamy z niecierpliwoci, nawet sie nie zastanawiaj tylko jedz do szpitala przynajmniej sie uspokoisz a tak w nocy nie bedziesz mogla spac. sofijka fajna z Ciebie laseczka, zaraz odesle swoje zdjatka Co do placzu to ja bym chyba caly czas plakala wszystko mnie wrusza, az czasami mi glupio przy Radku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja zawsze miałam skłonnosci do dziwnych wizji, a teraz to juz szczególnie, najpierw wydaja misie bardzo realne i przezywam, a pozniej sie z nich smieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+8 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........31......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........17..........32.....+15..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś Tydzień za tygodniem lecą jak zwariowane, a ja miałam zastój w tabelce. Wagi nie zmieniam, zrobie to dopiero w marcu, po wizycie u gina. Coś jednak wydaje mi się,że po dzisiejszym dniu waga pojdzie mimo wszystko w góre :( I mam nadzieje,ze żadnej z nas nie wyciełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez zmieniam tydzien:-) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........33....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+8 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........31......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........17..........32.....+15..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza pozwol, ze zapytam nieciazowo - jaka to farba na Twoich wlosach? bardzo ladny kolor! a tak w ogole, to gdziez ten brzuszek u Ciebie? rudamaxi i aga25 - alez macie zgrabne wypuklosci! pozazdroscic tylko!:) pieknescie wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze to straszne, co teraz powiem, ale licze na zrozumienie... mimo, ze nie polskie, a irlandzkie te paczki, zjadlam ich O ZGROZO ni mniej ni wiecej jak 4, slownie: cztery... pobilam rekord forum..? a tak dobrze sie odzywialam przez raptem 2 ostatnie dni... wszystko na marne:) o tym, jak baaardzo mnie teraz mdli chyba nie musze pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przede wszystkim WIELKIE GRATULACJE dla naszej mx3!!! Przeczytałam Wasze wypowiedzi i zwróciłam uwagę na to że nastała lekka panika. Wszystkie zaczynamy odczuwać objawy porodu, albo sobie to wmawiamy. Co do 21- to też radziłabym jechać do szpitala i przebadać się. Zaczyna już dochodzić do mnie że to, kurczę blade, naprawdę niedługo. Muszę zabrać się za kompletowanie torby do szptala i dokupienie reszty rzeczy dla dzidziusia. Acha, witam nową kwietniówkę Sofiję. I ja też proszę o zdjęcia :iza.lewandowska@poczta.onet.pl. Chyba krążą jeszcze jakieś inne zdjęcia, więc też o nie proszę. Przysyłajcie wszystko co mozliwe :-D Co do wczorajszych Walentynek,to dostałyśmy z córcią kwiatki, a my dałyśmy naszemu mężczyźnie czekoladki i kartkę. Poza tym upiekłam kurczaka z rożna, do tego zrobiłam surówkę z kapusty pekińskiej i sera feta oraz frytki. Strasznie się napchałam wczorajszego wieczora. Ale nockę mamy nieprzespaną. I to nie z tego powodu że była może niewaidomo jak upojna. Po prostu nasza córeczka zrobiła sobie przerwę w psaniu między 24 a 3:30. Koszmar... Co do pączków to też ich jeszcze dzisiaj nie jadłam ale moja cukiernia w bloku zaskoczyła mnie niesamowicie, bo pierwszy raz upiekli faworki. Taką miałam na nie ochotę że już w drodze do domu zjadłam 2. No i czeka mnie jeszcze reszta...mniam, mniam. Pączków mogę nie jeść, ale faworków sobie nie odpuszczę. w ogóle jestem dzisiaj cała nerwowa,bo okazało się że xle obliczyliśmy moje 182 dni zwolnienia (wniosek o swiadczenie rehab. wysłane już dawno 4 stycznia) i wyszło że za malo policzyliśmy, o 6 dni. I prawdę mówiąc nie wiem co z tego wyjdzie. Pozdrawiam lecę bo mam gościa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofijka, ja tez poprosze fotki - ewqa@op.pl Odesle Ci swoje Wsunelam juz dwa paczki, w tym jeden byl polany czekolada. A zaraz jak zjem obiad zabieram sie za robienie faworkow. Na wizycie u poloznej wszystko ok. Standard, cisnienie w normie, mocz ok. Powiedziala, ze jestem very lucky, ze mi nic nie puchnie. A dzidzius lezy juz glowka w dol Pokupilam duzo rzeczy do szpitala, ale to glownie te higieniczne, majty i podklady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu wlasnie przeczytalam na kafeterii z zmarlo jakies 4 m-czne dziecko bo sie zakrztusilo tego sie tak bardzo boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Zuzanko... tez przechodza mnie dreszcze, jak czytam takie rzeczy.. a jak pomysle o czyms takim, jak smierc lozeczkowa, to po prostu jestem przerazona...:( dlatego molestuje meza o rzucenie palenia zanim malenstwo sie pojawi, bo slyszalam, ze takie bierne palenie jest jednym z powodow. co prawda moj m nie pali przy mnie odkad dowiedzielismy sie o ciazy, ale taki nalogowy palacz (a on niestety do takich sie zalicza) zawsze ciagnie za soba jakis fajczany smrodek.. nie oszukujmy sie. a chcialabym, zeby nasze dziecko nie musialo tego wachac.. i tez nie mam ochoty stac, jak strazniczka teksasu i sprawdzac, czy umyl rece lub tez kazac mu chuchac za kazdym razem.. deklaruje wole rzucenia, wiec pozostaje mi go dopingowac. chociaz nie bedzie wesolo, zwazywszy, ze do lagodniaczkow nie nalezy (raczej nerwus z natury), a przy rzucaniu palenia chyba nikt nie ma cierpliwosci... chyba sie gdzies przeprowadze na ten czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam dzis tyle maili (ze zdjeciem), ze chyba wyczerpalam limit na ten miesiac. do kolejnej Pani Lewandowskiej (ile Was tam jest? jakis klan chyba) tez juz poszlo i do Flowerskiej. a w adresie nie mialo byc @o2.pl? jesli nie, wysle jeszcze raz, bo pozwolilam sobie na zmiane...jakos podejrzanie mi wygladal ten adres. nastepnym razem zmusze swoje szare komorki do pracy i wkleje jakis ogolnie dostepny link czy cos. alez jestem zielona w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff i znowu dużo czytania :D Właśnie skończyłam wyprówanie metek z ubranek dla Karolci, z kolejnej partii zakupowej ;). Teraz tylko wyprać, wyprasowac... Zakończyłam tłusty czwartek ze stanem na liczniku 3 pączki, teraz jem wafle ryzowe, bo po pączkach mnie zmuliło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa dzięki za prezentacje, poprzednia o realiach polskich była the best , ta dzisiejsza jednak bije ja na głowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofijka dziekuje bardzo:) evanikaa ale sie usmialam z drugiej prezentacji jak bede dzis rozmawiac z Joe to mu ja przesle w mig obiegnie czesc Stanow:) Wreszcie czuje sie dobrze tylko co ja bede robila w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiuuu Dziewczyny, ja dopiero teraz weszłam na forum i tu taka wiadomość. Mx3 Kochana wielkie gratulacje. Ucałuj maleństwa. Oczywiście wyję ze szczęścia. Mówiłam wczoraj, że byłoby fajnie jakby urodziła w Walentynki. Ale zrobiła mężowi prezent. On pewnie w tej Norwegiu teraz nie może wysiedzieć jak wie,że ona i maleństwa są już razem. Ale szczęście, że wszystko ok z nimi. sofija witaj! A ja dzisiaj stwierdziłam, ze pojadę sobie z mężem w trasę. I to był bardzo głupi pomysł, bo spędziłam w aucie 8 godzin w pozycji siedzącej. Myślałam że to prawe żebro to mi wyparuje. Ale już na szczęście jestem w domciu. Zjadłam 3 pączki i oczywiście dopadła mnie zgaga. Ale zaopatrzyłam się w mleczko, więc zaraz będę ją zabijać. Teraz idę na pierwszą miłość. Ale mam teraz dobry humor dzięki wiadomości o mx3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka dzie się szlajałaś ????? Ja ostatnio zrezygnowałam z takiego wyjazdu, a po co kusic licho :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chce sie wam pochwalic moja Wiktoria jest pod linkiem na samym dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofijka!!! Ja też prosiłam...zapomniałaś, niedoczytałaś??? Proszę więc jeszcze raz, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - co Ty, policjantką jesteś??? Super zdjęcia. Szczególnie dzidzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, też się przypomne i poprosze o fotki. Swoją mam jedną, ale nie zaciążoną :D Zawsze jednak odsyłam cos od siebie :D Nawet juz pożyczyłam aparat cyfrowy, ale pożyczający nie dał mi kabla usb do przesylania zdjęć :( 😠A miałam sobie porobić zdjęcia mojego brzuchola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×