Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość Moniula84
Hej dziewczyny. Zrobiłam test, a właściwie to już 3 i za każdym razem ta druga kreseczka jest bardzo słabiutko widoczna. Nie wiem co myśleć, to już 33 dzień okresu, bolą mi piersi, mam 37 temperature i czasem boli mi brzuch tak normalnie jak przed okresem. Jak myśliczie, będzie dzidzia??????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a flowerska sie nie odzywa, braciszek przyjechal, ciekawe czy wie ze mx3 urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniula ja mialam dokladnie takie same objawy, jak na zblizajacy sie okres, zmykaj do ginekologa ogladac dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniula84
Te testy co robiłam to Rodon-płytkoy, Bobo test - płytkowy i pre-test-paskowy, Mam jeszcze pre test płytkowy ale to na przyszły tydzień. hehe jakbym nadal nie miała okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniula84
Boże zaraz sie rozpłacze chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniula84
Ze szczęścia oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak - piatek 13-ego:) zuzanko ale czy to wlasnie wtedy? cieszy mnie fakt, ze malenstwa mx3 oddychaja same! zastanawiam sie czasem (zwlaszcza, gdy boli tu i tam albo przy coraz czestszych skurczach), od kiedy mozna byc spokojnym o dzieciatko...? ze bedzie oddychalo i w ogole funkcjonowalo prawidlowo. ale to pewnie tak indywidualna sprawa, ze trudno podac konkretny tydzien. niby mowi sie, ze po 37-mym tyg. no ale Maluszki mx to prawdziwe maluszki i wszystko dziala, jak Pan Bog przykazal:) cale szczescie!! 21 - dzieki za dobre checi:) odbije sobie na nastepnych wakacjach w polsce! chociaz wtedy to chyba bede sie juz odchudzac:( mnie tez czeka sterta do wyprasowania, ale to juz chyba ostatnia. przynajmniej narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikollla80
boshe -ale się poryczałam - wzrosło mi ciśnienie :) az wzięłam sobie dodatkowy dopeżycik. ale super !!! 🌼 moje poprawki NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/wa- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+8 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........31......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikollla80
do aga*25** - mamy ten sam termin - ciekawe która ójdzie pierwsza - wiem że to nie wyścigi :) ostatnio sporo biegam za swoimi sprawammi - nawet nie mam czasu was poczytać a tu taka wiadomość . zapomniałm ze czas nam biegnie szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pączusiów nie ma :-( Córcia zje w szkole, bo rada rodziców zakupiła dla całej klasy. A teściowa przyjechała opiekować się bratankiem piętro niżej i robi faworki, to powiedziała, ze przyniesie dla mojego Jacka i Gabci. Ja jakoś się trzymam, zjadłam jabłuszko :-) ale pewnie jak mi zapachną te faworki to się na jednego skuszę. Wczoraj zmierzyłam brzuszek i mimo, że waga w miejscu to w obwodzie przybyło mi 2 cm ( 102cm ) :-) To znak ze przynajmniej dzidzia rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Evanika, marze juz o tych zaglowkach... a co do naszej lokalizacji, to osiedlismy 2,5 roku temu w galway. obecnie mieszkamy troche za miastem, w barnie. znajome nazwy? swoja droga, chyba polowa co drugiej polskiej rodziny tula sie po swiecie. ja juz od skonczenia studiow, niestety. ale co tam, wszystko ma jakies plusy...mniej lub bardziej wyrazne. a po cesarce jak dlugo sie lezy w szpitalu? pytam, bo ciekawa jestem, kiedy mozemy spodziewac sie wiesci z pierwszej reki! no i jakichs zdjec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mam dziś talent do zaczynania nowych stron :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cesarce w szpitalu trzymają chyba do ok 5-6 doby, jak z mamusią i dziećmi wszystko ok. Ale nie wiem jak to wygląda, kiedy dzieciaczki rodzą się wcześniej. Czy wtedy wychodzi sama mama, czy leży z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofijka - czemu tak póżno 🌼 nie mam do wszystkich gg - podaję swój 5054474 PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski!!! Co za wspaniala wiadomosc z samego rana ❤️ ...szczerze sie wzruszylam :) Gratuluje pierwszej lutowo-kwietniowej :P mamusi 🌻 Ania75----> moja znajoma urodzila dzidziusia w 32 tc silami natury i ja trzymali 3 doby w szpitalu a maluszek musial zostac 10 dni. Teraz ma 2 miesiace i jest silnym zdrowym chlopczykiem :) P.S -ja juz po porannym paczusiu! Smaczny byl ...jeszcze cieplutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie co szpital to inne zwyczaje :-) Ja bym chyba jednak wolała rodzić naturalnie. Mam nadzieje że moja wspaniała dieta cukrzycowa spowoduje, że córeczka nie urośnie za duża i nie będzie przeciwskazań do naturalnego porodu. Kurcze zostało mi już tylko 52 dni :-) Szok jak ten czas zasuwa do przodu... We wtorek jadę do mojego szpitala na ktg, cioekawe jak tam jest \"na żywo\" bo do tej pory widziałam go tylko na zdjęciach w interku...Ale jak dzwoniłam to rozmawiałam z bardzo miłą położną, czyli zapowiada się nieźle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka, dzięki za odpowiedź 🌼 Też mi się tak wydawało, ze maleństwa urodzone wcześniej zostaja w szpitalu a mama wychodzi do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno sobie wyobrazic, że ja w zyciu nie byłam w szpitalu, w ktorym mam zamiar rodzić. Byłam soorki tylko raz w poczekalni, jak czekałam na skierowanie od mojej gin. Mam zamiar umowić sie na początku marca na zwiedzanie, żeby zobaczyć jak wygląda sala porodowa, jak wygladają pokoje i wogole jaki panuje tam nastroj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Mx3 wielkie wielkie gratulacje!!!!Bardzo się cieszę że wszystko w porządku z maleństwami. Trochę mnie to przeraza, że to juz tak blisko.... Trzymajciej sie kobitki cieplutko i smacznych pączków życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szok! Wielkie gratulacje dla naszej pierwszej mamy!! Cala az sie trzese a serducho mi malo nie wyskoczy. Zuzanko, fakt, ze brat jest i nie mam juz tyle czasu ale samo doczytanie was od wczoraj zajelo mi pol godziny. Zaraz ide do poloznej na rutynowa wizyte. Sofijo witaj serdecznie. Fajnie miec towarzyszke kilka tysiecy kilosow mniej od siebie. Po poludniu bedzie smazenie faworkow. Sofijka ma racje, nie ma jak te polskie. Jeszcze na zlosc caly czas je pokazuja w tv. Ale nie zabieram sie na smazenie, faworki mi sie udadza, a z paczkami to bylby moj debiut i nie chce zawalic. Ojejku ale jestem podekscytowana. Zaraz jak bedziemy w sklepach to zaopatrze sie w rzeczy do szpitaal chyba. Mam teraz tragarza, trzeba go wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczyny doradzcie!!!! to moj juz 34 tydzien , bole zaczynam miec roznaa takie jak przy okresie , czasami uklucie takiej jakby szpileczki w cipulcee... termin wizyty usg i konsultacje z ordynatorem mam dopiero na 5 marca , wtedy tez pewnie poda date cesarki i wlasnie zastanawiam sie czy czekac ... to jeszcze spory kawal czasu , nie wiem czy jeden z dzieciakow sie obrocil , zaczynam sie troszeczke martwic te uplawy czy co to jest mam codziennie albo galaretowate albo plynne i wogole jak to jest ... przyc esarce nie dopuszcza sie do skurczy czy jak.. moze powinnam zadzownic do szpitala i poprosic o przelozenie wizyty z ordynatorem na wczesniejszy termin martwie sie -bo wkoncu nosze dwoojke dzieciakow i jeszcze wiadomosc mx3 mnie takk wynioslaa ze i na mnie juz czas wiec.. hmm co tu robic a moze pojechac wieczorkiem na izbe zeby mnie zbadali i wtedy bede spokojniejszaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - jedz dzisiaj na izbę.. zbadają cię i bedziesz spokojniejsza!!!!!! Nie ma co czekać... lepiej żebyś się nie zastanawiała czy to juz czy nie... Lepiej w twojej sytuacji nie ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie , tez tak wlasnie mysle ... pojade niestety dopiero po 20 jak Lukasz wroci z pracy po co sie mam zastanawiac czy wszytsko dobrze , zamartwiac ze cos mozee nie tak .... lepiej sprawdzic i byc spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21----> skoro sie martwisz to lepiej jedz dzisiaj do szpitala i popytaj co i jak. Ja tez czasem mam takie klucie w cipulce, ale na szczescie szybko mija wiec sie nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka, popraw sobie dane w tabelce, wynika z niej że jesteś w 25 tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25 melduj sie co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, juz zmianialam wczoraj czy przedwczoraj ale widocznie ktoras mamusia skopiowala stara tebelke. Ale to nic poprawie jeszcze raz :) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+8 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........31......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........17..........32.....+15..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie podle czuje a na dodatek sama w domu nie moge spac ,cisnienie mam nadal niskie i jeszcze mnie mdli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi ja tez sie czuje fatalnie :O ...mam wyrzuty sumienia spowodu tego paczka! Mialam omijac slodycze i wszelkie niezdrowe jedzenie a tu wczoraj walentynkowa pizza, dzisiaj paczek i kilka kostek ptasiego mleczka :( We wtorek ide do gina i znowu dostane ochrzan z powodu wagi 😭!!! 3 tygodnie temu mialam 15kg na plusie, a ciekawe ile teraz przywalilam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×