Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam mamusie . U mnie tylko ból brzucha, senność i temperatura ponad 37. Tez sie martwie to moje pierwsze dziecko. Nie wiem co bedzie z praca. Obecnie chodze do dwoch prac i raczej jestem nie zastapiona. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej... witam nowe przyszłe mamusie... Napiszę co ostatnio u mnie. No więc byłam na pierwszym usg (12.08). Na razie wszystko w porządku, dzisiaj rozpoczął się 8 tc. Moje dzieciątko ma 6,5mm. Prawdziwa kruszynka Dziewczyny co mogę brać jak mam katar? Dopadł mnie i trzyma jak cholera. No i nie wiem co mogę wziąć. agunia- mój gin powiedział mi (bo ja też mam mdłości), że jest kilka zasad, które mozna stosować gdy ma się te dolegliwości. Po pierwsze jeść często, mało i powoli. To samo z piciem. Nie robić dużych łyków tylko sączyć powli jak przez słomkę. Poza tym nie jeść ani nie pić nic gorącego bo to potęguje mdłości. A tak w ogóle mdłości oznaczają że z ciążą jest wszystko w porządku. Bo zwiększone stężenie progesteronu który utrzymuje ciążę właśnie pwoduje te dolegliwości.Tak więc trzeba to przetrzymać. Apogeum przypada między 10-12 tc. Zobaczymy... Ja w ogóle stwierdziłam że najgorzej czuję się w domu i nic nie mogę jeść. Bo jak jestem gdzieś u kogoś to jakoś lepiej się czuję, nie mam takich mdłości i mam większy apetyt. Ciekawe...Powinnam chyba I poł.ciąży spędzić w rozjazdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adunia75
Witam wszystkich. Termin mam na 27.03. Bylam juz u gin, biore acidum folicum i feminatal.Caly czas mam zawroty głowy i czesto boli mnie dol brzucha, ale do wytrzymania. Mam sto tysiecy pytan i watpliwosci.Co jesc? Czy myc okna? Czy isc na rower? Gin nie pytalam o wszystko, bo pospiech. A przyjaciolom i rodzinie jeszcze nie powiedzialam o swoim stanie (nie chce zapeszac...).Aha, w pokoju, a ktorym spie mamy komputer, czy to bardzo niezdrowe? niestety mamy tylko 1.pomieszczenie, a maz ciagle przesiaduje na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
witam - dziewczyny dopisujcie się Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda.........Ania..............Katowice........29........02.04.2007 Ania75........Ania..............W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik........Iza.............Poznań.............29.........02.04.2007 flowerska.....Ewa.............Londyn............28........19.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda.........Ania..............Katowice........29........02.04.2007 Ania75........Ania..............W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik........Iza.............Poznań.............29.........02.04.2007 flowerska.....Ewa.............Londyn............28........19.04.2007 margolcia1....Beata..........Białystok..........25............?????? dopisałam się do tabelki ale datę porodu uzupełnię po wizycie u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline23
czesc. Ja tu pierwszy raz wiec slicznie was wszystkie witam i wszystkim gratuluje. Ja jeszcze przed wizyta u gina,wiec wg wlasnych tylko obliczen zaliczam sie do kwietniowek... Pozwalam sobie wpisac sie do tabelki :) Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda.........Ania..............Katowice........29........02.04.2007 Ania75........Ania..............W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik........Iza.............Poznań.............29.........02.04.2007 flowerska.....Ewa.............Londyn............28........19.04.2007 margolcia1....Beata..........Białystok..........25............?????? eveline23......Ewa.............Kolonia..........23...???-po 20 kwietnia??? Pozdrawiam wszystkie mamuski.Zycze milego dnia mimo tej pogody pod psem i do nastepnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline23
Oj...wlasnie stwierdzilam ze jestem tu najmlodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wyszły mi 2 kreski jedna słabiutka...okres spożnia sie dzien i nic nie wskazuje na to zebym go dostała.... Dziwnie sie czuje....mam jakies mieszane odczucia...nie wiem czy to normalne? Nic jeszcze pewnego.ale ta słaba kreska wyszła juz na 2 teście.Poteiwerdze jeszcze na badaniu krwi a potem jak sie okaze zie dzidzia szukam dobrego ginekologa. A jak Wy sie czujecie? Poród miałabym tez w kwietniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamy. Ja czuje się raczej normalnie, apetyt bez zmian tylko boli mnie brzuch i to dość często. Zatanawiam się czy mogę w pracy 8 godzin pracować przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przyszłe mamyy. Margolcia1-ja tez nie mogę o tym przestac myseć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda.........Ania..............Katowice........29........02.04.2007 Ania75........Ania..............W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik........Iza.............Poznań.............29.........02.04.2007 flowerska.....Ewa.............Londyn............28........19.04.2007 margolcia1....Beata..........Białystok..........25............?????? eveline23......Ewa.............Kolonia..........23...???-po 20 kwietnia??? nadia27.......Magda.........Warszawa........27...........21.04.2007 No to się dopisałam. My cały długi weekend w rozjazdach. Mdłości są jak się najem, a mogę zjeść mało jak na mnie. Inne objawy ustępuja. Nie mogę tylko brać na ręce mojej córci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerska
Ale bedziemy mieli w kwietniu dzieci... no, no. U mnie narazie bez zmian, jutro zaczyna sie 7 tydzien. Narazie nadal czuje sie dobrze. Tylko lekki bol brzucha, jak na okres i nabrzmiale piersi. Od 2 dni tez strasznie jestem senna. Dopada mnie w srodku dnia. Wczesnej nigdy mi sie to nie zdarzalo. Poza tym milion pytan w glowie a czasu wciaz malo rzeby spokojnie usiasc, poczytac jakies rady. Dzisiaj powiemyz mezem rodzicom, co prawda przez internet ale juz dluzej nie wytrzymam, a w polsce bede moze dopiero w padzierniku. Pozdrawiam wszystkie kwietniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej przerwie u mnie nic sie nie zmieniło, po za tym że mam mdłości od niedawna dziś pierwszy raz wymiotowałam.strasznie jestem czuła na wszelkie zapachy. nie mam ochoty wogóle na mięso. najgorsze jest to że musze chodziś do pracy i to po 12 godzin. ale obijam sie i wiekszość dnia spędzam w biurze. ciekawa jestem izawik jak duża jest teraz moja dzidzia bo mamy ten sam wiek ciąży. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonka-nie byłaś jeszcze u gin? też jestem ciekawa jakie \"duże\"jest Twoje dzieciątko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje biedactwo (córcia) od wczoraj ma wysoką gorączkę. Dzisiaj miała nawet 40,1 st. Wczoraj był lekarz i daję jej leki które przepisał,ale na razie efektów nie widzę :-(bardzo się męczy i ja też,bo mała nie odstepuje mnie na krok,chociaż powinna leżeć. Ciągle chce żebym ją nosiła a ja nie nie mam już siły. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
czesc dziewczyny. ja tez przyszlam tu z forum o pierwszych objawach ciazy. tak jak Paulka 123 ostatnia miesiaczke mialam 5 lipca :-) ale jestem troche spanikowana bo poszlam do pani gin . powiedzialam o swoich objawach (klucie w podbrzuszu i bo; w dole plecow jak przed miesiaczka) a ona powiedziala zebym sie nie nastawiala za bardzo i przyszla za miesiac/ polecialam do pana gin. zrobil usg dopochw., (widzialam pecherzyk )i troche pocieszyl. ale nadal sie schizuje, kazde klucie powoduje panike. nawet mi sie wydaje ze piersi przestaly mnie bolec. ciesze sie ze moge sie z koms tym podzilelic i mam nadziej ze juz niedlugo przestanie sie martwic i tak jak wy bede cieszyc sie ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda.........Ania..............Katowice........29........02.04.2007 Ania75........Ania..............W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik........Iza.............Poznań.............29.........02.04.2007 flowerska.....Ewa.............Londyn............28........19.04.2007 margolcia1....Beata..........Białystok..........25............?????? monika79.......Monika........Skierniewice......27........12.04.2007 Kasik a czy Twoje bole brzucha sa takie skurczowe czy raczej Cie kluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. 🌻 Gratuluje, ja tez jestem z kwietnia, tylko że z 2006 roku. teraz mam już ze sobą mojego Kacperka a rok temu jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Życzę zdrówka dla was i dla waszych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........19.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 Witam, Dopisałam się do tabelki. Wróciliśmy z urlopu, jak się okazało, że w górach leje, to skoczyliśmy do łeby na kilka dni. Tam było extra słonecznie i cudnie ciepło. Ja z objawów mam bóle brzucha, miałam większe więc Luteinka i no-spa, ginekolog na izbie przyjęć w szpitalu zapisał mi Scopolan, ale na ulotne jak zobaczyłam, że nie powinny stosować kobiety w I trymestrze, to nie biorę... dalej więc no-spa. Bolą mnie piersi, choć już mniej, no i zapachy.... to jest niezłe, nie mogę znieść zapachu grila, papierosów, często kogoś w sklepie w tej samej kolejce... wtedy mam ochotę zwracać. Tiki, nie martrw się za bardzo, torbiel może się wchłonąć przy udziale hormonów ciążowych. Uszy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mnie na razie nie ma zbyt wielu objawów ciążowych. Jedynie brak okresu i lekki ból piersi. Bardzo chcę już się upewnić po przez wizytę u gina ale chyba to jeszcze za wcześnie (ostatnią @ miałam 13 lipca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik - byłam na usg gdy dzidzia miała 5 tygodni i 5 dni miała wtedy 2,3 mm teraz zaczął sie 8 tydzień i zżera mnie ciekawość ile już podrosła. następne usg mam na 12 września iide na nie z mężem. kończe bo mam sporo pracy. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
kurcze, co jakis czas mnie tam cos zakluwa. jak ktoras ma podobne dolegliwosci to bardzo prosze o podzielenie sie wrazeniami :-). nie chce co 3 dni latac do gin bo powie ze jakas wariatka (chociaz tak sie czasem czuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline23
Monika ja mam podobnie. Dzisiaj sie jakos wyjatkowo dobrze czulam rano,ale tak to jak wstaje z lozka do pozycji pionowej to tez mam klucia...i w ciagu dnia kilka razy mnie zaboli/pouciska... P.S. Czemu zniknelam z tabelki ?? :(( buuu Milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
eveline23 miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie ok :-). wlasciwie to nic nie wskazuje na to ze ma byc inaczej tylko ja ogolnie chyba panikara jestem i jeszcze ta pani ginekolog mnie tak bezpodstawnie nastraszyla, ale obecny gin mowi "glowa do gory" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś idę na pierwszą ciążową wizytę, troche się zaczynam denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
wiecie co? jakby malo bylo strachu 2 razu baardzo zaklulo mnie w pochwie!buuuu. potrzebuje psychiatry a nie ginekologa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline23
A ja mam straszne bole plecow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline23
Monika nie schizuj sie prosze!!! Bo jak czytam to tez mnie zaczyna bolec i sie tez schizowac zaczynam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
sorry, wiem ze pisze glupoty. od tej chwili staram sie nie panikowac (w miare mozliwosci oczywiscie :-) i czekam na usg (czyli za ok 3 tyg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline23
Ja tez jakos tak za trzy tygodnie na usg sie wybiore... Monika a bylas juz u lekarza? Ja wlasnie odwlekam do tego 6 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×