Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

witam w piękny gorący sobotni dzień :-) ja już po spacerku z dziećmi. Teraz czekam na gości :-) Co do kkikutaod pępuszka to moja Gabi jeszcze go nie zgubiła ale ledwie wisi,więc myślę że to będzie lada dzień. Póki co nie mogę za bardzo kłaść małej na brzuszku bo przy tym pępku ma klamerkę. rudamaxi-moi znajomi i rodzina też zachwycają się Gabi że jest taka śniada i ma czarne włoski. I też jestem dumna jak paw;-) dziewczyny znalazłam fajną rzecz na allegro. Kupiłam sobie dwa, dla Wiki i Gabrysi. Zobaczcie sobie, myslę że to naprawdę fajna pamiątka http://www.allegro.pl/post_buy_now.php?item=183031247 justaaa-serdeczne gratulacje dla Ciebie i Szymonka, odpoczywajcie po trudach porodu i pisz czasami co tam u Was słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa-co do kładzenia dziecka to ja kładę Gabi raczej na boku (raz z jednej strony raz z drugiej) w rożku. A jeżeli jej się odbije (ostatnio coraz częśćiej :-)) to na wznak a ona sama przekręca główkę na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaa
tylko jak klasc dziecko na boczku bez rozka JA SIE BOJE!!!ono jest takie malenkie , nie wiem jak mu rączki ulozyc i boje sie ze sie przewroci na plecki jejku ale ze mnie matka , no ale cos sie dziwic pierwszy raz nia zostalam wiec mam wytlumaczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaa
a i od kiedy klasc malenstwo na brzuszku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsze wieści z mojego szpitalnego życia. Skurcze się pojawiają,rano nawet częste,teraz sie uspokoiło. Etapami odchodzi mi czop.Mam nadzieję,że dotrwam do poniedziałku bo będzie mój gin.Wogóle w przyszłym tyg. są na dyżurze dobrzy ginekolodzy.Także skurcze przepowiadające są,czop odchodzi,czyli już tuż,tuż......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie mam sił - kurrcze mój MAKS - nie spi czasami od kakrmieniaq do karmienia - tragedia - tylko płacze i płacze - jauż sama nie wiem może ma wzdęcia? - jak to stwierdzić i co dawać :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) gratujuję juata i Ania 75 🌼 sliczna pogodą - dzisiaj odciagnęłam troche pokarmu- na 1 porcję - dziecko zjadło 20 ml - i ruszyłąm na miasto - dzidzią zajmował się mąż - ale niestety kiszka z butami u mnie :P - także dalej biegam w adidaskach na ciuchy tylko spoglądałam - z tymi fałdkami na brzuchu dużymi piersiami nie podlegam żadnym wymiarom :) dziewczyny dookoła odstawione - dopracowany kazdy detal - ja w spodniach ciązowych dziwnej kuteczce - bo tam się moje tylko peirsi mieszczą i w staarych adidaskach - poczułąm się jak myszka :( najszarsz z szarych wiem ze to głupie ze tym sie tak przejęłam- spacer miał mi pomuc a czuję się gorzej - ma nadzieje że mój nastruj nie udzieli się MAKSOWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowadzę moniolog - jak któraś zaglądnie będę wdzięczna - i jeszcze jedno jak używam laktatora - to ile powinno się odcia gać ? bo u mnie gdybym nie przerwała to by się lało i lalo - kiedy stop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do IZAWIK - z tymi ćwiczeniamii bedzie trudno :/ - nie mam ich w formie elektronicznej - tylko ulotki ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jaka tu cisza, juz nie wiem, czy to moj internet czy naprawde nikt nic nie pisal tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sumie co sie dziwic, na pewno polowa z was spedza czas ze swoimi pociechami, a ta druga polowa teraz rodzi. Tylko ja sie tak bede turlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla-jeżeli Twój Maksiu oprócz płaczy przeraźliwie krzyczy, podkurcza nóżki to prawdopodobnie może mieć kolkę. Na wzdęcia dobra jest herbatka koperkowa np. Bobovity ale ona jest dla dzieci od 1 m-ca,ale wcześniej mozna chyba dawać Plantex (na opakowaniu jest napisane że od 2 tyg życia). Co do ilości wypijanego mleka to nie wiem bo karmię piersią i nie wiem ile wypija,ale Gabi przybiera bardzo ładnie (ponad 1 kg w ciągu 3 tyg). Na opakowaniu mleka modyfikowanego jest napisane że jednorazowo 90 ml mleka chyba 6-7 razy na dobę. co do odciaganego mleka to też nie wiem,bo ja odciągam tylko czasami jak Gabi prześpi mi 6h i mam nabrzmiałe piersi. Ale jest tak że im więcej i częściej odciągasz mleka tym więcej go produkujesz, bo tym sposobem zwiększa się laktacja. A Ty odciągasz bo masz za dużo pokarmu czy robisz zapasy na później? Znacie może jakieś adresy @ z ćwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej co za piękna pogoda!!! 🌻 coś na naszym forum słaby ruch, czyżby znowu pare mamus urodziło????? tylko ja nie?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
nikola ja odciagam jak tylko poczuje jakas grudke, albo piersi sa nabrzmiale. I jest to zazwyczaj cala butelka czyli 120 ml. Nie odciagam na maksa bo wowczas rzeczywiscie nastepuje wieksza produkcja. Zwroc uwage, zeby karmic w roznych pozycjach nie tylko trzymajac dzidzie brzuszek do brzuszka. Wez go rowniez pod ramie, podkladajac np poduszke bo wtedy mleko sciaga z innych kanalikow. Masuj czesto piersi, zwlaszcza pod pachami i od dolu. A tak poza tym to ja mam 2 dziecko i nadal wiele rzeczy nie wiem, tak wiec nie przejmuj sie, krzywdy mu nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
doroteczka teraz widze ze masz termin w moje urodziny. To bedzie Byk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Melduje sie nadal 2w1 i nic nie wskazuje by mialo to sie zmienic w ciagu najblizszych godzin :( ...szczerze mowiac juz mam dosyc... wiem, wiem wczoraj pisalam ze odpuszczam i juz sie nie bede denerwowac ale to jest trudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie nadal w dwupaku. Sprzatanie i wczorajsze spacery nic nie daly wiec ide lezec na ogrodek. Milej niedzieli, mam nadzieje, ze u was tez dzisija letnia pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie sami w domu goscie pojechali ale mnie wymeczyli ,nie popisali sie za bardzo dobrym wychowaniem musialam ciagle kolonich skakac juz wczoraj dalam sobie spokoj i nie robilam im sniadania musieli obsluzyc sie sami a moja mama wczoraj przyszla i zrobila mi dla nich obiad na dzisiaj .Ciagle bylam na nogach jak nie szykowanie jedzenia to trzeba sie bylo zajac Viktoria i jeszcze pilnowac dzieciaki zeby za bardzo nie narozrabialy i tak sie okazalo ze malo brakowalo a nie rozwalily by mi lozka w sypialni a maz mojej kuzynki zamiast im zwrocic uwage to bez pytania buszowal w moim laptopie i oczywiscie niemota wszystko mi poprzestawial :( grrrrrr Przez to bieganie mam nadal nogi jak balony i mam straszny problem z mlekiem ciagle mi leci i ciagle musze sie przebierac bo mnie zalewa:( Dziewczyny zycze wam milej niedzieli ja chyba sie troszke zdrzemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja melduję się 2w1. Również mam dosyć. We wtorek jadę na KTG,będzie mój gin to mnie zbada i może coś powie konkretnego. Jestem zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaa
kar twoja krolewna bardzo mi przypomina mojego synka! przynajmniej na tym pierwszym zdieciu bo reszta sie nie otwiera. chyba dlatego ze moj tez taki "opalony" po żółtaczcce:), jak spi i ma otwartą buzie to wyglada zupelnie jak twoja corcia, zaraz wkleje zdiecie, chociaz na zdieciu widac roznice:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar79 i Paulka ale wasze pociechy są śliczniutkie i słodziutkie!!!!! rudamaxi ja to sobie nie wyobrażam żeby w jakimś krótkim czasie po porodzie przyjechali do mnie goscie i to tacy koło których trzeba skakac i ich obsługiwać.... normalnie porypani.....to jeszcze oni powinni ci podac sniadanie....przecież im lodówki na klucz nie zamknęłaś (chyba :-) ) hehe mój mąż pojechał na basen i siłownie więc teraz się nudzę ale o 16 idę do Kościółka, więc czas jakoś zleci.....ciekawe kiedy moja księżniczka będzie chciała do nas wyjsć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Czesc kochane ! Melduje sie nadal w dwupaku ... widze ze zadna nie ma ochoty rodzic pierwsza heh , moze to i moja kolej kto wie . Narazie biegam z mama jak szalona po miescie , zwiedzilysmy juz duzo , zdjec jeszcze wiecej ... padam z nog , ale pogoda taka piekna , ze nie moge siedziec w domciu ... 24 stopnie i sloneczko piekne .... narazie zmieniam tabelke bo to juz 6 dni do wyznacoznej daty porodu ... a jak bedzie ... zdecyduje Antos heh NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA flowerska......11............41.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia LightBlue......17.........39......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........40......+13..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....40.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 39 .. + 17..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........39......+11..........Siedlce ....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....??? kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia justaaaaa....09.04.2007..........3200................52 cm....Szymon kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Antonina Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka no a teraz znikam , dzis biegniemy zobaczyc St. Paul'sa ... i Tate Modern ... now sie wymmecze ... ale co tam jak sie Antek urodzi to bede lezec plackiem w domciu ... buziolki dla kazdej z was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja tez sobie bym nie wyobrazala zebym sie tak mogla zachowac no ale coz niektorzy chyba nie mysla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×