Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Zuzanka, nie mow mezowi, ale Bartus jest bardzo podobny do Ciebie:-) Swietne fotki. Evanikaa, zdjecie Kamilki ogladalam juz wczoraj, sliczna dziewczynka, fajnie ze bedziesz mogla ja ubierac w sukieneczki, bo tyle jest pieknych rzeczy dla dziewczynek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to u rudej nieciekawie, ale pewnie da sie cos zrobic z ta wda sluchu!? Kurcze jak to jest,ze nieszczescia chodza parami:-(? Zuzanka, dokladnie, ja bede zla mama a Jarek super tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka nie wiem czy uzyskałas odpowiedz - o ile pamiętam to po siedmiu dniach miłam jeszcze wyczuwalny jeden najbardziej na zwenatzr po 10 dniu już nie MAKS nie ma alergii - na szczęscie to potówki - ale dziwne bo ani razu nie ył przegrzany :/ a juz uslałam ze jogurty w odstawkę pozdrawiam dzisiaj ma wizyte położnej - nie wiem o co mam spytać - moze wy macie jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, no ja ysle ze mnie nie wyslecie do majowek ;) ...a co do brzucha to dzisiaj mija 5 dzien od cesarki a ja wciaz czuje dyskomfort :( , boli mnie szczegolnie przy wstawaniu i chodzeniu :( W srode sciagna mi szwy i juz sie tego boje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka ja nic nie poczulam jak mi szwy wyciagali wiec nie boj sie. Tez jeszcze przez jakies 2 tyg po porodzie czulam dyskomfort a przy wstawaniu pobolewalo ale nie bolalo, zobaczysz ze juz niedlugo ci to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wy:D a co u majówek jest tak źle???? u nas produkcja leci jak szalona:) pozdrowienia od majówek szczegolnie dla rudejmaxi no i oczywiście dla aprilki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
dziendoberek mamuski tatus wlasnie buja Tygrysia do snu wiec mam chwilke dla siebie czyli dla was Przyznam szczerze , ze sie tatusiowi odmienilo o 360 stopni zaczal zmieniac pieluszki , usypia Tygrysia i nawet wstaje do niego w nocy ... moze on chory jest a moze poczytal sobie naszenarzekania na forum i cos mu sie zmienilo w mysleniu ... tak czy siak - niewazne wazne ze mnie teraz odciaza a i Tygrysiowi sie to podoba , ze jest blisko taty ja zaczynam miec juz zwidy tak malo spie w nocy ze w ciagu dnia widze rozne cienie na podlodze i nie tylko heh musze koniecznie sie przespac troche w ciagu dnia , bo oszaleje z braku snu a poza tym to deszcz u nas pada uwieziono nas wiec w domku za szklanymi oknami z chandra i smutnymi minkamii i malo ciekawym programem w tv ... krotko wiec mowiac - nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, mnie nikt o fotki nie prosi, ale ze jestem upierdliwa to sama juz wyslalam:-) Wybieramy sie zaraz na spacer bo pogoda dzis nawet ladna, no i chcemy przy okazji zarezerwowac gdzies sale zeby zrobic chrzciny. Musimy sie spieszyc i wyrobic w maju, bo jak Jarek pojedzie w czerwcu to puzniej nie bedzie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO, wlasnie Jarek niesie mi placzacego Bartka, uciekam! Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja gdybym nic się nie odzywała na ciągłe branie Karolinki na ręce przez mojego mężulka to pewnie też bym miała taki problem. Staram się za bardzo nie pouczać mojego G ale wiem że jak on przyzwyczai ją do noszenia to później ja będę musiała ją nosić. I na razie zasypia sama w łóżeczku. Dorotka zewnętrzne szwy położna zdjęła 6 dni po porodzie a wewnętrzne chyba się do końca jeszcze nie rozpuściły. A jeśli chodzi o pępuszek to po odpadnięciu pępowinki był taki wypukły ale teraz jest już coraz bardziej wklęsły. Ja po odpadnięciu pępowinki przemywałam jeszcze to miejsce przez kilka dni, patyczkiem do uszu i spirytusem, czyszcząc resztki tego co tam zalegało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki... ja zaczęłam nowy tydzień od płaczu :-( Nie mogę się doagadać z Gabrysią. Pierwszy miesiąc idealny a teraz? W sobotę wymiotowała ale tylko raz i zrobiła od razu 3 kupki. wszyscy mówią że to od mleka modyfikowanego bo karmię ją piersią i jak dostała butlę to tak na nią zareagowała. Może mają rację bo do dnia dzisiejszego już się to nie zdarzyło. Albo ma alergię na mleko krowie. A tak w ogóle to prawie w ogóle nie śpi. Wczoraj byliśmy na imieninach u mamy. Spała tylko w samochodzie, potem trochę w wózku (30 min) i na rękach 30 min. A tak płakała i domagała się cyca co godzinę.Cyckała sowje piąstki i wszyscy wyskoczyli ze swoimi radami. Ze pewnie głodna albo ją coś boli albo chce się jej pić itd A mnie się wydaje że ona jest przemęczona bo mało śpi a zasypia tylko przy piersi ostatnio albo jak jest długo noszona. Nie chcę jej dawać piersi co godzinę bo nie dam rady :-( Już i tak moja starsza córcia jest odstawiona na boczny tor :-( A najedzona chyba jest bo robi kupki, dużo sika no i przybiera na wadze. Położna ostrzegała mnie żeby jej nie przystawiać co godzinę bo potem będzie jadła malo a często i w nocy też będzie sobie skracać sen. No i od kilku dni faktycznie pierwszy sen trwa 4h a jeszcze niedawno 6-7h. A podobno im starsze dziecko tym dłużej spi. A u nas jest odwrotnie. Wczoraj np. zasnęła o 23, obudziła się o 3 zasnęła i obudziła się o 6. No i zaczęła się jazda. Napiła się, leżała przy piersi pół godziny. Potem rozryczała się po godzinie. Ukołysana spała raz 30 min i 2x 5min. I do tej pory nic nie spała . teraz też się drze. Gdy była chwilkę spokojna to zdążyłam zrobić Wiktorce sniadanie i przyszykować jej ubranie. dobra lecę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaa
izawik a dawalas jej smoczka???? dziecko czesto chce piers bo chce zaspokoic swoj odruch ssania wiec warto dac smoczka bo inaczej trzeba bedzie caly dzien miec cycki na wierzchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też smoczek w sytuacji kryzysowej normalnie sie nie chwyta tylko wtedy gdy jest niespokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka sliczna sliczna sliczna. Wiecie co strasznie podobaja mi sie fotki z tatusiami :) Moj bartus taki spokojny lezy sobie a ja mam czas dla siebie ciekawe jak dlugo :) izawik glowa do gory Gabi sie odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ogromne zmioany sa w zachowaniu naszych pociech tydzień po tygodniu - niewswiadomie ale MAKS robi dziubek albo usmiecha sie - po prostu nasladuje miny innych osó wygląda rozkosznie :) chciałabym mięć imiły cichy dzień najbardziej marzy mi sie aby samej pobyć troszkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam posiadających dzieciątka starsze niż tegoroczne bobaski :) jakie różnice wiekowe sa między rodzeństwem i jak regują? nie myślcie że mi się już spieszy - :P na razie mam taka traumę ze nie wiem czy bedzie wogóle sex heehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gabrysia smoczek wypluwa. kiedyś tzreba bylo się namęczyć żeby go w ogóle wciągnęła a teraz się krzywi i drze się jeszcze mocniej. Mam wrażenie że smoczek działa na nią jak płachta na byka. wszystko robię ostatnio na wariackich papierach. teraz też w ekspresowym tempie ubrałam Wiktorkę do wyjścia, ja też wskakuję w polar i smigam z nimi na spacer. Może chociaż zdrzemnie się w wózku. A poza tym to nie mam nic na obiad. Mam nadzieję że jej się odmieni ale na razie jest ciężko. Ktoś mi ją chyba zauroczył ;-) Bo wszyscy się zachwycali że taka fajna, taka spokojna i tyle śpi. A tu proszę taka zamiana. Co do witaminy to ja daję wit. D3, 2 kropelki. Za tydzień mamy poierwsze szczepienie. Mam się zgłosić jak Gabi będzie miała 8 tyg. Dobra lecę dalej się szykować póki Gabi jest spokojna. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
ja tez podaje juz Tygrysowi wit. D3 jedna kropelke z mleczkiem na lyzeczce a potem cyca do buzi szybciutko siup ... zeby zapil i nie krzywil sie za bardzo ... tym bardziej ze u nas znow zaczelo padac , smetnie i pochmurno jest wiec slonca niewiele ... wit. jest wiec koniecznoscia ... cos widze ze pusto i cicho tu u nas na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni mnie nie było a ile czytania. fajowo. standardowo igusia lezy mi na rece, wiec pisze tylko jedna reka. aga co do sexu- byl dzisiaj, ale jaki :-) bezsensowny. w beszczela przy dziecku, ktore lezalo z nami w lozku i nie spalo. szybko, jakby na wyscigi. dla mnie zero przyjemnosci, nawet bolalo troche. no ale moj wyglodnialy maz, ktory od pol roku nic ulzyl sobie ;-) :-p :-D czysta perwersja :-D zuzanka moj M narazie siedzi w domu, bo zwolnił sie z pracy i niby szuka, ale robi to tak, jak Jarek Agi ;-) czyli narazie kładzie na to zlewke i siedzi z nami w domu i mnie wykancza. tez bawi sie z iga, a jak ona mu tylko zapłacze to słysze- madziu ona jest głodna. i to niewazne, ze mała jadła 15 minut wczesniej. aga, zuzanka, doroteczka, evenika, kohanah sliczne te Wasze baczki. ja juz wczesniej mówiłam, ze wydawało mi sie ze bartus agi ma włoski, a on łysolek :-) za to bartus zuzanki przypomina mi moja ige. oni chyba naprawde maja sie ku sobie :-) a Ty evenika takie wielgasne rekawiczki załozyłas Kamilce. biedna - lato, a ona jej w rekawiczkach kaze chodzic ;-) :-D justaaaa jak czytam ciebie, to widze siebie. moja iga tez jak zaczela dostawac butle to mojego cyca to by chciała tylko ssac, a jesc z butli. wczoraj tez karmilam ja 1,5 godz. po czym tak płakała, ze musiałam jej dac butle. cwaniara mała. zuzanka fajny ten bujaczek lezaczek. ja mam prawie taki sam tylko, ze rozowy, ale iga niestety tak jak przypuszczalam- narazie nie za bardzo lubi w nim przebywac. moja iga odkad dostala mleko z butli to zaczela robic okropnie smierdzace kupy :-( po kazdej takiej kupie musze ja myc :-) ale wreszcie skonczyly sie jej problemy z kupka. kupa sie wyregulowała. sranko jest jedno na dwa dni i to bez bólów brzuszka, bez prezenia. ciesze sie, bo sie biedulka nameczyła. rudamaxi współczuje Ci Kochanie tego wszystkiego co musisz przejsc. wyobrazam sobie co mozesz czuc. ale tak jak dziewczyny mówiły olej go, ale pociagnij od niego alimenty. i pamietaj do trzech razy sztuka :-) dzis objechalismy sale na chrzciny i wybralismy taka bardzo fajna. chrzciny beda 17.06. wreszcie zadowole moich rodziców, ze cos ustalone :-p paulka mam nadzieje, ze Mania szybko wroci do domciu i nie podłapie nic wstretnego w szpitalu. rudamaxi i mam nadzieje, ze i z twoja malutka i jej uszkiem tez bedzie ok. ligtblue czekamy na zdjecia Karolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś mała aktywność na topiku, aż spadł na drugą stronę :) My właśnie wróciłyśmy ze spaceru bo się wypogodziło i świeciło słoneczko. Teraz Karolka jeszcze śpi więc mam chwilkę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bije dziś rekordy w spaniu bo praktycznie przerwy robi tylko na jedzenie i zmianę pieluszki. Za to w sobotę dała mi ostro w kość bo w dzień spała może ze 3 razy po 40minut. Tak ogólnie jednak to codziennie robi sobie dłuższe przerwy w spaniu. Jeszcze pół biedy jak wynika to z tego że po prostu nie chce jej się spać. Gorzej jak jest marudna bo coś ją boli, wtedy można głupawki dostać bo człowiek by jej nieba przychylił oby tylko pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzś załamana.Mały marnie spał w nocy.A w ciągu dnia 1h.Już nie wiem co mam robić.przysypia na parę minut i się budzi.masakra po prostu.Ciagle przy cycu.Jestem nieziemsko zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka mam to samo dzisiaj tylko ze noc mi ladnie przespal gorzej z dniem masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akualizacja tabelki:) Tabelka I NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....Maksymilian kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja Moli............05.04.2007..........3840...............5 6cm....Aleksandra mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś Kiwiusia ......07.04.2007..........3050................52.........? maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....Karolinka Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia justaaaaa....09.04.2007..........3200................52 cm....Szymon kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Wiktoria Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka margolcia1....14.04.2007.........3550................56c m...Karolinka koalka79.......19.04.2007........4900.................62 cm....Małgosia Doroteczka....19.04.2007........3740................55cm ...Weronika Flowerska......19.04.2007........3880................54c m....Tomuś Sarita...........19.04.2007........4150................5 8cm......Kasia LightBlue.......20.04.2007........4100................54 cm.....Karolinka Kohannah .... .20 .04.2007 ........3256.............. 50 cm .... Antos Sofijka..........24.04.2007.........4000................ ?? cm......Zosia KapiKapi........25.04.2007.........3400...............54 cm....Piotruś Wica............25.04.2007.........4100...............56 cm.....Konrad Madziunka27..26.04.2007.........2950...............53 cm.....Marcel evannika.......30.04.2007.........3700...............56 cm.....Kamilka Aprilka..........02.05.2007.........3800...............59 cm.....Oskarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×