Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Czesc laski! Dzieki za wszystkie ciepłe słowa!!! Dzis juz mi lepiej. Wczoraj wieczorem wypiłam Karmi, wypłakałam sie i jest ok. Tesknie za Jarkiem:-( Mamo Baczka Ty tez masz super głosik taki milutki:-)! Zuzanka mam nadzieje,ze szczesliwie dojedziecie do celu, a moze juz dojechaliscie? Izawik, mi jeszcze w ciazy lekarz mowił,ze mam nadzerke, a jak byłam po porodzie u kontroli to juz nic o tym nie mowił,a ja zapomniałam spytac i teraz zyje w nieswiadomosci;-) Sarita, ja w nocy tez dałam bartiemu mleko modyfikowane, ale dzis od rana przystawiam go do cyca, bo juz rano znow udało mi sie odciagnac 120ml. Mam nadzieje ze to był tylko chwilowy kryzys. Rudamaxi, a ktoredy bedziecie jechac do Paulki? Jakbyscie przejezdzały koło Legnicy to zapraszam na kawke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A z nieprzyjemnych rzeczy, to byłam dzis u tesciów.... Dobra spadam, do Bartka. Trzymajcie sie lasencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie mam pojecia ktoredy bedziemy jechac,to juz trzeba sie spytac zuzanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane... cały dzień spedzilismy poza domem.. Kami już ze zmeczenia i z tylu wrażeń smacznie już śpi. Wykąpana, najedzona. Zakupy musze uznać za udane. Obkupiłam siebie, mojego G i Kami też sie trafiła sukieneczka na upalne dni!! Powiem wam jeszcze, że ksiądz ochrzci moja Kruszynę 19 sierpnia. Powiedział też, że mnie szatan opętał, dlatego nie wziełam ślubu kościelnego. Ech co za ksiądz. najważniejsze, ze będziemy mieli ochrzczona córcię. Teraz poszukujemy chrzestnych. Nic nam nie powiedzial co mamy załatwić, jak się przygotować. Zupelnie nic. Liczę, że mi pomożecie haha... no no chyba z tym szatanem miał rację, bo dawno w kościele nie byłam ;) uciekam na dół, bo czeka na mnie karmi, mój G i jego kolega.... wpadnę później.. aaaaa u mnie nad jeziorem jest impreza na amfiteatrze i tak sie niesie, że nie musiałam włączać kołysanek.. mam wrazenie, że grają koło moich okien. Ciekawe jak długo, bo jak nie to tym razem ja będe wydzwaniać do sołtysa, wójta i kogo tam jeszcze, że moja córcia nie może spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki :) Dojechalam Bartowszek cala droge spal, teraz go wykapalam i znowu spi :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! wróciliśmy niedawno z kręgli. ale było fajnie:) tylko łapka mnie troszkę boli... szkoda że takie kręglowanie to droga zabawa... przynajmniej w weekend... dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana.......... ja juz nie spie bo mi mala dala koncert o 4 rano, ale juz sie troche uspokoila, bo lezy na macie i gada do zabawek...o rany ja nie wiem o co jej chodziło....bo byla po jedzeniu, pic nie chciala, sucho....na w zadnej pozycji nie chciala...jejku juz znowu jeczy!!!! ona jest spiaca ale nie moze sie uspac!!!! RATUNKU!!!! ;-) ODEZWE SIE MOZE WIECZORKIEM BO JEDZIEMY DO STOLICY...PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrowaaa baba
mamo bączka Twój link nie działa. masz żle wklejony. bez tych cyferek na końcu bedzie dobrze. nie każdy otwiera internet przez Explorera. to tylko taka rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedz\\iele. Własnie siedze u siostry i zamiast odpoczywac, bo pilknuja mi Karole, to siedze w necie i pisze do was. Musze jednak spadac, bo mam troszke roboty, tzn czeka mnie strzyżenie wujka i przyszłego szwagra. Zyczę wam udanego weekendu.\\Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh widze ze wszystkich wywialo na sloneczko i dobrze bo ja tez ciagle na dworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. My już w domu. Echhhh dzisiaj straszna spiekota, i Karola okropnie!!!! marudziła :( Zimno źle i gorąco też nie za dobrze. zuzanka kochana, ty się na mnie nie gniewaj za ten głupi komentarz o tym, abyście uważali, abu\\y nie zrobić kolejnego bobo. Ja to ostatnio najpiewr pisze/mówie a poxniej myśle. Mam jednak nadzieje,ze wyjazd wam się uda. kohannah śliczne te ciuszki, ale nie ma nic na moja Karolę. A co nosi pod serduchem moja siostra tego jeszcze nie wiem. Jak bede wiedziała, to bede się rozgladała za czymś dla tego dzieciątka. Jeśli za jakiś czas będziesz miała znowu coś na Allegro to podaj linki. Szczerze, ja to poszukuję ubranek w rozmiarze od 68 cm w zwyż :D Moje małe szczęście rośnie w oczach :D rudamaxi nie ktorym to słoneczko za bardzo chyba jednak grzeje :P:D;) Zaraz sprobuję wysłać wam filmik mojej Karoli. Moze jeszcze macie chęć go poogladac. Postaram się go wysłac z mojego \"domowego\" adresu mail, tak więc nie badzcie zdziwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
du*a blada nie moge wysłać. evanikaa albo aga25 jeśli ktoras z dzuewczyn bedzie chciała ten film, to czy mogły byście posłac??? Proszę. justaaa u mnie też jesr raz lepiej a raz gorzej.Ale czesciej jednak gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Oczywiście, oczywiście Light!!! Jestem skonana tym skwarem. Kami też, bo zasnęła mi jak nigdy o 20:30. W całym domu pootwierane okna ale nie ma żadnej róznicy. W oknie powiesiłam nawet mokry ręcznik żeby nawilżyć troszke powietrze! Byłam dzisiaj u moje cioci, która równy tydzień temu urodziła córcię. Kurczę, jaka kruszynka. Jaka leciutka a jakie ma włoski!! Ślicznotka! Taka spokojna!! Moja Kami przy niej wygladała jak bigmama!! Uciekam na kolacyjke. Jutro prześlę wam pare fotek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - zmogła mnie jakaś paskuda- gardziołek boli ze ehhh nie miałam kompa przez dłuższy czas :( , po prostu padł cichutko dokarmiam małego sztucznym mleczkiem i dopiero teraz widzę ze przybywa :0 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity... masakra! Wstałam taaak spuchnięta, że nie widzę się w lustrze! Nie można nawet spać. całą noc miałyśmy otwarte okna i nie czuć było powietrza! Chyba na spacerek wyjde dopiero po17,żeby nie przegrzać Kami. No może wcześniej schowam sie za dom w cieniu! Ide na śniadanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, ale skwar!! posiedziałam w cieniu za domem godzinke z Kamila i już uciekłyśmy do domu! Teraz leży sobie naga i fika nogami, chyba jej tu lepiej niz na zewnątrz! Gdybym miała dobry strój kapielowy na pewno poszłabym do jeziorka wypluskać swoje zgrzane ciało!! Po obiadku pojdę z nią na spacerek nad wodę - może tam będzie przyjemniej i będzie można się relaksować! Moj G w dodatku jest od dzisiaj na zwolnieniu lekarskim bo sie strasznie rozchorował! Ostre zapalenie gardła! Gorzej się to podobno przechodzi niz zimą! czyli jednym słowem 2 dzieci w domu!! Lece zjeść obiadek. wpadne jeszcze później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Zuzanka, ciesze sie ze dojechaliscie szczesliwie! Ale wam sie super pogoda trafiła!!! Justaaaaa nie zazdroszcze sytuacji. Wszedzie bywaja gorsze i lepsze dni, ale musisz sobie odpowiedzic czy jestes w stanie znosic taka sytuacje. Ja chwilami tez mam dosyc i zastanawiam sie jak by sie potoczyło moje zycie gdybym dokonała innych wyborów. Zaraz jednak mysle sobie,ze mam Bartka i jestem najszczesliwsza na swiecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi, jakas sciema jest chyba z Twoim konkursem, bo miałas 1 punkt przy obu zdjeciach:-( nikolla, fajnie ze Max przybiera, ciekawa jestem co bedzie z moim Bartkiem, ale na wazenie idziemy dopiero za 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaaa - hmmh rozumiem twoje dylematy. trzeba czasami czasu. nie wiem w czym dokładnie jest problem . u mnie też nieciekawie 3maj się :) aga25 - nawet nie wiesz jak jestem szczęsliwa- karmie swojedziecko- ono nie płacze nie jest marudne tylko pogodne ładnie sie rozwija- wszystkie analizy badania usg wyszły oki mały został przebadany prawie jak przez ABW :) nawet nie safdziłam ze tak małe dziecko moze czuć stress i złe emocje - wydaje mi się ze miałzłe sny - mielismy piekielną awanturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! gdzie dokładnie pojechała Zuzanka? bo zdaje się że jest gdzieś nad morzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam dzisiaj na balkoniku - potem sprzatanie -i dopiero teraz zobacyłam się w lustrze - jestem potwornie czerwona . bedę miała za swoje ehheeh . a juz planowałam gdzie się udac aby się opalac bez paseczków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmh sarita -podobnie plus nie wiem nawet skad to się wzięło - nie wiem skąd się mój M nasłuchał ale zaczyna mnie \" wychowywać \" - ulubione zdanie Mężczyzna wymaga szacunku \" jakby kobiecie sie nie nalezał eheheh szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka123 - sorki że się wrącam ale jak organizujesz jakiś zjazd to ja ch etnie wpadnę z wizytą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llj
:roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×