Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

gabi 27 - wielkie dzieki za komplementy :) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek widze ze jestem pierwsza jak milo ... saczw lasnie poranna kawke i juz mam do was pytanko moj Tygrys zrobil dzis rano kooopke i znow zaczyna sie pojawiac zielona troche sie martwie , dlaczego zielona ? tzn. jeszcze jest troche zoltej ale juz tez jest zielona chyba powinna byc tylko zolta , prawda ? co jest nei tak? ktoras to juz przechodzila ? jak temu zaradzic ? okropna jestem co nie tak do sniadanka wam o takich sprawach sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohanna moj bartek tez ma czasem zielone kupki tez pytalam dziewczyn, aga napisala ze byc moze ze jest za zimne mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja też już nie śpię :) co do kupy to ja się za bardzo na tym temacie nie znam ;) u mojej Karoliny cały czas jest taka żółto zielona i uznałam że tak ma być. Dzisiejsza noc była trochę męcząca bo Karolinkę bolała szczepionka i trochę trzeba ją było ponosić. Teraz jeszcze śpi, pewnie odsypia nockę i jest już spokojniejsza. Ja już po śniadanku. Chyba skuszę się zaraz na jakieś ciacho, bo ważyłam się dziś i zgubiłam kolejny ciążowy kg więc odrobinka słodkiej przyjemności nie powinna zaszkodzić. Z ciąży zostały mi jeszcze 2 kg do zgubienia. Muszę jeszcze trochę ujędrnić skórę na brzuchu, ale jak to zrobić jak nawet na smarowanie się balsamem czasami nie mam już sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah zielone kupki mogą pojawić się z różnych powodów. Wprowadzenie nowego pokarmu, infekcja, ból brzuszka (nałapała się powietrza, kolka), zmiana mleka. Jeżeli to jest jedna taka kupka,to raczej nie ma czym się przejmować. Obserwuj czy nie ma innych niepokojących objawów. To pani dotor mówiła mi, gdy zielone kupki miał Szymon. Rany to było prawie 7 lat temu :) Ja tylko dziś dzień dobry bo muszę popracować. Julitka też dziś kiepsko spała. Chyba tak reaguje na pogodę, bo zimno u nas srasznie. Miłęgo dnia mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiadomosc od rudejmaxi \" Jestem w szpitalu rano niosac Viki w kolysce spadlam ze schodow ale kolyske utrzymalm wszytsko mnie boli czekam teraz na opis zdjec, odezwe sie pozniej\" Ruda badz dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala-moje panny też dzisiaj nie dały mi się wyspać... budziły się po kolei. Do Gabrysi wstawałam 8 razy a do Wiktorii 3. Koszmar. Jestem dzisiaj totalnie otępiała... do tego ta koszmarna pogoda co do kupek to nie pomogę bo moja Gabi cały czas robi żółtą. Gabi27-znasz mnie? może Ci pomogę sobie przypomnieć? skąd Ty jesteś? napisz coś o sobie,ok? a może przyslesz zdjęcie? rudamaxii-ja też byłam wściekła na wszystko, na pociąg, na konduktora, na ludzi bo się gapili...Ale skończyło się tylko na bazyliszkowym spojrzeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ruda...Ty to masz przezycia :-( dużo zdrówka aaa...pozdrawiam Was jeszcze od kar. Napisała mi sms-a. Jest teraz nad morzem,ale pogoda nie za ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam neta jakis czas i baaardzo dobrze bo sie odzwyczailam i mam wiecej czasu. A ja za tydzien o tej porze bede juz w Polsce :))) Mam nadzieje, ze nie bedzie upalow bo nie cierpie goraca. Babcie i dziadek juz nie moga sie doczekac. Moj maly tez zielone kupki na okraglo, raz zolto zielone a raz zielone, poki go nic nie boli to ignorujemy. Moj grubasek wazy 6960 !!!!! Ale nie chce mi sie szukac tabelki. Rudamaxi, trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... kurcze, zleciec ze schodów!! mam nadzieje, ze nic powaznego sie nie stalo i skonczy sie paroma siniakami. Zuzanka-do jakiej miejscowosci jedziesz nad morze?? My z Kami juz o 9 na nogach.. po sniadanku, porannym zabawianiu - a teraz moja kochana gwiazda lezy na raczkach i ciagnie cyca - juz nie pamietam, ktory raz z kolei . Mam wystarczajaco pokarmu, ale Kami pryzsypia przy cycku, wiec jej karmienia sa czestsze. Zielone kupki?? zdarzyły nam się chyba dwa razy - i nie wiem od czego, póki co mamy slicznie zółte..... obejrzałyście kabarety z poprzedniej strony - w nocy myslalam, ze zniose jajko ze smiechu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołobrzeg?? Miło wspominam! Szczególnie Kołobrzeg nocą hehe. A tak naprawde myslalam, ze bedziecie troszke bliżej, wtedy mogłybyśmy z Kama do was dołączyć na jakiś spacerek. My jezdzimy do Międzyzdroi, Pobierowa lub Dziwnówka...bo tam mamy względnie blisko i zaprzyjaznione osrodki, w ktorych mozemy przenocowac za free. Szkoda, szkoda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda napisala \" jestem w domu, glowa cala kregoslup i zebra mocno stluczone mama zalatwila sobie wolne i poszla z dziecmi na spacer\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Klania sie potluczony rudzielec ,ide sie zdrzemnac,potem cos naskrobie. Paula do ciebie przyjade na rekonwalescencje:P Zuzanka kiedy ty jedziesz? A i jestescie kochane:)😘 Piszcie mi tylko tutaj duzo bo jak wstane zebym miala co czytac. Heh i znowu moje plany poszly sie rypac:P Znowu nie posprzatam do konca domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! my właśnie wróciłysmy ze szczepienia..bryyyyyy. kasiula darła się w niebogłosy:( dopiero w wózku się wyciszyła i tylko chlipała przez sen. ponadto malutko przybrała ( przez 4 tyg tylko 350 g ) :( moja mleczarnia jest do bani:( musiałam kupić sztuczne mleczko i kupiłam NAN - mam nadzieję że przypasuje Kasiuli. rudamaxi - ty to masz \"szczęście\" - życzę szybkiej rekonwalescencji u Paulki:) ewanika - głos oddany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - dobrze, ze skończyło sie to tylko na siniakach. Matko, jak sobie wyobraziłam, jak schodze ze schodów, aż mnie ciarki przeszły. Codziennie jak schodzę na dół mam wizje, że lecę z Kama, więc stawiam ostrożnie kroki.. Przesada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE KWIETNIÓWECZKI SERDECZNIE....:-)) najpierw odpowiadam na pytanie pomarańczki: nie wiem do kiedy dr Zydlewski jest na urlopie..wizyta teraz chyba 50 zł....a co do usg to zawsze było wliczane w koszt wizyty....usg 4d nie robi, co do tego czy pomaga podczas porodu to nie wiem bo nie pytalam sie dr czy mi pomoze, bo porod to sprawa poloznych...no chyba ze sa jakies komplikacje...jesli masz jeszcze jakies pytanka to pytaj...mam nadzieje ze Ci troche pomogłam.. wczoraj były moje urodzinki i mąż kupił mi złoty łańcuszek z Matką Boską, pomyślałam ze Wam się pochwale, a co tam hihi ale mnie zaskoczył skubany.... :-) zuzanka mam nadzieje ze jak doczytam Was do końca to okaże się że już jest mniędzy Tobą a Mężem ok....... 🌻 mama baczka ja przed wejsciem tu do Was przeczytalam o tej pindzie co piła w ciazy!!!!! nasypać jej soli do cipki.......HIHI Gosiu fajnie że wszystko odzyskałaś na blogu NIuni... katelka jak to nie wiesz co napisać? najlepiej wszystko o sobie hihiih i o swoim śliczniusim dzidziusiu.... kurcze saritka a ja nie obejrzalam Herosow.....wszystko przez gosci hihihi dziewczynki no tak bardzo ladnie prosze o filmik Karolci Lightblue... evanika jesteście super laski!!! oooo saritka wy tez...ale mąż tez niczego sobie heheheheh moja Weronisia też robi czasem zielone kupki, ale staram się jej podawać ciepłe mleczko....jak będe w sierpniu na szczepionce to podpytam sie pediarty... o rany rudamaxi aż sie poplakalam jak przeczytalam ze spadlas ze schodow!!!! trzymaj sie skarbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Księżniczka u Teściów.....babcia wzięła Ją ok 12 a już za nią tesknie!!! miałam sie wyspac ale kurcze nie moge zejsc z kompa....hehehe juz posprzatalam, pralka pierze....a ja w koszuli siedze i do Was pisze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Doroteczki
Dziekuję Ci za odpowiedź 🌼 Gdzies widzialam wiadomosc, ze on ma usg 4d czy 3d. Nikt znajomy do niego nie chodzi,ale slyszalam same pozytywne opinie,wiec chcialabym sie wybrac na wizyte. Zlecal ci moze jakies dodatkowe badania? waham sie wlasnie czy chodzic do niego, czy do kogos innego.Nie wiesz moze,czy on pracuje tez w szpitalu? Chcialam ci jeszcze powiedziec,ze masz sliczna corke :):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARAŃCZKO z tego co wiem to dr nie ma takiego sprzetu do robienia usg 3 badz 4d ...ja jestem z dr bardzo zadowolona, jest taki na luzie i o wszystkim mozna mu powiedziec i zapytac bez skrepowania....nie mialam dodatkowych badan...sama zdecydowalam ze pojade do wawy do dr roszkowskiego zeby sprawdzic czy z dzidziusiem wszystko ok....wyszlo ze wszystko w porzadku....ale to nie bylo konieczne....nie wiem czy pracuje w szpitalu...chyba nie....ale ma dyzury na pogotowiu czy gdzies tam hehe a ty z siedlec jestes? jak masz na imie? w ciazy jestes? pewnie tak, wnioskuje po pytaniach... polecam Ci tego dr... a i dziekuje za komplemet odnosnie mojej Weronisi...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×