Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Doroteczka jestem jak najbardziej za spotkaniem! Tylko ten weekend u mnie odpada, bo mam mnóstwo roboty. W czwartek bede w Siedlcach z Szymonem u lekarza. Nie wiem tylko czy będę z Julitą czy zostanie malutka z dziadkami. Daleko masz do szpitala wojewódzkiego? A jeszcze powiedz mi czy robiłas USG stawów biodrowych Weronice? Bo mi doktórka kazała jechać do Siedlec do Medici. Dzwoniłam tam 13 czerwca i termin mam dopiero na 18 września. Nie wiesz, czy tam można to zrobić jakoś prywatnie, odpłatnie? I wszytskiego naj naj z okazji urodzinek ❤️ 🌻 Rudamaxi dobrze że to nicpoważnego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no znowu jak ja jestem to nikogo nie ma.......no oprocz pomaranczki .... puk puk :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Doroteczki
Dziękuję, że mi odpowiadasz 🌼 Córeczka prześliczna, takie am długie włoski, że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koalka w ten weekend ja tez nie moge bo jutro jedziemy do cioci na wies a w niedziele do warszawy na okecie...ale musimy sie jakos dogadac i spotkac KONIECZNIE...jak bedziesz w siedlcach to zapraszam na kawke.... nie mam tak bardzo daleko do szpitala wojewodzkiego...ja nie robilam usg stawow biodrowych weronisi..właśnie dzwoniłam do medici i pytalam: wiec babka mi powiedziala ze na same ugs bioderek nie mozna przyjsc, tylko trzeba na wizyte i ewentualnie wtedy dr zrobi usg, koszt wizyty to 70 zl....w tym juz usg jesli lekarz stwierdzi ze potrzebne.....ja tak zrozumaialam...a pierwszy wolny termin to 28 lipca...mam nadzieje ze pomogalam choc troche.. ide wywieszac pranko...a wy piszcie piszcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dopiero teraz Doroteczk przyznajesz sie do urodzinek!Wszystkiego naj,naj.....Czego tylko sobie zapragniesz.Sama wiesz czego chciałabys najbardziej i tego właśnie Ci życzę. Co do spotkania,to jak tylko doprowadzę mój samochód do ładu to się przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Własnie pisze do was stojąc przed kompem i lulając Karolcie na lewej ręce.A ona wali bąki,ze az mi reka odskakuje :D rudamaxii!!!!!!!biduo,dobrze w tym całym nieszczęsciu,że tylko skonczyło sie na stłuczeniach i sińcach. Kupki Karola tez robi zielono-zolte.Na początku byłam wystraszona, ale teraz juz mniej.Nic złego sie jej nie dzieje,gdyz ma miekki brzusio, i kupki robi regularnie.A do tego dostaje naprawde ciepłe mleko. czasem się zastanawiam, czy nie za ciepłe. zuzanka zaje**stego wypoczynku. Tylko nie zmajstruj rodzeństwa Bartusiowi :P:D;) Dziękuje za wszystkie miłe słowa dityczace Karoli.Jest mi naprawde miło. Ale najprawdziwsza prawda jest taka, ze wszystkie nasze dzieci są cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi, ale żeś narobiła. Całe szczęście że tak to się skończyło. Zuzanka miłego i słonecznego urlopu. Domyślam się, że pogodziłaś się z R ;-) Powiem Wam, że i tak jesteście odważni jadąc taką długą drogę z Bartusiem. Oby był grzeczny i Wam to wytrzymał, bo my pojechaliśmy z Igą do Radomia dzisiaj i to jest 100 km od nas i w jedną stronę jakoś to wytrzymała, a w drugą już płakała i nie chciała być w foteliku. A i wiecie co zrobiliśmy. Jadąc z powrotem zajechaliśmy do takiej karczmy na obiad. Zamówilismy sobie jedzonko, zjedliśmy. Rachunek wyszedł 50 zł i skapnęliśmy się w piotrkowie że nie zapłacilismy.marcin myslał, ze ja zapłaciłam, a ja, ze on. ale obciach. aga a myslałam jeszcze o tym mleku, moze jednak daj mu 2, bo jak mu dasz 1, a potem zmienisz na 2 to moze miec problemy z kupą. sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny kiedy przechodzicie na mleko 2? w dzien w ktorym dziecko skonczy 4 miesiace czy wczesniej?? my bylismy wczoraj na szczepieniu Szymek wazy juz 6100, jest zakochany w swoim lezaczku w ktrym dzisiaj spedzil 2 godziny zalwazylam ze jak siedzi w nim a raczej lezy to robi mi dodatkową kupke! bo do tej pory robil zawsze jedną kupe ok.6 rano no a od 2 dni mamy niespodzianke i to wlasnie jak siedzi w lezaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka jestes dupna. My jedziemy jutro najpierw do mojej babci gdzie jest juz moja siostra z dzieciakami i mezem (640 km) a w niedziele jedziemy do kolobrzegu. evanika kurcze a szkoda bo chetnie bym sie spotkala na jakims spacerku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja nadal zdołowana:-( Madzia, wielkie dzieki. Ja chyba dam mu jednak ta 2 mam nadzieje,ze mu nie zaszkodzi. Narazie dałam cyca i zasnął, zobaczymy co bedzie sie działo w nocy. A z rachunkiem mielismy kiedys z Jarkiem identyczna sytuacje;-) Ruda, jak lazisz???? A tak powaznie to bardzo sie ciesze ze nic Ci sie nie stało. Wez sie za siebie,zebys była w dobrej formie jak Joe przyjedzie:-)!!! Zuzanka, ale Wam fajnie z tym urlopikiem! Ale strasznie bym sie bała z moim krzykaczem jechac tak daleko, bo boje sie z nim nawet poza osiedle ruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mnie boli😭mam jeden wielki siniak Paulka powiedz mi jakbym przyjechala z dziecmi do Krakowa pociagiem to co dalej,jak do ciebie dojechac?Bo musze jakos to dokladnie zaplanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula juz mi sie tu nie dolowac!!!!!!!!!!!!!! kurde tez sie troche boje ale wierze ze bedzie dobrze Gosia to nie czekasz na mnie z wyjazdem do Pauliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga to moze daj mu to mleko najpierw przez dzien wiesz zeby moze jakies kolki nie dostal niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka wiem,ze tak było by najlepiej, ale ja chciałam go tylko dokarmiac. Jak wytszyma mi do rana na cycku to dam mu dopiero rano, a jak nie to bede musiała go w nocy nakarmic. W dzien po cycu juz nie chciał butelki . Zaraz jeszcze planuje wypic karmi, moze pomoze:-) A Ty sie nie bój, bedzie dobrze z Bartusiem w drodze! Zycze Wam udanego urlopu, super wypoczynku i pieknej pogody!!!!!!! Oj nie wiem co z tym dołem i skad sie wział. Ogólnie mam juz wszystkiego dosyc. Ide jesc kolacje, jajka mi sie rozgotowały:-( Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Sarita sliczna mamuska z Ciebie, wczesniej chyba nie widziałam Twojego zdjecia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka myslalam ze odpadasz ,ale powiem ci ze teraz to najlepiej by mi bylo jechac autem .To czekam na ciebie:) Dzisiaj taki ze tak powiemprzyszywany wujek dal mi pieniadze na dywaniki na schody noz chyba nie wytrzymam :Pa kapcie w ktorych szlam juz wywalilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok bo widze ze robie zamieszanie.Sprostowanie zeby wszystko bylo jasne zuzanka jedziemy razem do Pauliny tylko napisz kiedy .Tak jak bylo na poczatku ?po 20 ,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka to przyjedziesz do mnie do domciu wypijesz jakas herbatke zapakujemy sie i w droge do Paulki i zobaczysz moje pechowe schode:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia nie bede chodzila po tych Twoich pechowych schodach bo jezcze mi sie cos przytrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dziewczyny ale macie fajnie,że się spotykacie :-) aga-dlaczego jesteś zdołowana? szybko zakopuj tego doła i usmiechnij się :-D zuzanka- pogoda ma być ładna i gorąca tak więc zaopatrzcie się w dobre humory i ruszajcie w drogę :-) wiecie co, od kilku dni boli mnie podbrzusze i wydaje mi się że to mogą być jajniki. Czy nadżerka ma wpływ na to w jakiś sposób? Bo mnie lekarz na razie nie kazał jej leczyć tylko zjawić się u niego w październku. Ale co do tego czasu? Ciągle mam chodzić z tymi cholernymi wkładkami? Co mam brać na te bóle? No-spę? Albo wybiorę się jeszcze raz do tego mojego gina. Zawsze uważałam że jest super lekarzem,ale teraz już nie jestem co do tego przekonana. Nawet cytologii mi nie zrobił po porodzie. W ogóle mam problem przy seksie ze względu na suchość pochwy. Czy któraś też ma taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina nie sprzataj nie warto zrobimy sobie taka wyzere mniam, uwielbiam jesc to moje hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabączka- niezła jesteś z tym rachunkiem. Dziwne że nikt Was nie zatrzymał przy drzwiach jak wychodziliście. Wtedy dopeiro byłby obciach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik, nadzerka raczej niema wplywu na bol, moze dostaniesz miesiaczke, moja siostra karmiac tez dostala. Co do suchosci to niewiem, dla mnie seks jest teraz lepszy niz przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×