Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

katelka witam. Pisz wszystko, napisz cos o sobie i swoim mlenstwie Zagladaj czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy katelka i napisz cos o sobie a potem dopisuj sie do tabelki:) zuzanka i jak samopoczucie mi juz przeszlo,mam nadzieje ze Tobie tez🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, nie łam sie ja od rana chodze na maxa nabuzowana i nie wiem czemu. Chciałabym juz do Jarka a to jeszcze 2 miesiace:-( A Wy sie jeszcze dzis pewnie pogodzicie! Ruda fajnie,ze odzyskałas bloga:-) Katelka witaj, zdjecia juz widziałam! Maluszek cudny, no i oczywiscie ma fantastyczne włosy! Nie pokaze Bartkowi, bo wpadnie w kompleksy;-) Napisz jak synek ma na imie, gdzie mieszkasz i wogóle. Mariola Ty tez sie odezwij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita jak poszło w pracy? Izawik zdaj relacje z wyprawy. Ja wczoraj poszłam z Bartkiem w nosidełku i z Tomkiem do sklepu oddalonegoo 5 minut drogi, a wyprawa trwała dobre 15min i miałam dosyc:-) Kamil_a Ty chyba jutro masz rozmowe kwalifikacyjna o ile dbrze pamietam! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katelka - witamy witamy.... pisz wszystko - haha prawie jak na spowiedzi!! aga25 - co ty opowiadasz twój Bartus i kompleksy - co ma powiedzieć moja Kami, która nie ma prawie wcale włosków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa, Bartek ma tylko czupurka na czubku głowy i czeska płetwę z tyłu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) otóż wracam do pracy 17 wrzesnia. chciałabym tak jak zuzanka dostać o 1000 zł więcej ale jak się obronie to dostanę góra 100 więcej. ale badźmy dobrej myśli. może \"białe miasteczko \" dopnie swego i będą jakies podwyżki:). jak nie to spadamy stąd, z mężusiem i z kasiulą oczywiście:) u nas w szpitalu już teraz brakuje pielęgniarek i naczelna już jak byłam w ciąży to zaproponowała mi zmianę czasu trwania umowy z określonego na nieokreślony ( chyba chciała mnie zachęcić do powrotu do pracy). moja kasiula śpi sobie smacznie i będę musiała ją niestety obudzić na szybką kąpiel, ale to może po herosach:) buziole dla wszystkich ps i już mi sie nie dołować proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Doroteczki
proszę odpowiedz mi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka mój wstrząśnięty tym faktem mąż mi o tym przed chwilką czytaL. nawet jego to poruszyło. w tym momencie chyba żałuje że sie nie dostał na prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka okropne !!!!!!!!!!!!!!!! witam wszystkich gorące buziaki dla nowych kwietniowych mam :) 🌼 ja nie udzielam się zbyt często bo maluch ostatnio daje mi popalić i tak staram się trochę podczytywać ale zaległości pewnie już nie jestem w stanie nadrobić. Dziś byliśmy na kolejnym szczepieniu Karolinki. Trochę popłakała ale w porównaniu z ostatnim razem to była pestka, a tak się bałam tego szczepienia. Jeśli nie pojawią się jakieś skutki uboczne po szczepionce to w sobotę jedziemy do moich rodziców na cały tydzień (więc znowu nie będę mogła do was zaglądać) . Zapowiada się ładna pogoda więc będziemy sobie odpoczywać w ogródku. Mężuś podarował mi ostatnio książkę \"opowieści z kołyski\" i mam ambitny plan przeczytać ją, bo w domu jakoś nie mam czasu. Co do wizyty u lekarza to okazało się że moja Karolinka ma zbyt małe przyrosty (masy ciała i obwód główki) być może jest to związane z nieprzyswajaniem Vigantolu i na 6 tygodni mam wprowadzić jej tabletki Vigantoletten. Zobaczymy czy będzie poprawa. Teraz Karolinka waży 4800 a mierzy 66cm Dobra lecę na razie może jeszcze później zajrzę bo muszę nakarmić moje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziewczyny z miła chęcią bym do was powysyłała film mojej K., ale wczoraj probowałam, i wysłało się tylko do kilku z was. Teraz próbuję znowu. Pamiętam,ze wysłałam do agi, zuzanki, haaaa i badz tu mądrym, nie kliknełam, aby się zapisywało, wiec nie wiem. No i nie moge wysłać du*a blada 😠. Tak więc jeśli dziewczyny te co dostały beda takie uprzejme, kochane i wogóle i wam prześlą, to będe bardzo wdzięczna :) Moja Karola dzisiaj przeszła samą siebie. Cały dzień marudziła. Mnie na dodatek krew zalewa ;) i bolą zęby. I jeszcze teściowa fika :o zuzanka zakop doła :P :D evanikaa dziękuję za zdjęcia.Jesteście sliczne :)A Kamcia już taaaaka duża :D A tu kilka mojej Karolinki. Nie ryzykuję wysyłania do was emaliami, bo coś moja poczta szwankuje :( http://images27.fotosik.pl/25/656ca3ca544e7d90med.jpg http://images26.fotosik.pl/25/0f8bb35702b901e5med.jpg http://images26.fotosik.pl/25/ff63296cc63c193dmed.jpg http://images27.fotosik.pl/25/4041acbb38e2f0a9med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka to akurat wyszlo na światło dzienne, ale ile jest o ktorych nikt nigdy sie nie dowie. Ja bym taka matkę udusiła golymi rękami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz uciekam.Poleżeć , bo Karola udaje ,że śpi, to ja też poudaje. Dobranoc robaczki 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem po dzisiejszej podróży pociągiem. Spanikowałam i nawet nosidełka nie zabrałam bo Gabrysia coś się w nim wierciła. Poza tym ciężko mi ją wyciągać z niego i jakby tak zaczęła płakać w pociągu to nie wiedziałabym jak ją z niego wysiągać.No więc wzięłam ją na ręce. Wiki z drugiej strony i pomaszerowałam na dworzec. Podróż odbyła się spokojnie ale w miejscu docelowym drzwi się nie otworzyły. Musiałam biegiem pędzić do następnych a tu pociąg rusza. Już się wystraszyłam że będę musiała jechać do kolejnej stacji ale krzyknęłam na konduktora (miałam szczęście że wsiadłam do wagonu przed lokomotywą) i on pociąg zatrzymał. Tak więc niezłe przeboje. A z powrotem to już nas mąż odebrał jak wracał z pracy. Noi takim sposobem Gabrysia dostała swój pierwszy bilet zerowy :-) Ale myslę że tak szybko nie powtórzę takiej wyprawy. Wolę jeździć samochodem. mamabączka-aż mi włosy zjeżyły jak przeczytałam o tej niby matce Koszmar ! zuzanka-ja też wściakłabym się gdyby mój T odwołał nasze wakacje. Chociaż nie zapeszam bo jeszcze coś może wyskoczyć. Jak już będę nad morzem to wtedy będę się cieszyć ;-) widzę że kolejna mamusia do nas dołącza. No i bardzo fajnie. Im więcej tym lepiej. Skąd jesteś katelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light-nie widziałam co prawda Twojego męża,ale Karolka to Twoja kopia.Śliczna mamusia i córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo-baczka🌼 po pierwsze dziekuje i przepraszam za swoje marudzenie a po drugie zeby okreslic to co przeczytalam to musialabym uzyc tej niezbyt pochlebnej laciny LightBlue 🌼superowe zdjecia,fakt slicznie wygladacie Paulka🌼 doczekasz sie ,tylko pamietaj o orkiestrze i czerwonym dywanie dla Zuzanki i dla mnie:) Izawik🌼ja pamietam jak wracalam z mama i 7 miesiecznym Konradkiem znd morza i wysiadalam w Obornikach Ślaskich z pociagu ja chce wysiasc a tu pociag nie stoi przy peronie tylko znacznie dalej a ja wozek z dzieckiem torby na kolkach i po tych kamieniach ,ale bylam zla zrobilam zadyme i bylam w szoku bo PKP zwrocilo nam pieniadze za bilet Sarita🌼życze ci z calego serca żebys otrzymala wieksza podwyzke niz 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane... ech cały dzień nie mam okazji zrobić porządek w domu, to zasuwam zawsze po 21.. Własnie skończyłam i mam zamiar troszkę odpocząc..ale chyba jednak nie odpoczne... Moj mężulek własnie zajechał pod domek, wiec zrobie mu kolacyjke, umyję włoski i jak co dzień pojdę spać po 24... Izawik - gratuluje wyprawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×