Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

W międzyzdrojach pomieszkuje mojego G mama - więc tam zawsze czesto jestesmy (co ja opowiadam - bylismy), w tym roku ani razu! Ja tez tam mieszkałam w 2002 roku! Ech ale to nie miejsce dla mnie... Rudzik - może połóż sie na brzuchu.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi mój mężuś często używa Amol-a na ból pleców, co przy jego pracy zdarza się często niestety. Ja też półgębkiem w tv na siatkówce a drugim półgębkiem u was ha ha. Uwielbiam siatkówkę, sama zreszta kiedyś grałam. Ale dawnbo to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika troche leze na brzuchu ale za dlugo sie nie da bo mleko mnie wtedy zalewa:P Koala ja mam zdarta skore wiec amol odpada choc w apteczce stoi:( moze go wypije?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda chcesz nie mieć problemu ze spaniem- to się nie kładz, przesiedz całą nockę na forum, a jutro będzie lepiej ;-) Ja też zmykam spać bo jutro nie wstanę. A powiem Wam, że już mi się odechciało jechać do tej pracy. Tak mi było dobrze w domciu, to szukam miodu w dupie :classic_cool: DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko powiedzieć, że Viki jest tak bardzo podobna do izawik. Śliczna dziewczynka. Tak samo Weronisia Doroteczki- identyczna mamusia. Piękna lalunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi picie też pomaga, bo posmarować to rzeczywiście nie możesz. Tylko to jakieś % chyba ma, to uwazaj z ilością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika dzisiaj ja się śmieję z kabaretów, które wczoraj przesłałaś ;-) hello, hello. Dobre było. zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co koala sobie zalowac bede po takich przezyciach przynajmniej sobie potem pospiewamam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci potowarzyszę w tym śpiewaniu!!! No niby dziś mi nic się nie przydażyło, ale przecież koleżanki w potrzebie towarzystwa nie zostawię, nie? No to zdrówka!!! Ja już mam Karmi. Łap za Amola. Hi hi. A poważniej, to miałaś piątek 13-tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja pitolę\" - idę doić cycka na jutro. Mamy zamiar skoczyć na zakupy a to na bank będzie trwało troszkę ponad 3 godzinki, a chce żeby córcia nie płakała. To będzie pierwsza próba butelkowa (nie licząc herbatek koperkowych). A tym czasem mówię wam DORANOC... PS. mam nową mozillę i czasem nie chce mi się pisać polskich literek i mnie ciągle podkreśla na czerwono, można oszaleć od tego koloru!! Buźka śpijcie słodko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi koala jak ci idzie?:) a ja spac nie bede :P tak sobie bede siedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak idzie? To zależy w czym. Z Karmi nieźle, już się kończy. Ze śpiewaniem gorzej,bo mi słon ucho przydepnął w dzieciństwie. Dobrze, że nikt mnie nie słyszy,ha ha. A na TV4 jaki film się zaczął ho ho ho co oni tam wyprawiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOO teraz wszystkie poszły oglądać ten brzydki film?? Ha ha Ja wiem, że to forum jest o dzieciach i o brzyskich rzeczach nie powinno się tu pisać. Ale przecież skądś te dzieciaczki się wzięly nie?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie śpię.Przyjechała moja siostra i sie zagadałyśmy.Mały pewnie niedługo sie obudzi i tyle ze spania. Izawik-ja mam małą nadzerkę i mój gin już mi cos tam zapakował na szyjkę.Poza tym mam przyjść w sierpniu to założy mi drugi lek.A to po to,żeby uniknąć jakiegos zamrażania czy wypalania.Póki nadżerka jest mała trzeba działać.Idź jeszcze raz.Poza tym zrobił mi cytologię i dał teraz jeszcze jeden lek-sterovag.Można go używać przy karmieniu piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek Nie spie juz Tygrys obudzil mnie takim strasznym placzem ... od razu na rowne nogi ze az mi sie niedobrze zrobilo ... ale trudno sie dziwic wczoraj zjadl o 8:15 i spal az dzis do 5:15 czy to mozna juz zaliczyc do calej przespanej nocki??? Jestem z niego dumna , a sama szczsliwa bo nareszcie pospalam 7 godzin bez przerwy ( jak na razie to rekord ) No tylko plakal potem jak ... heh jak glodne 3 miesieczne dziecko heeh Do ronwych 3 miesiecy brakuje mu tylko 6 dni !!!! Alez ten czas szybko leci . Rzoubdzona na maxa pije kawke a Tygrys znow spi Jak juz wstaniecie i wy to mowie glosno : DZIENDOBRY MAMUSKI ZYCZE MIELJ SOBOTY a na razie zmykam pogmerac w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jade Trzymajcie kciuki zebysmy szczesliwie dojechaly, bede miala laptopa ze soba to kto wie moze znjade tam neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabączka-chodziło Ci o moją starszą córcię Wiki czy o rudąmaxi i jej Viki? no to dzisiaj w końcu zaczęła się ładna pogoda. Oby tak zostało do końca sierpnia a szczególnie wtedy gdy będę nad morzem ;-D dzisiaj mam jakiś dobry humor, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to chyba dobrze,co???? zuzanka-szczęśliwej drogi mamabączka0tylko się nie przepracuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek mamuśki... Ja też muszę p\\zaliczyć nockę do przespanych, a może raczej do wyspanych. kami spałaby chyba do rana, ale ja obudziłam się na sisiu, podeszłam do Kami i poczułam taaaki smrodek - moje dziecko jak zrobi kupala, może z nim leżeć i 3 godziny i jej nie przeszkadza.. przesada. Musiałam ją rozbudzić, przewinąć i zabrać do siebie do łóżka. Dzisiaj miałyśmy całe wyrko tylko dla siebie, bo G spał na dole - bidul tak strasznie się przeziębił, że nie chciał zarażać Małej! Zuzanka - szczęśliwej podróży wam życzę! Izawik - ja podzielam opinię innych - Vika to cała ty!! Idę powoli sie szykować - co ja opowiadam - ide powoli szykować moja Kami. dzisiaj jedziemy na małe zakupy - na małe wyprzedaże. Może coś sobie kupimy. Wczoraj odciągnęłam mleczko i nawet sprawnie mi to poszło. Mam cała buteleczke. Więc przed wyjazdem będzie cyc, no i podczas zakupów zapewne buteleczka.... U mnie też piękna pogodna i nastrój mi dopisuje!! Wielkie buziaki kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka zycze by malusze spal podczas jazdy:)No i by wczasy wam sie udaly:) heh a juz sie ludzilam ze moje malutka jest podobna do mnie :P ale moja Viki to wykapany tatus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko na chwileczkee wczoraj mielismy szczepienie , byloo w miaree spokojnie do instytytu dzownilam zapytac czy juz wiedza i maja grafik kiedy operacjaaa 12 listopadaa kacperek wazy 6850 i mierzy 66 cm a mateuszek 6730 i mierzy 64,5 cm dziewcyzny a jak wprowadza lyscie jedzonko to dawałayscie np. przez pare dni jedno i to samo i np,. po 4 dniach inny produktt glowaa mnie bolii a wczoraj 13 minoła jako taka płakałam popołudniu razem z mateuszkiem bo tak go buzkaa swedzialaa a kacperek w lezaczku sie smiałł echhhhh rudamaxi smarujesz swojej coreczce czyms buzcee przy skazie brapie sie po buzii piszcie jak u was jest zta skaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 smaruje buzke lipobasa ale tylko wtedy jak zauwazam ze cos jest szorstka skora,jak jest gladka to nie smaruje. justaaaaa gratuluje zaczernienia mi sie udalo jakos zasnac ale dzisiaj dopiero mnie wszystko boli:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Wy twierdzicie że Wiktorka jest podobna do mnie a cała reszta (czyli moja rodzina i znajomi) że ona jest taka wymieszana ale bardziej do taty :-) ciekawe jak to będzie z Gabrysią. Mogłaby mieć ciemne włoski za mną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wczoraj poraz pierwszy podałam Kasiuli sztuczne mleczko. nawet jej zasmakowało:) ale mnie los pokarał za ten występek i zesłal na mnie z samego rana @. buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu niedobra ze mnie mama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Gabi przezabawnie gada \" ga-ga\" \"ge-ge\", \"brrr\" i \" śpiewa\" a najwięcej się rozgaduje gdy ma iść spać. Dostaje smoczek, pieluszkę a ona smoka wypluwa, śmieje się i zaczynaswoją gaduchę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę...jeszcze przed chwilą doszło \"jaaaaaaa\" mój T mówi że nie zniesie kolejnej gaduły w domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj pustki pewnie wszystkie się opalają ;-) u nas taki upał że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×