Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Wróciłam. Mam 1 ząb mniej :( czuję ,że puszcza znieczulenie. O matko!! madziunka, jak my z karola chorowałyśmy na grype żoładkową, to przez kilka dni brałyśmy Lakcid, jest on dostępny bez recepty a chroni żołądek itd. Wiesz stary jakos sie wykaraska a takie maleństwo, dla niego to duze obciązenie. izawik o kurde, tak bardzo mi przykro,ze znowu cos jest nie tak, nawet nie wiem co mam Ci bidulko napisac 🌻 MaMani i za was trzymam kciuki,zeby było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik bardzo Wam wspolczuje i moge sobie wyobrazic jak sie czujesz. W glowie sie nie miesci jak to mozliwe zeby dziewczynki tak non stop chorowaly. A moze wiosna bedzie lepiej??? Miejmy nadzieje!!!! MaMani kochana to ja wspolczuje dzis Filipowi;-) Niech sie uzbroi w cierpliwosc, bo ja mialam ochote wczoraj rzucic ten rowerek w cholere:-) A jaki wkoncu kupilas? Jesli ten co my to napisz mi prosze jak juz go zlozycie do czego ma sluzyc taka czesc, ktora przypomina kubeczek, bo nam zostala i nie mozemy znalesc jej zastosowania;-) Czekam z niecierpliwoscia az sie odezwiesz jak Wam poszlo to skladanie....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nik.........imie dziecka....data ur....waga ur/waga teraz...wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/8400(21.01). ..74cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/8300..... .55/?cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/7900 (25.01.08).. 51/76cm Natka900.......Xavier.........02.04.........3100/7800... ......72cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/9150(27.02) ..55/74 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/8550 (21.01).....53/67 nikolla (22.05)...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....05.04........3840/6000.. ...........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 9610.............79cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/9550(15.0 1)...57/73,5cm ewita2510....Wiktoria.....07.04.07.....3200/1000....54/8 0 Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .......51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)...........57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/8350 (09.01)....59/74 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7600.(13 .12)...56/81cm flowerska......Tomuś........19.04.........3880/10300 (24.01)....54/?cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9750 (27.12)....55/75 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue(28.08)..Karolinka.....20.04....4100/9850(22/01 )....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/8700...52/75 cm(20.02) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm madziorek2..Liwia Maria.. 3.05.07...3600/9500... 53/74cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam sklądac ten rower ... wrr chyba montera wynajme light poporsze cie o szczegolowe instrukcje bo jak tak dalej pojdzie to mi z tego samolot wyjdzie... Prosciej szafe z ikei sie sklada niz to cholerstwo :D:D:D:D Aga mi tez ta czesc w ksztalcie kubeczka nigdzie nie pasuje bo jak ja wetkne z przodu to glowa konia nie wchodzi w takie dwie dzoiurki bo jest za wysoko... ogolnie tragedia... mogli juz zlozony wyslac :P kupilam ten blekitny z glowa konika. taki sam jak ma karolcia light blue tylkop blękitny. Wsadzilam go spowrotem do pudla... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani niestety słońce nie pomogę ci w składaniu rowerka, nie to,że nie chce czy coś :D ;) Poprostu Karolinka dostala go złozonego, ale moze patrz na zdjęcia Karolkowego pojazdu to moze to coś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! izawik MaMani ja też dołączam do przykrych postów smutnych mam. czuję się coraz gorzej. choroba mnie rozkłada. Paweł jeszcze chory.ale dobrze że chociaż on nie ma żadnych alergii, refluksów. Byłam dzisiaj z Izą u pulmonologa. Ma alergię ale nie wiemy na co. dobrze że nie ma pokarmowej ale... w domu nie może być żadnych kotów, chomików, itd. , odkurzać z dala od niej, unikac pylących drzew, nie wieszać prania na kaloryferach, nie używac pierza........... wczoraj moja mamuśka skończyła 70 lat, impreza ma być w niedzielę a ja nie mam sił na żadne balangi. dziewczyny mówię Wam że moja mama nie wygląda nawet na 60 -tkę. pytam ją jak Ty to robisz że wyglądasz tak młodo , gładka skóra, mało zmarszczek, włosy takie czarne, siwych niewiele. a ona mi odpowiedziała że nigdy nie używała żadnych farb do włosów, kosmetyków typu kremy, pudry. jest bardzo wrażliwa i uczulona na wszelkie \"zapachy\". i oto cała tajemnica. a ja kilka dni temu pomalowałam sobie włoski i teraz się martwię czy dobrze zrobiłam, ponieważ w poprzednich ciążach unikałam tego. jeju za kilka dni zacznie się juz ósmy miesiąc. kiedy to zleciało. czuję że to będzie chłopak ponieważ ciągle śni mi się że urodziłam dziewczynkę :D Boże żeby tylko to dziecko było zdrowe. a dzisiaj mój tatuś gdyby żyl skończyłby latek 79. niech spoczywa w spokoju. w sobotę mielismy jechac do kina z mężem ale jak mam zostawić chore dzieci, poza tym nie wiem czy ja będę miała na to siłę. tym bardziej że szef Marcina funduje po kinie \"żarcie w Wiejskiej Chacie\".więc wrócilibyśmy ok. północy. z jednej strony szkoda byłoby nie jechać a z drugiej jak pisalam wyżej. Iza bidulka smacznie sobie śpi a Pawełek bawi się z tatusiem. idę więc zrobić sobie herbatkę z miodem , sokiem malinowym i cytrynką +najeść się czosnku. musze stosować domowe kuracje bo nie wierze w lekarstwa te które przepisuje mi mój lekarz. zawsze mi po nich gorzej a gdy sama się leczę to szybciej wracam do zdrowia. jak to jest...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka nie złowe... nie ma takiej opcji. moj ojciec tez nie potrafi. czekamy na filipa moze nams ie w 3 uda cos wymysleć :D:D:D mania dostala dzis od lekarki nowe "mleko bez mleka" o takim nie slyszalam jeszcze i wiecie co? strasznie jej smakuje :D:D:D nazywa się isomil. ciekawe ile kosztuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam! Mój Marcelek chodzi!!! I to juz prawie od miesiaca.Nototycznie się o nim zapomina.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytałam to i agowy bartus probuje juz chodzić. chyba ze cos mi sie pomylilo... Maniula juz chyba wyzdrowiala :D:D:D Kurcze mówie wam jaka zmiana do poludnia marudna z goraczka a popoludniu mój ukochany diabel wywalil wszystko z komody pozrzycal telefony ze stołu zrobił "porzadek" w pudelku z pampersami :D:D:D juz wiem ze jej lepiej. zjadla teraz to nowe mleko i spi :) Czuje ze ta noc bedzie duzooo lepsza niz poprzednia :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Bartek tez chodzi ale jeszcze bardzo niepewnie, ale z kazdym dniem coraz wiecej;-) MaMani ja Ci powiem,ze mi najbardziej pomoglo zdjecie tego rowerka na allegro, bo zalaczona instrukcja jest do dupy. Jakby co to pisz- jak bede wiedziala co i jak to odpowiem nie tak jak Light, ktora nie chce nam pomoc;-) :-) A wlasnie Aniu jak mozesz to zobacz gdzie w waszym rowerku jest przymocowana taka plastikowa czesc przyupominajaca kubeczek z dziubkiem. Ja nadal nie mam pojecia gdzie to wsadzic:-( Jak nie wiesz o jaka chodzi to zrobie zdjecie:-) Weronika M az sie wierzyc nie chce, ze zaczynasz juz 8 miesiac. Przeciez nie tak dawno wszystkie bylysmy w ciazy:-) Trzymam kciuki za zdrowko dzieci i oczywiscie sto lat dla mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani no to Mania w pelni sil:-) Swietnie,ze jej sie polepszylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dzieki za chec pomocy ale ja sie poddalam. Jak filip nic nie wymysli to zadzwonie do tego sklepu i zpaytam ich czy mi to moga zlozyc bo nie bylo napisane na aukcji ze "do zlozenia" :P a teraz weszlo to prawo ze sie musza sprzedawac to co reklamuja a jest narysowany złozony rowerek wiec chce taki a ten niech sobie zabierają :D:D:D:D Ja juz zaczelam 4 miesiac... pol z tego co weronika. to ty dziewczyno bedziesz rodxzic niedlugo!! :D:D:D:D mówisz ze czujesz chlopca a ja czuje dziewczynke i nie mam imienia... jakby któas z was znala jakies lądne imie to piszcie bo ja mam dylemat :D:D:D sama nie wiem co mis ie podoba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani na tej aukcji gdzie moi rodzice kupili bylo napisane, ze jest mozliwosc montazu w przypadku odbioru osobistego przy dodatkowej oplacie 10 zl i wczoraj strasznie zalowalam,ze nie mialam jak odebrac go osobiscie, bo przy mekach jakie przezylam 10 zl to pikus;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** ciesze sie ze szczęśliwie dojechałaś bądź doleciałaś do domu:) MaMani ciesze sie ze sytuacja sie poprawiła :) weronika m ja nie widzę żadnych przeszkód do farbowania włosów:) ja swoim ciezarnym klientka mówiłam ze można farbować ale nie co dziennie bo są takie laski ze raz są blondynkami a na drugi dzień to brunetki i na kolejny znowu zmieniają, ja sama farbowałam sobie włosy w ciąży tylko ze nie co miesiąc tylko co 2,5 m-c :) już jesteś coraz bliżej rozwiązania:) wiesz może co będzie????:) chociaz ważniejsze to to żeby było zdrowe:) No to macie laseczki zajęcie na dzisiejszy wieczorek:P mam pytanko do Was laseczki ile razy dziennie podajecie mleko bo teraz mam z tym problem odkąd Liwia zaczęła jeść normalne posiłki pogubiłam sie. Je rano około 7 i wieczorem o 20 między czasie też je ale nie ma stałej godzinki i nie wiem czy więcej razy ma pić to mleko czy mniej????? byłbym wdzięczna za rady:) z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D wlasnie filip zakomunikowal ze nie zlozy tego pieroństwa pieprzonego ( czytaj rower dziecy) :D:D:D I zobaczymy co dalej... Narazie siedze i sie smieje ... pewnie jutro bede sie wkurzac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja ide zaraz spac.... ups to rzeczywiscie macie lub mialyscie problem z rowerkiem hihh madziorek mi pediatra powiedziala ze 2 razy dziennie mleczko dzieciom wystarczy.... moj P poszedl opijac pepkowe...bo koledze syn sie wczoraj urodzil no i jestem barrrrrrrrdzo ciekawa o ktorej wroci.... mojej Weronisi naprawde ida zabki nastepne bo strasznie dzisiaj plakala wieczorem i smoczka pchala do buzi......ale dalam jej i viburcol i nurofen bo sie strasznie meczyla....teraz spi stokrotka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka dla facetow kazda okazja do swietowania jest dobra:-) MaMani no to niezle;-) Dobrze,ze moj jest cierpliwy:-) Tylko nadal nie wiem co z kubeczkiem? Light pomocy!!! A jak cos to jutro napisze do sprzedawcy i niech mi powie gdzie mam ta czesc przykrecic. Madziorek mi fryzjerka, ktora robila mi ostatnio wlosy powiedziala,ze miala klientke, ktorej farbowala wlosy na dzien przed terminem porodu:-) A co do mleka to moje dziecie nie pije wcale, bo nie cierpi. lekarka powiedziala,ze ok ale za to daje mu a przynajmniej staram sie dawac 2 razy dziennie kaszke i w ciagu dnia serki homogenizowane i jogurcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Aga, kochana Karolcia przy swoim rowerku nie ma kubeczka z dziubkiem :( MaMani nie noooooooo chyba az tak źle to nie jest ze składaniem tego rowerka???!!! A ze wy dziewczyny podejrzewacie mnie o to,że ja nie chce wam pomóc przy sklecaniu rowerków do \"kupy\" to FOCH :P:D;) Ziartowałam :P Izulce weroniki m dużo zdrówka i moc usmiechu 😘😘 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorku mój Karola pije mleko 4 x ale ostatnio ma focha, hehhh jak jej mamusia :D Dobra lece, bo cos mnie zasmierdło z karolciowej pieluchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Z Karoliną już trochę lepiej. Całe szczęście antybiotyk okazał się skuteczny. Bo już miałam wizję zastrzyków brrr. Moja Karola jeszcze śpi ale już zaraz pewnie będzie pobudka :) Ja daję mleko 2x dziennie ale mała niezbyt chętnie pije. rano i wieczorem zjada po ok 150 ml. izawik zdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) skonczylismy wczoraj sklądac rowerek okolo polnocy :D:D nam zostaly 3 czesci ale zadna nie przypomina kubeczka z dziubkiem :D:D ale co tam wazne ze dziala :) Wszystkie fotki mojej panny z rowerkiem są tutaj http://www.garnek.pl/mamani/1018579 a moja lala ma znó katar po pachy a jak jej odciagam to wrzeszczy upiornie :) Pozdrawiam i zycze milego dnia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light moglabys mi przeslac jeszcze raz te dane do pita, nazwe i nr wpisu do krs dla Agatki, brakuje mmi tych danych na picie. Dzieki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula pozuje do zdjęcia jak modelka :D A moja Karola własnie roznosi pokój :P będe miała co sprzątac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaly nam jedna podkladka metakowa taka baaardzo plaska jenen niebieski plastikowy krązek jedno metalowe cosik taka wytloczka pusta w śroku okolo 5 cm dlugości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ahaaaaaaaaa :D Nam została metalowa rurka o długości ok 7 cm :P Może ten typ tak ma. A wracając do hurtowni Baby MAxx Moja siostra kupiła tam wózek, a teraz oddała do reklamacji, bo odpada koło i wózek znosiło na 1 stronę. Nie chcieli wózka przyjąc do reklamacji, bo stwierdzili,ze NAPEWNO za cięzkie dziecko było w nim wożone :O.Dominiś-waga 5 kg z kawałkiem :D:D:D Ale mój szwagier był na tyle uparty ,ze obstawał przy swoim i w koncu przyjęli, z ogromną łaską!!!!! teraz muszą czekac 2 tygodnie na uznanie bądz nie reklamacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light to to samo taka wlasnie rurka :) moze ma i 7 cm taka biala no nie? tzn jasna :) ja zaraz tam dzwonie bo mi wyslali zabezpieczenie dla noworodka z urwanymi zatrzaskami... niby mi to nie potrzebne ale wkurzylam sie... wogóle paczka przyszla w dziurawym pudle ktore wygladalo jakby ktos je zjadl i wyplul :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMano o to to , taka jasna, chyba szara. Pewnie ,że dzwoń, dosłownie tzrepią duża kasę, a tak źle traktują klientów :O Miałam u nich kupowac huśtawkę, ale kij im w oko, nie dam zarobić zlamanego grosza 😠 A i jeszcze moja uwaga na temat uzytkowania rowerka, nie zostawaij w nim maniulci samej,bo jak się za mocno wychyli to upadnie razem z rowerkiem, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light wiem juz przetestowalysmy :D:D ale upadki nie sa bolesne :D:D:D:D Pozatym mania chyba woli chodzic dookola rowerka niz w nim siedziec :D:D:D Narazie chciala go nakarmic mlekiem jak jej nie pozwoliłam to sie dowiedziałam ze jestem beee wiec go teraz karmi chlebem z maslem :D:D:D:D Ogólnie straszna kicha z tego rowerka ale co tam :) malą sie cieszy strasznie :D:D:D:D Zadzwonilam do hurtowni kazali mi napisac maila do sprzedawcy. napisalam i zobaczymy co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×