Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej przede wszystkim \"coś\" dla Mateuszka i Kacperka: Obserwowanie dzieci odkrywających świat to odkrywanie go od nowa samemu. Jak można było zapomnieć, że nowa piłka jest tak gładka i błyszcząca, że woda potrafi niesamowicie odbijać światło, że jesienią liście codziennie są inne, że kaczki nurkują w stawie, a wiewiórki skaczą po drzewach? Dzieci czynią wszystko nowym raz jeszcze. I dlatego życzę naszym chłopakom wielu nowych odkryć na tym pełnym niespodzianek świecie, niespożytej energii i ciekawości do ich poznania, zdrowia i bezkresnego, niewyczerpanego źródła miłości płynącej z bliskich Wam serc. No i gratuluję wspaniałej Mamusi :-) Wielkie buziaki dla Was :-D jak udała się impreza roczkowa? u nas jakoś spokojnie, jesli chodzi o naszą kolezankę Emmę ;-) całe szczęście...wspólczuję tym, którzy znowu oberwali.... maMani- gratulacje dla Maniuli za pierwsze kroki. Teraz pójdzie jak z płatka :-) aga- widzę, że zmarzluch z Ciebie? ciekawe czy macie tak gorąco jak u moich teściów ;-) tam jest dosłownie sauna i pierwsze co robię jak do nich przyjeżdżam to dyskretnie przykręcam kaloryfery ;-) Karina-pytasz o kurację \"piersiową\" ;-) zaczęłam ją w styczniu i wg opisu na opakowaniu powinnam to kontynuować przynajmniej do kwietnia, a potem jeszcze podtrzymywać. Trudno powiedzieć czy już widać efekt (o ile w ogole będzie). Na pewno rozmiar mi się zmniejszył po odstawieniu Gabrysi ale na szczęście nie są one obwisłe i teraz nie wiem czy to skutek kuracji czy po prostu tak mam. Powiem Ci coś konkretniejsze w kwietniu. Ja jeszcze dodatkowo smaruję biust takim kremem ujędrniająco-modelującym. jeśli chodzi o spanie w nocy, to (muszę odpukać) że ja się wysypiam. Gabrysia zasypia w łóżeczku ok. 20:30, budzi się ok. 3-4 (wczęsniej domagała się mleka a od kilku dni wystarczy jej tylko smoczek), daję jej smoczek i śpi do 7-8. Muszę powiedzieć i nie wiem czy to zbieg okoliczności, że jak odstawiłam gluten to Gabi nie robi już rzadkich kupek i zachowuje się normalnie, tzn. raczkuje sobie po całym mieszkaniu i wynajduje różne zabawy, zasypia bez problemu w dzień i tylko pozostał problem z jedzeniem. A propos tego , jak często i w jakich ilościach jedzą Wasze dzieci? Gabi np. wczoraj wypiła 150ml mleka o 8 rano i dopiero zjadła mi miskę kaszki o 13. Potem obiad o 17:30. Wcześniej nic nie chciała. Wy też macie takie długie przerwy? doroteczka-ja zamawiałam i pierwszy raz nie byłam zadowlona bo materiał był taki jakiś sztywny. Ostatnio znów się skusiłam i muszę przyznać że przyszły fajne ubrania. Ja dużo rzeczy zamawiam na allegro. I jakoś zawsze mi się udawało coś fajnego i taniego trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light a Ty co tak skromnie? Pisz co tam u Was. Ja juz kiedys mialam sie pytac czy Twoja T cos mowi na temat podobienstwa Karoli do Ciebie:-)? Doroteczka ja nie zamawilam nic z Bon Prix. Dzis kupilam wreszcie Bartkowi butki. Bylismy na dlugim spacerku i Bartus juz sam sobie chodzil:-) Zauwazylam, ze po pobycie u moich rodzicow Bartka fascynuja wszystkie psy i caly czas za nimi dzis chodzil;-) Zdjecie podesle jak dostane wreszcie kabel:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dzieci juz spia. Jak fajnie.... cicho....Moge obejrzec Taniec z gwiazdami bo ja mam polska telewizje i nie wyobrazam sobie zeby moglo byc inaczej. Dzisiaj bylismy z mezem w termach i saunie. Oj dobrze naszemu zwiazkowi robi te 2,3 godzinki tylko we dwoje :-) Iza moja Maja nie je czesto tzn. co 3 godziny, nie czesciej ale ja nadal karmie. W koncu przekonala sie do moich obiadkow wiec jutro musze nagotowac warzyw z mieskiem i znow zamroze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Gabi pobiła dziś rekord: rano o 8 wypiła 180ml mleka i dopiero łaskawie zechciała zjeść cokolwiek o g. 14. Czy to normalne? A potem znowu zjadła o 17 moje placuszki na mące bezglutenowej i sinlacu, o 19 130g kaszki kukurydzianej na mleku z tartym jabłkiem i po 20 przed snem 180ml mleka. W drugiej połowie dnia trochę nadrobiła. Nie wiem dlaczego tak je... Karina-fajnie masz z tą sauną i termami, my jakoś nie możemy się zmobilizować do wyjazdu do tego spa,bo albo dzieicaki chore albo jeszcze coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar a my nie amay polskiej telewizji i wcale nie wlaczamy dzieki temu telewizora:-) Juz sie tak odzwyczailam,ze bedac w Polsce tez nie ogladalam, zreszta czasu nie bylo. W sumie wlaczam tv tylko raz dzienie, a pozniej idzie w zapomnienie. A jesli chodzi o karmienie to ja Bartkowi co chwila cos podtykam pod nos. Tyle,ze on je male porcje. Ale i tak sie ciesze, ze kaszki chociaz troche zjada. No i w nocy nie je nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik Barte zjada dzienie ok 7 posilkow, ale ile jest np kaszki to nie jestem w stanie powiedziec. I to jest lacznie z jogurtami, obiaddkiem, oprocz tego podje czasmi jakiegos owoca ode mnie i chrupki lub jakiegos biszkopcika. Zaraz znow mi ktos napisze,ze szkoda mu mojego dziecka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wszystkie gratulacje dla Mani 🌼 pozdrawiam i zycze dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikunia ma osobny pokoj,kolo Konradka ja spie pietro wyzej.Dzisiaj ja zanioslam do lozeczka troszke poplakiwala ale jak sie odezwalam z korytarza ze jestem to przestala i po minutce juz spala:) Dzisiaj byla mnie odwiedzic Sulonda z Julcia i moja wreszcie tak byla zainteresowana Julcia ze na dobre juz zaczela raczkowac:) Doroteczka ja czesto cos zamawiam w Bon Prixe i chyba tylko dwa razy odeslalam bo mi cos nie psowalo,raz material byle jaki a raz wsadzili mi nie ten rozmiar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka dziekuje za sliczne zdjecia Liwia jest urocza,slicznie pozuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chyba musze jechac do stomatologa :( Od czwartku boli mnie zab :( Aga duzo by pisac na temat T :D Jak wróce cała to odpiszę. Doroteczka ja kupowałam w Bon Prix, 3 rzeczy i byłam zadowolona. Kupiłam narzute i bluze dresowa oraz spodenki Karolce. Teraz zamówiłam w Quelle dla siebie kurtałke i sweterek :D Ruda_lala przepraszam,że nie ma moich zyczen dla Milci, ale wcięło mój post:(. Tak więc Twojej lali życzę duuuuuuuuuużo zdrówka i bezbolesnego zabkowania 😘 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue dziekuje w imieniu mojego jeszcze miesieczniaka;) Dzisiaj opuscilam jej calkiem lóżeczko.Strasznie się ciesze ze przeprowadzka do samotnego spania w swoim pokoju przeszla tak rewelacyjnie,wczoraj zasnela po 20 okolo 23 znowu byl cycus i potem spala do po 6:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi- no to faktycznie można pogratulować Vikusi. Widać że wkracza w \"dorosłość\" ;-) buziaki dla niej :-) lightblue- współczuję bólu zęba...to jest ten ząb którego Ci niedawno robili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ten którego mam leczonego kanałowo, tak mnie bolał, ale dzisiaj mi tam w nim pogrzebali :O :D i juz nie boli . Całkowicie wyleczony powinien byc w przyszły poniedziałek Kiedys pytałas czy moj G obstaje za mną przy konliktach z T. Otóz o stara sie byc neutralny :O, ale najczesciej nie wie o spięciach panujących miedzy mną a jego mamuską. Aga moja Karola to wykapany mój mąż, tak wiec T jest wniebowziętas. Z tym,że wszystkie pozytywne cechy odziedziczyła po rodzie mojej T a te złe po mojej rodzinie :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik dziekuje w imieniu mojego cuda:) LightBlue mnie sie takze podoba:) Wiecie co zalamalam sie dzwonil wlasnie hydraulik ogladal bojlery sam boiler ponad 500 PLN,a jeszcze przeciez robocizna,ech😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi ale kupisz bojler i bedzie na kilka lat spokój a teraz to niebezpiecznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju
Proszę o pomoc. Mam 32 a moja żona 30 lat. Niedawno dowiedzieliśmyh się, że będziemy mieć drugie dziecko - starszy syn ma 6 lat. Moja żona kompletnie się załamała, ja przeciwnie. Ona nie chce robić badań, do lekarza zaciągam ją siłą, wcześniej paliła sporadycznie teraz kopci jak smok, ma ciągłe depresje i w kółko powtarza że nienawidzi tego dziecka. Jest aktywna zawodowo, ma świetną figurę. Ciągle mnie wini że jej schrzaniłem życie. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue- fajne ciuszki :-) gdzie mozna zamówić taki bezpłatny katalog ? rudamaxi- szkoda że mieszkasz tak daleko bo mój teść jest fachowcem od C.O. i mógłby Ci pomóc ;-) endrju-kurczę, nie wiem co Ci poradzić? a który to tydzień ciąży? może to kwestia czasu i jakoś się z tym oswoi? a jak żona znosiła pierwszą ciążę? chciała tego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju hmmmm trudno ci cos madrego napisac rozmowa i jeszcze raz rozmowa,to ze teraz ma figure to nie znaczy ze ja po ciazy straci ,ja nie narzekam;)a wiele kobiet mimo to ze ma male dziecko dalej rozwija sie zawodowo,przyklad?wczorajszy taniec z gwiazdami i Ania Głogowska.Trzeba tylko chceic i na spokojnie razem usiasc porozmawiac i wszystko ustalicie.a wiesz w ciazy kazda z kobiet ma burze hormonow wiec raz jest wszystko ladnie i pieknie a raz wszystko jest na nie i to na duzzzzze nie.Bedzie dobrze tylko musisz ja wspierac.Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dla Wikuni 🌼 i buziaczek!!! Light ubrania super!!! Szczegolnie sweterek! A pytalam Cie o tesciowa, bo moim zdaniem karola to cala Ty. Nawet Jarek ostatnio tak powiedzial:-) endrju ja podpisuje sie pod tym co Rudamaxi napisala. I dodam tylko,ze jak zaszlam w ciaze bylam przerazona. Ciaza byla nieplanowana, tzn planowalismy ale za jakis rok;-) Bylismy za granica nastawieni na odlozenia pieniazkow a tu taka niespodzianka. No ale coz, po pierwszym szoku przyszla radosc, ktora trwa do dzis bo Bartek jest naszym najwiekszym skarbem. I mimo,ze bywalo trudno, bo w ciazy bylam sama, bo wrocilam do Polski to bardzo ciesze sie,ze mam mojego synka i nigdy bym tego nie zmienila. Mam nadzieje,ze Twoja zona wkrotce tez zacznie cieszyc sie malenstwem. A jesli taki stan bedzie sie przeciagal to moze powinniscie udac sie do jakiegos specjalisty po prade? W kazdym razie trzymam kciuki i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju, przede wszystkim kup jej zarąbiście duzy bukiet kwiatów, takie jakie lubi .:D I zgadzam się z tym co napisały dziewczyny powyżej. A i jeszcze jesli odzyskała figure po 1 ciązy dlaczego teraz miało by byc inaczej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nikt mi za bardzo nie mówi,ze karola jest do mnie podobna, tak wiec miło mi czytac ze wy z J tak sądzicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wpis na n-k 🌻 aga,evanikaa, weronika,zuzanka,Doroteczka,Ania75 ahaaaaa a weronika przysłąła mi w sobote smsa z informacją,że jednak poszła na LEJDIS i,że piła....soczek :D Własnie weronika odezwij się i opowiedz jak było?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×