Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

U nas masakra. Milence wychodzą kolejne ząbki i ....już nie wyrabiam. Nic jej nie pasuje!!! Na spacerkach jedynie jest spokój. Sorki, że nie piszę częściej i że Was nie przeczytałam - nie mam czasu. Jesoooo, jak ten czas leci!!! Milenka jutro zaczyna 12 miesiąc !!! Nie wiem kiedy świętować ukończenie 11 miesiąca, bo luty ma tylko 29 dni a ona urodziła się 31 marca!! Wkrótce tu zajrzę (jak Milence wyjdą wszystkie ząbki chyba!). Dzięki za zdjęcia i inne maile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar 😘 Nie pisze bo po srodowej wizycie u lekarzy mialam dosyc wszystkiego no i ostro wielam sie za pisanie pracy.A dzisiaj bojler dziurawy ,w kotłowni woda jednym slowem masakra i czeka mnie spoooooooory wydatek:O dzwonilam po hydraulikach jeden obiecal ze jak dobrze pojdzie to przyjdzie jutro wieczorem albo w niedziele rano:O Ale musialam cos wykombinowac wiec zakleilam poxilina:P p.s. Kto ogladal dzisiejsze wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzisiaj rano obudziła mnie straszna burza u nas chyba tornado przeszło wiało , grad padał. to wszystko idzie teraz do Was na Polskę . U nas faceci maja dużo pracy dachówki nam zerwało a niedawno były położone. dobrze ze samochody przestawiliśmy w inne miejsce bo było by nie wesoło uszkodziły by auta. .......wyglądało to jak by był koniec świata:o teraz sie uspokoiło to jadę na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz u nas jest coś podobnego. Nie chce się aż z domu wychodzić. Na szczęście nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki... wystarczy nie pisac pare dni a nie wiadomo od czego zaczac. Rowerek? my jeszcze poczekamy. Poczekamy az Kama bedzie wiedziala co to rowerek hehe ;) Izawik - teraz to kobito dasz popis kulinarnych umiejetnosc. Koniecznie napisz jak Gabi smakuja twoje specjaly! Ty dostalas rachunek za wode, a ja jak zobaczylam rachunek za prad zlapalam sie za glowe... zawsze placilam 280 a tu 340, aaa smieci - zawsze placilam 45 zl a wczoraj przyszla faktura z kartka o podwyzce - 100% masakra, czyli 89 zl! Chyba wyjde na ulice i zaczne strajkowac Weronika - strasznie szybko zlecial czas. 8 miesiac - az sie wierzyć nie chce, ze juz za taka krotką chwile bedziesz miala bobasa na swiecie! Zuzanka - kobito, kit z kostka ale szkoda mleka! ;) Bidula, mam nadzieje ze szybko wykurujesz ta kostkę! Light - czapeczki, ktore pokazalas sa jak najbardziej wskazane...hehe sama zaczynam rozgladac sie za jakimis! Ale chyba raczej kupie w sklepie, bo z rozmiarami jest roznie. Przymierze i zobacze czy aby na pewno bedzie capaja pasowac Kamie! Aga - przed chwila bylas w Legnicy a juz jestes z powrotem u siebie... Kar - w odroznieniu od ciebie ja lubie zostawac sama w domu. Moze to moje zboczenie, ale wtedy mam wraznie ze mam wiecej czasu! Kazdy sposob karmienia jest swietny, ale o karmieniu podczas kapieli nie slyszalam hehe... My nie mamy krzeselka do karmenia i jestem zmuszona karmic Kame w roznych pozycjach i w roznych miejscach... dzisiaj jadla kaszke siedzac na blace kuchennym w kuchni i rozwalajac wszystko co miala pod reka. G ja zabawial a ja pakowalam łyzeczke za lyzeczka! Dzisiaj nasz wielki dzien. Kama pierwszy raz jedzie na zajecia na basen. Mam takiego cykora, ze wyslizgnie mi sie z reki, ze jej sie nie spodoba, ze bedzie plakala. Zajecia sa co sobote do konca maja. hehe semestr wiosenny - moja mała rozgwiazdka! Dobrze, ze na 2 dzieci jest jeden instruktor! Jak G zrobi jakies fotki pochwale sie wam jakie cuda wyczyniala moja rybka! A teraz wielkie buziaki dla was...ja uciekam na kawke i pomalu ide pakowac torbe na basen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez juz chyba przechodzi tornado maskara co sie za oknem dzieje szok. evanika zobaczysz ze kamie spodoba sie basen tak jak milence i bartusiowi, no tez na wiosne zaczniemy znowu chodzic na basen A teraz zmykam robic obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACPERKOWI I MATEUSZKOWI 100 LAT, DUŻO ZDROWIA I WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Z OKAZJI UKOŃCZENIA 1 ROCZKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️ 21 A TOBIE GRATULUJĘ WYTRWALOŚCI Z TAKIMI ANANASAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dla Meteuszka i Kacperka wszystkiego co najpiękniejsze!!!!!! Niech rosną zdrowo i przynoszą mnóstwo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miałłłłłłłł. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Wam życzenia!!! zdrowia szczęścia dużo wrażeń i spełnienia wszelkich marzen.!!!!!!!!!!!!!!!! DLA KACPERKA I MATEUSZKA ❤️ Z OKAZJI ICH PIERWSZYCH URODZIN👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️Mateuszku❤️ ❤️Kacperku❤️ W dniu waszych pierwszych urodzin pragnę razem ze swoimi dziecmi zyczyc wam stu lat w zdrowiu,radosci i milosci.By dobry Bog stawial na waszej drodze tylko dobrych ludzi.Byscie nigdy nie cierpieli z braku milosci czy z braku zrozumienia.Byscie wyrosli na dobrych ,madrych chlopcow a potem mezczyzn.Byście zawsze dostarczali swoim najblizszym wiele radosci,milosci i dumy.I udanej zabawy roczkowej 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Milenka dla ciebie z okazji kolejnej miesiecznicy takze wszystkiego dobrego a przede wszystkim duzo zdrowka 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też skladam zyczonka dla przystojniaczków 🌼 i dla milenki 🌼 chcialam się pochwalić że mania dziś zrobila 5 kroczków sama!!! teściowa ja postawila na podlodze ja ja zawolalam i mania do mnie przytuptala :) potem byla taka zdziwiona :D:D:D:D Moje kochane sloneczko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 Z OKAZJI UKOŃCZENIA PIERWSZEGO ROCZKU DLA NASZYCH FORUMOWYCH PRZYSTOJNIAKÓW - KACPERKA I MATEUSZKA - SAMYCH RADOSNYCH CHWIL, DUŻO UŚMIECHU, ŚWIETNEJ ZABAWY, NAJLEPSZYCH PRZYJACIÓŁ I ZDMUCHNIĘCIA ŚWIECZKI ZA PIERWSZYM RAZEM!!! STO LAT!!! 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 A poza tym Milenka bardzo dziękuje wszystkim za pamięć...to naprawdę bardzo miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja07
dziewczyny,napiszcie,ile mleka jedza wasze dzieci,moj nie chce modyfikowanego,w piersi mam juz mało i je 2 razy dziennie kaszkę z Bobovity na modyfikowanym,oczywiscie procz zupek,owoców itp,ale nie wiem co z tym mlekiem,czy to nie za mało i czy dobrze,ze tylko je w kaszkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lalo dziekuje w imieniu Mani :) co do mleka to ja nie pomoge bo moja jak zje butelke sojowego dziennie to jest swieto a kaszek i kleików nie chce jesc wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla przystojniakow blizniakow!!!! Oby kolejne lata uplywaly Wam bez chorob, abscie byli zawsze szczesliwi!!! I oczywiscie buziaki dla kochanej mamuski blizniakow!!! A dla Milenki 🌼 Toja my wlasnie na temat mleka na poprzedniej stronie pisalysmy, wiec tam moze znajdziesz informacje dla siebie. Ja tylko ze swojej strony napisze jeszcze raz ze moj maly od kiedy przestal ciagnac piers jak mial 7 miesiecy nie toleruje mlaka modyfikowanego. Jeszcze do zeszlego miesiaca udawlo mi sie podac mu mleka 2 razy dzienie, ale teraz nie pije juz wcale. Rozmawialam o tym z 2 lekarzami i powiedzieli,zeby na sile nie podawac, a oni w tym, ze on mleka nie pije nie widza nic niepokojacego. Powiedzieli zeby podawac jogurty, serki homogenizowane i bialy ser i oprocz tego jesli dziecko chce jesc kaszki na mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zakret ze mnie:-( maniulka gratulacje!!! Ale z Ciebie silaczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej Weronisi tez wychodza kolejne zabki...tak mysle....wieczory sa okropne.....a wczoraj w nocy to plakala i mowila blagalnym glosem ma-ma........az mi sie serce krajalo....dzisiaj tez dalam jej viburcol i nurofen....bez tego ani rusz..... rudamaxi jak tam sytuacja z bojlerem? niezly pomysl z zaklejeniem .....dlaczego pytalas sie czy ktos ogladal wiadomosci? ja nie ogladalam wiec napisz co tam uslyszalas.... ojej to juz rok!!!!! Kacperku i Mateuszku wszystkiego najlepsiejszego!!!!!!! Milenko i za Toba kolejny miesiaczek.... 🌻 uuuuuuuuuuu Mania gratuluje pierwszych kroczkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka mam nadzieje, ze kolejna noc minie Wam juz spokojnie! Ale u nas tez to nie najlepiej wyglada, bo Bartek placze mi po nocach:-( A tak ladnie przesypial juz cale... Rudej chyba o te wichury w Polsce chodzilo, przynajmniej ja tak sobie skojarzylam, bo moi rodzice ciagle przezywaja, ze strasznie wieje. Uciakam lulu.. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze sobie przypomnialam... Evanikaa i Izawik napisalyscie o wysokich rachunkach a ja mam szlaban na ogrzewanie, bo rachunek za gaz przyszedl 200 funtow za 3 miesiace i Jarek sie zdenerwowal lekko;-) Stwierdzil,ze w domu jest tak cieplo,ze mozna na golasa chodzic a ja ciagle jecze,ze zimno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani dla Maniulki BRAWO kolejny mały chodzący szkrabik do naszej listy :) Doroteczka bidulki ale sie nacierpicie, może w najbliższych dniach będzie lepiej. aga*25** może też Bartusiowi ząbki idą teraz to chyba trzonowe jak wyczytałam z wykresu:) U nas przyszło wyrównanie za rok i musieliśmy dopłacić 650 € ale my tu wszystko mamy na prąd żadnego gazu to jest ten minus w razie nie będzie prądu to nic nie ugotujemy i w chacie nie ma ogrzewania i ciepłej wody. Boże która godzina spadam spać co dziennie obiecuję sobie że pójdę spać szybciej a tu sie nie da ...co dziennie jest coś do zrobienia a najlepsza pora to wieczór kiedy Liwii śpi dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek..... dzisiejsza nocka byla juz o niebo lepsza....ufffff.. dzieki dziewczyny za komentarze na n-k....kochane jestescie.... pomalu musze sie zbierac bo potem na obiad do tesciow...hihihi ale klatke obok wiec baaaaaaardzo daleko......hihihii wieczorkiem jeszcze zajrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie oprocz tego ze z trzech wiatrakow Vikusi na ogrodzie zostal jeden to wszystko ok,tyle ze ja moge smialo powiedziec ze przezylam dwie Emmy jedniczesnie za sciana u Viki chrzestnego mlodziez swietowala jego 20 urodziny:O,do 3 nie spalam a teraz czekam na hydraulika. Musze sie pochwalic moja dama pierwszy raz spala sama w swoim pokoju i wstala tylko po 23 raz na cycusia Pytalam sie o wiadomosci bo byla informacja o moim miescie i byly dwie migawki z miasta,tylko ze szkoda ze pokazywali w zwiazku z takim zdarzeniem.Otóz patrol policji chcial zatrzymac auto do rutynowej kontroli i kierowca potracil policjanta tak ze ten przelecial przez cale auto i wyladowal w szpitalu ,po tym zaczeli strzelac do auta i kierowca z postrzelonymi nogami tez wyladowal w szpitalu. OOO przyszedl "FACHOWIEC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedziele! Dzis pogoda fatalna:-( A my mielismy w planach wyprawe po buciki dla Bartka i nie wiem co z tego wyjdzie. Wczoraj kupilismy mu juz prezent na urodziny;-) Narazie jest schowany coby sie bartek do niego nie dobral. Rudamaxi ja wogole nie ogladam zadnych wiadomosci, bo nie mamy polskiej tv. Chcielismy podlaczyc cyfre ale wlasciciel mieszkania nie zgodzil sie na zamontowanie talerza. A to wydarzenie, o ktorym napisalas straszne:-( Doroteczka ciesze sie,ze u was bylo lepiej, bo u nas bez zmian. 3 pobudki w nocy... Madziorek jak Bartek idzie spac to ja padam, wiec podziwiam Cie, ze jestes w stanie cos robic wieczorem:-) A i pochwale sie jeszcze,ze zamontowalismy wczoraj ostatnia czesc do rowerka:-) Teraz jest juz kompletny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi z Wiki to juz prawdziwa dorosla dama! A pokoik ma sama czy z Konradkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×