Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

endrju podpisuje sie wszystkimi konczynami pod tym co napisaly dziewczyny. Trzymam kciuki. Izawik dzieki za zaproszenie do n-k light blue suuper ciuszki ruda maxi to i tak malo zaplacisz taki bojler u nas to ok 800 zeta mamani fajnie ze juz czujesz ruchy malenstwa, a wiesz co bedziesz miala? moze juz pisalas, ale moze nie doczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikusiu wszystkiego naj naj, całuski ode mnie i Bartoszka. light mi tez sie wydaje ze Karola to cała TY Najwieksze jedank podobienstwo wiedze u doroteczki i weronisi i Izawik z Gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka moze jutro sie dowiem :) Narazie czuje ze bedzie dziewczynka a jutro zobaczymy albo bedzie juz widac albo nie :) mnie tez sie podoba ten sweterek w dziurki :D:D mam taki roche podobny... tzn mialam za pieknych czasó kiedy sie w niego miescilam :D:D pamietam ze kiedys w orsey byl taki bialy sweterek w dziurki ( bialy i kremowy) i mial w jednym miejscu taki jakby pasek utkany z muszelek. cudne to bylo :D:D:D Zalowalam ze sobie nie kupilam do dzis nie moge o nim zapomniec :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dostaje zadnych fotek od izawik :( Jakbys mogla mi jakies przyslac to byląbym wdzięczna. Od evaniki tez dawno nic nie dostalam. co do podobienstwa to zgadzam sie ze weronisia to cala doroteczka :D:D:D a karolcia to nie wiem do kogo podobna. cos z mamy ma a taty nie widzialam wiec nie moge sie wypowiadac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co takich haftowanych rzeczy to u mnie jest od zarypania w koncu mieszkam kolo koniakowa, a korankarki koniakowskie sie nie obijaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka moja zazwyczaj wkląda sie do łózeczka i ona zasypia sobie sama ale dzis tak sie darlą ze ja wsadzilam do wózka ustawilam przed tv ( oczywiscie w odleglosci gdyby ktos chcial sie przyczepic ze dziecko przed ekranem tv stawiam) i mala zasnęła. W sumie ma prawo byc wsciekla bo katar ma straszny wogole jej nie przechodzi... poczekam jeszcze 2 dni i ide z nia do lekarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek thx za zdjęcia, ale twoja Liwia ma duże oczka i niebieściutkie jak 🌻 A jak usypiam Karolę :D wolę nie pisac, bo będzie pogrom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie wrocilismy ze spacerku. Zimno... A moj smigacz chodzil sobie po trawce i szkoda,ze nie mozecie zobaczyc jego spodni, bo co jakis czas ladowal na kolanach;-) Ja zmarzlam a jemu ani w glowie byl powrot do domu;-) Zaraz sprawdze sobie poczte i mam nadzieje,ze znajde tam maile ze zdjeciami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez byłysmy na spacerze, :classic_cool: karola wołała na psa Ciiiiiiiii, chyba jej się z kotem pies pomylił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zdjecia od Madziorka- bardzo dziekuje! Liwia sliczna blondysia. Szkoda,ze moj blondas nie ma takich wlosow:-( A jak sie Liwii pchacz sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light:-) Bartek za to jak tylko widzi psa robi hol i maszeruje w jego strone:-/ A to przez to,ze u moich rodzicow jest pies i Bartek sie go na poczatku strasznie bal, potem pdchodzil coraz blizej i probowal go noga "poglaskac" a na koniec najchetniej za kudly by go wyszarpal;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja na chwilę ponieważ boli mnie ucho. tak jak pisała light byłam w sobotę na Lejdis a później w barze. w niedzielę zaliczyłam imprę urodzinową i jednoczesnie imieninową u mojej mamy. a dzisiaj w nocy myślałam że nie wytrzymam z bólu ucha. pojechałam rano do lekarza. gdy powiedziałam jej że oprócz bólu wycieka mi krew z ucha to dała mi skierowanie do laryngologa i dodała że znała 3 osoby które umarły z powodu zapalenia ucha ponieważ ta krew dostała się do mózgu. ja przerażona pojechałam do tego laryng. założyła mi opatrunek, przepisała antybiotyk. i raczej będę miała 10 % ubytku słuchu, oby nie całkowicie. sorry że piszę bez składu ale naprawdę czuję się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde weronika!!!!!!!!!!!l Ale to po ludziach się dzieje :( Mimo wszystko mam nadzieję,że nie będzie az tak źle 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika m szybkiego powrotu do zdrowka! Oby obylo sie bez komplikacji!!! A jaki powod jest tych dolegliwosci??? Skad Ci sie to wzielo? Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka jakby mnie jutro nie było to \"na zaś\" ucałuj Bartusia 😘 🌻i życz mu dużo zdrowia od Karolci i ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha obiecałam juz to moim oczom....jutro jadę wymienic okulary na mocniejsze, bo ja to ślepa kura juz jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leicik wyrob i mi nowe okulary bo moje po wypadku niby cale ale na szkielkach mam misz masz;) Ide polozyc mala spac a potem was poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wczoraj nie mogłam wejść na kafe , ale na szczęście dzisiaj jest ok Dziękuje wszystkim w imieniu Liwii za komplementy pod jej adresem:)❤️ rudamaxi no to kobietko pociągnie Cie po kieszeni ale jak trzeba to trzeba. a co do pomysłu z poxlina to prawdziwy Mac Giwer jesteś.:) Dla Twojego słoneczka duża buźka ode mnie i Liwii🌼Między naszymi pociechami jest równy miesiąc :) Aga po wizycie mojej rodzinki ktora rozpiesciła mi Liwie przez ten tydzień pobytu wszystko muszę robić albo wieczorem albo z samego rana. Liwia cały czas przebywała z kuzynkami i teraz ja też tak muszę robić bo bidulka płacze, więc bawimy się razem rozrabiamy jest wesoło ale i męcząco:) Widzę że ty na spacerku też masz wesoło a po spacerku dużo prania:) Doroteczka ja raz zamówiłam od nich spodnie nie byłam zadowolona ja jednak muszę pomacać , przymierzyć inaczej nie kupie MaMani wybrałaś jakieś imionka czy się nie zastanawiałaś jeszcze??? endrju ja podpisuję się pod wpisami dziewczyn, daj żonie trochę czasu:) LightBlue córeczkę masz śliczniusią , ale nie jestem w stanie powiedzieć do kogo jest podobna, kurtka i bluzeczka super, mi takie dziurawe bluzeczki robi babciunia na szydełku:) Zuzanka14 Liwia zasypia mi bez problemu kładzie się z butelką soczku, ale nie może być cicho w pokoju bo zaraz sie budzi więc zawsze włączone jest radyjko:) weronika m szybkiego powrotu do zdrowia. Po tym huraganie Emma przyszedł taki spadek ciśnienia że ja zamulam bez kawy a jedna to stanowczo za mało. Dzisiaj chciałam wyjść z Liwia na spacerek ale u nas pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek wybraliśmy tak: dla dziewczynki: Kornelia Amelia Laura Jaśmina Olena dla chlopca Kornel Olaf Kajetan Joachim Cyprian to jedyne które nam się wspólnie podobają bo mi osoboscie podoba sie dla dziewczynki Hania, Zuzia albo Oliwia ale Filipowi nie wiec uwzgędniajac jego zdanie mamy po 5 imion żenskich i meskich i bedziemy myślec ktore z nich wybrac :D:D Kupilam maniuli nowy sliniaczek nowe butelki 4 bodziaki a dostala od mamy chrzestnej kurtke na wiosne i spodenki :) Jeszcze jej pare ciuszków dokupie i bedzie przygotowana na wiosne :D:D:D:D a zolza mi dzis wylazla z chodzika. przechylila sie tak mocno, lapy do przodu wyciagnela i sie wyczolgala... a potem poraczklowala w strone schodów. a ja w lazience bylam. o boze ledwo ja zlapalam ale sie strachu najadlam... wogóle ma zapedy dzisiaj do lobuzowania. rano sobie chodzila po pokoju na czworaka podeszla do kanapy wstala i wlazlą zolza na kanape... Przydaly by mi sie jeszcze ze 4 pary oczu zeby za tym nadązyć :D:D:D Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Paulinka osobiście odradzam Zuzie :D To są straaaaaaaaszne psotnice :D :D Ale z tych kochaniutkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani moja Maja nie tylko nauczyla sie wchodzic ale juz schodzi sama. I ona dzisiaj mi wariowala a do tego nic nie jadla. Mi tez sie podoba Hania a dla chlopca to Igor. Jak bede miala jeszcze dzieci to dam im tak na imie. Dobra uciekam spac . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka i madziunka dziekuje za zyczonka. Zuzanka troche mnie pocieszylas ze u mnie jeszcze nie tak drogo,oby tylko w srode sie nie okazalo ze tez musze na sam bojler wydac 8 stow:O Zuzanka ostatnio szukalam pojazdu dla swojej niuni i znalazlam cos co pewnie sie spodoba twojemu mezowi bo z tego co pamietam to on lubi formule 1 ,a ze jablko niedaleko pada od jablonie wiec;) cos dla Bartunia http://www.allegro.pl/item317536953_smoby_chodzik_jezdzik_formula_1_maclaren.html madziunka mala bosko wyglada ,i jeszcze te jej kolczyki,miodzio:) Weronika kochana duzo zdrowka zycze,obys szybko poradzila sobie z tym zapaleniem ucha.Przewialo cie czy cos jeszcze innego? 10% ubytku na sluchu to niewiele,jak cie maz badz tesciowa czyms beda denerwowali w mowieniu to zawsze bedziesz mogla powiedziec ze nie slyszysz co do ciebie mowia;)ale tak na powaznie zycze ci by wszystko bylo dobrze. aga kup nakolanniki Bartusiowi na kolejny spacer i spodnie beda cale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani odradzam Olafa-znam dwoch to mega porazka Hania* witaj I przesylam buziaki dla tych co nas czytaja a tutaj sie nie ujawniaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×