Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

MaMani ale co mozna chcieć od produktu pochodzącego z Chin ???? Nieee Karola jeszcze nie karmiła rowerka, ale za to lubi kręcić pedałkami :D:D:D Chole*a jak to głupio napisane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light :D:D:D:D:D Moja narazie do pedalów sie nie dobiera :P:D:D:D:D:D:D a chin nie z chin... ja zapłącilam za to kupekasy tzn nie ja tylko moja mama ale jak dla mnie to ponad 100 zl to duzo pieniedzy i chcialabym otrzymac sprawne urzadzonko :D:D a to ze to taka kupa plastiku to juz inna bajka :D:D:D ale z 2 strony nasz chodzik to tez kupa plastiku a sprawdza sie świetnie wiec moze i to sie sprawdzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lece robić obiad Pomysł na ,,,,,,,,,rybe w sosie koperkowo=śmietanowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light ja tez zaraz zmykam powiesic pranie chcialam sie tylko pochwalic ze mania nauczyla sie schodzic z rowerka... przekląda nóżki na jedną strone i wychodzi pod barierką... Jej to coś dla malpek powinnam kupic a nie dla dzieci :D:D:D:D:D:D np klatke z gumy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziękuję za wszystkie miłe słowa :-) Wiki nie miała gorączki więc wg zaleceń lekarza na razie nie wprowadzam jej antybiotyku. W ogóle to wygląda dobrze i nic niby jej nie jest. Tylko skąd ta gorączka od czasu do czasu....no i to jej niejedzenie :-( dzisiaj mąż zaniósł jej mocz do badania...zobaczymy... Gabo kończy dziś antybiotyk. Nie kaszle, tylko ma katar gdzieś tam głęboko. Nie jest zbyt uciążliwy ,no ale jest. Nie da się tego ściągnąć fridą. maMani-wiem co przeżywasz z tym ściąganiem \"smarków\". Gabi na widok fridy zaczyna płakać. Mam do Ciebie pytanie-co to za mleko Isomil\"? dla alergików? trzeba mieć na niego receptę? jaki jest jego smak? Gabi pije Bebilon Pepti, ale może chociaż kaszki będę jej robić na czymś innym bo ostatnio kiepsko z tym jedzeniem. weronika-Ty już jesteś w 8 m-cu ciąży? rany, jak to zleciało...na kiedy dokładnie masz termin? Tobie i maMani będziemy pomagać przy ich wychowywaniu ;-) w końcu jesteśmy teraz mądrzejsze i każda może coś doradzić. Wiadomo przecież że co dziecko to inne sposoby które na nie działają. Fajnie, przynajmniej odświeżymy sobie wszystko i zobaczymy ile w ogóle pamiętamy z tego okresu ;-) zdrówka Ci życzę i dla Izy też (w końcu moja imienniczka ;-)) piszesz że Iza ma alergię. Moja ma pokarmową ale pulmonolog stwierdziła że na coś \"z powietrza\" też prawdopodobnie ma. Nie mamy zwierząt w domu, nikt nie pali, nie grzejemy, nie mamy pierza, dywanów (tylko taki jeden mały), ale o rozwieszonym praniu na kaloryferze nie słyszałam. Często tak robię. Jaki to ma wpływa na ich alergię? Tłumaczyła Ci pulomonolog? acha...i wielkie buziaki, dużo zdrówka dla Izy-kończy dzisiaj 11 m-cy :-) ale macie przeboje z tym rowerkiem. Ja ostatnio miałam wybrać spośród 3 rzeczy co ma kupić chrzestny na roczek. Wybrałam http://allegro.pl/item319128781_fisher_price_2w1_chodzik_jezdzik_lew.html lightblue-ja też miałam robić to samo co Ty na obiad ale niestety zapomniałam o smietanie,więc będzie pieczona ryba :-) ja też proszę o przysłanie mi jeszcze raz tych danych do pitu wiecie co,chyba pójdziemy z torbami ;-) dostaliśmy rachunek za wodę 520zł/ 2 m-ce !!!ostatnio wydawał nam się nieco wyższy ale mieliśmy popsutą spłuczkę i więcej zleciało wody. Tym sobie to tłumaczyliśmy. Ale spłuczka jest już naprawiona, a taki rachunek nam wyszedł. Normalnie płacimy ok.150zł. Dzisiaj wymienialiśmy licznik bo aministrator (spisuje liczniki) zasugerował że jest popsuty. Ale dlaczego my mamy za niego płacić. Spółdzielnia bierze pieniądze na jkaiś fundusz remontowo-eksploatacyjny, a za wszystko i tak musimy płacić. Nawet za wymianę zamka przy wejściu głównym. Oni z tego funduszu tylko żarówki wymieniają. Co za patałachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik to takie mleko bez niczego ... nie ma w nim glutenu bialka krowiego, laktozy sklada się z: syrop kukurydziany, oleje roślinne ( slonecznikowy, kokosowy sojowy) bialko sojowe sacharoza. plus minetaly i witaminy jest baaaaardzo slodkie i mania je bardzo chetnie pije. zastosowanie to :Nietolerancja bialek mleka krowiego, alergia, nietolerancja laktozy, glutenu, przewlekle i ostre biegunki, galaktozemia. na recepte kosztuje 8 zł bez recepty 16 :) ale sprzedaja go only w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki izawik! 👄 ale dzisiaj Iza kończy 10 m-cy a nie 11 :) z tą alergią napisze Ci później ponieważ teraz nie mam czasu , jestem tylko na momencik. pozdrawiam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ądne kwiatuszki :D:D moze u nas w ogródku ze niedlugo sie cos pojawi... w zeszlym roku na poczatku marca bylo juz kolorowo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam justaaaaaaaa tez pisze zadko i tez ciezko mi czasem wskoczc dziewczny jak ja sie wczoraj wywalilam kostak skrecona mleko bartka wylane masakra a jak szybko podnosilam sie z ziemi zeby nikt mnie nie widzial bartus zrobil dziaj pierwsza kupke na nocnik a jak przy tym stekal ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka łomatko ale du*a cała :D:D Ale żarty ,zartami dobrze,że nic poważnego Ci nie jest!!! I gratulacje dla Bartusia, nie lada wyczyn ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dzieki za odpowiedz na moje pytanko pomoglyscie mi bardzo buziaki dla Was:) MaMani sliczna masz niunke a rowerek bomba tez chcemy kupić Liwii ale trochę później :) chyba że ktoś z rodzinki nas wyprzedzi:P Ja dzisiaj sie nie wysilałam z obiadkiem zrobiłam ziemniaczki i pulpeciki w sosie i do tego sałateczka warzywna:) izawik ciesze sie ze dziewczynka jest lepiej:) Liwia ma takiego Lwa jest zadowolona teraz to tylko siedzi i my ja pchamy ale pomalu zaczyna coś sama przebierać nóżkami:) weronika m zdrówka i radości dla Izy :) LightBlue przepiękne kwiatuszki ja czekam na swoje w ogródku i sie doczekać nie mogę :) wschodzą krokusy i tulipanki:) zuzanka14 brawo dla Bartusia a Ty kobietko dobrze ze nie złamałaś nogi ..... U nas pada wiec siedzimy w domku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki Wiktorki i wydaje mi się że są dobre :-) przyszła dzisiaj zamówiona przeze mnie mąka bezglutenowa :-) i bułki bezmleczne, bezglutenowe i bezjajeczne....teraz dokupię jeszcze ramę oliwio (bezmleczną) i Gabi na pewno będzie się cieszyć z nowego jedzenia :-) mogę jej teraz piec różności, np. naleśniki :-) ale się cieszę :-D lightblue-są już takie kwiatki? wczesna wiosna tego roku :-) maMani- kupiłam to mleko. Wypróbuję je ale muszę uważać bo jak robiliśmy pół roku temu badania z krwi na alergeny to wyszło że jest ślad alergii na białko sojowe,a to mleko akurat je zawiera. Mam nadzieję że uda się je wprowadzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik a no są takie kwiatki i jeszcze są już stokrotki :D I ja się cieszę, jak ty sie cieszysz :D (jak to brzmi), ale czytając twoją wypowiedz mozna wyczuć lepszy humor :) Chciałabym kupić Karoli czapeczkę, ale nie wiem jaką http://www.allegro.pl/item312369770_dziewczeca_czapka_wiosenna_firmy_yorker_.html http://www.allegro.pl/item314150800__neo340_szydelkowa_czapka_25_kolorow.html http://www.allegro.pl/item318406406_wiosna_2008_czapka_lotos_nowe_czapki.html A sprzedaje na Alegro http://www.allegro.pl/item321528913_jak_nowy_uniwersalny_podgrzewacz_canpol_babies.html Karolcia zjadła wlaśnie jabłka i banany z sucharkami Gerbera, jest wniebowzięta :D nabrała chęci do wariacji i własnie wyciaga zawartość swojego łózeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie ta ostatnia podoba najbardziej później na pierwsza a na koncu środkowa bo taka z dziurami to sie raczej nie sprawdzi ani w leci bo za cieplo na czapke ani wiosną bo guzik daje- same dziury :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue mi sie podoba ta ostatnia a potem ta pierwsza :)ja tez sie przymierzam do kupna czapeczki ale u nas jeszcze sezon zimowy w sklepach wiec muszę poczekać;) izawik życzę udanych wypieków i pichcenia smacznych dań dla Gabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Light a mi sie dla odmiany podoba ta srodkowa, ale jako ze mam chlopaka to nie znam sie jaka jest w uzytkowaniu;-) Ja jeszcze w legnicy zaopatrzylam Bartka w dwie czapeczki:-) Zapomnialam Wam napisac,ze Bartek potrafi pokazac jak robi piesek:-) U nas dzis pogoda fatalna tak jak u Madziorka. Mamani tez chetnie pochwalilabym sie naszym rowerkiem ale wlasnie sie zorientowalam,ze kabel do aparatu i moja ladowarka do telefonu zostaly w Legnicy. A Maniulkowy rowerek extra! fakt tylko,ze sa dosc wywrotne. Izawik swietny ten jezdzik, my mamy troszke inny i Bartek ciagle z nim szaleje. A lista zakupow dla Gabi mnie przerazila.Biedna Gabrysia, no i Ty bo na Twoim miejscu nie mialabym pojecia co jej dawac do jedzenia. Weronika m-dla Izy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcielo mi dwie ostatnie linijki z poprzedniego posta wiec jeszcze raz: Zuzanka gdzie tak wczoraj rabneles? Na ulicy??? Evanikaa gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no i skad teraz będziemy wiedziały jak wyglada Bartuś ??? ;) Dzięki dziewczyny za opinie na temat czapek. Więc na poczatku chciałam kupic tą szydełkową, nie wiązaną. Ale jak zobaczylam,że Karolinka sciaga sobie czapkę z głowy to stwierdziłam,że ta odpada. Ta druga, co czapeczka załozona jest na lalce, bardzo mi się podoba, ale nie wiem jak bedzie wygladała na głowce dziecka. A ta trzecia, jesli podobnej nie spotkam na bazarku w Oławie, to chyba kupię. Ja też się zastanawiałam, gdzie podziewają się dziewczyny. Może zrobiły sobie urlop od pisania z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light nie omieszkam zajrzec:-) A kabel mi mama po niedzieli wysle, wiec Was pomecze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniooola od MaMani Karolinka dziękuje Ci za wpis na blogu :D🌻 Dziwuszki dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajcik🌻 masz u nas zostawione pozdrowienia od--->cioci swojego męża:D zajrzyj na kwietniówki2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka pragnę zauważyć, że ja doskonale pamiętam, ze Marcelek jest taki sprawny i że jako pierwszy zaczął z kwietniowych dzieci chodzić :-) No właśnie gdzie się podziewa evanikaa ? justaa miło, że się odezwałaś, daj znać jak Szymonek. rudamaxii a co z Tobą? zuzanka dobrze, że nic nie połamałaś sobie! A ja jestem sama bo mężyk w Polsce...jak ja nie lubię sama zostawać z dziećmi. Ale za to przywiezie mnóstwo polskiego jadła więc dupka znowu trochę urośnie. Dzisiaj Maja została nakarmiona w wannie bo inaczej za nic w świecie nie chciała przyjąć jedzenia. Dobrze, że jeszcze karmię to mi z głodu nie umrze. Gorzej moje (.) (.) A właśnie Izawik czy ta kuracja przyniosła jakiś efekt? Aga co do moich dzieci to ja mam bardzo z nimi wesoło. Do południa jestem sama z Mają i generalnie raczkuje tam gdzie i ja jestem. Po południu jest już Kubuś i bawią się razem no i nierzadko kończy się to płaczem. Maja szuka jego towarzystwa, wchodzi do niego do łóżeczka, 2 razy mi już z niego spadła więc on na siłę ją z tego łóżeczka ściąga a ona protestuje. Jak go czasem chwyci za włosy to aż mnie na sam widok wszystkie na mojej głowie zabolą. Któregoś razu dałam mu lizaka ale wcześniej dałam Mai do polizania no i jak Kuba to zobaczył to wpadł w taki szał. Nie chciał drugiego, chociaż ten był takiego samego smaku- nie, bo on chce tego co ma Maja. Istne cyrki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×