Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość sarita
cześć mamuśki! ja ostatnio jestem taka jakaś umęczona... nie wiem dlaczego ale jest mi z tym okropnie...żle mi się spi, nie mogę stać w kolejkach o ile nie mam możliwości podparcia się o cokolwiek, bo inaczej grozi mi omdlenie, i jeszcze ten ząb... 3 razy w tym tygodniu byłam u dentysty...brrrrr... no ale może skończę marudzić. wpiszę się do tabelki:) NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....17....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Lucja, Julita, Alicja izawik.........02.04.07........19....1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75 sprawdz poczte czy cos doszlo. Bo wysyłam z poczty w necie, a wiadomo,ze nie zawsze działa ona tak jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita, mam podobnie, jak za długo musze stać w kolejce, robi mi się słabo... Ale co się dziwić, to jeden z uroków naszego stanu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 wysłałam do Ciebie i do Ani75 wysłałam powtórnie, aby miec czyste sumienie. A teraz uceikam robic kopytka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę Wasze zdjątka annalewandowska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75 podaje email, Paulka i lightblue zdjecia juz poszły :) Mnie wszystko denerwuje, interenet fatalnie chodzi niemoge wyplat naiuczyciela puscic ach szkoda gadac. Paulka nie stresuj sie ja tez ieczuje ruchow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ranne ptaszki, widze, ze buszujecie juz od switu. A ja po nieprzespanej nocy wstalam o 10. Cos te noce mam takie rozne, raz jest ok, a raz sie krece od 2 do rana. Dzisiaj to juz sobie pol zycia z nudow zaplanowalam. LightBlue wyslalam Ci fotki ale chyba wszystkie powinnysmy sobie je dac na stronke i dokleic obok suwaczkow. Bedzie sobie mozna zawsze przypomniec kto jest kto. U nas sniegu nie ma, nawet jest sloneczko ale za to cholernie zimno, maz rano skrobal szyby w aucie. To ja wchodze na www.fotosik.pl i tam sprobuje pare fotek wkleic. To narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie tez czekam na wasze fotki, jesli ten pomysl z fotosikiem nie wypali. Piszcie na ewqa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie jeszcze od nikogo zdjec nie widzialam, tylko Twoje paulka z blogu, na razie nie przejmuje sie ze nie czuje ruchow bo pierworódki moga czuc nawet w 20 tc, a powiedzcie mi swedzi was skora na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam tylko 3 maile do Was. Zrobcie liste maili, albo poslijcie moje fotki dalej please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Czesc dziewczyny, ja tez chce zdjecia dostac:-) Paulka slicznie wygladalas na slubie! No i flowerska inaczej sobie Ciebie wyobrazalam:-) Zaraz powysylam swoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam u gina i słyszałam bicie małego serduszka :) Na razie jest wszystko ok więc usg będę miała za 5 tygodni (22tc). Dowiedziałam się też że pierwsze ruchy powinnam zacząć odczówać za 2-3 tygodnie bo właśnie zaczynam 17 tc. U mnie jeszcze nie spadł pierwszy śnieg ale jest bardzo zimno. Dziś mam wolne więc wybrałam się na zakupy i sprawiłam sobie ciepły kapelutek i szalik. Odkąd pamiętam wszelkich czapek unikałam jak ognia a teraz trzeba myśleć nie tylko o sobie więc się poświęcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie poczytałam, co napisałyście i napiszę o sobie podsumowująco ;) : - też mi się trochę łuszczy skóra na sutkach - też nie czuję ruchów dzidzi, ale że to pierwsza ciąża to się nie martwię - kurtki na razie nie kupuję, bo liczę na to, że się jednak będę mieścić w dotychczasowych, a jak się nagle przestanę dopinać to kupię - też śpię gorzej niż przed ciążą, budzę się w nocy, może nie na długo, ale dotychczas spałam jak kamień. Ponadto, czasami boli mnie brzuch w nocy, zwłaszcza jak się przewracam z boku na bok. Najwygodniej to by mi się chyba spało na plecach, ale koleżanki mnie nastraszyły, że nie wolno, bo macica coś tam uciska - chyba jakieś nerwy przy kręgosłupie i może to być niebezpieczne. - u nas w Warszawie też teraz pada śnieg i jest zimno No chyba to już wszystko. Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno - słyszałyście o hartowaniu piersi/sutków? Robicie już to? Moja mama mi powtarza, że ona robiła i nie miała potem problemów z karmieniem, ale nie pamięta od którego miesiąca zaczęła hartować. Polega to po prostu na pocieraniu podczas mycia np. ostrą gąbką, czy ręcznikiem, tak żeby skóra na piersiach stała się mniej wrażliwa. Do wizyty u gina jeszcze miesiąc, więc pytam Was. Czy Wasi lekarze wypowiadali się w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o takiej metodzie i nie robilam tego ani przy pierwszej ciązy ani teraz. Ale faktycznie sutki przy karmieniu córci miałam bardzo poranione. Wydaje mi sie ze wynikało to z nieprawidłowego przystawiania, potem jak mała nauczyła się ssać prawidłowo, już było w porządku ale kto wie, może w tym hartowaniu coś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
urcze, mam jakies problemy z poczta, nie wiem co sie dzieje, zrobie sobie przerwe i ide po paczka, bo mi sie strasznie zachcialo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Narazie nici zwyslania do Was zdjec, probowalam 4 razy, w miedzyczasie pochlonelam paczka i serek homogenizowany:-) Dziekuje Aniu, dostalam Twoje zdjecia. Janika moja mama mowila mi tylko zebym masowala piersi,ale jej chodzilo raczej o to by ujedrniac skore, wiec o hartowaniu nic nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
ide sie polozyc, bo znow mi sie spac zachcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
o to jeszcze sprawdze poczte i sprobuje jeszcze raz wyslac swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
dzieki zuzanka, dostalam, fajnie poogladac wakacyjne zdjecia jak za oknem tak zimno:-).Mi znow sie nie udalo wyslac maila, moze wieczorem bedzie lepiej:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×