Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość justka 27
mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelica , nie byłam. Raz z kumpelą się zgapiłyśmy bo był lot za 600 zł z hotelem z GD do Stambułu! Cena powalająca normalnie. Stambuł mi się cały czas marzy bo to piękne miasto z niepowtarzalnym klimatem. W styczniu raczej chłodno. Sama nie wiem. W Stambule to na pewno bo tam na północy ogólnie nawet latem jest inne powietrze niż na Riwierze np. A wybierasz sie moze? Gdzie dokladnie i skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! 3 dni do dnia ZERO! :D POprasowane juz mam, kosmetyki wyjete i jakos tak malo mi wyszlo....cos jest nie tak...musze jeszcze raz zweryfikowac bluzki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zastanawiałam się jak to tam jest, bo chciałam w ferie zimowe jechać gdzieś z koleżanką, a że w Turcji byłam i bardzo m i się pdoobało , to pomyślałam , że może jeszcze raz bym pojechała:D Po prostu zakochałam się w Turcji ;) I myślałam, że byłaś i może mi powiesz:) Kiedyś Cię pytałam o Tunezję zimą i też ponoć pogoda jest niepewna. Już nie wiem, co brać pod uwagę, żeby było ciepło i w miarę tanio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W styczniu pogoda zapewniona to jest chyba tylko na innym kontynencie-Fidżi,Bali,Dominikana itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepło i tanio to Egipt. Tylko musisz zarezerwować wcześniej. Moze w ofertach first minute w grudniu, styczniu - najpóźniej. Ferie sa dość obleganym terminem na Egipt. Do Turcji zresztą zimą się nie dostaniesz na Riwierę bo nikt już tam nia lata od listopada do końca marca. Chyba, ze z Niemiec, jak masz blisko. Do Tunezji tak jak mowilam nie ryzykowalabym. W Egipcie masz ciepełko i jak znajdziesz dobrą ofertę to też nie za wiele wydasz na miejscu bo tam jest jeszcze taniej niż w Turcji. Ja byłam w Hurgadzie akurat, ale podobno w Sharm el Sheikh jest ładniej i chyba nawet nieco cieplej niz w Hrg - jesli chodzi o styczen. Zobacz sobie hotel Noria Resort w Sharm. Koleżanka była więc wiem z pierwszego źródła, ze było fantastycznie i hotel rewelacja. W centrum 4*. Z Sharm mozesz jechac do Kairu na wycieczke, albo na jeep safari, nawet do Izraela jeśli możesz. A moze rejs po Nilu co? To ma byc na 7 dni czy na 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczasy 14-dniowe. Podoba mi sie ta opcja z Izraelem:) Moi rodzice parę lat temu byli w Izraelu i chwalili sobie. Próbowałam już teraz szukać jakichś ofert, ale chyba jeszcze biura podróży nie rozpoczęły sezonu zimowego, bo niewiele można znaleźć. A z jakiego biura podróży byłaś w Egipcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie bardzo zalezy mi na tym, by móc dużo pozwiedzać, a nie leżeć godzinami plackiem na plaży. Więc chciałabym taki rejon, z którego wszędzie jets stosunkowo blisko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na objazdówki jeżdżę z Triadą i sobie chwaliłam. Mają dobrych przewodników i jak wybierzesz sobie dobry hotel, o którym poczytasz wcześniej w necie co i jak to nic Cie nie zaskoczy i bedzie ok. Jest w Triadzie opcja równiez z Izraelem jako objazd. I pozniej pobyt masz wlasnie w Sharm El Sheikh. Popatrz na stronie Triady, Alfa Star, Rainbow Tours oni maja objazdowki po Egipcie. Kup sobie w sobote gazete Wyborcza i patrz na promocje. A kiedy są ferie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Tobie, ze rejs po Nilu jest naprawde super. Nie ma codziennego pakowania np. jak to ma miejsce kiedy jedziesz autokarem. Po prostu statek płynie, wysiadasz, zwiedzasz - zazwyczaj do południa, kiedy nie ma dużego słońca, i później wracasz na statek masz czas wolny. W czasie wolnym albo sama wychodzisz sobie na miasto albo opalasz sie na tarasie statku. A jak statek płynie w ciągu dnia to na tarasie leżysz i widzisz taki spokój, ciszę, palmy, małe domki...naprawdę się odpoczywa. Ja nie miałam opcji Kairu w rejsie, ale pojechałam sobie z Hurgady dodatkowo. ALfa Star wiem, ze ma z Kairem. Moge Tobie przeslac kilka zdjec z rejsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, kusząca propozycja :D Muszę wszystko omówić z koleżanką , z którą chce jechać. Coś czuję, że nie będziemy się mogły zdecydować:D Jak możesz to proszę prześlij zdjęcia z rejsu po Nilu:) oto mój adres : e.san@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie kalkulację kosztów. Wybierz kilka biur zobacz program. Podlicz wszystkie dodatkowe koszty wstępów, wiz itp. Czasem jest tak, ze jesli znajdziesz dobrą ofertę to nie opłaca sie np. brać objazdu tylko z Sharmu jechać sobie do Jordanii gdzie jest piękna Petra, albo do Izraela, albo do Kairu. Jordania wlasciwie jest droga, ale dla tamtych widoków podobno warto. Podczas tej wycieczki zatrzymujesz sie nad Morzem Martwym, smarujesz błotkiem i pozniej unosisz sie po powierzchni morza. Fajnie co? Jest też Jordania, Syria, Egipt z Rainbow Tours. Trzy ładne kraje. W Syrii też byłam i tam to dopiero jest prawdziwe \"arabowo\" jak ja to mowie. Zadnej komercji, turystyki, jestes dla nich prawie jak kosmitka ze swoja jasna skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam właśnie różne propozycje, ale mam takie wrażzenie , że chyba jednak jeszcze za wcześnie. Te ceny są takie standardowe, myslisz, że za miesiąc - dwa zrobią jakąś promocję? :) Z jednej strony chcialabym wszystko dokladnie zaplanować , zarezerwowac itd, ale z drugiej strony później mogę kupić tą wycieczkę o kilkaset złotych taniej. a jeszcze z z następnej strony moge mieć problemy ze znalezieniem aktualnej oferty, na którą miejsca jeszcze zostały.. Myślisz, że lepiej czekać, czy wszystko duzo wczesniej zalatwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia poszły. Napisz pozniej o czym myslisz, i jak masz pytania to chetnie odpowiem w miare swojej wiedzy. Teraz lece sie dalej pakowac. 2,5 dnia do dnia ZERO!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz odbiore pocztę i pooglądam śliczne zdjęcia:D. Wielkie dzięki za pomoc. Odezwe sie później:) Miłego pakowania :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz to tak jest czasem z tym czekaniem na ostatnia chwile, ze albo nie ma miejsc albo terminy nie pasuja, albo hotele juz nie te. Jesli jedziesz z Warszawy np. to wiadomo, ze zawsze cos znajdziesz bo stamtad to wszystkie biura lataja. Ja mam problem bo wole z Gdańska i Warszawe omijam poki moge. Narazie poczekaj jeszcze bo to za wczesnie jesli chcesz na styczen. Albo idź do jakiegos biura, najlepiej agenta, i zapytaj kiedy najlepiej na ten termin kupic. Moze dam Tobie numer do bardzo fajnej dziewczyny w moim miescie i ona Tobie doradzi. Jak chcesz to dzwon: 058-782-02-90 - Monika Stenka.Ona jest bardzo kompetentna bo duzo jeździ i ma ogromną wiedzę na temat hoteli i biur. Jest agentem wiec znajdzie cos fajnego jak nie w jednym biurze to w drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już mam wszystko naszykowane. Jutro jeszcze małe co nieco i wkładam do torby. Niech już będzie ta środa bo zeświruje z tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss fajnie sie masz, że jedziesz znów do Turcji:) Oglądnełam zdjęcia z Egiptu - śliczne są , a najlepszy kolos:D A jeśli chodzi o mnie do jestem ze Śląska, więc wolałabym wylot z Katowic, z lotniska w Pyrzowicach. Za tydzień wybiorę się z koleżanka popytać po różnych biurach. Teraz mam nawał nauki :( a tu po mojej głowie krążą mysli o ciepłych krajach ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze mam fajnie. Za to Ty później w samym środku zimy pojedziesz żeby zrzucić szaliki, czapki i pomykać po plaży w stroju. To chyba jeszcze lepiej :) Ja w terminie od listopada - a w tym roku juz od października - do lutego, marca nie mam szans na urlop w pracy. A wtedy wlasnie marzyłby mi sie urlop w Egipcie w Sharm. Mam tam internetowego dobrego kolegę, którego chciałabym odwiedzić w końcu kiedyś. Mmmm, ale dobrą kawusię sobie zrobiłam :) Dzisiaj juz nic nie robie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Angelica220
daj znać jesli znajdziesz cos ciekawego z katowic!:) Parris milego pobytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Doczekałam sie. Mialam dzisiaj dluzej pospac, ale sie nie dalo. Nerwy mnie zjadają. A mam czekac az do 17.00 jak wyjde z domu. Najbardziej lubie moment kiedy siedze juz w samolocie. Nie lubie latac w nocy za bardzo bo nic nie widac ;) Włożyłam już dzisiaj ostatnie ciuchy do torby, zostały tylko kosmetyki. Nawet nie jest ciężki ten moj bagaz, co mnie cieszy bo bedzie miejsce na nowe zakupy. Pozdrówka :D ....jutro o tej porze bede juz na plazy ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej , Pariss jak ja Ci zazdroszcze:) Mi tez ta piosenka zawsze będzie się kojarzyć z Turcją, coś w niej jest takiego magicznego :D Pozdrowienia i baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam właśnie
teraz jakiejś wyjątkowej okazji do Turcji, najchętniej Egejskiej, najlepiej na początku października, wylot z Wawy. Słyszał ktoś? Świetna oferta do Fethiye właśnie mi umknęła, bo były dwa miejsca, a chcemy z polecieć dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka 27
a co to znaczy dobra okazja? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×