Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość KoloHarnaś
Do Solo.. no widze koleżanko że zeszłaś troche na ziemie po pierwszym szale euforii , który dostałaś gdy znalazłaś te kartke w hotelu z info zeby napisać maila i potem bez opamiętania szukałaś kontaktu z chlopakami z hotelu przez poczte e-mail , skype, MSN i jak sę tylko dało... (sic. żenujące ! ) Naprawde nie widzisz bezsensu swojego postępowania ?! a może czegoś Ci brakuje w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh trochę ostro to ująłeś(aś?)... Ale mi też się wydaje, że wczasy z mężem i malutkim dzieckiem to nie kolonia, a i 13 lat już chyba nie masz, żeby się \"zakochiwać\" w intrygującym nieznajomym. Takie to w sumie trochę przykre, biorąc pod uwagę, że nie jesteś samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
Kochani, może jednak nie tak ostro, każdemu zdarzyło sie kiedyś kimś zauroczyć a jeśli sie nie zdarzylo to sie zdarzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochani trzymajcie sie ciepło ja uciekam, walizki spakowane, jeszcze cos zjem i mykam w strone lotniska bo kawałek mam wiec ok 14tej musze wyjechac z domu, mam nadzieje ze moj pobyt w Turcji będzie wspaniały :) oby wszystko było ok, jak wroce z pewnością cos napisze :] a moze nawet jak bede tam na miejscu i bedzie jakis net to sie odezwe :) trzymajcie sie papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solo
Ale w kim miałam się zakochać lub zauroczyć skoro nie wiem kto to zostawił, kolega widzę szuka sensacji albo może potrzbuje ułozyć nową bajkę dla siebie na dobranoc. Myślę że to Pani Sprzątająca pokój podrywała mojego męża po prostu... Muszę zmienić nick na nowy widzę... A tak na marginesie jestem szczęsliwą 31 letnią mężatką cholernie przystojnego faceta i matką cudownej, najpiękniejszej na świecie 4 letniej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniball
" A tak na marginesie jestem szczęsliwą 31 letnią mężatką cholernie przystojnego faceta i matką cudownej, najpiękniejszej na świecie 4 letniej dziewczynki" Ale z powodu głupiej kartki z hotelu sponiewierałaś się!!. Jednak lepiej zmień ten nick. Chociaż i tak już przeszłaś do historii tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
Haniball, co to znaczy "sponiewierałaś się!!" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniball
W wersji light oznacza to nadszarpnięcie reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
wersja light mi wystarczy, o hard core nawet nie pytam, ale mimo wszystko uważam ,że to za mocne słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniball
Być może, być może. Jak wobec tego takie zachowanie nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co to roztrząsać??? Dla mnie temat nie istnieje. Krzychu baw się dobrze i korzystaj ze słoneczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniball
Odwołuję pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, masz jakieś zdjęcia ze swojej podróży? Coś wspominałaś, że wrzucisz linka, ale chyba go nie przeoczyłam? :) Muszę poczytać instrukcję tego mojego aparatu i go rozpracować, to po powrocie też się zdjęciami będę mogła podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wróciłam, niestety... było cudownie, rewelacyjnie, jedzeNie przepyszne, wódkę którą wzięlam, żeby zapijać po posiłku zużyłam do drinków hihi. Alanya piękna, hotel Panorama polecam z czystym sumieniem, różne animacje typu rzucanie lotkami (za nietrafienie miałam karę w postaci całowania obcego faceta-dobrze, że mnie żona/dziewczyna nie opieprzyła), pilates, aerobik w wodzie, strzelanie z wiatrówki, granie w basenie w piłkę, wybory miss,internet, bilard, ping-pong i mnóstwo chętnych do zabawy:) łaźna turecka a zwłaszcza końcowy masa mniam;) Turcy nachalni bardzo, ale cóż taki naród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaż miało być:) przytyłam:( kupiłam oczywiście po uprzednim targowaniu: przyprawy, maskę i przeróżne pierdółki. najtaniej było nie w MIGROS, ale w pobliskim makrosupermarkecie-woda 1,5 litra kosztuje 0,5 liry. kupiłam też przepiękne bikini za 9,90 liry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :) Zwłaszcza z tym bikini, miałam sobie kupić nowe przed wyjazdem, ale chyba dam sobie spokój z wielkimi poszukiwaniami i na miejscu się trochę obkupię. A byłaś na jakichś wycieczkach? Może ktoś mi też opowie jak to wygląda w tej łaźni. To się na początku wykupuje pakiet tych masaży/zabiegów, czy jak to tam wygląda? One są mam nadzieję koedukacyjne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak, na wycieczkach żadnych nie byliśmy, mimi,że mieliśmy pammukalle gratis, przez cukrzycę mojego faceta. Rezydentka odradzała tam jest 350 km, jedzie się 6-7 godzin, potem 2,5 w upale (nie ma drzew żadnych) i powrót o 23. a my z insuliną, gdzie ją podawać, upał, niestety. łaźnię miałam tuż przy hotelu, leżałąm na leżaczku przy basenei, gostek przyszedł poopowiadało niej, 20 euro od osoby, ja utargowałam 50 euro za 3 osoby za 2 godziny.sana koedukacjna, leżysz pół godziny na marmurowym czymś;) z poduszeczką pod głową.przychodzi pan i nałożoną rękawicą robi ci peling całego ciała, potem robi sztuczkę z workiem,którym pomacha i napełnia się pianą i jeździ nim po twoim ciele, potem masaż, łaskocze cię specjalnie, ja mam straszne łaskotki chichotałąm się jak głupia. na koiec polewa cię wodą od ciepłej po chłodną.wychodzisz, wyciera cię i kładziesz się na le żaczku, dostajesz wodę i czekasz. przychodzi następny, nakłada na twarz maseczkę zieloną, jakieś algi czy cuś. jak zaschnie zmywasz ją sobie sama. i najprzyjemniejsze na koniec-masaż, miałam najlepszego masażystę bo poszłam wcześniej niż moi panowie, oni wcześniej wyszli a ja dalej byłam na masażu. ciało delikatne, tylko tłuste po olejkach,ale ja lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną zadowoloną :) Widzę, że łaźnia robi furorę. GdybyByłoTak, łaźnie są różne i różne są w nich \"atrakcje\" w zalezności od ceny i od łaźni. Zazwyczaj to jest tak: Wchodzisz, i najlepiej mieć już założony strój kąpielowy i na to coś lekkiego, jakaś plażowa sukienka czy top i krótkie spodenki. Przyjeżdżają po Was do hotelu i odwożą także nie ma problemu, po mieście się nie będziesz za wiele kręcić. Idziesz do przebieralni gdzie zamykasz swoje rzeczy (warto mieć choćby 1 E na napiwek dla masażysty, ale nie trzeba) na kluczyk w szafce. Kluczyk nosisz ze sobą na bransoletce. Dają jeszcze takie pareo w kratkę. Pierwsza jest sauna sucha kilka minut, później sauna parowa z olejkami gdzie leżysz na ciepłym marmurze, później chwila w jacuzzi, następnie przechodzisz na wielką salę ( w zależności od wielkości łaźni oczywiście) i tam na marmurowym podgrzewanym podeście robią Tobie najpierw piling rękawicą i lekki masaż przy tym, a później masaż pianą http://www.turkishholiday.net/images/hamam2.jpg później jeśli chcesz to kładą maseczkę z alg (czasemjest dodatkowo płatna). Ostatni etap to czekanie na masaż ciała. TO najprzyjemniejsze. CZasem masaż jest w oddzielnych pokojach/parawanach a czasem jesli jesteś z kims to jesteście masowani w jednym pokoju przez dwóch masażystów. Wszystkie te etapy są wliczone w cenę, którą zapłaciłas. Oczywiście są łaźnie gdzie masują stopy, robią jakieś inne cuda itp. ale to jest podstawowy program. Czasem nie ma np. łaźni parowej. Zdjęcia mam, ale cały czas niezgrane :O Załamana jestem. Jak wstawię na stronę to podam na pewno. Na pewno też będę opisywała na innym forum i dawała odrazu zdjęcia także sobie poczytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja30
Dziewczyny! A ja wylatuje w środe- opcja 7 +7 jak juz wczesniej pisałam - czyli 7 dni zwiedzania a 7 dni byczenia się w 5* hotelu- więc może będzie dobre jedzonko i mnostwo fajnych atrakcji!! no ilicze najakies zakupy, choć te podróbki sa podobno marnej jakośc- ale przekonam się z checia sama. Paris!! Czy ja na objazdówke mam brać adidasy czy raczej sportowe sandały, bo reszte butów na pobyt to pisałaś -japonki, jakies sandałki itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracja w adidasach się upieczesz i niewygodnie jest w autokarze. Najlepiej sportowe sandałki czy coś wygodnego. Weź też do autokaru małego \"jaśka\" (ja zawsze na objazdówki biorę) albo taki dmuchany \"rogalik\". Rano wcześnie często bedziecie wyjeżdżać i można sobie trochę pospać jeszcze. Możesz też mieć jakieś skarpetki na rano bo w autokarze bedzie chłodno rankami, tak samo coś z długim rękawem. Może być koszula z długim rękawem czy cieńszy polar albo dżinsowa krótka kurtka (katana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! O widzę, haman opisany ze szczegółami... Wykupiłam w hotelu...i namówiono mnie na masaż leczniczy, utargowałam na 150 E za tydzień i wiecie , wcale nie żałuję tej kasy! Takiego masażu w życiu nie miałam...najpierw sauna, potem 40 min masaż od czubków palców u nóg po czoło, z przodu i tyłu, z olejkami i na kręgosłup maść Gim bay, troszkę ostra...potem relaks przy herbatce i godz. musiałam siedzieć,żeby te olejki się wchłonęły, potem kąpiel w morzu i dopiero jak sól je wyjałowiła mogłam iść pod natrysk. Rozreklamowałam i Polacy, którzy skorzystali z łażni , chwalili te masaże i haman... I na koniec gratis hamam i 2x maski z alg.. Do tej pory mam super skórę.. Szkoda,że u nas nie robią tureckich masaży...tak solidnie..juz nie będę powtarzać się o hamamie... przywiozłam rękawice i mydełka na hamam , jakoś w domu sobie zrobię namiastkę... Turcja jest boska...i ciągle mnie zadziwia.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Jak zawsze można na Was liczyć :) Lusi ja zapomniałam, że to Twój mąż był w szpitalu przed wyjazdem. Ale i tak wspaniale, że mogliście jechać i dobrze się bawić na takich wakacjach :) Jeszcze 11 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
Ja wykupiłam Hamam w hotelu, na wypadek gdybym chciała uciekać :-) Za 20 euro przezyłam prawie 3 genialne godziny. Sauna, masaże, maseczki, olejki, w przerwie herbata z granata ( słodziuśka). Masaż całego ciała suuuuuuuper a masaż twarzy z olejkami różanymi bajka. W trakcie pobytu wpadałam na masaż pleców i karku a jako stała klientka dostawałam maseczkę z glinki, masaż twarzy czy też relaksacyjny masaż stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja30
Hej1 wiem juz gdzie jadę- wylatuję w środe wieczorem na 7+7 z tym ,ze najpierw mam wypoczynek a potem objazdówke. Wypoczywam w 5* Aydinbey Gold Dreams k/Alanyi - była moze ktoras z Was?? No i cieśnienie juz mam... na maxa- w weekend zaczynam pakowanie, ostatnie zakupy i..... gowa mi już pęka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracja, a jedziesz z Triady, tak? Zadzwoniłaś do Warszawy i pytałaś czy w biurze Tobie powiedzieli? Ja teraz szukam dla znajomej z pracy objazdówki na wrzesień i z Triady nie ma już miejsc na 17.09 (do Antalii) wyobrażacie sobie? Są na 15.09 z pobytem w częsci egejskiej i chyba na to się zdecyduje. Najpierw namawiałam ją na Alanię a teraz wyjdzie, że Marmaris. Mam nadzieję, że na 22.09 znajdę dla siebie jakieś miejsca, a jak nie to wtedy zostanie mi Sharm jako plan B :) Vouchery już mam kupione :D aha! i zdjęcia mam w końcu zgrane. Stwierdziłam, ze na każdym wyglądam okropnie. Nie wiem co mam wywołać. Z aparatu kumpeli to może 2 mi się podobają a z mojego 3. Reszta same widoczki a ja po prostu koszmar. Kiedyś ładniej wychodziłam na zdjęciach chyba ;) Jutro zacznę może coś kombinować i niedługo wkleję. Dzisiaj idę na urodziny do mojej 3 letniej ulubienicy. Mają być kucyki i inne \"cuda niewida na kiju\" :) Gracja pakuj się bo to sporo czasu zajmuje a w tygodniu to wogóle mało da się zrobić. Iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusi a problemów z przechowywaniem insuliny nie było w hotelu? Obsługa była pomocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, lodówka była w pokoju i prpblem z głowy. co najśmieszniejsze, niektórzy Polacy dowiedzieli się o tym od nas po kilku dniach hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja30
Pariss! w Triadzie juz mi powiedzieli gdzie będe mieszkac przez tydzień i co mam najpierw- że pobyt. Jak się ich poprosi to sprawdzaja to prZed wyjazdem przez centrale w Warszawie. Pariss- czy Ty zawsze wszystko prasujesz przed wyjazdem? Boże! ale ciuchów nakupowałam na wyjazd- a przeciez może jeszcze cos przywiozę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracja pytałam o to czy wiesz bo chciałam potwierdzić to, że jak się zadzwoni na kilka dni przed wylotem to już wiedzą w centrali. Tak było jak jechałam do Syrii. Niestety prasuję :O Ostatnio wzięłam za dużo ciuchów jednak. Weź sobie odłóż na objazd 7 t-shirtów + jakieś 2,3 w razie czego, w jedną siatkę. Poprasuj i złóż tak żeby później tylko wyciągnąć i założyć bo na prasowanie nie bedzie czasu podczas objazdu. Jakieś 2 lekkie przewiewne sukienki plażowe na plażę i z 3 zestawy \"wyjściowe\" ;) resztę dokupisz ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×