Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość violka71
Madzianetka no tak! - dzisiaj Tobie wszystkiego najlepszego życzę, pomyślności, zdrowia i aby się spełniło wszystko o czym tylko marzysz:-) Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GentlyMan
Witam!! Nie pierwszy i nie ostatni będę jak napiszę, że jestem pod wrażeniem forum - super się to rozkręciło Wam tutaj!!! Pariss Twoja wiedza jest niesamowita i nieocenioną pomocą w temacie Turcji!!!! Jak już przeczytałem, że wiesz nawet gdzie są kamerki internetowe w Alany to już nie mam słów:) Lecę 13.08 na 2 tygodnie do hotelu Jasmin Beach 4* Alanya - Incekum - czy ktoś był właśnie w Incekum ( a może ktoś zna teh hotel) i może mi coś o nim napisać - szczególnie interesowałyby mnie informacje o życiu nocnym, imprezach, sportach przy plaży - bo o zakupach to już się dużo naczytałem studiując forum:) . Ma ktoś orientację jakie są koszty wypożyczenia samochodu i ile kosztują skutery wodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GentlyMan dzięki :) Musisz przyznać jednak, że moje wszystkie pomocnice, które wróciły też robią kawał dobrej roboty na tym wątku. Czasem zaglądnę po kilku dniach i patrzę a tu odpowiedzi na wszystkie pytania. A kiedyś sama pisałam. Cieszę się, że podobało się komuś i że te informacje są przydatne. Gorzej jakby było odwrotnie ;) W Incekum osobiscie nie byłam, wiem, że to jest mniej więcej w połowie drogi do Alanii i do Side. Także można skoczyć i tutaj i tutaj. Samochody to róznie, pamiętam ulotkę z Kemer z tamtego roku i zależnie od modelu najtańsze były już od 40 E za dzien. Pamiętaj jednak, że benzyna w Turcji jest droga więc bierz jakiś ekonomiczny samochód. Warto się zorientować po ile są wycieczki bo często to się bardziej opłaca. Co innego gdy kilka osób się złoży. Może bedzie ktos ciekawy w hotelu i bedzie mogł się dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro lecę, mam wątpliwości co do ciuchów czy mozna normalnie krotkie spodenki i na ramiaczkach koszulki jak jest z ubieraniem na objazdowce w sensie zwiedzania meczetów itp czy nie tzreba byc jakos bardzo zakrytym bo chyba w hotelu czy na plaze mozna isc w mini zwiewnej spodnicy odpiszcie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GentlyMan
No więc chyba będę testerem Incekum - napisze coś jak wrócę w takim razie o hotelu i miejscu w którym będę. Jeszcze jedno pytanko - w kwestii wsadzania kasy do paszportu w recepcji w celu uzyskania lepszego pokoju - jaka kwota jest wystarczająca:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violka71 - napewno sie spotkamy na lotnisku! :) ..tylko jak my sie rozpoznamy??? Szkoda wielka ze do innego hotelu lecisz :( razem zawsze razniej! Pariss dzieki za info.! Już 13 - lotnisko Poznań! Ktoś jeszcze leci ??? :) ..może zrobimi zlot kafeteri na air ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GentlyMan
no cóż ja 13.08, ale z Pyrzowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magisterka na mieście chodzisz dowolnie ubrana, jak w Europie. W meczecie trzeba mieć zakryte ramiona, najlepiej jakiś szal zwiewny albo chusta wystarczy. TO samo mężczyźni, zakryte ramion (t-shirt) i kolana (dłuższe krótkie spodenki albo długie lekkie spodnie). Do meczetu wchodzi się na bosaka więc warto mieć \"jednorazowe\" skarpetki żeby nie deptać po tych dywanach gdzie miliony ludzi chodzi i zostawia swoje ślady. Ja nie lubię i jestem wrażliwa na punkcie stóp więc zakładam skarpetki i póxniej je wyrzucam :) GentlyMan ja nie praktykuje nigdy wsadzania w paszport kasy. Oni i tak dają jak leci w sezonie bo wybrou nie ma. Hotel ma zazwyczaj te same pokoje po każdej stronie. Różnica jest pewnie tylko w widoku. JA najpierw idę i oglądm pokój, jesli mi nie pasuje to schodzę do recepcji i proszę o inny. Jesli mają to zaprowadzą i wtedy oglądasz i widzisz, który lepszy. Wtedy wystarczy dać kilka dolarów (np. 5) chłopakowi, który Ciebie zaprowadził i to wszystko. W recepcji poźniej podziekowac i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka71
Wish* a o której lecisz? Bo my z synem w nocy - 23.55. Może rzeczywiście hasło kafeteria na lotniskach będzie ok, albo np. Pariss:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka71
Assiaa a czy Ty jeszcze bywasz na forum? Też lecisz 13 w te same strony i też na 7+7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka71
Assiaa a czy Ty jeszcze bywasz na forum? Też lecisz 13 w te same strony i też na 7+7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, moja przyszła teściowa jak ją tylko odwiedziliśmy to następnego dnia (czyli wczoraj) pognała do biura podróży i dziś wieczorem leci do Alanyi na tydzień. Ok, może to i nawet zabawne. Ale w tym momencie mój narzeczony musi jechać do niej do domu (inne miasto), żeby zaopiekować się jej psami, bo nie ma komu. Strasznie się cieszę, że możemy się spotkać ze znajomymi i rodziną, dać im upominki i poopowiadać o naszym urlopie, ale kto by się naszymi planami przejmował... Ale kwas! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka71
Wish* sorki! z wrażenia zadałam głupie pytanie, przecież odlot jest jeden o tej samej godzinie:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violka na hasło Pariss żeby Was nie wsadzili do jakiegoś samolotu do Paryża :D Proszę mi się tutaj przyznać, która to koleżanka z kafeterii była z koleżanką z Karawany w Fethiye ;) GdybyByloTak , to po co tak ładnie opowiadałas teściowej o Turcji? ;) Nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka71
No tak Pariss! Masz rację:-)) Byłoby kiepsko, bo przecież tam nie ma łaźni tureckich!:-) W razie czego napiszemy z Wish* do Ciebie, żebyś Nas z tego Paryża odebrała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka71
Ok, to jesteśmy wstępnie umówione:-) Pariss podobnie jak Ty aparat kupiłam niemal przed wyjazdem i co zrobiłam dzięki Tobie? Sprawdziłam czy zdjęcia się dobrze wgrywają! Cieszę się, że Tobie się w końcu udało wygrać ze sprzętem (zdjęcia są piękne, mojemu synowi też się podobały, szczególnie te z jedzonkiem:-) ) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka71
Wish* my się jednak nie spotkamy na lotnisku:-( Pytanie o godzinę nie było aż takie głupie, bo właśnie zobaczyłam, że Ty lecisz na Egejskie, czyli rano:-( Czy ktoś leci w nocy z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam, jak zwykle to ona miała więcej do opowiadania niż my, bo ciężko przy niej dojść do głosu. Poza tym płyta ze zdjęciami odmówiła współpracy, więc nawet nie było to poparte obrazem... Ale zaraz ma samolot, więc już nic nie mówię. Niech spędzi miły czas w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek32
fotki extra :) i znowu lęk przed lotem samolotem odszedł w niepamięć przy takich widokach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByloTak fotki są piękne! Ślimak kapadocki widzę zaliczony. W Kapadocji wkurzyły mnie ostatnim razem te paskudne chodniki. W 2004 nie było tych uliczek z betonu, tragedia :O Widzę tam też restauracje na rzece, byłaś na Dimcay może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że się podobają :) Byliśmy na Dimcay, bo to był punkt kulminacyjny wycieczki jeepami. Wcześniej zwiedziliśmy meczet na wsi, chałupkę na drzewie, gdzie panie robiły gozleme, a nasz turecki przewodnik robił animacje (dużo śmiechu było), potem postój niedaleko tamy na rzeczy połączony w kąpielą (ja nie wchodziłam dalej jak do kostek taka lodówa) i wreszcie lunch na rzece. Fajnie było :) I rzeczywiście widoki są niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLasnie słyszałam ze podczas wycieczki jeepami jest obiad na dimcay. Pyszna rybka była? Ja bylam w ostatniej restauracji juz pod samą tamą, tam są takie domki na skałach i ryba była wyśmienita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×