Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

FAnnky jaskinia jest od storny Side zaraz na początku Alanii mozna powiedziec. Moze zaraz gdzies poszperam za mapką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to przechodziłaś 5 razy ??:O jakim cudem ja jej nie widziałam a dziennie łażę tam kilka km jak nie kilkanascie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to jest z prawej str a nie z lewej stojąc przodem do morza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky wejdz na holidaycheck.de i wpisz sobie Hotel Blue Star. Wejdz pozniej w mapke po prawej i od Blue Stara kieruj sie nieco w strone portu i nizej. Tam bedzie ulica Damlatas Cadesi i zaraz na samym jej poczatku sa jaskinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ja ograniczona jestem :O Parris jestem na tej stronie ale nie wiem gdzie ta mapa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam już to zdjęcie, mapkę też znalazłam ale za cholerę dalej nie wiem gdzie są te cholerne jaskinie według tej mapy wygląda mi na to że wejście jest przy porcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do portu jeszcze jest spory kawałek od jaskin. Zapytaj miejscowych nastepnym razem i na pewno Cie pokierują. W Alanii jest tyle uliczek, że wystarczy,z e skrecisz nie w ta co trzeba i juz cos Ciebie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok tylko jak oni mi znowu zaczną tłumaczyć to i tak będę z tego głupia :) ale spoko dam radę, będę szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj powieksz sobie i widac dobrze. http://maps.turkeyodyssey.com/road_map/images/alanya_city_map.jpg dopiero teraz widze jaki ja kawał chodziłam z kleopatry do portu! Ja myslałam ze to tylko kawałek był z hotelu do jaskin a to taki spory kawałek. I ja tez chodziłam raz jedną ulicą raz drugą i czasem przechodziłyśmy koło tego śmiesznego drzewa a czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky najlepiej isc i co 10 minut pytac kogos po drodze, wtedy trafisz. A czasem moze byc tak, ze trafisz na jakiegos znudzonego w sklepie to Ciebie nawet zaprowadzi na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh w końcu już wiem gdzie ona powinna być 👄 wielkie dzięki, ale nie mogę zrozumieć jakim cudem ja jej nie zauważyłam !!! byłam tam chyba 100 razy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, tak to juz jest w Alanii. Pełno uliczek i niewiadomo gdzie trafisz. Ja tez zauważyłam to przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też łaziłam już różnymi uliczkami zawsze w jakąś inną skręciłam żeby nie było za nudo ale jakimś cudem zawsze omijałam tą jaskinię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan.. idziesz od portu, obchodzisz wzgórze z zamkiem i po drugiej stronie góry w zieleni są szklane drzwi , za nimi jaskinia, dosłownie 3m od morza... lub idąc plażą Kleopatry lub promenadą, dochodzisz do zbocza i jak się kończy beton, jest jaskinia... Do pozostałych jaskiń dopływa się stateczkami, bo są pod wzgórzem zamkowym i potem do wody i kto potrafi, musi do nich dopłynąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już wiem gdzie nie daleko tego sprzętu do ćwiczeń na promenadzie, już nawet przejrzałam wszystkie zdjęcia z tych okolic czy przypadkiem nie uwieczniłam tego gdzieś przez przypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam Kochane 🖐️ Cos zmeczona jestem. Jeszcze tylko czwartek, w piątek do fryzjera i 4 DNI WOLNE!!!!! Na 2 dni jade do kumpeli na wieś a 2 dni w domu pobuszuję i podjem rogale marcińskie (kupne) :) Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się gapię na to zdjęcie drzewa gdzie pisze damlatas i nie mogę się nadziwić jakim cudem ja tego nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jaskinia to znak, że jednak dobrze robię wracając tam 3 raz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..też wróciłam dla tej jaskini....bo wcześniej nie zdążyłam przez wycieczki...a idąc z powrotem, przez bazar, nakupiłam ,że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bazarze bywam codziennie i to nawet po kilka razy :) a tak w ogóle to warto iść do tej jaskini ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fannky chyba warto :) Znalazłam na wątku na gazecie.pl ofertę na 5* hotel na termin czerwcowy za 2.400 http://www.easygo.pl/wycieczka/turcja/riwiera-turecka/club-paradiso-resort-18177.html?od-2009-06-10 http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=660&w=86853228 Tarlusia moze Ty sie wybierzesz? Poczytaj sobie. Do centrum nie jest daleko. DO plaży wozi bus z hotelu. Pełno atrakcji w hotelu. Ja bylam w tamtych rejonach w hotelu Maritim CLub Alantur. W wątku na gazecie dopisałam coś i dałam linki do hotelu. IYI GUNLER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita...m...🖐️ ..proszę, Pariss już jest...[:classic_cool: jaskinia jest piękna! pewnie ,że warto, a nawet trzeba zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ok już wiem gdzie to się znajduje ta jaskinia to mam nadzieję że w końcu ją zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestudiowałam loty Triady (narazie nie ma cennika first na stronie) i wg tego wychodzi mi, ze z GD bede miała wyloty do Hiszpanii i na Rodos i oczywiście Bodrum. Hiszpania mi tak długo chodzi po głowie. Ciekawe jakie ceny? PO pracy lecę po katalog i gazetkę promocyjną. Bardzo bym chciała zobaczyć Alhambrę i Gibraltar. Moze sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też bym chciała jeszcze raz do Hiszpani, byłam kiedyś ale smarkata jeszcze wtedy byłam :) ale tu chyba też na all nie ma co liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky raczej nie. Jak juz to bardzo drogo, ale mi to nie przeszkadza bo wezme albo sama objazdówke w najtańszym terminie, albo jak z wypoczynkiem to bede chciała pojechać do Maroko i do Malagi także 2 dni juz mi odpadną, i przetrzymam bez all. Zjem za to coś hiszpańskiego. Znając jednak życie ceny mnie zwalą z nóg albo terminy nie beda pasowac kumpeli bo ona ucząca jeszcze. W każdym razie idę podpytać do Triady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×