Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dżunia ja o 4:30 wstaję ale nie idę jeszcze spać. Nie wypada tak się zrywać z imprezki od psiółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......tany, tany.....lalalala, ale fajnie :D Kurcze, oooo... jak pięknie stół zastawiony ;), a co to za smakołyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia co tylko sobie wymyslisz to masz: od prawej np. turecki biały ser, oliwki, poimidorki dalej słatka grecka, bakłażany w oliwie, borek, gozleme, kebab iskender, chlebek pide ...dalej nie widzę bo za daleko a na deser baklava, lody, revani i RAKI i EFES i ALANYA ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czad!!!!!!! ja zostaje, a niech się dzieje...jutro lekkie zakwasy i Alkasetzer...na pewno pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciepło się tu robi. kto nas rano posprząta z parkietu. Będzie problem. Jakby co to barek mam pełny , jest tam wszystko oprócz Efezu bo piwa u mnie nikt nie trawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ja tez dawno słuchałam turkish music, dzisiaj tak sie odważyłam po długim czasie i mojej piosenki to juz 100 lat nie słyszałam. Jak dawno nie słyszałam tureckiego :) tatlym, tamam, gidemem, evet, hayir......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--a o której muszę od Ciebie wyjechać żeby zdążyć do pracy na 6:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo no ja nie wiem, na Rębiechowo mam 20 minut - samolot 40 minut - tak koło godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to do 4:00 mam się bawić mnie już nogi bolą . Muszę przyznać że muzę dobrałaś dobrą na dzisiejszą imprę. Chyba wiedziałaś że przyjedziemy tu ,wszystkie,no może wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąc nie chcąc Pariss ja również dołączam:P i byłam na parkiecie z Wami przy Serdarze jakbyście nie wiedziały:D...ahh turkish uwielbiam:D no to szał pał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Bobo ja teoretycznie dzisiaj nie obchodzę,bo zawsze słyszałam,że należy pierwsze po urodzinach,a ja już miałam..ale jak widać jedna solenizantka wystarczy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj, Pariss...100 lat to nasz gatunek chyba nie żyje (noo, poza małymi wyjątkami), Świetnie się bawiłam i dzięki za wszystko :) .........hej, kolego, do domu czas, zostaw..przecież to jest moja psiapsióła ...... ach, ci faceci ;) to dobranoc Kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjj....... Pariss.........rozłożyłas mnie teraz tą piosenka na kolana !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaaaaa!!!!uwielbiam uwielbiam....nieważne,że stara ale dla mnie MEGA! 😘Pariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno Dżunia, pojdziesz na kolanach do domu jak tak się pokładasz :D ;) Stare ale jare , zawsze na mnie te 2 piosenki działają :D Ja zmykam, Bobo ścisz sprzęt jak się skończą piosenki i samolot czeka :) pa pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie załatwiłam poranny transport do pracy Jest na Naszej poczcie.\ Impreza naprawdę zajefajna. I kto by pomyślał ze do Gdyni cała Polska się zjedzie. Fajnie jest tak w babskim towarzystwie poszaleć . Dżunia tylko z facetem przyszła , ale się napił co pomylił partnerki a to dobre haha. Frogii ale to nic że nie dzisiaj i tak Ci życzę wszystkiego co sobie zapragniesz. i szybkiego wylotu do Alany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Pariss na odchodne: Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×