Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ale pomyśl Kwiatuszku jak zacznie się 2009 w Chinach !!!! Ale pompa i mam nadzieję że cały 2009 z takim nastawieniem przeżyjesz/ Odpoczywaj zatem i nabierz sił na te parę dni pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już dzisiaj nie będzie. Pozdrawiam wszystkich na nocnej zmianie i kolorowych snów. Wracam w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to się Bobo zmyła ;) Ja dopiero sprzątnęłam jedną szafkę. W takim tempie to mi do świąt czasu nie starczy. FAkt, ze to była najgorsza szafka bo z komsetykami i pierdółkami. Całą siatkę mam śmieci i końcówek kosmetyków. Te z ciuchami to szybko pójdą bo nie mam tego wiele do układania. A wiecie kupiłam sobie ostatnio w sklepie taką fajną kopertę zapachową. Włożyłam ją do szafy z rzeczami i normalnie pachną mi niesamowicie. Same pomarańcze i cytrusy. Nastepnym razem kupię jakiś morski zapach. Kiedyś kupiłam takie w Niemczech w sklepie Nanu Nana i też mi długo pachniało. Zmieniałam szafy i wszędzie pachniało. Dziewczyny jutro toto lotek! Grajcie chociaż od czasu do czasu. Jak któraś wygra to stawia reszcie urlop w Turcji w jakimś wypasionym hotelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego jeszcze nie było. Paris sprząta a "Turczynki" śpią w najlepsze. Śpijcie dobrze psiółki....ja wracam do sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka, nie wiem co się stało, bo tak normalnie, to ja jestem/lub lepiej powiedziane bywam na pierwszej zmianie, a tu proszę przeszłam na \"nockę\". Ale wszystko przez Was, bo zanim to wszystko odczytałam to trochę czasu minęło :P No to sobie śpijcie śpiochy i sprzątajcie (jedna porządna Pariss o tych świętach myśli :P ) a ja sobie trochę pobuszuje po forach i już :D A może któraś się odezwie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dżunia! No widzisz jak to przed świętami się zmienia wszystko? Kto by pomyślał, ze my dzisiaj na nocce ;) Ja już w szafkach mam sprzątnięte. Tak jak pisałam w ciuchach mam zawsze porządek wiec tylko nieco poprzekładałam. Jutro najgorsze - OKNA -!!!! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci dobrze, bo ja jak sobie pomyślę o mojej kuchni to mi jest niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w jaki sposób masz ją zniszczoną? masz ściany czarne od jakiegos dymu czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie już przyzwyczaiłam się do nowych okoliczności, domyłam co się dało domyć...no i kombinuję jak tu zdobyć trochę forsy, żeby na wiosnę jakiś remont zmontować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchnie mam wyłożoną po części bardzo jasnymi panelami MDV czy jak one się tam nazywają (no i one nie są juz takie jasne, a po dokładnym umyciu zostały tylko miejsca no nie wiem jak to określić- ciemniejsze, przyfajczone), szafka się do połowy ztliła, więc ją wyrzucam.....generalnie z przekazu to usłyszałam (nie było mnie wtedy w domu), że to nie był otwarty ogień, tylko dym no i temperatura, ale jakoś mi się nie chce wierzyć, ale cóż co się stało nie odstanie, dobrze, że tylko tak się skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miałaś jakiś pożar w domu????!!!!! Matko! To się ciesz, ze Ciebie nie było? TO od sąsiadów się wzięło czy u Ciebie? Współczuję :O Do wiosny niedaleko, wykombinujesz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie Pariss, u mnie :( Frytki się zachciało, a że się olej na gazie postawiło, to się już zapomniało...no i masz babo placek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mój kolega mawia : live is brutall Trochę musiałam sobie tu popłakać :( Idę już aaaaa, "nocki" to chyba nie dla mnie :D, chyba, że na jakiejś imprezce :P Dobrej nocki Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płacz Dżunia. Myśl o wrześniu ;) 👄 Dobranoc, ja też się zwijam powoli bo nocki to nie dla mnie, wolę poduszkę i kołderkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wszystkie dalej śpią Fannky i Bobo urlopują to ja otwieram dzisiaj pogawędki :) Dzień dobry! Wstawać, sprzątać, leniuchować czy co tam sobie zaplanowałyście :D Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszsytkim psiółkom. Ja jak zapowiedziałam jeszcze w łózku i wyjde tylko na zrobinie jakiegos jedzenia i mycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek wszystkim, jak tak Pariss mówisz, to ja się dostosuje :D i zabieram się do pracy..... tylko jest małe, jedno ale......jakoś mi się nie chce :P Miłego dzionka, owocnego sprzątania i sympatycznego leniuchowania ( to do Kwiatuszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Turkomaniaczki popoludniowo:) Dawno mnie nie bylo ale jakos ostatnio mam bardzo malo czasu, w pracy urwanie glowy, a po pracy wypadaloby posprzatac tak generalnie ale tak jakos nie moge sie sie zmobilizowac. Dobrze ze chociaz troszke wypoczelam w Madrycie, a wczoraj musze Wam powiedziec mialam urodziny tam...skonczylam iles chyba dziesci kilka lat, nikomu nie przypomnialam o tym i.... moja jedna corka zamowila mi fryzjera na wczoraj i musialam isc, potem wieczorkiem moja druga corka uprowadzila mnie i moich bliskich do restauracji. Od mojej drugiej polowki dostalam kasiorke na prezent i poszlam sobie dzisiaj kupic ......gre Wii. Byla promocja z trzema dodatkowymi gierkami, pan pyta w jakim przedziale sa dzieci , bo chcial mi doradzic ktore wybrac, wiec mowie jedno w moim wieku a drugie ciut starsze, no i jeszcze dwoje dochodzacych, mlodszych o 25 lat. O czywiscie mowilam to calkiem powaznie, pan popatrzyl na mnie i zaczal tak strasznie rechotac ze az sie poplakal i dodatkowo za poczucie humoru dostalam upust 10% heheheh .... Bobo- jak bedziesz robic pierozki to zrob wiecej tak ze 30 sztuk dla mnie :) Pariss- jedz do Mexico bedziesz nam opowiadac jak bylo, no i jeszcze jak chlopak namawia to tym bardziej, moze nam tam zostaniesz ? kto wie?:) mnie corka namawia na wycieczke i zakupy do NY ale sie zastanawiam bo za te pieniazki lepiej polezec gdzies w sloneczku do gory brzuchem:) Kwiatuszek -jak ja Ci zazdroszcze taaakiego Sylwestra!! Frogi- a co Ty bedziesz pracowac w Sywestra??? Dzunia- jak chcesz to moge Ci pomoc pomalowac kuchnie bo ja mam wprawe, ciagle cos przestawiam, przerabiam w domu, a tym bardziej moja droga ze jak bede jechac z lotniska to przejezdzam przez Twoj Oswiecim, bo ja mam do mojego rodzinnego domu 30 km od Ciebie:) Manuella- Twoj przepis na pasztet dalam mojej kolezance w zamian za degustacje i byl wspanialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!:) Mój dzień to bardziej podobny do Kwiatuszkowego niż Pariss czy Manueli...obudziłam się w południe a wstałam chyba 1,5h później wiedząc ,że wieczorkiem idę na pyyyyyyyyyyszną kawkę albo czekoladę,do mojego kochanego miejsca,gdzie taaaaakk pachnie kawą:):):) Ale sprzątać też będę!i choineczkę chyba też w tyg już ubiorę:) Kari- wszystkiegoooooooooo najjjj, dużo siły i pozytywnej energii(choćby nawet takiej jaką ma nasza Bobo),spełnienia marzeń i super wakacji wiadomo,że najlepiej w naszej Turcji kochanej:):):)🌻🌻🌻 Tak chce iść do pracy na Sylwetstra,koniecznie!w końcu ma być w sierp/wrz Alanya więc chce mieć jak najszybciej kase,poza tym jeszcze mam inną ważna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Frogi:) Dla tak szczytnego celu jak Alanya warto nawet w Sylwestra pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak w Polsce, ale u nas tak strasznie zimno a zwlaszcza te podmuchy wiatru, ze nawet nie chce sie nigdzie wychodzic. Prawie wszyscy kichaja, mnie dopadl taki kaszel ze wypadaloby caly czas pic syropek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kari i Frogi, Kari to ja serdecznie zapraszam, no i pomalujesz przy okazji :P Frogi ty szczęściaro, spanie masz do pozazdroszczenia :D Ja tu przypadkiem z Pariss otworzyłam wczoraj \"nockę\", ale tak jakoś bez \"popitki\" za długo nie wytrzymałam :P :D Pariss chyba zresztą też nie, ja to trochę chałupę odgruzowałam, właściwie została mi resztka w łazience no iiiiiiiii.........weekend!!!!!!! Szkoda, że z tego wszystkiego zrobił się jednodniowy :( Na dworze to nie wiem Kari jak jest, bo nawet nie wychodziłam dzisiaj, ale chyba zimnawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka dzwonila ze na kaszel i dreszcze najlepsze mleko z czosnkiem... loo matko, nie!! Poszlam do kuchni i zrobilam sobie herbatke z rumem:) sie rozgrzeje to i pewnie przejdzie:) Frogi- pomalowlac pomalowalabym tyle ze ja bede przejedzac kolo Ciebie dzien przed wigilia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki to nie do Frogi bylo a do Dzunii chyba mi ten rum juz do glowy uderzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari! Sto Lat Sto Lat wszystkiego naj najlepszego, dużo zdrowia i szczęścia oraz wspaniałaych podróży ;) Ładne urodzinki Tobie przygotowała rodzinka. A co to za gra? Ja to w gry tylko w Chińczyka :D Co do prośby do Bobo o pierogi to ja też się podpinam bo nie potrafię robić i w domu zawsze mamy \"zdobyczne\" od cioci albo od koleżanki. Kwiatuszek i Frogi leniuchują tutaj. Kwiatuszek wysłałam na naszą pocztę slajdy z Chin. Są niesamowite. Naprawdę Tobie zazdroszczę. Ja mieszkanie mam prawie wypucowane. Wlasciwie to trzeba bedzie sie za tydzien bardziej skupic na lazience i to wszystko. A na ozdoby świateczne juz dzisiaj nie miałam siły. Okna, firanki itp mnie wykończyły. Od teraz juz siedzę i się nie ruszam. Jakiś film dzisiaj mamy? Lecę na Mexico odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guten abend :)) melduje sie za zachodniej granicy. wiecie co ?? tu zimnej niz w polsce. mroz i ziab 😭 zaraz znajomi przyjada wiec bedzie mala popijawa :) Pariss domyslam sie ze z ta zabawa to bylo do mnie, mala na szczescie chodzi spac o 19 ale przez caly dzien bawie sie z nia. a od poniedzialku bede pomagac szwgrowi w tapetowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky witaj! Ledwo przyjechałas to juz Cie do roboty zagonili? ;) U nas tez zimno, ale sucho całe szczescie. Mam nadzieję, ze moje okna sie trochę utrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja gapa, albo przepracowana, albo ....... Kari wszystkiego naj... z okazji urodzinek, no nie badż taka skromna, tylko podziel się tą nowiną, które to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×