Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

No, sałatkę jeszcze skończyłam robić. Zaraz jeszcze przelewy. Fannky to też dobrze, ze nie trzeba sie specjalnie ubierać i można na luzie spedzic wieczor. Frogi moze podawałas rzeczywiście :) ale okazję złapałaś , też chce 3 nowe bluzeczki za stówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się piszę na zbiorową dietę. Muszę koniecznie zrzucić kilka dobrych kilogramów bo już jak beczka wina wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówcie,ze przez nadwagę spędzimy Sylwka w dresach.. ..tez mam nadmiar z przodu...i skóra mi schodzi, a raczej naskórek się łuszczy, bluzki w takim łupieżu, ..no mam opalanie w grudniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili polecam peeling kawowy i dobrze nawilżający balsam. Zejdzie martwa złuszczona skóra i jeszcze troszkę opalenizny się odkryje. Dostałam od mojej siosttr fajny balsam do ciała z La roche Posay Lipikur czy coś takiego, jest super. Ja mam czesto zimą problem z suchą skórą szczególnie na brzuchu i po bokach. Nie wiem od czego bo z solarium nie korzystam wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co pijecie jutro? Ja to chyba sprite i herbatę :D Co która robi? Ja mam jeszcze bigosik, i galaretę z kurczaka, pstrąga w galarecie i nową sałatkę śledziową. Przyjeżdża do nas jutro ciotka z wujkiem i beda sąsiedzi także trochę bedzie tego :) W tamtym roku miałam mega doła i przesiedziałam calutki wieczór od godziny chyba 20-21 do 2 w nocy z moją przyjaciółką na skypie. Ona była wtedy w ciąży i nigdzie nie szła, jej facet w pracy, pozniej doszedł do nas ale do jej Nowego ROku juz nie dotrwałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie będę się paprać w starym roku z kawą..mam mydełka z Turcji z hamamu i balsamy... jutro pije szampana i może jakieś winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę sie prysznicować, zaraz wracam. Czy u Was kafe też tak muli? Sto razy odświeżam i nie mogę nigdzie wejśc. Myślałam, że tylko w pracy tak mam ale w domu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie działa oglądam nowy katalog Quelle, widzę,że moja szafa nadal modna, na moje szczęście....ale z wciskaniem się może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze tak koło 21 zaczniemy. Na 20 beda u mnie goście i kolacja, zjem szybciutko \"pobędę trochę\" i się zmyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi jak na moim aparacie to pol biedy, ale jak na obcym :O ja jutro w domu ale nie wiem czy bede zagladac na net :( mam nadzieje ze bede mogla zagladac spokojnie. ja jeszcze nie wiem co pije moze ramazzotti, moze piwo, jutro sie okaze. ejjjj jak sobie pomysle ze wroce do pracy prosto na remanent to ... :O:O:O:O:O horror :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky na zapas się nie zamartwiaj. Narazie jeszcze masz urlop i jest git! - jak mawiają Kaszubi :D Ja się zmywam bo już mam dość tego oglądania tego tła z kwiatkami na kafe. ładuje się ładuje....i nic, cofnij, odśwież i dalej nic. Za piątym razem uda mi się coś zobaczyć. Mam nadzieję, ze jutro bedzie lepiej bo nie dam rady na dłuższą metę. Dobranoc :) Bobo znowu się mijamy 👄 Jutro chyba bedziesz? A Dżunia jaka decyzja w końcu? Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszej Bobo znów coś ni ma:/... Powiem Wam,że już od wczoraj chyba jednak trochę zaczynam żałować tej pracy,ale hmm trzeba być twardym i się nie łamać ale mam nadzieje,że chociaż trochę mnie wesprzecie, to będzie mi milej się szło do pracy.W ogóle mam nadzieje,że z tym chłopakiem będzie się dobrze pracować i nie będzie od razu na mnie krzyczał...pff No nic ja też się zmywa do łózia w takim razie.Mam nadzieje,że już smacznie śpicie i śnią Wam się wakacje i wszelkie podróże 2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim psiółom. Frogii-- bądź twarda i nie myśl na zapas , wszystko będzie dobrze. Miłej pracy i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Ja bardzo Cię wspieram w tym co robisz.Mam szacunek dla tak wielkich ludzi , którzy w dobie kryzysu który w Polsce trwa od 1945 r są ludzie którzy tak sobie w życiu radzą jak Ty. Wczoraj nie mogłam do Was dołączyć bo mnie nie było w domku. Gratuluję zakupów . Pariss-- ale mocne postanowienie z tym sylwkiem. Mam nadzieję że się tu spotkamy wszystkie o północy i wypijemy wspólnie szampana.Ja dołączam do Was bo tak z mężem postanowiliśmy że zamiast wydać pieniążki na sylwka to kupimy dolary póki są tanie i będziemy mieli na wyjazd do Alani. No to do dzieła laseczki bo czeka nas wiele pracy z przygotowaniem sylwestra w domku.Szampany do lodówek , robić sałatki i zakąski i do spotkania wieczorkiem.Ja jeszcze nie byłam na zakupach ale zaraz to nadrabiam. Pozdrowionka i życzenia miłego ostatniego dnia 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooooooooo, a jest tu kto???????? Ja słuchajcie miałam wczoraj wyłaczenie prądu (nie wiem, czy kontrolowane, czy nie ), ale tego prądu nie było z 20 minut - no przez chwilę poczułam się jak za czasów PRL, ale niestety konsekwencją tego był brak neta, ale kryzys już opanowany :P Całuski dla wszystkich...i jak nie pojadę do Krakówka - stawiam jednak na nartki jutro rano, to się jeszcze może spotkamy :D ( o qrna, raczej przeczytamy......może popiszemy....a nie wiem.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ostatni dzien starego roku, ale ten czas zapier......... rowne 2 lata temu rozstalam sie z chlopakiem a pamietam jakby to bylo dzis :) Frogi to tylko sylwester ja bym poszla do pracy jakby byla taka potrzeba takze nie lam sie :) dzien jak co dzien. zycze wszystkim zeby nowy rok byl lepszy niz poprzedni i zebyscie zrealizowaly to co zalozylyscie zrobic :) ( ja mam zamiar schudnac :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim kochanym Turkomaniaczkom życzę tego co same sobie życzycie:):):) Bawcie się tu super i wypijcie jednego za mnie:) hehehe Bardzo się cieszę,że Was poznałam i trafiłam na to forum jeszcze w 2008r 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 lece do pracy!muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dopiero mam chwilkę żeby coś nabazgrać. Wlasnie nakrywam powoli do stołu bo ani się obejrze a bedzie 20-ta. Fannky ja mam to samo życzenie co Ty - schudnąć przede wszystkim :) Frogi już poleciała bidulka ale chociaz bedzie sie jej cos dzialo i nie siedzi w domu. Lece poki co, pozniej popisze jak juz podjem kolacyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia , szusuj ,szusuj. nie połam nóg. cobyś z nami na Turcję czy gdzieś tam poleciała. Pariss-- czy Twoja kolacja ma coś wspólnego z Twoim życzeniem-- ????? Fanki , wszystkiego najlepszego w Nowym. Frogi -- moja stokroteczko , mimo że Cię podziwiam i tak mi Ciebie szkoda. Pewnie że wypijemy za Twoje zdrówko i powodzenie w pracy i żeby wszystko co sobie wymarzysz na Nowy Rok spełniło sie w 101 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss z rodzinka bedziesz swietowac? dla kogo te nakrycie? ja salatke zrobilam, mama oponek napiekla wiec mozemy swietowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Pariss--dla kogo te nakrycia??? Ja tak Jak Fannki - napiekłam faworków, zrobiłam sałatkę, jajka w majonezie,gołąbki i czekam. Może ktoś przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam nakrycie na pocztę. Zaraz podaję coś na ciepło bo jakoś pusto na zdjęciu. Mamy gości dzisiaj ale to nie moi wiec zaraz do Was wracam. Odchudzać się będę od 2.01 bo nie da rady wcześniej ;) Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzucajcie co tam macie do jedzonka. Ja juz głodna jestem bardzo. Tak bym sobie dzisiaj popiła mojego maritni a tymczasem idę nospę wziąść :D Zaraz wracam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Frogi, Dżunia, Bobo, Fanky, Pariss... widzę, że przygotowania idą pełną parą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vanili , jesteś z nami?? Zajmij sonie miejsce za stołem u Pariss bo inaczej przestoisz narodziny Nowego 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×