Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Vanili ja to po tych wszystkich cenach pseudo First w tym roku nie liczę na normalne oferty. Tylko i wyłącznie lasty i koniec. Wezyr rzeczywiście zwariował. Nie wierze, ze ktos zaplaci 3-4 tys za 2 tygdonie i to na mojowo-czerwcowe terminy. Paranoja. Zuzia oczywiście, ze nie mam nic przeciwko :) Zaglądaj do nas kiedy tylko chcesz. Tamto forum ożyje jak zacznie się sezon i wrócą pierwsi zadowoleni i malkontenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak się zfrajerowałam? Ja myślałam, ze razem z wypisem dostanę zwolnienie na ten dzień co byłam w szpitalu. A u przychodzę i mam sam wypis. Pytam czy zwolnienia na piątek nie dostane? A pielegniarki żdziwione: A Pani chciała? No kurcze, nie chciałam bo nikt nie pytał a ja taka gapa i tez nie zapytałam! Na tym wypisie mam w zaleceniach lekarza: 7 dni zwolnienia. Mogłam dzisiaj nie isc do pracy i posiedziec sobie w domu te 7 dni moze w koncu bym moj kaszel wyleczyla. Tak to jest jak sie idzie do szpitala raz na 30 lat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo teraz to trzeba z księgową i prawnikiem iść do szpitala,żeby wszystkie papiery były w porządku..:P będziesz miała pretekst zabrać komp. i doczytać jak oni nie potrafią poinformować pacjenta w stresach.. Ja płacę dodatkowe ubezp. na pobyt w szpitalu, a jak chciałam odzyskać za uszczerbek, to momentalnie się okazało,że niska szkodliwość i nie opłaci mi się głowy zawracać i chodzić po urzędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to wlasnie wygląda. To tak jak z ubezpieczeniem w PZU. Mozna 20 lat płacić składki a pozniej wielkie G...dostajesz. Chyba zaraz idę spac. Poczytałam gazetki i troszkę relacji z Meksyku i położe się dzisiaj wczesniej. Jakoś ostatnio mi się dobrze śpi i szybko zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnikiem znowu za późno się pojawiłam :( Fajnie Zuzia, że jesteś z nami......tylko czemu sobie nika nie zaczerniłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie jeszcze jest Pariss, tak sobie czytam o tych planach urlopowych...i znowu mnie zazdrość bierze :P Ja tak włączając się do dyskusji, to powiem, że wybór Wybrzeża Egejskiego jest strzałem w dziesiątkę......jest tam po prostu przepięknie...no i chyba zdecydowanie zieleniej niż w Alanyi (chociaż nie wiem, tam nie byłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Jest bardzo zielono i więcej pięknych gór wokoło. Ale Alanya ma swój klimacik, za którym się tęskni...nie wspominając o Kemer...tam to dopiero są widoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proszę....niech ktoś coś napiszę, bo będzie tylko :Dżunia, Dzunia, Dzunia. Vanili - ja byłam w Portugalii - fakt, że nie na wczasach, fakt, że po sezonie (listopad, ale było +20stopni), ale wcale bym nie powiedziała, czy tam jest aż tak drogo. Pewnie w porównaniu z Turcją jest drożej, chociaz jak tu czytam ceny na ten sezon, to mi się słabo robi. W Portugalii spałam np w hotelu w Fatimie za 35 euro ze śniadaniem w super dobrych warunkach i praktycznie "pod nosem" Sanktuarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Pariss, że wysłuchałaś moich próśb :D Ja to potrzebuje ciepełka, słoneczka, fajnego klimaciku.....no i żeby nie było zbyt drogo, a raczej w ogóle żeby nie bylo drogo :D I tu póki co Turcja jest wyśmienitym celem...jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia a w tym roku wracasz do Bodrum czy planujesz jakieś inne miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że się zastanawiam, bo oczywiście zaraz po powrocie padła decyzja, że za rok wracam właśnie tam i mało tego do tego samego hotelu....ale z czasem sobie myślę, czy to jest sens i prawdopodobnie wybiorę inne miejsce, ale jakie......tego jeszcze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie. Liczy się sponton. Nie ma co planować :) A jak bedzie Turcja to i tak bedzie super! Dżunia ja spadam już bo znowu mnie 22.30 zastanie a ma dzisiaj być nieco wczesniej. Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądałam ,żadnej nie było...a ...potem chwila przerwy , a tu tyle wpisów.. :O znam ceny Portugalii tylko z katalogów , wydawały mi się wysokie...może na własną rękę wychodzi taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja w tym roku po raz pierwszy bylam w Turcji w Kemer i mam wielka ochote pojechac jeszcze raz do Turcji. Tak czytam hm..i moze do Bodrum? Doradzcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z pracy, i nic się nie napracowałam tylko musiałam odsiedzieć swoje 8 godz.🌻 Pewnie jak zwykle zostanę tu sama na noc. Vanili w Portugali, Pariss w Mexico, Dżunia w Bodrum ,Zuzia na wybrzeżu egejskim Kari też w Turcji, ależ Wy macie dobrze. Ja dopiero za 4 miesiączki polecę do Alani. Fanki ja nie będę się wypowiadać i doradzać Ci gdzie bo w Turcji tylko Alanię i Kapadocję zwiedziłam więc sama rozumiesz !. A gdzie to podziewa się ta piękna dzieweczka co serce w Turcji zostawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, myśmy jeszcze nigdzie nie wyjechały, ba nawet kupić nie możemy, bo albo drogo! albo oferta nieciekawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , żartowałam . Ale życzę Wam z całego serca żebyście zn alaży co Wam pasuje i za małe pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak tu wakacyjnie się zrobiło,fajowsko:classic_cool:( z reszta jak zawsze żeby nie było-hehe)!!!Szkoda tylko,że ja nie mogę mieć już podjętej decyzji,co do terminu i w ogóle,bo gdzie to póki co wiadomo(no prawie:P)ale przynajmniej będziemy się tutaj wymieniać:)... zuzia witaj na pokładzie:)-wybacz że jakoś wcześniej się nie przywitałam.. Rzeczywiście 🌻 znów zamilkł...halo halo?! Bobo-wróciło:D Pariss powiem Ci,że przy tych cenach co są na ten rok do Turcji to nasz hotel-marzenie nie wypada tak tragicznie.Ja właśnie już liczyłam z koleżanką(co byłam teraz w Alanyi, która pracuje w biurze podróży),że teraz min.2tys za 2tyg all i hotel*** to będzie trzeba dać.Poza tym jak widać Turcja dosyć mocno poszła w górę. Pożyjemy zobaczymy... A teraz iyi geceler dziewczynki i od razu günaydın :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, te ceny w tym roku poszły strasznie w górę. mój hotel 4 **** w normalnej cenie 3450 !! dla porównania 2 lata temu 2650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja nawet nie porównam, bo tych moich nie ma ...jeszcze...ale jeśli 3* kosztują 2500, to szukam czegos innego...muszę sprawdzić Kretę albo Zakintos, bo też ładne miejsca i od zawsze marzyłam ,żeby tam pojechać. Podesłałam zdjęcia z Alany, ale coś im serwer nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam! Pozdrawiam wszystkie psiółki, będę wieczorkiem po 22-ej. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarezerwowałam Kretę telefonicznie do wieczora z firsta na 2 tyg , bo taniej już chyba nie będzie, doczytam i cóż kasę trzeba szykować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam!:) Wow! Vanili cóż za prędkość...gratuluje:classic_cool: Ja tam narazie czekam,mam nadzieje,ze lasty będą tez ok,a przynajmniej da się coś fajnego znaleźć-mam wieeeeelka nadzieje! W tamtym roku trafiłam z Alfa Staru fajnie, a teraz koleżanka tam pracuje więc mam nadzieje,ze nie przegapimy. Póki co to najbardziej martwi mnie cena euro!!!:( I myślę nad dolarami..a właśnie nie wiecie czy opłaca się wymieniać dolary na liry tak samo jak euro na liry? Ja w tamtym roku miałam tylko euro i wymieniałyśmy: 100e=180lirów.. Piękne to słoneczko...mam nadzieje,że u Was też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wakacje.pl/oferty/grecja/fereniki-complex-145633.html?id_terminy=17095107#reserv=0&id_terminy_wyjazdy=68272760&id_okol=2696&id_terminy=17095118&id_warianty=0&id_warianty_a=0&id_okol_a=&id_terminy_a=0 Już od 3 lat szukam krety i zawsze jest wyprzedana, z KRK...dlatego tak się śpieszę..zresztą już wiem, z opinii że hotel podły, plaża kilkanście kilosów, piaszczysta, internet jest, mnie zależy na rejsie na Santorini! moja miłość z fotek...oraz samochód z wypożyczalni i zwiedzanie, położenie dość dobre w ogrodzie i do centrum blisko...a ceny wiecie jakie są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×