Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

...lepszy od wczorajszego...ale nie ma połącznia z Chanii na Santorinii ...te wakacje mnie dobijają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili jednak nie zdecydowałaś się wczoraj ?? wybierasz się sama? nie nudzi Ci się ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili spokojnie,dasz rade! Jeśli może Cie pocieszyć fakt,że ja czy Pariss póki co nawet nie możemy zaplanować sobie wakacji! Ja w tamtym roku dopiero w drugiej połowie czerwca rezerwowałam Alanyie na 17wrzesnia i na szczęście trafiłyśmy fajowsko. powodzenia i trzymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dzisiaj w Alanyi 18st. i jest ładna pogoda i tak właśnie napatrzyć się nie mogę..a u mnie szarówka i trochę ponuro:/ A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Frogi! U mnie też szaro , buro i ponuro. Nie mam teraz czasu bo muszę spadać do pracy. Miłego dzionka życzę wszystkim! Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh jak miło,ze chociaż wpadłaś sie przywitać i jeszcze padło na mnie:) Kochana poszła spać po2:P Ja również życzę miłego dnia Tobie i pozostałym kızlar:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam* miało być,a zawdzięczam to blogowi tur-tur:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też siedzę w pracy i właśnie śnieg pada więc pewnie łopaty do śniegu będą szły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Cześć dziewczyny. Ja już po pracy,wpadłam tylko zobaczyć co pisałyście.Teraz biorę się za chatkę i obiadek. Wlecę póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia jakby to nie był dla Ciebie problem zaczernij się :) mam jakąś awersję do pomarańczowych nicków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ten hotel jakoś lepiej wygląda niz poprzedni. Na Krecie jak szukałam w tamtym roku to te ładne trójki są daleko od miasta. Cos za cos. Fannky jaki śnieg? Ja juz nie chce śniegu. U mnie dzisiaj jakoś pochmurno :O Zuzia zaczernij się bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Pariss taki biały, zimny :O u mnie padał dziś i podobno jutro ma być. ale co tam do wiosny bliżej niż dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, tak! Aby do wiosny. Bobo to ma fajnie pierwsza wyfrunie i zobaczy Alanię przed Wielkim Sezonem 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to zamknę bo lecę we wrześniu :) chyba, że jeszcze któraś z was się zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zleci pewnie szybko. Ja juz spakowana i zaraz bede biegła do domu. Moze do kilku sklepów wejde? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam! 2 tyg czerwiec/lipiec ten drugi hotel...nowy, ma super opinie, położenie -12km piaszczystej plaży...okazało się, że promocje na Kretę były w grudniu, a teraz są resztki...musiałam do 30% jeszcze dopłacić za \"gwarancję niezmienności ceny\"! to nowe cudo! tak biura zabezpieczają się w tym roku i też wyjdą na swoje...a wiecie jak jest z walutą? To moje główne wakacje, jadę z kimś., bo jedynka za tydzień 800PL,... a może znajdę jakiegoś lasta... Pariss, w tej gazetce Triady oferta tańsza, ale hotel gorszy...a ta oferta wczorajsza to była o 500Pl droższa niż w Triadzie... O Krecie marzyłam od 3 lat, ale zawsze okropnie droga! nawet przewodnik mam. Nie szaleję ze szczęścia, bo odległość z lotniska aż 135km... Pani w biurze próbowała coś polecić, ale wszystkie oferty były dużo droższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas juz dawno snieg zniknal, temperatura plusowa, oby do wosny:) Jeszcze jutro do pracy i dluuugi wekend:) Bobo- ja czesto jezdze na wczasy za 299, 333 euro ( oczywiscie nie w sezonie) i mozna zaliczyc niezle kraje za te pieniadze bez zadnej doplaty, no moze jesli ktos chce sie dodatkowo ubezpieczyc w moim przypadku gdy place dosc wysokie ubezpieczenie na miejscu obejmuje mnie rowniez na wakacjach. W zeszlym roku na przelomie maja i czerwca bylam na Djerbie w 4* hotelu, AI, animacje caly dzien za 333 i nic wiecej! Po prostu termin sie zbliza nie ma chetnych wiec robia oferte i sie sprzedaje. Na poczatku czerwca sa egzaminy w szkolach i wtedy mozna za nieduze pieniadze wykupic swietne wczasyz lasta, moi znajomi z PL przylatuja do mnie i lecimi z BE, a jaki spokoj bo dzieciarnia jeszcze w szkolach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Vanilii swietnie! :) Rozumiem ze te "glowne" spedzisz z bliska Tobie osoba?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak..tak...a w planie dużo zwiedzania, to w tydzień się nie zdąży...już siedzę na forum Grecji bo też się muszę czegoś dowiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla chlopczyka
Czesc Dwie panie postanowily pomoc choremu chlopcu i organizuja aukcje charytatywne z ktorych dochod jest przeznaczony na leczenie malego Wiktora. Gdyby ktos z was mial ochote cos kupic dla siebie, dla bliskich to podaje link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10006145 Sa maskotki, ksiazki, plyty i wiele innych drobiazgow. Pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Dziewczyny obiecuję że wieczorkiem w chwili wolnej zmienia się na czarną.Powiedzcie mi tylko:wyczytałam,że w moim hotelu jest łażnia turecka.Czy to są te masaże, maseczki itd.o których tak pięknie się rozpisywałyście gdzieś wcześniej.Czy jak to się nazywało? Chyba będę musiała sobie zapisywać bo pewnie jeszcze tysiąc rzeczy się zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili gratuluję! Superowo! Ja też chcę tak :O Chce coś wiedzieć, coś czytać... Zuzia, ta łaźnia to właśnie to czego nam trzeba na urlopie w Turcji. Najpierw sauna sucha, pozniej parowa, jacuzzi, masaż pianą, peeling, maseczka i masaż. 3,4 godziny wspaniałego relaksu. Pamiętaj, że pozniej trzeba sie posmarowac wysokim filtrem zeby sie nie spalic bo skora jest nawilżona, wypilingowana i szybko łapie słońce. Pomoc dla chlopczyka---> ja na Wiktorka wplacam czasami i dobrze, ze mi znowu przypomniales to zaraz przesle jakąś kaskę. Miłego wieczora dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Pariss z tego co zrozumiałam ta łażnia u mnie w hotelu jest za darmo.Czy to możliwe bo jeśli tak to pewnie będzie tyle chętnych,że się nie załapie.Jak myślisz miałaś już tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to się nie martw. Chętni beda ale bedzie spokojnie. Łaźnię masz za darmo, ale jakieś wybrane zabiegi. Np. sauny, peeling a za maseczkę czy masaż bedziesz musiała coś zapłacić. Tak to działa w hotelach. W każdym jest inaczej. No chyba, ze to naprawdę super hiper hotel to moze wszystko bedzie w cenie. Najlepiej po zakwaterowaniu sie zapytac bo tłumów nie bedzie, ale zapisy pewnie robią. W hotelach raczej nie ma tłumów i są zazwyczaj goście hotelowi wiec mozna dłuzej w kolejnych etapach posiedziec bo wtedy nie gonią cie \" bo ktos juz czeka za plecami\" . ZObaczysz, bedziesz zadowolona. Ja jak bym miała w cenie to bym poszła odrazu po przyjezdzie i przed samym wyjazdem. Warto. Poza tym opalenizna dłuzej sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateshare
Pariss-Dzieki za sugestie:-)Przeczytalam jednym tchem Twoja opowiesc na forum o Marmaris.Zdjecia sa super! Niestety,raczej nie damy rady pojechac w te wszystkie miejsca,bo jedziemy tylko na tydzien i mamy opcje all inclusive,wiec moze ze 2 dni poswiecimy na zwiedzanie,przez reszte czasu chcemy po prostu odpoczac.Bylam kiedys na rejsie na wyspe Skiathos (podczas urlopu w Grecji) i musze przyznac,ze takie rejsy sa fajne,ale jak dla mnie troszke za duzo czasu to trwa..Wlasciwie caly dzien z glowy..Choc oczywiscie Rodos nie podaruje;-)Lecimy z biurem Thomas Cook z UK,hotel jest w samym Marmaris,tuz przy plazy.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a czytałas o tureckich pysznościach? :) TO coś dla Twojej drugiej połowy, słodkości, kebaby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Pariss podaj mi proszę linka gdzie mogę poczytać o tych pysznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateshare
Czytalam i mysle,ze to cos dla nas obojga;-)A od kebabow jestesmy uzaleznieni,choc pozwalamy sobie na nie raczej rzadko,wiadomo,kalorie......Mysle jednak,ze w Turcji zrobimy wyjatek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..myślę, że Wam nie przeszkadza mój wyjazd? i przechwałki? Polecam hammam, ja sobie zaserwowałam cały tydzień! i takiego masażu, jaki robią w Turcji, nigdzie juz nie spotkałam! jedynie \"głaskanie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilii a komuz mialby przeszkadzac Twoj wyjazd?? i jakie przechwalki?? Na pewno wszystkie Turkomaniaczki ciesza sie ze jedna z nas pojedzie w lecie na Krete, a ze trafilo na Ciebie to tym lepiej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×