Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Zuzia link jest tutaj: http://www.karawana.fora.pl/turcja,9/ Pewnie sie rozwali, wiec skopiuj i wklej do paska adresu. Masz tam rózne wątki: o kuchni tureckiej, o Antalii, o Kemer, i o Marmaris. Poczytaj sobie i zadawaj pytania :) Vanili jakie przechwałki? TO dzielenie się szczęściem po prostu. Kazda tutaj to robi, co Ty pierwszy dzień z nami? Weteranko jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate przysmakiem w Marmaris jest rowniez tzw. KUMPIR tez tutaj przez nas wspominany. Kumpira nie widziałam nigdzie na Riwierze na przykład a tam są wszędzie. Kumpi to taki specjalny rodzaj ziemniaka, lekko podłużny, z którego wyciągają miąższ i ten miąższ miesza się z serem i śmietaną i na to kąłdzie się różne dodatki jak oliwki, surówki, grzybki itp. Ja trafiłam na niezbyt dobrego, ale pewna jestem, że po prostu miałam pecha. http://www.cafe-kantin.com/kumpir.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie wymarzonych wakacji...i co? albo się decyduję, albo biorę gorszą lokalizację? pośpiech i PECH! lotnisko w Chanii o rzut beretem, a mnie będą transferować z Heraklionu...czyli powiozą mnie przez całą Kretę i obok lotniska w Chanii...bo ktoś tak zdecydował...ale mogę odwiedzić inne ciekawe m-ca.... marzyłam o 2 dniach na Santorini i pewnie pojadę na masówkę z rezydentem...wszystko w myśl, dla klienta...bo nie ma opcji zakupu katamaranu indywidualnie, jedynie przez biura podróży=czytaj drożej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili poczytaj jeszcze trochę i na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie. Na Krecie jeżdżą autobusy, może da się przejechać do Heraklionu i stamtąd na Santorini. A nawet jak z rezydentem to co w tym złego. Jak bedziesz miec niedosyt to pojedziesz jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze próbuję znaleźć taką fajną stronkę chłopaka, który bardzo dużo napisał o Krecie. Moze w pracy mam w ulubionych? nie wiem. Tam były mapki, autobusy, wszystko opisane ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam!!! :D Vanili zajrzyj tutaj: http://forum.ocenyhoteli.pl/ musisz sie zalogowac, ale to szybko trwa - wejdz u góry w lektury poradników itp... i tam na samym dole strony masz Multimedialny Poradnik po Krecie. Poczytaj sobie a jak masz pytania to zadawaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór widzę, ze coraz więcej z nas ma rezerwację. a ja żeby też móc pomarzyć myślę już gdzie pojadę za rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) U mnie jak zaczął padać śnieg to przestać nie mógł i nasypało że hej! Oczywiście nawet nie pytajcie co sie działo w mieście:/ Fannky z tym wrześniem nie jesteś sama!:P Vanili gratuluje!:) Kari zazdroszczę,bo przynajmniej już u Was aura bliższa wiośnie i pierwszym firstom niż u Nas.. A gdzie nasz Kwiatuszek?w dalszym ciągu coś jej nie widać ani nie słychać,halllloooo!!!??? Pariss jak tam zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ,jestem Frogi! Dziś jestem padnięta bo bite 5 godzin siedziałam i niiiiiiiiic nie robiłam he he,fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu puściutko... więc tym razem ja powiem pierwsza dobranoc w imieniu drugiej zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Turkomaniaczkom i nie tylko!:) A mi sie nie chce do pracy i nie ide, a co tam niech sobie radza beze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Miłego dnia! Kari wagary dzisiaj? Vanili trafnych decyzji ;) Bobo korzystaj z tego, ze bic nie robisz bo pozniej i tak to odpracujesz. Musi sie kiedys wyrównać. Frogi u Ciebie też śnieg? Dobrze, ze u mnie deszczyk. Fannky a u Ciebie duzo napadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wagary ze sprzataniem w domu:( Moj maz zdecydowal ze powiekszy nasza sypialnie dobudowujac co nieco a teraz beda walilc sciane w srodku domu, oj bedzie kurzu!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelo sie..... Chyba pojade poogladac jakies mebelki, jest okazja cos nie cos zmienic, moze trafie na jakies dobre soldy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam psiółki! Kari-ale masz fajnie ale nie przeżywaj to tylko mały remoncik , Paris-no pewnie,że trzeba będzie to odpracować tylko kiedy??? Vanili-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, i Turkomaniaczki... przebudziłam się dzisiaj!!! po co mi 2 tygodnie??? tego upału? i jeszcze musze doliczyć 500E=2tysiaki - na klimę, napoje do kolacji od czasu do czasu, dopłatę do klimy, inne napoje i restaurany, wycieczki - 120E Santorini, wąwóz Samaria, Elafonissi,, Knossos, wypożyczenie samochodu 80E+inne... Jedno jest pewne, pół roku pisania na rozmaitych forach! ..a ten chłopak już mi odpisał... ..a pamiętacie, miałam Teneryfę w planie!!! ..tylko wyszedł problem z urlopem i kiedy taniej! nie da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ceny Teneryfy są powalające!!! ..a jeszcze koszty zwiedzania...bo nie należę do ludzi wypoczywających w hotelu!! Trzeba było jechać grudzień/styczeń...jedynie z tym Egiptem mi się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry:) Bobo czekałam wczoraj i napisałam na nk,ale myślałam,ze poszłaś.. Pariss ja juz sama nie wiem co lepsze deszcz czy śnieg,ale ja akurat jak już i w tych warunkach wole ten śnieg,bo wiadomo,że najlepiej to już bym chciała wiosne! Karii udanych zakupów:) Pozdrawiam!a ja lecę na uczelnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari udanych zakupów. Vanili to co robisz? BO się pogubiłam juz :) Frogi powodzenia na uczelni. Jak sesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu chwilka czasu na przeczytanie co tam naprodukowałyście :) Froggi Ty też wybierasz się we wrześniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ja też się zgubiłam :) masz już jakąś rezerwację czy7 szukasz ciągle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupiłam Kretę, 30% zadatku+ubezpieczenie... a dzisiaj mam czkawkę!!! czy to był dobry wybór..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili- nie zaluj przeciez zawsze mozesz na drugi rok poleciec na Teneryfe, moge Ci tylko doradzic ze na Teneryfe lepiej lec pozna jesienia bo tam jeszcze wtedy bardzo cieplutko i przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dalam naciagnac... Weszlam do sklepu poogladac materace bo nasz juz ma 10lat no i... sprzedawca nagle wyrosl przede mna i mowi ze moze lepiej cale lozko kupic, wiecie takie z grubasnym materacem, bo wcale duzej roznicy nie ma... no i w sumie zdecydowalam sie na lozko sterowane elektrycznie...hehehe.. bede sobie podnosic materac pod glowke i pod nozki:) Yhmmm tylko jeszcze mezowi nie powiedzialam, bede musiala przy kolacji nazachwalac takie lozko, on na pewno powie ze moze fajnie miec takie, a ja wtedy powiem ze juz zamowilam;) No i jeszcze szafe taka modniarsko-nowoczesna zamowilam ale o niej jeszcze nie wspomne, bo bedzie za 3tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kari gorzej jak mąż powie, że głupi pomysł :D vanili co się martwisz rok dopiero się zaczął zawsze możesz jechać jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×