Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dzień doberek 🖐️ zdjęcia są rzeczywiście prześliczne, teraz to już wiem, skąd ta moja miłość do Turcji :P , bo wcześniej to raczej owszem i była, ale bez dowodów ;) Słuchajcie, nie wiem co się ze mną dzieję, wczoraj całe popołudnie tzn. gdzieś tak od 15 przespałam, przebudziłam się ok 20 i sobie myślę - no to teraz pięknie w nocy pewnie oka nie zmrużę, już nawet kombinowałam, żeby się gdzieś nie wybrać. Ale słuchajta bez problemu przespałam całą noc :classic_cool: - może ja w jakąś śpiączkę zapadam :) .....bosheee, a może to tak ze starości 😭 ale nie, bo starsi ludzie to raczej mało śpią , może jakieś niskie ciśnienie.... sama nie wiem. A Wy śpioszki pobudka, u mnie ładnie słoneczko świeci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim , witaj Dżunia . Z tym Twoim spaniem to od cholernego ciśnienia (góra .dół) , mnie też tak brało ale się nie dałam. Co tam na niedzielę zaplanowałyście ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ja już po lekcji angielskiego z przewodnikiem po Cancun ;) trochę słówek spisałam i musze posprawdzać pozniej i przez tydzien je wkuć. Teraz zabieram sie za zdjecia :O masakra. Znowu pół dnia mi zleci. Prosze o odpowiedz --> nie pamiętam żebym widziała jakieś laski w stringach, ale jak kto lubi ;) mimo wszystko fajnie jest pobrodzić trochę w tej cieplutkiej wodzie. Ja miałam to szczęscie, ze hotel miałam przy samych tarasach i w nocy weszliśmy i zeszliśmy jeszcze raz. Są ładnie oświetlone i pan strażnik pozwolił nam wejść za darmo nawet, ale to dawno temu było. A skąd bedziesz jechać do Pamukkale? Z Alanii czy z okolic Marmaris? Fannky to fajnie tak całą grupą. Zawsze raźniej. Na mojej objazdówce po Turcji pierwszy raz miałam niesamowite towrzystwo. Wogóle nie spaliśmy po nocach, tyle co w autokarze. Bardzo miło wspominam ten wyjazd. Dżunia tą starością mnie rozbawiłaś do łez prawie :D Wczoraj naprawdę było niskie ciśnienie i sama to odczułam. Jestem nisociśnieniowcem i zaraz dopada mnie śpiączka. Bynajmniej się wyspałas i już. Bobo ja zaplanowałam zdjęcia i angielski na dzisiaj. U mnie pochmurno 4 C, cisnienie 989 hPa . Zaglądałyście na pocztę??? Są listy od Fannky i ode mnie :) Jak ktoś chce sie wpisac to proszę. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, podam Wam jeszcze linka do podobnych zdjeć z góry. Stąd własnie wziełam tego poprzedniego linka: http://www.merhabaforums.com/photography-from-our-members-f75/some-pics-turkey-t6709.html Jest tutaj moje kochane Kemer i Kekova zatopione miasto - taka wysepka. Niesamowicie wygląda z góry. Byłam na tej wyspie :) Jest też wodospad Manavgat, ale tak okazale sie nie prezentuje jak na tym zdjęciu. Niżej jeszcze zobaczycie Paradise-Hell Caves - czyli Jaskinie Piekło i Niebo. Byłam w piekle ;) Dosłownie bo zejśc to jeszcze jeszcze ale wyjść z tego dołu to już wyczyn. Miłęgo oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--współczuję z tymi fotami. Tomam rozumieć że do wieczora Cię nie ma na Kafe? 👄 . Idę na pocztę poczytam co Tam wymyśliłyście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też się wpisałam do naszej poczty :) Miłej niedzieli , bo widzę że nikt tu nie siedzi!. Ja też spadam do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba:) Również dołączyłam:) Co do spania,to u mnie jest ostatnio \"tragicznie\",co prawda późno chodzę spać ok1,ale o 9 nie jestem w stanie wstać, chociaż wiem że w rzeczywistości jestem wyspana,także śpiączka na całego!Na szczęście nie ja jedna:P...ale od jutra obowiązuje już postanowienie!:D Plan na dziś:uczing, psych.osobowości i różnic indywidualnych,psych.procesów poznawczych i może się uda rozwojową jeszcze.A wieczorkiem trening. Poza tym u mnie ładnie i słonecznie,chyba ok.5 prawie jak początek wiosny Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odpowiedzz
no wlasnie teraz sie martwie ze nie pojade do pamukkale bo ja bede w mahmutlar czy stamtąd tez sa wycieczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam. Mam dość już tych moich zdjęć. Nie mogę na nie patrzeć. Najlepiej to juz bym je zminimalizowała do jakiś 400 tak mi się opatrzyły. A musze jeszcze raz je oglądnąc bo za duzo jakis widziałam, ale tak moze z 10. Frogi nieźle, nieźle. Ja bym bardzo chciała jakiś profil osobowości :) Proszę...----> Z Mahmutlar nie ma problemu żebyś pojechała. Jesli nie chcesz z rezydentem to jedziesz do miasta i przejdziesz sie głowna ulica i tam znajdziesz jakies polskie biuro typu Pacho Tour, Lena, Wujek i Mariolka i z nimi sie umowisz. Oni podjadą po Was do Mahmutlar na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odpowiedzz
ok dzieki :),ja wole z rezydentem ponoc bezpieczniej i lepszy program tak samo kapadocja hotel lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napisałam na tą naszą pocztę, a ta wiadomość nie chce mi się wysłać, co jest 😭 . HELP ME !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, odwołuje alarm, lekka panika mnie dopadła.........a ja po prostu nie dopisałam......pl :D :D :D Idę na spacerek, trochę móżdżek przewietrzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia --ale masz fajowsko z tą pracą! Ja byłam na spacerku ale mimo że niby 5C na dworze , zimno bo wiatr smaga po buzi. Mam dzisiaj jakieś kłopoty z internetem i na NK po 3 razy odpowiadam koleżanką na maile. Mam już dość. Pariss-- pozbierałaś się z tymi fotkami ? Froguś-- witaj 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar! Uporałam się. Jutro przejrzę i wyrzucę może kilka i wyślę do wywołania. Pozniej czeka mnie układanie i opisywanie w albumach. Segregowanie itd. TO juz zostawię sobie tez na którys weekend bo to wyższa filozofia. Ale juz bliżej niż dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor! Wreszcie wyszlam z lozka, od tej choroby i lezenia to mnie plecy bola, jak sie wyrwalam to caly dzien platalam sie po roznych znajomych chalupach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też wyrwałam dzisiaj na ploty i właśnie wróciłam :D Dobrze mi to zrobiło - a przynajmniej tak mi się wydaje :P Bobo - praca jak praca, póki co cieszy mnie to co robię, mogliby tylko lepiej płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - to dobrze ze do nas wróciłaś.😍 Kari--zdrowiej szybko 👄 Dżunia--jak tam , miałaś iść na spacer a wylądowałaś na plotach? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie mam siły do tego angielskiego dzisiaj. Koniec. Plan mam taki, ze codziennie musze godzine poświecic na angielski. Słowka, czytanki, przewodnik. Wypisuję słówka, które powinnam znać 😡 , ale zapomniałam :p Oby do lata, bedzie lepiej. Zaraz film sie kończy i ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja nie oglądałam. Nie lubię skoków, ale jak Małysz wygrywa to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- to w nastęoną sobotę i niedzielę na TV zaglądaj bo Małysz doszedł do formy. Miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się żegnam. Jutro poniedziałek :O Miłego tygodnia Kochane Turkomaniaczki 🌼 👄 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również wszystkiego najlepszego w przyszłym tygodniu. Miłej nocy i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie wpisalam na nasza poczte, dobranoc wszystkim i lece poczytac ksiazke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wzięłam za ściaganie mp3. jakie są wasze ukochane/ulubione/sentymentalne piosenki ?? bo mi już pomysłow brakło. pościągałam już jakieś stare co mi się tylko przypomniały teraz mogę słuchać na okrągło hallelujah ze shreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobranoc dziewuszki. :) Frogi masz wiadomość na NK 😍 Uciekam do łóżeczka , 😍Miłego dnia moje psiólki.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ hej ho, hej ho....do pracy by się szło ;) Jakby któraś sobie zapomniała, to przypominam, że dziś jest poniedziałek 😭 Kari - odpisałam Ci i zdrówka życzę, też niedawno przez to przechodziłam, więc współczuję. Oby ten tydzień był miły...no i szybko minął (tak do piątku), czego Wam i sobie życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja juz wstałam :) Spisałam moje słówka juz i wydrukowałam i bede z nimi chodzic cały tydzień, wtedy przeczytam jednym tchem 6 pierwszych stron przewodnika :) U mnie nawet ciepło, ale słońca nie ma. Have a nice day girls!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×