Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ach , dzień dobry już dzisiaj jest. Witam i otwieram kolejny dzień na Naszej Tureckiej kafejce. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nawet tak samo jak Fannky ale ja z Wrocławia..ale może na miejscu kto wie:) A mam taka prosbe do Was powiedzcie mi wszystko co wiecie nt. eximu. Bo hotel,który nas interesuje jest tylko z tego biura.A ja mam jakies mieszane uczucia,wiadomo,że jak w każdym biurze trzeba trafic,ale wasze uwagi i informacje są zawsze najcenniejsze:)🌻 A jeszcze tak na marginesie właśnie dzisiaj zauważyłam,że nasz hotel troszke skoczył z ceną i taki troche postrach we mnie zasiał ten fakt..ale zobaczymy.. Druga zmiana dzisiaj chyba jak należy sie spisała..?:P więc grzecznie mówię dobranoc:) a pierwszej Güneşli gün:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Wstałam wcześnie rano z zamiarem wyjazdu na gorące źródła na Słowację,niestety nic z tego nie będzie.Córka ma gorączkę,mąż cały zasmarkany tylko ja jeszcze jakoś żyję.Frogi ja również mam rezerwację w Exim Tours,moi znajomi polecili mi to biuro oni są zadowoleni,tylko coś mi wspominali o samolotach tz.częste są opóźnienia ,ale to nie od nich zależy.Wczoraj dostalam katalog z biura Alfa Star mają bardzo fajne oferty,droższe od exim ale i standart wyższy.Wszystko to pięknie wygląda ale jak jest w rzeczywistości to ja nie wiem.Bobo63 miło mi że mnie przyjęłaś w kawiarence.Pariss dziwię się Tobie że tak uciekasz do innych krajów.Przeczytałam że jesteś z Gdyni,trzy lata temu byłam na wczasach w Gdyni ,lipiec był obłędny gorący, zjeździłam całe Trójmiasto i Hel.Wczasy były super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Szazza jakbyś miała Gdynię na co dzień to pewnie też chciałabyś się w końcu z niej wyrwać :) Froggi kombinuj z tym wrześniem ja lecę 03.09 co do opóźnień lotów, to niestety dotyczy to wszystkich linii bez wyjątku. gti też co roku ma poślizg, także tym się lepiej nie sugerować. moja koleżanka jedzie w maju do jakiegoś 5 ***** bardzo dużego, myślę że to ten z drugiej strony wzgórza tylko zapomniałam jak się nazywa. słyszał ktoś o nim opinie?? ja widziałam zdjęcia, pięknie tam jest. i płaciła za 2 tyg AI ok 2600 :) super cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanky jakbyś mieszkała tu gdzie ja mieszkam,to wszystkie inne miasta są ładniejsze.Katowice to dziura,dobrze że mamy blisko do Krakowa i w góry to czlowiek się trochę odchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza jakby ci to powiedzieć.. ja też ze śląska :P co prawda katowic i miast wokół nic brzydotą nie przebije ale nie ma źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! Nocna zmiana się spisała. Podtrzymała wątek żeby nie zaginął w otchłani za to dzienna zmiana przysnęła :) Frogi ja lubię czasem oglądnąć mecze, ale tylko piłkę i jak grają jakieś fajne ciacha ;) Lubię też oglądać mecze w Turcji, uwielbiam jak oni się emocjonują, jak strzelają bramki w ostatnich minutach i śpiewają Turkiye Turkiye :D Bobo jesteś usprawiedliwiona. DObrze, ze zabrali Tobie lapka na jeden wieczór a nie na tydzień ;) Frogi a jaki hotel Ciebie intersuje? Exim nie jest złym biurem, a spoznienia jak pisała Fannky to nie wina biura. Shazza szkoda, ze się Tobie wycieczka nie udała. Powiem Tobie, ze ja uwielbiam swoje miasto i wiem, ze w Polsce są gorsze czy nudniejsze, ale nie zawsze tu jest tyle słońca ile lubię :) Poza tym ja lubię poznawać nowe, oglądać, gadać z miejscowymi, targować się, usmiechać, lenić się ile się da, bawić. Tego nie mamy na codzień siedząc w domu. Nie da się w codziennym życiu. Fannky jaka nazwa jest tego hotelu? Przypomniałas sobie kochana? Zrobiłam sobie depilację i nogi mi jakby płoną :D Lecę na Meksyk popatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tego hotelu i pierwszy raz słyszę nazwę. Oglądnęłam zdjecia na holidaycheck i wygląda nieźle i ma dobre raczej opinie. Daleko do Alanii bo to w Okulcalar. Za to ta sama droga i do Alanii i do Side. Ja kiedyś byłam w takiej 4* i też były takie fajne pokoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że to jeszcze alanya. spytam ją następnym razem gdzie dokładnie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie. ja też dziś cały dzień zalatana. dostałam od dermatologa tab. na jakieś 4 mies 😭 myślicie, że mogę przy nich pić ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocnie:) Ja właśnie wróciłam z tańców:D:D:D Tośce dałam zabawke i robi wielkie charce na przestrzeniach:P O egzamin nie pytajcie:P koło zaliczeniowe na 4 :) Co do opóźnień lotów to mniejsza,bo ja teraz też miałam godzine..bardziej mi chodzi jak jest na miejscu z organizacja.Wiadomo,że dużo zależy jak się trafi,ja w byłam z alfa star i było super,ale co się naczytałam wcześniej..co prawda trzeba dzielic czasami na 5 te informacje-w końcu ludzie sa różni-i np. tez widziałam,że psioczyli na wycieczki do Egiptu głównie a nie do Turcji i tak samo w Eximie:O..póki co wstępnie ustaliłyśmy z koleżanka termin deklarowania się do 1 marca,bo wszystko idzie w góre. Mówiła mi tez,że dzisiaj dostali wiadomość z Itaki,ze wszystkie wycieczki(te co moga oczywiście) ida 200zł w góre! A tak na marginesie wie,któras z Was z jakiego biura jeździ Skylar?Bo ja niestety póki co zatrzymałam nadrabianie zaległości na jej blogu.Ale ciesze się ,że zajął 13.miejsce:) A ona już w Turcji jest tak nawiasem mówiąc-dla tych co nie wiedzą;P... Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky,zależy jakie to tabletki,na co,ale często bywa że nie można pic tak samo jak niektóre bierze sie tylko w pewnych okres,np. jesienią-zima,bo nie ma słońca:D więc Cie nie pociesze ta informacja..sprawdź na ulotce jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczornie witam . Co do opóźnień lotów moje psiółki to powiem tylko tyle że leciałam liniami SunExpress i nie miały ani w jedną ani w drugą opóźnienia. Frogi nie pytam o egzaminy tak jak sobie życzysz. Pariss- dzięki za usprawiedliwienie. Miłej nocy , jakby co. Frogi- a wczoraj co to było na Nk nie pisałaś a na Kafejce jeszcze po mnie tu byłaś!?😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie,Bobo napisałam w miedzy czasie tylko jedną minutką się różnił mój post:P A przy okazji to ja już się tu pożegnam,dobranoc Bobo:) A reszcie dzień dobryyyyyyyy bardzoooooooo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza zmiana wita 🖐️ jeszcze styczniowo......ale jeszcze tylko parę dni i zacznie się luty, potem marzec......a potem!!!!!....to już tylko fajnie będzie :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze Wam coś dodam ma dobry humorek: Idą dwa koty przez pustynię, idą...idą...idą i nagle jden mówi do drugiego : stary nie ogarniam tej kuwety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kochane... ale mnie połamało, mam postrzał w plecach...szkoda gadac.. :classic_cool: Frogi, jeżdziłam z Eximem i wg mnie to extra biuro, nigdy opóżnień, ale też byłam w tych lepszych hotelach,... a Arancia to raj na ziemi, tylko daleko do Alany...Twojego akurat nie znam... a opiniamii nie ma co się kierować...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitny rejs
Witam specjalistki(hi hi). Właśnie znalazłam wasze forum.Mam takie pytanko:Czy któraś z Was była może na takiej wycieczce jak błekitny rejs? Gdzieś wyczytałam że dla dzieci są kapoki żeby mogły się popluskać bo podobno postoje są na dość głębokiej wodzie.Chciałam się dowiedzieć czy dla dorosłych nie umiejących pływać też są kapoki czy może lepiej wcale nie próbować. Ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie być kilka godzin na statku i się nie ochłodzić. Czy może któraś wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam ja niestety nie kojarzę tego rejsu. może to ten w zielonym kanonie?? zapowiada mi się pijacki weekend, mam nadzieję, że moja wątroba to wytrzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błekitny rejs...w wielu miejscach są rejsy , a o jaki region chodzi?..zawsze mają kapoki i piankowe pętle, możesz zabrać swoje ...u mnie na łajbie nawet natrysk był! ze słodka wodą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Fannky lepiej przeczytaj ulotkę albo zacznij brać po weekendzie tabsy. Napiszę coś wiecej po pracy bo teraz poczytam dokładnie. ....ten rejs to chyba gdzies w Bodrum tak sie nazywa. W kazdym razie zawsze sa kapoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitny rejs
jadę na wybrzeże Egejskie.Domyślam się że zawsze raczej muszą być kapoki,ale chodzi mi o to czy wiecie czy jak ktoś nie umie pływać to czy może wejść w kapoku do wody czy raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss mam zamiar brać dopiero od poniedziałku ale i tak jak jej mam brać 4 mies. musiałabym w tym czasie zrezygnować z alko. a to stanowczo za długo jak dla mnie :D ale poradzę sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękitny rejs, jesli ktos nie potrafi pływać a bedzie w kapoku i ktos bedzie mial na niego oko to pewnie, ze moze wejsc. WOda jest tak turkusowa, ze aż żal. Fannky 4 miesiące? Matko! Ja lece do domu, mała drzemka, prysznice itp itd i też lecę na disco z lat 70,80, 90 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błekitny rejs
Dzięki wielkie. Mam tylko nadzieje,że nie będzie mi wstyd i nie będę się bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ale myślę że max 2 będę brać :) a później niech się dzieje co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss baw się najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj👄 Dżunia medal za kolejny kawał:D Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×