Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Hola, hola, qrcze, szkoda, że tak późno tu zawitałam, bo może bym się załapała na tą Hiszpanię z Tobą Kari :D Poczytałam, nic nie mam do dodania. Zrobiło się bardzo turystycznie, wręcz jak małe discavery :) Ja to turystycznie (jeśli już) to dopiero wrzesień 😭 i oczywizda Turcja (chyba) :D :D :D Pozdrawiam cieplutko wszystkie kobietki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Wróciłam z długiej podróży a za dwa tygodnie znowu wyjeżdżam :) Pozdrawiam Was i ciepło o Was myślę :) BoBo63 i Pariss Wielkie Buziaczki specjalnie dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam również Nowe Koleżanki na naszym forum. Zaraz spojrzę co tam nowego na naszej poczcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczynki ja po 4 dniowych cwiczeniach w pracy wiec wracałam tylko sie przespac hehe. Kilogramki lece i juz sie nie moge doczekac kiedy jade robic foczke w Alanyi ;) Jutro jade do biura podpisac umowie na 08 lipca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cell
Hej wszystkim! Mam taki jedno maluteńkie pytanie dla obeznanych... Otóż jadę w kwietniu do Turcji i przypadkiem załapałam się na wycieczkę na Tahtali. Temperatury określane są za "przyjemnie chłodne", ale w okresie... letnim, gdzie temperatury sięgają blisko 40 stopni... Średnia w kwietniu to coś koło 20... Czy nikt się nie orientuje jakie wtedy będą panowały warunki na Tahtali? Czy potrzebuję wziąć jakieś wybitnie ciepłe ubrania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , dziękuję za to że pamiętałyście o mnie i wspominałyście mnie na forum. Ja miałam bardzo kiepski tydzień ale pomału dochodzę do siebie.(pogrzeb cioci). Czytałam Was ale nie mogłam zebrać myśli do napisania czegoś sensownego. Manuelka za co specjalne buziaki? Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej niedzieli.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cell .- oto link dla Ciebie do tej pogody o którą pytałaś.Możesz tam znaleźć poprzednie lata okresami jakie cię interesują i dzień po dniu przeanalizować jak to będzie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bobo przykro mi :( ja wczoraj zaglądałam tylko na chwilkę koleżanka u mnie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Vanili.............Pogoda byla wspaniała tzn.od 25 do 32 stopni.Rano i wieczorem chłodniej,ale w ciągu dnia c iepło nieraz gorąco.Bikini obowiązkowo bo szkoda kąpieli i opalania.Na wycieczkę do Marakeszu np. to top lub bluzka z krótkim rękawem + na to koszula z długim żeby się póżniej rozebrać.Ja mialam dżinsową koszulę ,która okazała się niezbędna,część dnia na mnie część w plecaku.Jak się powtórzy pogoda z tamtego roku to na pewno będziesz zadowolona czego Ci życzę.O kradzieży w hotelu nie słyszałam, ale nie będę ściemniać bo u nas były sejfy w pokojach i suszarki też były,ale nie było czjników .Jak coś to pytaj. POZDROWINIA dla wszystkich kochających TURCJĘĘĘĘĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko! Fannky-dzięki. U mnie dzisiaj okropna mgła,ale ciepło.Siedzę sobie jak zawsze u męża w pracy.Dotrzymuję towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
POZDROWIENIA zjadam litery ,ale to z pośpiechu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82
Witam, wpadlam do was z wielka prosbą Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by nam sie przydaly. Bardzo prosimy o głosy, mozna oddac jeden glos na dzien na kazde zdjecie. W konkursie mam dwie fotki. http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1815&cat=ap dziekujemy z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim koleżanką. No własnie ciekawa jestem czy któas bedzie w dniach 8-22 lipca w Alanyi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki odzwalam sie nie dano do was :) maz ponagla wyjazd do turcji hehe wiec wyrabiamy paszpoirt ale nie wczesniej jak na nastepne wakacje aby nasza mala troszke urosla :) a tak z innej beczki szczepicie sie na jakies szczegolne choroby? Bo moj maz jest turkiem i jak urodzilam corke musialam ja dodatkowo szczepoic na jakas zakazna chorobe ktora panuje w turcji moze ktos wie? aha i Bardzo Prosimy o glosik na nasza krolewne :) walczymy o misia http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja dopiero wylatuję do Alanyi 29 lipca... :D Noormalnie już się nie mogę doczekać...a to jeszcze 4 miesiące ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki szczepicie sie na jakies szczegolne choroby? Bo moj maz jest turkiem i jak urodzilam corke musialam ja dodatkowo szczepoic na jakas zakazna chorobe ktora panuje w turcji moze ktos wie? ------------------------ Patinka -- > czytałam wszystkie informacje przydatne przed wylotem do Turcji, ale w dziale zdrowie nie było zadnych wzmianek o tym, że konieczne sa jakies szczepienia przed wizytą w Turcji więc raczej nie trzeba. Żadna z osób, które odwiedzają Turcję nie wspominała o jakiś szczepieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy_woman ja w tamtym roku pytałam o szczepienia i pani mi powiedziała że do Tr nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo --> no więc właśnie :) Patinka swoja córkę szczepiła na jakąś chorobę, bo jej mąż jest Turkiem...ale to może kwestia pokrewieństwa z osobą z tamtych stron..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację crazy_woman, pewnie ze względu na pokrewieństwo. Mama82 moje głosy już masz-pozdrawiam .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mozliwe dlatego zapytalam sie was. Moj maz rok temu jak wrocil z turcji to dostal zawiadomienie ze ma sie zglosic pilnie na badania krwi wyszly dobrze na szczescie . ale mnie nic takiego nie dano a w sumie tez powinni bo bylam z nim tylko ze krocej bo wczesniej wrocilam . wybaczcie za zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nigdy nie szczepiłam i nie uważam żeby były jakieś specjalnie potrzebne. właśnie dostałam sms, że dziś w domu nie będę miała prawdopodobnie neta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to czasem bywa z tym netem... Ja mam bezprzewodowy więc rzadko kiedy mam problemy z netem. No chyba, że jest jakaś awaria przekaźnika, ale to wiecie zawsze jest inny przekaźnik i jakos się kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
pediatra mojego dziecka powiedział że przed wylotem do Turcji dobrze by było gdybym zaszczepiła dziecko przeciw WZWA (wirusowe zapalenie watroby btypu A(choroba brudnych rąk)), ponieważ mioje dziecko nie bedzie miało jeszcze 2 lat, a jak wiadomo takie dzieci wszustko biorą do buzi i nie wiadomo co np znajdzioe w piasku, ale to tylko tak na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
o żadnych innych szczepieniach nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim!!!!! Kwiatuszek-ja będę od 15 07 do 29 07 jak będziesz miała ochotę się spotkać w Alani to bardzo mi będzie miło ,ja gwarantuję pyszną kawę mojej roboty.Z topiku wiem że Ty znasz Turcję więc mogłabyś nam coś podpowiedzieć na miejscu. Pozdrawiam i życzę miłej soboty i niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×