Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość magdaole
dzięki Pariss mówisz hotel super no to super lece 17 czerwca z wrocławia już się nie mogę doczekać tylko ciekawe jak podróż zniesie moja córka w czerwcu bedzie mię 22 miesiące ale myśle że źle nie będzie :) a co do rozmiaru tych ciuszków to faktycznie 98-104 będą dobre pozdrawiam Was wszystkie FAJNE TO WASZE FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaole wrocławianka?:) Pariss zawsze lepiej kupić większe jak nie wiesz,bo dzieciaczki jak wiadomo szybko rosną więc pewnie prędzej niż później będzie do użytku:) Dla Was wszystkich zapewne pogrążonych w głębokim śnie życze udanej środy!w końcu to środek tygodnia:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w środku tygodnia ;) Pariss z 3city - no proszę czyli w sumie jak sąsiadki prawie heheh ;) No i co..kurcze znowu szaro i deszczowo...buuu... :( a ja ciągle myślę o urlopie teraz ;) ... a to dopiero pod koniec lipca...ehh. To mój pierwszy urlop za granicą nie licząc jakiś tam szkolnych wycieczek, pierwszy lot samolotem (szok co?? hehe), no i pierwsza wizyta w Turcji... Szykuje mi się 2tyg urlop życia chyba ;) Miłego dnia Wszystkim stałym bywalczyniom topika! p.s Pariss czyż byś się do Meksyku wybierała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj padłam, w pracy miałam zapieprz do domu wróciłam późno. z resztą już 3 dzień nie mam czasu nawet prania zrobić bo mnie nie ma od rana do wieczora :O ale co tam nie zając nie ucieknie :D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobiety, usłyszałam dowcip dotyczący niejako diet ;) - był to tu swego czasu gorący temat, więc go Wam podrzucę : Skazali gościa na śmierć. Jednak był tak gruby, że się nie mieścił na krześle elektrycznym. Zarządzili dietę. Po tygodniu o chlebie i wodzie koleś zamiast schudnąć, przytył 10 kilo. Na krzesło nijak się nie mieści. Zarządzili tylko wodę - znów przytył 10 kilogramów. Przestali dawać. Koles zamiast chudnąć, poprawił się o 10 kg. > - Co jest, czemu nie chudniesz? > - Jakoś nie mam motywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...❤️❤️❤️ ...brak czasu i motywacji.... Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
frogi ja do wrocławia mam 200 km i to jest moje najbliższe lotnisko (chociaż moje dziecko pewnie i tak bedzie wymiotować cała drogę) wiecie gdzie jest styk trzech granic -polskiej czeskiej i niemieckiej to j a mieszkam właśnie tam, i chodze sobie do n iemiec na zakupy tylko teraz troche mniej bo euro wysoko stoji ale mam nadzieję ze już nie długo spadnie :) w końcu musze polecieć po jakiś ciuchy na hihihi pozdrowionka ach u mnie dzisiaj spadł śnieg a ja tak nie mogę sie doczekać wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia -alem sie uhahala z Twojego kawalu i z kota tez:D Dzisiaj sie czuje lepiej, chorubsko sie zatrzymalo:) Sluchajcie wszystkie turkomaniaczki; Wyczytalam w Voyage ze w Turcji jadra baranow, kozlat, przyrzadza sie na ruszcie i podaje szczegolnie szanowanym gosciom, a potrawa nosi nazwe \"dzwony szczescia\":) Dla informacji gdyby ktoras chciala sprobowac tych \"przysmakow\" to spiesze poiformowac ze mozna je dostac w Iskembe salonie- lokale specjalizujace sie w podrobach.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadra baranow, kozlat, przyrzadza sie na ruszcie i podaje szczegolnie szanowanym gosciom, a potrawa nosi nazwe \"dzwony szczescia\" ---------- hahah niezłe, niezłe.... :D ale chyba jądra to nie tylko w Turcji podają jako \"przysmak\" dla szanowanych gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
dziewczyny pomozcie jak zamawialam ta wycieczke do turcji od 30.04 do 9.05 to w ofercie bylo napisane,ze temperatura w tym czasie jest 26stopni.potem na necie znalalzlam jakies strony i podaja tam , ze temp w tym czasie wynosi 20stopni :( zalamie sie chyba :( byl ktos w tym czasie i wie jaka temperatura jest rzeczywiscie?? :(ja jade, zeby sie opalac i kapac a tu takie cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
no ja o kwietniu to nic nie wiem ale myśle, że jak ja będę od 17 czerwca to bedzie gorąco, mam taką nadzieję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.holidaycheck.pl/climate-wetter_Inne+Turcja-ebene_rid-id_671.html No faktycznie ten okres nie należy do najcieplejszych...ale chyba tragedii nie ma. No ale zależy, bo jeśli nastawiałaś sie na kąpiele i opalanie na plaży to może 20 stopni to nie jakas rewelacja, ale można w tym czasie robić duzo róznych innych rzeczy. Zapewne Pariss coś ci napisze w tym temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszeeeee, jak ja marzę o temperaturze +20 stopni, ale rozumiem Cię....jak do Turcji to tylko do ciepełka i to takiego większego ;) Kari, ja to pewnie bym \"tototo\" zjadła, jakbym nie wiedziała co to jest ;) , w przeciwnym razie .....\"pawik\" pewny :( Idę dzisiaj na how are you? ....pani już dzwoniła, bo cosik mi się dłuższa przerwa zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
dziwia mnie troche te prognozy to co podalas crazy_woman, bo jest podane niby 19 stopni,a moja kolezanka byla w polowie pazdziernika,gdzie wg tej tabelki powinno byc 20st. a mowila,ze byl upal 30 stopni :O inna kolezanka opowiadala o grudniu, ze jak byla to bylo juz wtedy z 18 stopni jakbym wiedziala,ze to bedzie tylko 20st. to na pewno bym nie pojechala.ta wycieczka wcale nie jest taka tania i co mam tam niby robic 9 dni :Onie chce tylko zwiedzac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba!!!! ALe mi szybko dzień zleciał. Sama jestem w pracy i jakoś tak leci. Magdaole --> z tego co piszesz to Twoja córka ma chorobę lokomocyjną skoro bedzie źle znosić podróż. Moze jakieś tabletki? A w samolocie musisz jej jakoś zorganizować czas. Może czytanie książeczek, jakiś nowych bajek. Albo kup jej jakąś nową fajną zabawkę i daj jej na pokładzie jak już zacznie się nudzić. Wtedy moze się zajmie tym i trochę zleci. Crazy woman ---> niestety znowu deszczowo jak widać za oknem. Trochę popadało :O Lotu się nie bój. Turcja to dobry wybór i bedziesz zadowolona. Wybieram sie do Meksyku bo to moje marzenie. Wszystko zależy jednak od tego czy dostanę wizę do USA bo to stamtad chce wlasnie jechać. Narazie to wszystko palecem na wodzie. 30 marca jadę po wizę i macie tu trzymać kciuki o 10 rano ;) Fannky czyżby to jakiś kolega Tobie zabierał czas? ;) heh? Dżunia kawały jak zawsze przednie. Ja też jakoś nie mam motywacji chyba :D Vanilli a co u Ciebie? CO tam wyczytałaś już za informacje? Kari o tych jajach to oglądałam kiedyś jakiś program. Pamietam też z niego taki przysmak zwany kokorec. To są wnętrzności nawijane na taki ruszt jak kebab i podobno to jest super, ale ja nigdy nigdzie tego nie widziałam wiec moze tylko w Stambule to jest. http://www.yaylasofrasi.net/images/kokorec.jpg no jak jak --> masz tutaj temperaturę z poprzednich lat. Kwiecien niestety do najcieplejszych nie nalezy bo pogoda sie powoli rozkreca, ale na pewno bedzie cieplej niz u nas. http://www.wunderground.com/history/airport/LTAI/1994/4/1/PlannerHistory.html?dayend=30&monthend=4&yearend=1994&req_city=Alanya&req_state=&req_statename=Turkey Miłego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
na tabletki to ona jest zamała a do smolotu to musze faktycznie coś nowego kupić chociaż ona szybko sie nudzi mam nadzieję ze jakoś to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
tylko że z wrocławia do antayli mamy lecieć 4 godziny a powrót m\tylko 2 godziny tak mam w rezerwacji nie wiem o co tu chodzi chyba musze zadzwonić i sie dowiedzię , wracamy jakąś krótszą trasą czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie wypaliłam z tymi tabletkami :D weź jej jeszcze jakieś winogrona czy paluszki, flipsy, batonika, banana, coś co lubi. W samolocie jest zawsze dużo dzieci także moze sie trafi ze bedziecie razem siedziec. Najlepiej być szybko na odprawie bo wtedy mozna jeszcze wybrac sobie jakies miejsca. Poprosisz żeby dali Wam miejsce zaraz z przodu lub z tyłu koło samych drzwi. Tam jest dużo miejsca i mała nawet bedzie mogła pochodzić. Poza tym masz blisko do wc. Przy tych miejscach jest wyjątek i nie trzeba chować bagaży do luku bagażowego a mozna je miec przy sobie pod nogami lub przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakim biurem lecisz?? Pamietaj, ze loty są podane w czasach lokalnych. Jesli masz wylot o 15 a przylot o 19 to jestes w Turcji o 19 ale u nich przestawiasz zegarek o godzinę do przodu czyli leciałaś 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, no u mnie....ciekawie...leće do Agadiru za 2 tyg i wczytuję się w fora, a najcenniejsze info znalazłam na karawanie! miałam wczoraj w planie, ale babka oddzwoniła,że nie ma m-ca... tak więc będę moczyć nóżki w oceanie! i pojadę na pustynię....wydmy.... z głupia, pisałam z chłopakiem, który wrócił i ...zebrałam się! póki co, expesso angielski i odchudzanie, bo się mi żadne spodnie nie zapinają, a czasu mało... ...a byłam jeszcze na nartach, ale krótko, pogoda i śnieg wymarzone! ❤️❤️❤️ Dziewczyny, pozdrawiam.....życze słońca! i ciepła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
lece z wezyrem wielkiego wyboru to ja nie miałam bo z wrocławia wylotów ma mało biur a uparłam sie na ten hotel i za to płace 6400 od osoby ale raz w roku moge sobie pozzwolić (chyba) lece rano o 7.50 na miejscu mam być o 12.00 a powrót mam o 05,00 rano a we wrocławiu mam być o 7.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Pariss w ciągu dnia praca zajmuje mi najwięcej czasu :) kolega jak pisałam przyjezdny więc sporadycznie się spotykamy. widzę, że osoby które lecą 1-wszy raz pełne obaw :) ale spokojnie każdy kiedyś miał pierwszy raz :D ja dopiero wróciłam i zaraz koleżanka przychodzi włosy farbować, ja reklamacji nie przyjmuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili to super. A za ile ustrzeliłas Maroko? Na Karawanie wiem, ze na pewno Żmijka była i Mani. Ona teraz z nuską są w Indiach i Nepalu na 3 tygodniowej objazdówce. Pamietam jak Żmijka pisała o lustrach i pozniej takie lustro dostała od Karawaniarzy za założenie wlasnie forum. Maroko jest piekne, bez wątpliwości. CZekamy na fotki i baw sie dobrze 👄 Magda nie wiem co z tymi lotami. Moze tak po prostu jest. Fannky tylko ie farbuj tak jak ja kolezance zebys Cifem nie musiała sie myć pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, idzie kryzys, zbliża się i cholera wie co będzie za pół roku? żyje się raz i jadę... a nie interesuje mnie objazd - ok 4 tys. wolę dokupić fakultety i samotnie połazić, a nie żeby mnie ktoś gonił i w pary ustawiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie z Manim poznaliśmy się jak byłam pierwszy raz w Turcji na objazdówce :) Do dzisiaj sie kumplujemy. Nawet wpadł do mnie w niedzielę z płytką ze Sri Lanki. U niego oglądałam zdjęcia z Maroko i bardzo mi się podobały. On też był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty kiedy planujesz wyjazd? ..a wiesz, po Egipcie tak jestem nastawiona pozytywnie i nie boję się...spodobało mi się samotne podróżowanie! o, po tej ostatniej katastrofie lotniczej spanikowałam i już odłożyłam wyjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet niezła cena wychodzi za SGL. I do tego Rainbow i 4* superowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×