Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość magdaole
to nie powinni Ci zmienić hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj frogi :) --> właśnie słonecznie to my tylko możemy się przywitać, bo w GD wczoraj i dziś rano śnieg sypał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze,że przygotowania pełna para!superowo:) crazy_women nie wiem czy pamiętasz,że możesz sobie zaglądać do naszej Alanyi..?masz ten link?jak nie to Ci podam:) Ja właśnie sobie włączyłam i jest ślicznieeeee,ahh❤️ acha!i uważam,że walizka bardzo fajna.Ja też we wrześniu byłam po raz pierwszy Turcji i tez odbyłam pierwszy lot..miałam walizkę,mojej nic się nie stało ale jednej z mojej koleżanek urwała się rączka..i teraz jak będę jechać to chyba wypróbuje tą folie..a moje zdanie jest takie,że chyba lepsza walizka-zwłaszcza jak się później wraca z suvenirami lub alkoholem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi--> jasne, jasne mam ten link :D codziennie po po pracy sobie obserwuje Alani, bo w pracy nie mam możliwości odtwarzania.. Nom to jest moja dziewicza podróż haha do Alani :D No więc właśnie - walizka jest chyba "bezpieczniejsza" jeżeli chodzi o tego typu suverniry ;) No ja o tej folii dowiedziałam się właśnie dzisiaj, że jest to w miarę skuteczny sposób żeby nieco ochronić bagaż... A tym razem gdzie wyjeżdżasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_women no jak gdzie?!:P Jeśli w ogóle to do Turkish Turkish ❤️ i Alanya welcome to :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
wklejcie ten link też sobie popatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW - to jest coś innego niż ja posiadam :D superowa pogoda :D czyli Turcja welcom too ;) hehe fajnie, fajnie widzę, że każdy jest zachwycony Turcją i z chęcią tam powraca...także pewnie i ja załapie tamtejszy klimat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
nie no super a na antayle ktoś ma coś podobnego już che tam być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz właśnie wyłączyłam bo moja radosc się ulotniła właśnie z tęsknoty!!!yhhh ja jeśli tam stane to dopiero we wrześniu...takze trzymam kciuki za Wasze wyjazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze aż ciężko uwierzyć że za 4 miesiące ja będę się przechadzać tymi uliczkami pod palmami ehh... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne uczucie,prawda?:) To wychodzi na to,że chyba jako pierwsza z Nas bedziesz:) bo Bobo na maj/czerwiec,potem ktoś tu jeszcze wspominał o czerwcu (wybacz że nie pamiętam!),lipiec Szazza...fannky wrzesień,jak pominęłam jeszcze kogoś z wyjazdem do Turcji to przepraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi--> mój pierwotny plan też zakładał wrzesień, ale niestety urlopu w tym czasie mój facet nie dostał...także lecimy 29 lipca i wracamy 12 sierpnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz zaraz Vanili do Maroka:) Kari Mexico :) i oczywiście gorąco trzymamy kciuki za wizę Pariss🌻 a Dżunia?Manuela?... Kwiatuszek jeszcze kierunek Turcja również tylko kiedy? jeszcze na sierpień nie mamy nikogo hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek do wakacji to zdąży parę razy wyjechać :) ją ciągle gdzieś ciągnie :) ja sobie zostawię z Frogi wrzesień na deser jak wszyscy wrócą i będą wzdychać do Turcji to my dopiero polecimy :) Frogi Ty w końcu we wrześniu się wybierasz nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to jest największe pocieszenie co napisałaś:) Ja tak wrzesień,jeśli w ogóle pojadę-niestety nic się w tej kwestii nie zmieniło i pozostają nam lasty a mi dostanie dobrej pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
no ja lece 17 czerwca to już tylko 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola dziewczyny! Gdziescie sie pochowaly piekne Panie?:) U mnie nie ma sloneczka, troche zimno i tak jakos do de:( wiosne to tylko spiew ptakow przypomina, ale w weekend ma byc cieplej. Kurde w Madrycie jest 25°!!! i slonce!! Wczoraj sie zastanawialam zeby moze poleciec na weekend, nikt ze mna nie chcial leciec... odpuscilam, a dzisiaj znowu ochota mi przyszlla zeby wygrzac sie w sloneczku, i nie wiem moze wykupie ten bilet...tak mnie kusi....tym bardziej ze tam uczta imieninowa sie kroi...tyle ze bilety z godziny na godzine drozeja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari aleeeeee Ci fajnie:):):) ja wróciłam z lektoratu i lecę na tańce:D Miłego wieczorku Kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam! Dawno nie odwiedzalam topiku ,ale jestem na bieżąco w tematach.Vanili..... w Maroku bylam w tamtym roku koniec marca,początek kwietnia.Z językim bez obaw ,na bazarku jak w Turcji po polsku i spokojnie reszta po angielsku.Jeśli chodzi o bazar w Marakeszu to w naszej grupie nie było incydentów z kradzieżą.Namolne są tylko dzieciaczki żebrzące,więc nie trzeba dawać żadnych datków bo one chyba przy okazji mogą coś zabrać.Jak masz pytania to chętnie w miarę możliwości odpowiem.Plaża ma ładny piaseczek a morze dla brodzących bo długo bardzo płytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkko...to już wiem wszystko, dzięki za rady.... a powiedz mi, jaką miałaś pogodę, bo za 2 tyg lecę.... tylko ja zupełnie solo do hotelu i na własną rękę będę organizować wyjazdy... o kąpielach i opalaniu nie myślę, ale pospaceruję czy spotkałaś się z kradzieżami w hotelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry. u mnie ... biało :O pada cały czas śnieg na szczęście mokry więc mam nadzieję szybko się straci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :) W GD śnieg nie pada...ale szarówka na maksa niestety :( ale ciepło pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
hej ho u mnie pada deszcz, jest szaro, mokro, nie ciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego weekendu! Kupilam bilet do Madrytu, lece dzisiaj:) huraa!!.... bede chodzic z krotkim rekawkiem i klapkach:D... i leniwie pic drinka w ogrodkach kawiarnianych:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari -- > rewelacja - superowa sprawa :D wygrzać się na słońcu jak tu u nas taka paskudna pogoda... :( Udanego pobytu i duuużo słońca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Wpadam na chwilkę bo nie wiem kiedy pozniej znajdę czas. Wczoraj musiałam się pakować do koleżanki bo jadę dzisiaj zaraz po pracy i jakoś mi zleciał wieczór. Przeczytałam tylko wszystko i nie miałam sił pisać. Kari udanego weekendu :) 🌼 Bede w sobote wieczorem albo w niedzielę. Widziałyście jak waluta znowu powoli spada? Oby do 2,95 i bedzie dobrze. Dzisiaj poki co to mam prawdziwy 13 piątek. Naprzeklinałam sie juz na wszystko i wszystkich :D Miłego dnia i weekendu! 🖐️ A gdzie Bobo znikła? Tak ciężko pracuje nad tymi tulipanami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Pariss :) No ja dziś tez odczułam, że to 13 piątek hehe nie ma to jak "upierdliwi" klienci boshe... ;) Faktycznie waluta spada :D i oby tak dalej No to miłego weekendu Pariss !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×