Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

puk puk .Wiecie co , Takie święto a Wy śpicie.!!! To grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spioszki ! Pariss o 12 na Discavery Travel & Livihg kolejna porcja Mexico dla Ciebie. Muuuuuuuuuusziszzzzz to obejrzeć. Ja wstałam o 6:00 żeby to obejrzeć,warto było.Muszisz też spróbować tego co tam gotują. Już Ci zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Jeszcze mi się w głowie kręci ;) i pić..pić...pić.... a mam tylko wodę, a chce mi się sprite.... Bobo dzięki za cynk. Już włączyłam tv. i kwiatki dla wszystkich 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie ,już myślałam że nie zdążysz na program.Napisz jak Ci się podobało. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj,naj ,naj ,najlepszego !!!!!!Dla wszystkich Pań i Panien .Milej niedzieli Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola!! U mnie sloneczko swieci:) ide zaraz na wycieczke krajoznawcza, a potem w gosci;) Swieta kobiet nie obchodze (w Belgii rowniez nikt go nie obchodzi) bo to swieto..hehe... komunistyczne:D Wieczorkiem wybieramy sie do knajpy mexico; na empanadas, chilli con carne i avocado z krewetkami, i jakies owoce morza. To jedyne dania ktore jeszcze w miare lubie z kuchni meksykanskiej , zadnych tortillas, tacos.. Ciesze sie ze nie przepadam za potrawami mexico, bo zaraz po wczasach jade na wesele corki do Polski i pewnie bez problemu wejde w sukienke;) Wczoraj towarzyszylam corce w przymiarce sukni slubnej.....cudnie wygladala, kontrast byl swietny; kolor ecru z czarnymi dlugimi wlosami, az mi lezka zakrecila sie w oku;) Milej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 cześć. ja wstałam wcześnie ale kolega z kwiatkiem przyszedł i kawę piliśmy. rajstopy i goździk był ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, mam nadzieje, ze nie bede jeść pancernika ! ble! Za to smakowicie wyglądały ośmiorniczki mimo, ze za nimi nie przepadam. Głodna się zrobiłam. Nie wiem jakim cudem, ale zszedł mi kolejny kilogram. Chyba chora jestem bo to jakieś dziwne dla mnie. 27 marca robię sobie dzień z lekarzami i wszystkich obskoczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky u mnie rajstop i goździka nie ma. Jest za to obiad - dziczyzna i na deser lody. A lodów nie zaliczam do słodyczy wiec sobie zjem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obiadek zrobiłam sobie sama, ale był bardzo dobry :) za to idę dziś na kochaj i tańcz, taki prezent od siebie samej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola 🖐️ wszystkim KOBIETKOM !!!!!! wpadłam na chwilunię, żeby również życzyc Wam wszystkiego naj, naj, naj i oczywizda wręczam \"komunistycznego\" czerwonego goździka ;) Ja się wybrałam poszukać punktu \"G\" i znalzałam ;) , dla nie wtajemniczonych znajduje się on na końcu wyrazu SHOPPING :D To ja zmykam, bo też porywana jestem do kina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wróciłam i znalazłam swój punkt G jak to mawia Dżunia. Byłam u Turka na obiedzie (mąż stawiał ) bo powiedział że zabiera całą rodzinkę do knajpy żebym nie musiała gotować. Później poszliśmy połazić po sklepach , kupiłam sobie letnią bluzeczkę , i nic więcej, chyba robię się jakaś niewymiarowa bo przymierzyłam 5 par spodni i żadne mi nie leżały. Paris -- 1-sza apteka zaliczona i próbka Biodermy jest. Jeszcze z 9 i będę miała na całe wczasy na twarz.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wróciłam super film, już kombinuje z kim pójdę 2 raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki. Ja juz sporo lzejsza hehe na filmie byłam wczoraj poniewaz graja tam znajomi i moj były partner wiec bilety dostałam darmowe. Dzis nawet dostałam w prezencie na dzien kobiet parowirowar abym mogła sobie warzywka i rybki na parze robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Kwiatuszek, ale masz znajomości :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry ale mi się dziś wstawać nie chciało :O może dla tego że ta pogoda taka dziwna, wiecznie pochmurno, ja już chcę tego słońca !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky przyjeżdżaj do mnie. U mnie słońce cały dzień jest. A ja zapomniałam okularów :O strasznie nie lubię tak chodzić, bo moje zmarszczki sie powiększą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Przeczytałam ponad 50 stron Waszego tureckiego wątku... ufff... hehe muszę przyznać, że rady są nieocenione, zwłaszcza od osób, które już kilkakrotnie Turcję odwiedzały - mówię tu zwłaszcza o Pariss :)) Niektóre kwestie odnośnie, bagaży, pakowania, wycieczek fakultatywnych sobie wydrukowałam, bo nie sposób wszystkiego zapamiętać... ;) Jedynie co mnie martwi, to te upały, bo jedziemy w sezonie - przełom lipca i sierpnia...ja mam co prawda ciemną karnację i żadko kiedy mam problem ze skórą odnośnie opalania, ale z tego co tu piszecie to tam słońce jest strasznie ostre jak nawet \"pali\" stopy - szok normalnie... Nigdy nie używałam filtrów większych jak 20 ale chyba wezmę 50 na ten wyjazd ... Lubie poleżeć sobie na plaży i powygrzewać sie na słońcu, ale widzę, że będę musiała baaardo uważać.... Trochę tego wszystkiego nie ogarniam, ale może do lipca zdąże ;) Jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze, bo kolejnych stron już nie będę czytać, bo i tak juz mam mętlik w głowie hehe Pozdrawiam serdecznie wszystkie maniaczki Turcji ;) Mam nadzieje, że nasz wybór odnośnie Turcji okaże się strzałem w 10, bo jak tak czytałam opinie tych, którzy byli tam pierwszy raz, to wiem że na pewno będzie superowo (my tez pierwszy raz na riwierze ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_woman..... Niooo, bo Nasza Pariss jest fantastyczna i nieoceniona....a właściwie oceniona na szóstkę :) ( w skali od 0 do 6 jakby ktos miał wątpliwości) Wpadnę wieczorkiem, będzie tu ktoś jeszcze......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....bo muszę wyskoczyć po kiełbaskę do fasolki po bretońsku...ciekawe, czemu się tak nazywa, jak z tym nie ma nic wspólnego.... Ale będą "odgłosy"...upssss, nie wiem, czy dobrze czynie, ale fasola ponoć zdrowa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja będę :) właśnie wróciłam do domu. Pariss słońce ?? u Ciebie jest słońce ?? myślałam, że cała Polska szara i mokra. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z shoppingu i nic nie kupiłam jak zwykle. Oprócz ciasteczek Cin i Tutku dla koleżanki do której jadę w piątek. Jej mały 2 latek ma urodzinki i jutro muszę pobiegać jednak za jakimś ciuszkiem bo zabawki są drogie jak cholera i wszystkie jakieś takie byle jakie, a te lepsze bardzo drogie. Crazy woman, ten wątek jest jak serial tasiemiec, mozesz czytac co drugą czy czwartą stronę i cały czas jesteś w temacie bo pytania się powtarzają. Weź wysokie filtry bo w lipcu się spalisz a to niezdrowo. Po co ma Tobie schodzić skóra już pod koniec tygodnia. Wysokie filtry szczególnie na twarz, dekolt i brzuch. Stopy tez trzeba smarować bo mozna po całym dniu chodzenia nie założyć pózniej nawet japonek tak parzą. Wczoraj pisałyśmy o filtrach. Na taką wysuszoną skórę ja używam balsam Lipikar z La Roche Posay, bardzo koi i nawilża. Podobny i nieco lżejszy jest Iso Urea też LRP. Są naprawdę fantastyczne. Mi szczególnie wysusza sie skóra na brzuchu niestety. Oczywiście próbki w aptece najpierw wypróbujcie. Pamiętajcie też o okularach słonecznych. Na plażę najlepiej z czarnymi szkłami bo są najlepsze. Dobre w miarę z tańszych lepszych są w Diversie, niektóre mają szklane szybki. A z droższych tańszych Solano. Okulary muszą zakrywać całe oko i super, że teraz jest taka moda na duże. Trzeba też kupić wodę termalną w sprayu w rossmannie. Przyda sie do pryskania. Fannky przyznaję, ze cały dzień było słońce i nic nie widziałam. jutro biorę okulary :) Dżunia podziel sie fasolką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss aż zajrzałam na pogodę na wp. ale szybko rozwiali moje złudzenia cały tydzień zimno i mokro :O ja się szykuję na jutro bo umówiłam się do pracy a rano to mi się na pewno nie będzie chciało zwariowany się ten tydzień zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsssss, Pariss, fajnie ,że jesteś, ale wiesz z tą fasolka to trzeba do jutra poczekac.....moczy się póki co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky u mnie dzisiaj zapowiadali przelotny deszcz a swieciło słońce. Nie wierz w prognozy, juz ja wiem jak to wygląda ;) Dżunia do jutra??? łeee ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze... ale za to wiesz ci się będzie działo pojutrze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo tych zakupów. to byłam w różnuch sklepach...a w związku z tym, że z moimi chłopakami więc obracałam si e raczej w stylu "młodych" i kupiłam sonie spódniczkę .... taką fajną niby bombkę (jakbym oczywiście chciała) i bluzę z kapturem...fajna....w crropie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w tych sklepach to sobie mogę pomarzyć o rozmiarach dla dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×