Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

frogi🌼 życzę Ci zdrówka U mnie dzisiaj przeszła burza,popadało troche i tak mi ciśnienie spadło że usnęłam przy kubku z kawą.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w Warszawie jest cieplutku. Moze słonca nie ma ale ani nie pada ani sie nie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi a co to za grypka? DO łóżka i się kurować, myśleć ciepło o Alanii i takie tam inne ....;) to szybko Tobie przejdzie...Zdrówka 👄 O jakim proficie mowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj było bardzo ciepło,później zdążyło popadać i znów słoneczko wyszło... Pariss a nie wiem cóż to sie do mnie przyplątało:O...dziękuje za to ciepełko;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yamienilz mi sie literki na klawiaturye co mam yobic_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie teraz burza i pada.Podobno ma być taka pogoda do końca tygodnia. Pariss podobno w Gdyni przeszła burza z dużymi ulewami .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim :) Kwiatuszek-->No ja właśnie też nie od razu wysłałam sms no ale ja tyle szczęścia nie miałam...dostałam zwrotnego sms że bilety już rozdano... No ale tak jak mówię i tak zamierzam iść na ten film...na razie czytam książkę... No to dziś w GD cieplutko i słonecznie...aż chce się wstawać ;) Miłego dnia życzę! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u mnie rano była burza i leje do teraz, ale to i dobrze bo susza u nas. ja niestety złapałam jakiegoś wirusa i od wczoraj źle się czuje, ale powoli przechodzi i chyba pójdę do pracy. Pariss lewy shift i ctrl razem naciśnięty odwróci Twoje złe moce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak o pogodzie-u nas w wielkopolsce parno,duszno,bez słońca i do tego mgła :/ a w Alanii przeciwieństwo patrząc na kamerki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina14
Witam, czy ktoś za miesiąc wybiera sie w okolice Marmarise?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina14
Witam, czy ktoś za miesiąc wybiera sie w okolice Marmarise?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba U mnie wczoraj lało strasznie, ale jakoś zdązyłam do domu. Dzisiaj pochmurno, ale nie wiem ile stopni. Rano było ciepło. Michalina ja byłam w tamtym roku w Marmaris :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina14
słyszałam ze to piękna okolica... Lece tam z córeczką blondyneczką i zastanawiam sie czy jest to spokojna okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc arkadaszki Crazy- Women -----> ja juz dawno kupiłam tą książke ale coś nie mam zaciecia jej przeczytać. A czytałam pozostale 3 i bardzo mi się podobały. Moze film mnie zacheci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek--> ja pozostałe książki czytałam, została właśnie tylko ta: Anioły i Demony. Fajnie mi się czyta książki tego autora więc czytam kiedy mam wolną chwilę ;) Jeżeli o mnie chodzi to ja jak już bym zobaczyła film to nie wiem czy bym miała wtedy chęć czytać książkę...zresztą z większą uwagą wówczas oglądam film.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalina14 Proszę się na mnie nie obrżać ,ale każdy rodzic wszędzie powinien pilnować swoje dziecko i to nie ma znaczenia czy to jest blondyneczka ,brunetka czy szatynka.Nie ważne czy to jest w Turcji czy w Polsce.Tam blondyneczek takich jak Twoja córka nie "jedzą" ,oni "jedzą" ale takie starsze.Muzułmanie bardzo lubią dzieci i nie ma prawa stać się jakaś krzywda Twojemu dziecku.Bardziej obawiałabym się w Polsce tych różnych zboczeńców.Jedź spokojnie z dzieckiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina14
Szazza nie zamierzam sie gniewać, zawsze pilnuje swojego dziecka, jedyne co to zastanawiałam sie czy nie będziemy z tego powodu narażone na zaczepki bo nie specjalnie za nimi przepadam. A jedziemy tylko w towarzystwie damskim. W zeszłym roku byłyśmy w Grecji i niestety ciągle zostawałyśmy zaczepiane. Zawsze jeżdżę spokojna na wakacje bo nastawiam sie na odpoczynek i relax a nie zmartwienia. Moje pytanie wynikło z zastanowienia sie jak bardzo i w tym roku będę musiała mówić ze nie skorzystam z ich zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! U mnie pada cały czas od rana i pochmurno ale chyba ciepło nawet... Fannky to zdrowiej chociaż Ty;) Ja dalej jestem dość załatwiona wirusem jakimś:( a oko od łzawienia mam już takie,że lepiej nie mówić:O yhhhh michalina14 -> myśle,że raczej powinnaś nastawić sie na zaczepki z tym,że akurat kolor włosów nie gra większej roli myślę i mało ważne czy blond czy nie:P Mi to przeszkadzało przez jeden dzień -bo pierwszy raz byłam i była to \"nowość\", o której co prawda słyszałam,ale nie brałam tego do siebie-później już się przyzwyczaiłam i wraz z koleżankami nie zwracałyśmy na to uwagi; a byłyśmy same we trzy dziewczyny, w tym jedna blond i nie miałyśmy problemów większych niż jakieś \"cześć kochanie\",\" heloł lejdis\" itp. itd. Co prawda miałyśmy też przypadki inne ale nie groźne:) acha i ja byłam w Alanyi:D❤️ Ale spokojnie jedź i wypoczywaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzież to ostatnio poginęły nam Kari i Dżunia? nie mówiąc już o Manueli...a Vanili gdzieś wyjechała i mi umknęło?... Bobo tez brakuje😘 ale wiem,że zajęta dość intensywnie No nic poczekamy zobaczymy kto się zjawi:P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! dla nowych Dziewczyn, bo reszta to juz chyba zna albo słyszała polecam również " tur-tur blog " na którym pisze Skylar :) Jest rewelacyjna!!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina14
może któraś z Was, zna hotel turunc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalina14 Ja też byłam w ubiegłym roku w Grecji ,były zaczepki przez Greków ale to nie było nic takiego nachalnego,nawet moge powiedzieć że takie sympatyczne .Wole byc zagadywana przez faceta niż obrażana przez chamską Greczynkę.Ja też jeżdże w damskim towarzystwie wystarczy żeby nie było spodufalania i będzie miło.Wszystko ma swoje granice,jeśli przeczytasz topik w stecz tam dziewczyny dawały dobre rady odnośnie zachowania w Turcji.Będzie fajnie !🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina14
Szazza a w tym roku wybierasz sie do Turcji w Alanya? bo tak wynika z Twojego podpisu. Moja córa jeszcze nie była w Turcji i bardzo sie cieszy a jej radość z wyjazdu mówi mi że będzie super. Jedziemy w okolice Marmarise i już nie mogę sie doczekać jeszcze 32 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina, zaczepki są niestety, ale chłopaki sie nudzą po prostu w sklepie cały dzień do nocy to co mają robić? Jak nie bedziesz sie wdawac w gadke to nie zagadują dalej. Zreszta w Marmaris tego prawie wogole nie odczuwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalina14 Ile lat ma Twoja córeczka ? Ja też jadę do Turcji pierwszy raz ,moja córka ma czternaście lat i jeszcze będą dwie szesnastolatki więc tutaj bardziej można się spodziewć podrywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina14
Moja Wika na 8 lat. Zawsze była moim oczkiem w głowie. Ale odkąd jej ojciec odszedł od nas dostałam fioła na jej punkcie. Dzięki Pariss za utwierdzenie. Kiedyś myłyśmy w Egipcie i naprawdę było to męczące do tego stopnia że nie chciało mi sie łazić po mieście. Szazza to fakt takie 14 latki czy 16 latki to większe obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalina14 Moja córka od czwartego roku życia jeździ tylko ze mną na wczasy,chociaż ma ojca i jesteśmy pełna rodzina.Ja to już tak się przyzwyczaiłam że lubię taki układ,po co wozić drzewo do lasu ?;) Mam koleżanki z którymi wyjeżdżamy każdego roku i jest super.Nawet do męża rodziny która mieszka w Syrii wyjeżdżamy same,syn już jest dorosły facet i ma swoje towarzystwo więc póki córka jeszcze jest młoda to jest okazja pozwiedzać świat bo potem z matką to będzie obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalina-> mam nadzieje,że urlop Ci sie uda i będziesz cudownie wypoczywać z córeczką:) Szazza tez widziałam ten spadek:) oby tak dalej, tez się nie pogniewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×