Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

milkaa fajnie że tam zaglądnęłaś:) można wiele się dowiedzieć ale ile pośmiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi czytam,czytam :) ps.euro też spadło troszku,mam nadzieję że chociaż do 4,30 dobije,plissss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi 🌼 Blog jest super ,oczywiście czytam od kiedy głosowałyście na Skylar.Nawet takiej informacji odnośnie konkursu na balkon nie pominęła w swoim blogu.Wiemy już np. że jest w Alanyi sezon urlopowy rozpoczęty,warto czytac na bieżąco. Teraz będzie nam Bobo pisać bloga :) Ile Ci jeszcze zostało Bobo do wyjazdu ? Ja będę czekać na każdą informację z Alanyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza 🌻:):):) ja dalej jestem w tyle na blogu bo miałam przerwę (gł.przez awarie kompa a potem się nie zabrałam) ale bieżące notki to sprawdzam co pare dni czy już są:D a za \"tyły\" jeszcze się zabiorę...z reszta powiedziałam sobie,że jak przeczytam wszystko to dopiero bede się tam \"udzielać\" w komentarzach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasza Bobo ma 8 dni,ahhhh jak ma fajowsko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi Coś nie widac Bobo na topiku,jak myślisz czy ona się już pakuje ?😭 Chyba przygotowania idą pełną parą :D Ja za dwa miesiące o tej porze to będę pić drinka z kolorową parasolką.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza Bobo raczej jeszcze się nie pakuje,może powoli coś tam,ale myślę,że zrobi to na weekendzie:) a chyba jakieś zakupki robiła ostatnio w Niemczech,bo ma blisko:P hehe z resztą może Nas zaskoczy i sama wpadnie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Kochane, widzę, ze trzymacie rękę na pulsie :) Wiem ze dolar spadł, i to sporo bo jeszcze wczoraj był 3,45 a dzisiaj 3,31 u mnie. Mam zamiar kupic nieco pod koniec miesiaca jak zwykle. Dzisiaj sie smialam z kumpelą, ze jak nam wypali ta Turcja to wezmę ze soba 100 dolarów bo musze oszczedzac, i 99 mam zamiar przywiezc z powrotem :D :D żadnych napiwków, niech sie cieszą ze przyjechałam ;) :D hi..hi... Michalina poczytaj sobie o Marmaris tutaj moje wspomnienia: http://tnij.org/bh7j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss W Katowicach dolar dzisiaj 3,28 zł w Warszawie 3,25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dolar 3,27 euro4,47 Pariss pewnie,że tak hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza to nieźle. U mnie tak nigdy nie bedzie :O a i tak musze czekac do konca miesiaca. Lece robic angielski dla kolezanki i tlumaczyc menu dla drugiej ;) 🖐️ narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego u mnie tak zawsze drogo? cholera jasna. Frogi ten jeden dolar to ma byc na napiwek za zniesienie torby bo wniose sobie sama :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss 👄 Poczytałam Twoje wspomnienia z Marmaris -super ,to ja poproszę o wspomnienia z Alanyi.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiałki :D a ja się melduję, ze żyje, ale tak szybko, że hej!!!! Wrzucę Wam żarcik: Na środku oceanu spotykają się trzy rekiny. Jeden z nich mówi: - Psiakrew, zżarłem jednego Francuza. Był taki wyperfumowany, że do tej pory czkam wodą kolońską. Drugi na to: - To jeszcze nic. Ja, zjadłem jakiegoś Rosjanina, chyba to był generał, bo do tej pory w brzuchu dzwoni mi jakieś żelastwo. Te jego medale tak brzęczą, że ryby płoszę... A trzeci rekin mówi: - To jest wszystko nic, koledzy! Ja zżarłem tydzień temu jakiegoś polskiego posła, taki miał pusty łeb, że do tej pory nie mogę się zanurzyć..... Pozdrawiaki dla wszytskich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia a Ty spakowana? Kari tam pewnie biedna sprząta, hamak z Meksyku wiesza, probuje mojito ze swojego przepisu....:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia jak zawsze super:) fajnie,że chociaż na chwilkę się pokazałaś, czyżby to sprawa WIOSNY?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Pariss i Fannky ta STUDNIÓWKA już jutro:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi a Ty jak sie czujesz dzisiaj? Studniowka jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss do 15było marnie,ale potem jakaś poprawa przyszła nawet tylko trochę mało zadowalająca..no ale zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaKa
Hej Pariss! ja rok temu byłam w Turcji z chłopakiem (Oludeniz:)) podobało nam się bardzooo.Teraz wybieramy miejsce na podróż poślubną.I jest problem.Mój narzeczony powiedział że nie ma nic przeciwko temu żeby znów jechać do Turcji. Ja też chce kiedyś tam wrócić ale tym razem chciałabym jechać gdzieś indziej. Tylko że w porównaniu z Turcją każdy inny kraj wypada blado;) myślałam o Hiszpanii ale słyszałam że jest bardzo komercyjna. Może mogłabyś coś doradzić? coś z takimi widokami jak w Turcji na tygodniowy wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaKa
aha, Włochy tez odpadają bo byliśmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marta, Pamietam Ciebie teraz :) Lecialas chyba z UK, prawda i bylysmy w tym samym czasie w Oludeniz nad laguna. Skoro bylas w Oludeniz to moze teraz do Alanii dla porównania? Hiszpania na pewno jest ładna. Frogi moze cos powiedziec na ten temat. Ja kiedys patrzylam na Costa del Sol ale caly czas nie ma lotów ode mnie i drogostrasznie ta Europa wychodzi. Moze jedzcie do Hiszpanii. Z Costa del Sol mozna jechac do Malagi albo na wycieczke na Gibraltar czy do Maroko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Froguś to wypoczywaj 👄 Ja wczoraj znowu sobie poćwiczyłam i dzisiaj ledwo chodze. Chcialam znowu pocwiczyc ale nie chce mi sie wstawac ;) jutro nadrobie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaKa
tak to ja:) do Turcji pojadę jeszcze na pewno, ale po ślubie chce w "nowe" miejsce.Costa del Sol mówisz? hmm popatrzę.Do Maroko mam blisko z uk tylko pustynia jakoś nas nie pociąga (na pewno nie wybiorę się do Egiptu). Myślałam jeszcze o Portugalii ale Hiszpania chyba ciekawsza.Albo...Krym, byłaś tam? dzięki za odp. masz dobrą pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaKa
właśnie wpisałam Costa del Sol i wyskoczyło mi to http://images.google.com/imgres?imgurl=http://img.interia.pl/turystyka/nimg/Turystyczne_Costa_del_Sol_2515377.jpg&imgrefurl=http://turystyka.interia.pl/galerie/najnowsze/turystyczne-costa-del-sol/zdjecie/duze,753219,1,19&usg=__6um8HZvKAYS-NWrXyrJm-CVwBTU=&h=450&w=720&sz=103&hl=pl&start=15&um=1&tbnid=aPP5svKiiOPqAM:&tbnh=88&tbnw=140&prev=/images%3Fq%3Dcosta%2Bdel%2Bsol%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN%26um%3D1 widok odrzuca, ale to tylko 1 zdjęcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj: http://www.flightline.co.uk/travelnews/wp-content/uploads/2008/04/costa_del_sol_beach.jpg http://www.harleyridersblackcountry.co.uk/images/Spain%2004/gibralta.jpg gibraltar Osobiście nie znam nikogo kto wrocilby z hiszpanii niezadowolony. Pomysl o tym. A ta wycieczka do Maroko to tylko na 1 dzien, ale nie na pustynie tylko do miasteczka Ceuta, ktore jest podobno bardzo ładne. http://www.youtube.com/watch?v=DynoDIJcLLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ktoras z Wysp Kanaryjskich? Teneryfa, Fuertaventura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam tylko w Calelli:) ale polecam,wiadomo:D martaKa a nie myślałaś właśnie o jakieś wyspie?może jakaś Grecja,Rodos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×